Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#7001 20. 10. 2019 13:27

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Udelali jsme spravne?

Souhlasím. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7002 21. 10. 2019 7:39

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

bellatrix napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Blokuji si te seš mama k ničemu když te potřebuju tak jsi tu pro me nikdy nebyla jenom mi pomůžeš do tech sraček poslat ješte víc.... To ti jde dobře takže si moc nefandi to já končim s tebou




Tohle me napsal muj syn    :-(

Erem, vežmi ma to mrzí. Už som sa tak opatrne začínala teši, keď si písala, že sa mu začína dari. Vyzeralo to tak nádejne. Tú jeho správu si neber osobne. Ty si spravila pre neho viac ako maximum. Veža žudí by nad takým synom už dávno zlomilo palicu. A on to podvedome aj vie. Ale nie je schopný unies vlastnú vinu za svoju recidívu. Preto to hodil zase na teba. Nechápem, čo ešte od teba chce. Aby si mu ešte aj ten pervitín doma varila?
Z tej správy smrdí obrovská manipulácia. On vie, že si ju môže voči tebe dovoli. Nastav mu už konečne hranice. On sa bude búri, aj horšie slová na teba použije, ale nenechaj sa zlomi. Je to pre jeho dobro. Ja viem, že ho vežmi žúbiš a chceš pre neho len to najlepšie, ale to dosiahneš jedine tým, že už si ho k telu nepripustíš.
Ja stále verím v happy end. gloriahjarta

Nekontaktovala jsem ho, ani on me ne.Jen dcera s nim chvilku mluvila,pry si vzal pujcku 10 tisic.V praci se mu dari.Nic vic nevim.

Erem, mohu se zeptat, proč ho kontaktuje dcera? To si jen tak přemýšlím v sobě, protože tohle mám jinak, pokud brácha ubližuje mojí mámě (tátovi) a není s ním řeč, aby tak nečinil, tak absolutně ztrácím s takovým parchantem zájem mluvit. Nechci být v kontaktu s někým, kdo ubližuje mým rodičům.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7003 21. 10. 2019 8:07

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):

bellatrix napsal(a):


Erem, vežmi ma to mrzí. Už som sa tak opatrne začínala teši, keď si písala, že sa mu začína dari. Vyzeralo to tak nádejne. Tú jeho správu si neber osobne. Ty si spravila pre neho viac ako maximum. Veža žudí by nad takým synom už dávno zlomilo palicu. A on to podvedome aj vie. Ale nie je schopný unies vlastnú vinu za svoju recidívu. Preto to hodil zase na teba. Nechápem, čo ešte od teba chce. Aby si mu ešte aj ten pervitín doma varila?
Z tej správy smrdí obrovská manipulácia. On vie, že si ju môže voči tebe dovoli. Nastav mu už konečne hranice. On sa bude búri, aj horšie slová na teba použije, ale nenechaj sa zlomi. Je to pre jeho dobro. Ja viem, že ho vežmi žúbiš a chceš pre neho len to najlepšie, ale to dosiahneš jedine tým, že už si ho k telu nepripustíš.
Ja stále verím v happy end. gloriahjarta

Nekontaktovala jsem ho, ani on me ne.Jen dcera s nim chvilku mluvila,pry si vzal pujcku 10 tisic.V praci se mu dari.Nic vic nevim.

Erem, mohu se zeptat, proč ho kontaktuje dcera? To si jen tak přemýšlím v sobě, protože tohle mám jinak, pokud brácha ubližuje mojí mámě (tátovi) a není s ním řeč, aby tak nečinil, tak absolutně ztrácím s takovým parchantem zájem mluvit. Nechci být v kontaktu s někým, kdo ubližuje mým rodičům.

Mluvila s nim pouze jednou,vic ji,uz nezveda mobil.Dcera ho kontaktuje,protoze ji na nem zalezi,boji se o nej.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7004 21. 10. 2019 12:18

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):


Nekontaktovala jsem ho, ani on me ne.Jen dcera s nim chvilku mluvila,pry si vzal pujcku 10 tisic.V praci se mu dari.Nic vic nevim.

