Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#876 13. 8. 2020 9:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Cibule, vše, co se děje, je normální. I s těmi občasnými skluzy. Ono nejde jen tak přeskočit. Ještě to bude trvat. Důležité ale je, že CHCEŠ jít dál a něco pro to děláš.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#877 13. 8. 2020 9:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Leno, jak to vypadá u Tebe?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#878 13. 8. 2020 15:18

Acher
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2020
Příspěvky: 22

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Já myslím, že úplně zapomenout se nedá. Ale vyrovnat se s tím snad doufám, že ano. A že to nebude trvat roky. To bych opravdu nechtěla. Ale kdo ví...

Ano, nedá. Ale to ani není potřeba. Lidský mozek má tu schopnost, že časem začne vytěsňovat to smutné a zachová naopak to hezké, pokud ovšem člověk vědomě nechce pravý opak, třeba kvůli tomu, že chce v sobě živit nenávist nebo pomstu.

Čím víc je člověk časem nad věcí, tím líp se mu s tím pak žije. Nakonec zbude jen nepříjemná vzpomínka.

Není tady

 

#879 13. 8. 2020 16:12

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

Ano, nedá. Ale to ani není potřeba. Lidský mozek má tu schopnost, že časem začne vytěsňovat to smutné a zachová naopak to hezké, pokud ovšem člověk vědomě nechce pravý opak, třeba kvůli tomu, že chce v sobě živit nenávist nebo pomstu.

Čím víc je člověk časem nad věcí, tím líp se mu s tím pak žije. Nakonec zbude jen nepříjemná vzpomínka.

Všechno hezké mi přebije právě ta špatná vzpomínka na závěr. Myslím tím, když je škaredý rozchod a nebo fakt zklamání důvěry, třeba i ze strany (bývalých) přátel. Nejde mi o pomstu či nenávist. U mnohých z těch lidí si už nepamatuju ani jejich jména, ale ta ztráta důvěry jednoduše nezmizí a v paměti zůstává. Možná proto tak neřeším, když mi někdo tímto způsobem zmizí ze života. tillfreds


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#880 13. 8. 2020 17:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Lidský mozek má tu schopnost, že časem začne vytěsňovat to smutné a zachová naopak to hezké,

Tak já bych v tomto ponechala  to, že lidský mozek má schopnost vytěsňovat to smutné a různé hrůzy. To stačí a je to hodně. Pokud v sobě někdo přiživuje nenávist - a jsou takoví - zbytečně si ubližují.

A k lidem, které jsem ze svého života vytěsnila, necítím vlastně nic. Asi právě proto, že jsem je vytěsnila. Neživím v tomto případě ani dobré, ani špatné vzpomínky


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#881 13. 8. 2020 19:41

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

Pro Cibuli po přečtení 1. ranního příspěvku: tummenupp big_smile storstark

Upravil(a) vrabčák (13. 8. 2020 19:45)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#882 13. 8. 2020 19:53

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Cibule, vše, co se děje, je normální. I s těmi občasnými skluzy. Ono nejde jen tak přeskočit. Ještě to bude trvat. Důležité ale je, že CHCEŠ jít dál a něco pro to děláš.

Moc děkuji za podporu. smile storstark

Není tady

 

#883 13. 8. 2020 19:56

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Leno, jak to vypadá u Tebe?

Mě to taky moc zajímá. Co cesty do práce? Jak je zvládáš? A co v práci? Pamatuji si, že jsi psala, že tam bylo víc a víc práce a že jsi musela dělat ještě za jednoho člověka... A co jízdy? A pan lektor?
Doufám, že jsi stále v celkem relativní pohodě? Když by ne, tak určitě napiš a pošleme co nejvíc podpory budeme moct....

Není tady

 

#884 13. 8. 2020 19:59

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

cibule napsal(a):

Já myslím, že úplně zapomenout se nedá. Ale vyrovnat se s tím snad doufám, že ano. A že to nebude trvat roky. To bych opravdu nechtěla. Ale kdo ví...