Erem, mohu se zeptat, proč ho kontaktuje dcera? To si jen tak přemýšlím v sobě, protože tohle mám jinak, pokud brácha ubližuje mojí mámě (tátovi) a není s ním řeč, aby tak nečinil, tak absolutně ztrácím s takovým parchantem zájem mluvit. Nechci být v kontaktu s někým, kdo ubližuje mým rodičům.

Mluvila s nim pouze jednou,vic ji,uz nezveda mobil.Dcera ho kontaktuje,protoze ji na nem zalezi,boji se o nej.

Děkuji moc za odpověď. Jde vidět, jak jsme každý jiný tummenupp Já to mám nastaveno tak, jak jsem psala. Pokud ubližuje mým rodičům, tak tím končí. Nesnáším ho za to, rodiče jsou nejvíc. Alespoň dokud se nezmění. Je to těžké téma sadgrater. Drž se.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7005 21. 10. 2019 13:03

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):

LENNNA napsal(a):


Erem, mohu se zeptat, proč ho kontaktuje dcera? To si jen tak přemýšlím v sobě, protože tohle mám jinak, pokud brácha ubližuje mojí mámě (tátovi) a není s ním řeč, aby tak nečinil, tak absolutně ztrácím s takovým parchantem zájem mluvit. Nechci být v kontaktu s někým, kdo ubližuje mým rodičům.

Mluvila s nim pouze jednou,vic ji,uz nezveda mobil.Dcera ho kontaktuje,protoze ji na nem zalezi,boji se o nej.

Děkuji moc za odpověď. Jde vidět, jak jsme každý jiný tummenupp Já to mám nastaveno tak, jak jsem psala. Pokud ubližuje mým rodičům, tak tím končí. Nesnáším ho za to, rodiče jsou nejvíc. Alespoň dokud se nezmění. Je to těžké téma sadgrater. Drž se.

Dcera se synem mela vzdycky krasny vztah, nikdy jsem u nich nezaznamenala nejakou ostrou hadku jako to u sourozencu vetsinou byva,zadny prani se nebo delani naschval.Proste vzdycky drzeli pri sobe.Mozna je to blizkym vekovym rozdilem,nevim.Meli i stejne kamarady v detstvi.Proste vyrustaly jako dvojcata.Coz ja u sveho sourozence neznala,my se s brachou rvali jako psy. Proto dcera k nemu ma tak blizko a rozhodne ji neni lhostejny jeho spackany zivot.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7006 21. 10. 2019 19:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Udelali jsme spravne?

No ale bohužiaž, ako vidno - aj tam je asi silnejší cit alebo menej sebeckosti alebo čo na strane dcéry... Pán vežkomožný sa rozhodol nezdvíha yikes a... no, nebudem ďalej písa, je to zbytočné.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7007 21. 10. 2019 20:26

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Selima napsal(a):

No ale bohužiaž, ako vidno - aj tam je asi silnejší cit alebo menej sebeckosti alebo čo na strane dcéry... Pán vežkomožný sa rozhodol nezdvíha yikes a... no, nebudem ďalej písa, je to zbytočné.

To nezvedani mobilu beru tak,ze je v totalnich srackach.Vzdycky to tak bylo,kdyz se mu nedarilo,nechtel mluvit s nikym s rodiny.Uz nez prijel k nam do mesta,me nebral mobil.Pak me napsal sms,ze se mnou mluvit nechce, ze nechce mluvit s nikym,ze ho stve zivot a ze se me ozve sam.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7008 21. 10. 2019 20:47

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Udelali jsme spravne?

A to jste měly respektovat obe.
Minimálně pro to, co za sprosárny napsal mamince.
Ale hlavně proto že jste měly milion příležitostí poznat, že vaše pomoc mu nepomáhá k nápravě, ale naopak k opakovaným recidívám.
Vám nezbývá než ho nechat umřít, anebo se "znovu narodit". Ani u jednoho byste neměly asistovat.
Omlouvám se za tvrdost svých slov.
On vám totiž dal jasně najevo, že "když neumře, tak se k vám vrátí"...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7009 22. 10. 2019 7:39

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):


Mluvila s nim pouze jednou,vic ji,uz nezveda mobil.Dcera ho kontaktuje,protoze ji na nem zalezi,boji se o nej.

Děkuji moc za odpověď. Jde vidět, jak jsme každý jiný tummenupp Já to mám nastaveno tak, jak jsem psala. Pokud ubližuje mým rodičům, tak tím končí. Nesnáším ho za to, rodiče jsou nejvíc. Alespoň dokud se nezmění. Je to těžké téma sadgrater. Drž se.

Dcera se synem mela vzdycky krasny vztah, nikdy jsem u nich nezaznamenala nejakou ostrou hadku jako to u sourozencu vetsinou byva,zadny prani se nebo delani naschval.Proste vzdycky drzeli pri sobe.Mozna je to blizkym vekovym rozdilem,nevim.Meli i stejne kamarady v detstvi.Proste vyrustaly jako dvojcata.Coz ja u sveho sourozence neznala,my se s brachou rvali jako psy. Proto dcera k nemu ma tak blizko a rozhodne ji neni lhostejny jeho spackany zivot.

Jasně, že jí to nebude jedno, je to brácha. Uvnitř to nikomu nebude jedno. Druhá věc je, jak se chovat na venek a mít k tomu důvody, proč se tak chovat. Tady mám trochu strach, aby nešla v tvých vzorcích a šlépějích.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7010 13. 8. 2020 17:27

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Tak skoro po roce se hlasim.Syn od ledna ma pritelkyni,nasel si ji v praci,uz me ji privedl i ukazat.Je to moc mila holcina,takova jemna,pusobi na mne nevine.Problem je ten,ze ta holcina vubec nema tucha jakou ma muj syn minulost.Syn ji o tom dodnes nerekl,ma strach,ze ji tim ztrati.Taky,kdyz byli u nas ,syn vyzadoval,abych se s nima sla projit.Pozdeji me doslo,ze to je tim,kdyby je potklal nejaky fetak,aby ho nezadal o pervitin,kdyz je tu na podzim tim tak hostil.....takze syn ma uspech jak v praci tak v osobnim zivote.V praci je vedouci smeny a plat dvojnasobny nez mam ja.Ale zase vse tak pozitivni neni,uz rok nesplaci pujcku kterou si vzal,na me nalehani nereaguje,hovor ihned ukonci pokud se o tom zminim,proste to neresi.Kdyby na to nemel jeste bych to pochopila,ale takto....ziji z dvou platu ktery oba nemaji maly a nemaji na to,aby si zakoupili dovolenou alespon na prodlouzeny vikend.
Co se tyce telefonatu,tak o samote jsem ze synem nemluvila od ledna,vetsinou jsou hovory vseobecne,aby rec nestala.Ze by syn blal drogy to si nemyslim,protoze na pritelkyni mu velice zalezi a je si vedom,ze by ji stratil,jak ji,tak i pracovni pozici.Jeste me napadlo jestli ta divenka nema nejake dluhy za vybaveni bytu a syn ji to nepomaha splacet a na svuj dluh kasle,ale jsou to jen domnenky.Kazdopadne jsem statna,ze syn vypada,ze je moc stastny.Ze zije jen pro svou pritelkyni.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7011 13. 8. 2020 17:44

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Udelali jsme spravne?