Ano, nedá. Ale to ani není potřeba. Lidský mozek má tu schopnost, že časem začne vytěsňovat to smutné a zachová naopak to hezké, pokud ovšem člověk vědomě nechce pravý opak, třeba kvůli tomu, že chce v sobě živit nenávist nebo pomstu.

Čím víc je člověk časem nad věcí, tím líp se mu s tím pak žije. Nakonec zbude jen nepříjemná vzpomínka.

Moc děkuji za pozitivní podporu. Mám z toho radost. smile

Není tady

 

#885 14. 8. 2020 8:09

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

eremuruss napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Velká pravda! Díky za připomenutí! pussa Jen vydržet!

Ale u kazdeho ta cesta trva jinak dlouho,nekomu staci par mesicu,nekomu let a nekdo nezapomene cely zivot.

Já myslím, že úplně zapomenout se nedá. Ale vyrovnat se s tím snad doufám, že ano. A že to nebude trvat roky. To bych opravdu nechtěla. Ale kdo ví...

Ne že nedá, ale hlavně NEMÁ! Vše, co jsme zažili je pro nás důležité. Formuje nás to, učí a je to nejlepší škola.
A dodám citaci od PC:
Myšlenka z nového rozšířeného vydání knihy 250 zákonů lásky pro vᚠpříjemný den.
Proto nikdy nelitujme času, který věnujeme růstu a bolesti. Naučme se naopak vážit si takových okamžiků, protože ty nám přinášejí sílu, poučení a zkušenosti, jak stejné bolesti příště překonat snáz.
Žádný životní úspěch se neměří tolik tím, kam přesně dojdeme, jako tím, co cestou překonáme. Hodnota výsledku vždy roste úměrně s tím, jaké úsilí jsme mu museli podřídit.

Upravil(a) LENNNA (14. 8. 2020 8:25)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#886 14. 8. 2020 8:21

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Leno, jak to vypadá u Tebe?

Judyno, děkuji za optání. Co se týká rozchodu, tak jsem stále ok, z 95% na to nemyslím, nejsem smutná, není na to čas. Jen výjimčně mě přepadne smutek, ale snažím se ho hned zaplašit. Za mnou to není, když se náhodou něco dozvím, tak to občas sakra zabolí, to je úplně jako pěst do žaludku, každý asi zná. Ale opravdu nejméně z 95% jsem v pohodě a vůbec na to nemyslím. A žili bychom si s mojí holčičkou psí dobře nebýt víte čeho sad To mi naopak zabrat dává hodně. I autoškola i dojíždění do práce, to trpím v podstatě denně. Autoškola je ještě horší než dojíždění - co se týká mých strachů. Ale opravdu se snažím, teď jsem trochu četla po netu, ptala se anonymně na netu, lidé radí naordinovat si do hlavy pozitivní myšlenky, pozitivní afirmace (nevím, zda vám to něco říká) - tak to zkouším, za to nic nedám. Objednala jsem si knihu o strachu obecně, o strachu z řízení (kniha se jmenuje Já řídím a když jsem na ní našla doporučení, tak v úvodu stálo, že paní měla strach řídit, objednala knihu, začala číst a našla tam plno AHA momentů ve smyslu, že třeba strach z řízení = strach ovládat svůj život.... že se v plno věcech našla a plno věcí si uvědomila, takže objednala jsem také, za to nic nedám). Opravdu se snažím hledat, zkoušet a prát se s tím. Ale je to pro mě hodně těžké. Přemýšlím také o nějakém terapeutovi, nevím přesně jakou metodu, existuje jich více - kineziologie, SRT, EFT, konstalace atd. atd. - prostě hledám a zkouším se s tím poprat, za zkoušku nic nedám.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#887 14. 8. 2020 9:17

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Leno, zkusila sis promluvit s instruktorem? Nebo je to takový balík, že by to bylo zbytečné?

Afirmace jsem kdysi zkoušela..EFT také - přímo při jízdě, kdy mi bylo blbě se mi snažila pomoct kamarádka...
Ale každý jsme jiný.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#888 14. 8. 2020 9:25

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

Judyna napsal(a):

Leno, jak to vypadá u Tebe?