Ahoj Erem, to je fajn, že ses ozvala.
Synovi (i tobě) dlouhodobě držím palce. Ale s tím dluhem mᚠpravdu, to není dobré. To ho jednou dožene. Takovéhle problémy se samy nevařeší, jen narůstají. Ale to už je jeho boj (ovšem chápu, že Ti to dělá starost).
Jinak to vypadá moc dobře, tak a to vydrží.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7012 13. 8. 2020 17:55

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Judyna napsal(a):

Ahoj Erem, to je fajn, že ses ozvala.
Synovi (i tobě) dlouhodobě držím palce. Ale s tím dluhem mᚠpravdu, to není dobré. To ho jednou dožene. Takovéhle problémy se samy nevařeší, jen narůstají. Ale to už je jeho boj (ovšem chápu, že Ti to dělá starost).
Jinak to vypadá moc dobře, tak a to vydrží.

Jenomze na lzi zalozeny vztah,no nevim ,nevim.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7013 13. 8. 2020 18:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Udelali jsme spravne?

Jednou jí to bude muset říct. Ale zase je fakt, že kdyby jí to řekl zezačátku, tak by byla velká rpavděpodobnost, že ho holka nechá. Takhle ho víc poznala a snad vztah ustojí, i když jí to řekne. Taky bude lepší, když se to slečna dozví od něj a ne od někoho jiného a možná v blbé situaci.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7014 13. 8. 2020 20:23

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Udelali jsme spravne?

Nevím, jak to vnímáte vy, ale to, že byl kluk feák, to bych třeba ještě ustála, ale že je se mnou a neřeší svoje dluhy a ohrožuje tím i mě, popř. naše společné věci, co jsme si spolu pořídili, tak to bych teda nezkousla. A čím déle bude tajit, tím horší bude její reakce.. Zamilovanost je přece největší na začátku, to se promine věcí.. Dluhů může mít kolik chce, ale jestli je neřeší, je to průšvih jako vrata, která jednou vypadnou i z pantů. Erem, jak víš, že nesplácí? PS: Znám rodinu, která přišla o barák kvůli 11 000,-. Manžel to zjistil, až když se neměl kam vrátit. Tohle se jednoduše nedělá..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7015 14. 8. 2020 0:20

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Udelali jsme spravne?

Erem, myslím si, že by sis s ním měla o samotě osobně (po telefonu nestačí) promluvit, zjistit, jak se věci mají, a rázně mu domluvit. Všechno to ostatní působí hezky, ale snadno to může ztratit, když se dluhu nezbaví a ten postupně nabyde obřích rozměrů... usch


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7016 14. 8. 2020 5:29

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

No a to je ten problem. O samote s nim mluvit nejde,jednak bydli asi 150 km km daleko a i kdyz byl doma,tak se od pritelkyne nehnul.Pouze kdyz byla pritelkyne na wc,tak jsem se ho v rychlosti zeptala jestli ji rekl o sve zavislosti.Potichu me rekl ,nerekl a mami prestan s tim.Kdyz si napiseme pres fejz,komunikuje do te doby nez zminim jeho dluh,to napise,ze to zacne resit a ukonci konverzaci.Tak je to i s telefonovanim.Pritom ten dluh je jen 1000 kc mesicne.Kdyz jsem mu napsala,ze mu zablokujou ucet,ze pak nedostane vyplatu ,nereaguje.Pritom z dluhama zkusenosti ma,dluzil pres 100 tisic a kdyz byl v lecebne,tak z jeho nemocensky jsem ty jeho dluhy splacela a nakonec byl bez dluhu a ted je to tu zas.Neco me tam cele nehraje,bere kolem 30 tisic,nikam s pritelkyni nechodi,pry ona na to neni,tak se syn podrizuje a je s ni doma,kam ale jdou ty penize nevim.Pri me domnence me napada jedine,ze pritelkyne ma dluhy a ty treba splaci.Fakt nevim,nedava me to smysl.

Upravil(a) eremuruss (14. 8. 2020 5:34)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7017 14. 8. 2020 5:32

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Udelali jsme spravne?

Palomita napsal(a):

Nevím, jak to vnímáte vy, ale to, že byl kluk feák, to bych třeba ještě ustála, ale že je se mnou a neřeší svoje dluhy a ohrožuje tím i mě, popř. naše společné věci, co jsme si spolu pořídili, tak to bych teda nezkousla. A čím déle bude tajit, tím horší bude její reakce.. Zamilovanost je přece největší na začátku, to se promine věcí.. Dluhů může mít kolik chce, ale jestli je neřeší, je to průšvih jako vrata, která jednou vypadnou i z pantů. Erem, jak víš, že nesplácí? PS: Znám rodinu, která přišla o barák kvůli 11 000,-. Manžel to zjistil, až když se neměl kam vrátit. Tohle se jednoduše nedělá..

vim,ze nesplaci,resim to s nim cely rok,porad jen slibuje,ze to zacne resit a nic.Jeho pritelkyni to psat nechci,nechci se jim montovat do vztahu.Kdybych za nim prece jen jela,nic to neresi,jednoduse se se mnou o tom bavit nebude.

Upravil(a) eremuruss (14. 8. 2020 5:38)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7018 14. 8. 2020 7:38

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

Tak skoro po roce se hlasim.Syn od ledna ma pritelkyni,nasel si ji v praci,uz me ji privedl i ukazat.Je to moc mila holcina,takova jemna,pusobi na mne nevine.Problem je ten,ze ta holcina vubec nema tucha jakou ma muj syn minulost.Syn ji o tom dodnes nerekl,ma strach,ze ji tim ztrati.Taky,kdyz byli u nas ,syn vyzadoval,abych se s nima sla projit.Pozdeji me doslo,ze to je tim,kdyby je potklal nejaky fetak,aby ho nezadal o pervitin,kdyz je tu na podzim tim tak hostil.....takze syn ma uspech jak v praci tak v osobnim zivote.V praci je vedouci smeny a plat dvojnasobny nez mam ja.Ale zase vse tak pozitivni neni,uz rok nesplaci pujcku kterou si vzal,na me nalehani nereaguje,hovor ihned ukonci pokud se o tom zminim,proste to neresi.Kdyby na to nemel jeste bych to pochopila,ale takto....ziji z dvou platu ktery oba nemaji maly a nemaji na to,aby si zakoupili dovolenou alespon na prodlouzeny vikend.
Co se tyce telefonatu,tak o samote jsem ze synem nemluvila od ledna,vetsinou jsou hovory vseobecne,aby rec nestala.Ze by syn blal drogy to si nemyslim,protoze na pritelkyni mu velice zalezi a je si vedom,ze by ji stratil,jak ji,tak i pracovni pozici.Jeste me napadlo jestli ta divenka nema nejake dluhy za vybaveni bytu a syn ji to nepomaha splacet a na svuj dluh kasle,ale jsou to jen domnenky.Kazdopadne jsem statna,ze syn vypada,ze je moc stastny.Ze zije jen pro svou pritelkyni.

Erem, to zní moc pozitivně! Alespoň co se týká drog, nové přítelkyně a práce! tummenupp Držím pěsti, a se daří i nadále!
Půjčku netřeba komentovat,to asi víme všichni, že to je průšvih. Ale je dospělý, nese si odpovědnost sám a jednou ho to dožene. Na tomto je blbé to, že takovéhle půjčky pak narostou do vyšších částek.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7019 14. 8. 2020 7:43

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Udelali jsme spravne?

Palomita napsal(a):

Nevím, jak to vnímáte vy, ale to, že byl kluk feák, to bych třeba ještě ustála, ale že je se mnou a neřeší svoje dluhy a ohrožuje tím i mě, popř. naše společné věci, co jsme si spolu pořídili, tak to bych teda nezkousla. A čím déle bude tajit, tím horší bude její reakce.. Zamilovanost je přece největší na začátku, to se promine věcí.. Dluhů může mít kolik chce, ale jestli je neřeší, je to průšvih jako vrata, která jednou vypadnou i z pantů. Erem, jak víš, že nesplácí? PS: Znám rodinu, která přišla o barák kvůli 11 000,-. Manžel to zjistil, až když se neměl kam vrátit. Tohle se jednoduše nedělá..