Judyno, děkuji za optání. Co se týká rozchodu, tak jsem stále ok, z 95% na to nemyslím, nejsem smutná, není na to čas. Jen výjimčně mě přepadne smutek, ale snažím se ho hned zaplašit. Za mnou to není, když se náhodou něco dozvím, tak to občas sakra zabolí, to je úplně jako pěst do žaludku, každý asi zná. Ale opravdu nejméně z 95% jsem v pohodě a vůbec na to nemyslím. A žili bychom si s mojí holčičkou psí dobře nebýt víte čeho sad To mi naopak zabrat dává hodně. I autoškola i dojíždění do práce, to trpím v podstatě denně. Autoškola je ještě horší než dojíždění - co se týká mých strachů. Ale opravdu se snažím, teď jsem trochu četla po netu, ptala se anonymně na netu, lidé radí naordinovat si do hlavy pozitivní myšlenky, pozitivní afirmace (nevím, zda vám to něco říká) - tak to zkouším, za to nic nedám. Objednala jsem si knihu o strachu obecně, o strachu z řízení (kniha se jmenuje Já řídím a když jsem na ní našla doporučení, tak v úvodu stálo, že paní měla strach řídit, objednala knihu, začala číst a našla tam plno AHA momentů ve smyslu, že třeba strach z řízení = strach ovládat svůj život.... že se v plno věcech našla a plno věcí si uvědomila, takže objednala jsem také, za to nic nedám). Opravdu se snažím hledat, zkoušet a prát se s tím. Ale je to pro mě hodně těžké. Přemýšlím také o nějakém terapeutovi, nevím přesně jakou metodu, existuje jich více - kineziologie, SRT, EFT, konstalace atd. atd. - prostě hledám a zkouším se s tím poprat, za zkoušku nic nedám.

Pereš se s tím výborně. Mám z tebe velkou radost, že ses postavila svým strachům. Jen tak dál. tummenupp

Není tady

 

#889 14. 8. 2020 9:58

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Tak včerejší návštěva mě opravdu potěšila. Kamarádka byla první člověk, kterého se paní psounková nepokusila sežrat už při vstupu do bytu. Začátek návštěvy byl sice velmi hlučný jako vždy (paní psounková se mohla uštěkat), ale postupně se zklidnila a po asi půl hodině už se natáhla tak těsně k nohám kamarádky, že ta se pak bála pohnout, aby jí nevyrušila ze spaní.
Kamrádka je stejný knihomol jako já, takže když vytáhla externí disk s mnoha knížkami, co si během let zakoupila, s nabídkou, že si je můžu přečíst, tak jsem byla skoro nadšená. Aspoň nebudu potřebovat televizi.
A pak jsme dostaly s paní psounkovou ještě pochvalu na cvičáku. Už se pohybujeme po celém areálu bez košíku a pan cvičitel říkal, že z toho měl ze začátku docela strach, ale teď kouká, jak se děvče činí. Jediné, co teď musím řešit, je, že paní psounková je prý trošku prostorově výraznější (no, není se čemu divit, když panička k tomu měla ještě před pár měsící taky hezky nakročeno), takže budeme snižovat krmné dávky.

Mohla bych si pochvalovat, jak se vše hezky vyvíjí, ale jedna věc mi stále moc dobře nejde. Je to o mých pocitech doma. Zatím si pořád nějak nedokážu užívat toho klidu, pohody a možností, že si teď můžu dělat cokoliv, co chci. Přitom když jsem byla ve vztahu, tak jsem si ten pocit samoty docela užívala. Teď, když mám dovolenou, což je třeba dneska, tak se snažím pořád něco někde dělat, jen abych tam nemusela být dlouho dobu sama. A přitom sama vlastně rozhodně nejsem. Mám tam minimálně paní psounkovou. A byt je docela malý, takže se nějak nechápu. Sotva projdu bytem, už to na mě padá. Takový ten smutek. Zatím mi nejvíc pomáhá to vychodit. Když mi začne být hodně ouvej, písknu na paní psounkovou a jdeme spolu zas ven. Tam je mi nejlíp.