Jak jsme každý jiný smile - pro mě je horší informace, že fetoval než info, že je vůl a nesplácí. Jako obojí blbé, o tom žádná, ale pro mě je máloco (asi nic kromě já nevím vězení a vraždy) horší než drogy.
Nicméně věřím, že pokud ho má ráda, tak mu odpustí, že jí neřekl pravdu.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7020 14. 8. 2020 7:45

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Udelali jsme spravne?

vrabčák napsal(a):

Erem, myslím si, že by sis s ním měla o samotě osobně (po telefonu nestačí) promluvit, zjistit, jak se věci mají, a rázně mu domluvit. Všechno to ostatní působí hezky, ale snadno to může ztratit, když se dluhu nezbaví a ten postupně nabyde obřích rozměrů... usch

A myslíš, že to jde? Dospělému člověku? Mě kdyby chtěl rodič rázně v něčem domlouvat, tak ho pošlu do pr.... háje.
Eremin syn a mě působí podobně, že nemá v úmyslu o tom mluvit a poslouchat mámu.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7021 14. 8. 2020 7:46

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Udelali jsme spravne?

eremuruss napsal(a):

vim,ze nesplaci,resim to s nim cely rok,porad jen slibuje,ze to zacne resit a nic.Jeho pritelkyni to psat nechci,nechci se jim montovat do vztahu.Kdybych za nim prece jen jela,nic to neresi,jednoduse se se mnou o tom bavit nebude.

Dobře děláš. Do ničeho se jim nemontuj. Stejně by se to všechno obrátilo proti tobě. Tvůj syn je dospělý svéprávný člověk, takže si to bude muset vyřešit sám. Ty ho můžeš maximálně informovat, že je na nejlepší cestě si to své štěstí pěkně pos-at. Přijde mi, že je celkem slabší povahy. Než aby se svým problémům postavil, zametá je pod koberec a čím víc na něj ty tlačíš, tím víc se bojí a utíká před tím, než aby sebral odvahu a začal to řešit. Možná bys mohla nenápadně nadhodit téma dluhy-exekuce, až se příště uvidíte i s přítelkyní. Anonymně samozřejmě - četla jsem článek, viděla jsem v televizi, sousedka od vedle povídala.. Třeba by se pak přítelkyně vyjádřila, jaký k tomuto tématu má postoj a to by mohlo tvému synovi dodat kuráž, aby vše začal řešit dokud není pozdě. A nebo z ní vypadne, že by to taky neřešila a pak už fakt není co řešit roll


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7022 14. 8. 2020 7:50

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Udelali jsme spravne?

LENNNA napsal(a):

Jak jsme každý jiný smile - pro mě je horší informace, že fetoval než info, že je vůl a nesplácí. Jako obojí blbé, o tom žádná, ale pro mě je máloco (asi nic kromě já nevím vězení a vraždy) horší než drogy.
Nicméně věřím, že pokud ho má ráda, tak mu odpustí, že jí neřekl pravdu.

Jo, no beru to, že každý má právo na zaškobrtnutí.. ale ohrožovat mě tím, že se chová nezodpovědně, když jsme spolu, to zase neprojde u mě big_smile Minulost až tak neřeším, ale je dobré ji znát wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7023 14. 8. 2020 7:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Udelali jsme spravne?

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Jak jsme každý jiný smile - pro mě je horší informace, že fetoval než info, že je vůl a nesplácí. Jako obojí blbé, o tom žádná, ale pro mě je máloco (asi nic kromě já nevím vězení a vraždy) horší než drogy.
Nicméně věřím, že pokud ho má ráda, tak mu odpustí, že jí neřekl pravdu.

Jo, no beru to, že každý má právo na zaškobrtnutí.. ale ohrožovat