Není tady

 

#890 14. 8. 2020 16:06

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Už mám úspěšně vyřešený můj problém, o kterém jsem psala v předchozím příspěvku.
Nezůstala jsem nakonec doma, ale jela jsem se místo toho vykoupat. Letos vlastně teprve podruhé.... Nebe sice nebylo zrovna modré, ale mělo to jiné výhody. Třeba to, že na koupališti bylo méně lidí. Teď už jsem zpátky, osvěžená, a je mi docela příjemně.

Tak přeju všem, kdo se mnou marní čas, pěkný víkend a a si ho užijete, jak nejlépe to půjde.
My jedeme zítra s kamarádkou na další výlet s turisty a jsem zvědavá, jaké budeme mít počasí... smile

Není tady

 

#891 14. 8. 2020 18:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Už mám úspěšně vyřešený můj problém, o kterém jsem psala v předchozím příspěvku.
Nezůstala jsem nakonec doma, ale jela jsem se místo toho vykoupat. Letos vlastně teprve podruhé.... Nebe sice nebylo zrovna modré, ale mělo to jiné výhody. Třeba to, že na koupališti bylo méně lidí. Teď už jsem zpátky, osvěžená, a je mi docela příjemně.

Tak přeju všem, kdo se mnou marní čas, pěkný víkend a a si ho užijete, jak nejlépe to půjde.
My jedeme zítra s kamarádkou na další výlet s turisty a jsem zvědavá, jaké budeme mít počasí... smile

U nás je bouřkovo a teda celkem kosa.. smile Turistům zdar a chmurám zmar!!! dumbom Krásný prošlapaný víkend storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#892 14. 8. 2020 18:09

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

A ještě jsem si vzpomněla, že vám musím napsat, že díky tomu všemu se mi docela zvedá sebevědomí. Včera ráno jsem na ulici před domem potkala kamaráda, co ho znám od školky. Naše rodiče se jednu dobu kamarádili. Odjížděla jsem zrovna autem do práce. Tak se ho drze ptám, kam jde a protože měl stejnou cestu, nabídla jsem mu odvoz. Já, která ještě před pár měsíci skoro nejezdila, jsem nabídla odvoz profesionálnímu řidiči. A kupodivu jsem nebyla za celou jízdu ani trochu nervózní. Celou dobu jsme povídali a já dělala jednotlivé úkony v řízení tak nějak jako ze zvyku. rodna
A dneska jsem vezla na nákup tátu a ten si pochvaloval, jaká je to pohodička nechat se takhle vézt. Taky dělal po celý život řidiče. Takže juchůů.big_smile

Není tady

 

#893 14. 8. 2020 18:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

U nás bylo dopoledne šíleně dusno a teď je už docela dlouho bouřka. Vydatný d隝, vítr a příjemné ochlazení. big_smile
Tak, holky, ZDRÁVY DOŠLY! storstark  A a máte na túru hezké počasí, ale ne vedro. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#894 14. 8. 2020 18:26

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

U nás to vypadalo v jednu chvíli hrozivě. Mraky šly od východu, což je neobvyklé a značí to většinou kroupy nebo průtrž. Prosila jsem tam nahoru, a nás všechny aspoň v ČR ušetří a po chvilce se to najednou otočilo a mraky přišly z jihozápadu. D隝, který pak začal, byl báječně osvěžující. Díky vesmíru za něj.
Já to docela ráda pozoruji, i když dneska i s obavou, jestli nebudu muset zakrývat auto, a fascinuje mě ta síla přírody. A jak jsem tak seděla na schodech a pozorovala mraky, tak jsem si najednou všimla, jak ze zahrady utíká malinkej ježek, určitě letošní, a hledá místo kam se schovat. Tak mu povídám: "Honem, honem utíkej, je to tady za chvilku, a nezmokneš." Kdyby mohl, taky by se asi zastavil a zaukal si tlapkou na čelo se slovy, že já mu mám tak co vykládat, protože on ví určitě víc než já, ale spěchal a za chvilku se schoval v tújích. Chytrej klouček.

Není tady

 

#895 14. 8. 2020 19:04

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

cibule napsal(a):

Už mám úspěšně vyřešený můj problém, o kterém jsem psala v předchozím příspěvku.
Nezůstala jsem nakonec doma, ale jela jsem se místo toho vykoupat. Letos vlastně teprve podruhé.... Nebe sice nebylo zrovna modré, ale mělo to jiné výhody. Třeba to, že na koupališti bylo méně lidí. Teď už jsem zpátky, osvěžená, a je mi docela příjemně.

Tak přeju všem, kdo se mnou marní čas, pěkný víkend a a si ho užijete, jak nejlépe to půjde.
My jedeme zítra s kamarádkou na další výlet s turisty a jsem zvědavá, jaké budeme mít počasí... smile

U nás je bouřkovo a teda celkem kosa.. smile Turistům zdar a chmurám zmar!!! dumbom Krásný prošlapaný víkend storstark

Moc děkuji- tummenupp

Není tady

 

#896 14. 8. 2020 19:13

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ještě jsem si vzpomněla na dnešní historku na koupališti. Konkrétně na jeden výrok, který se mi líbil. To vám musím ještě napsat než budu připravovat věci na zítřejší výlet.

V bazénu na koupališti se se mnou dal řeči postarší pán. Chvilku jsme povídali o počasí a bazénu a já mu říkám: "Máme to nějaký zelený, tu vodu, co? Ale nesmrdí to." A on říká: "No jo, máme tady specielní zelený moře..."
Specielní zelený moře.... To se mi líbilo. Jak pozitivně může někdo vidět situaci, i když se může zdát negativní...

Upravil(a) cibule (14. 8. 2020 19:14)

Není tady

 

#897 14. 8. 2020 21:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Cibule - s tím řízením mᚠmůj obdiv.

A zítra přeju takové počasí, aby se výlet uskutečnil. Pláštěnku s sebou!


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#898 16. 8. 2020 11:38

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

Cibulko, doufám, že jsi měla příjemný a pohodový víkend! A výlet vyšel s dobrým počasím!
Já tentokrát trochu smutný, protože jsem poprvé zahlédla ex s novou přítelkyní. To člověka srazí na kolena, takže se na to od včera snažím nemyslet, ale ten obraz mám v hlavě dost často. Nojo, nic nenadělám, je to prostě život. A jdeme dál, ikdyž občas přijdou tyhle chvíle.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#899 16. 8. 2020 12:43

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Přej a bude ti přáno.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#900 16. 8. 2020 12:57

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Tak včerejší výlet se vydařil. Počasí nám přálo, vůbec nepršelo a po celou dobu naší výpravy bylo pod mrakem, takže jsme měli chládek, a ušli jsme celkem 25 kilometrů. Nikdy bych tomu nevěřila, že ujdu tolik. Myslela jsem, že můj strop je tak do 16ti km. Nálada byla dobrá, při chůzi nám vedoucí výletu vyprávěl i pohádku, a když jsme byli v restauraci na obědě, tak se zase povídaly vtipy. Jediné, co bylo trochu složitější, byla doprava vlaky, ale protože nikdo nikam nespěchal, tak jsme informace o výlukách přijali s klidem.
Díky těmto lidem, myslím, že snad zvládnu i vánoční svátky a silvestr. Na 26. i 31. prosince jsou totiž naplánované akce, které vypadají docela zajímavě a ráda se zúčastním.

A tak si tak říkám, jak život umí pozitivně překvapit. Nikdy by mě nenapadlo, že během pár měsíců potkám tolik fajn lidí, o které bych už nerada přišla. Shodly jsme se na tom dnes při procházce s kamarádkou, že to vše přišlo v ten správný čas. Když by zůstalo vše při starém, taky by mě ani nenapadlo najít si kamarádku nebo někam jezdit, protože na to nebyl čas.

Teď ještě musím najít sama sebe, přijmout se a naučit žít v souladu se sebou.... rodna

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů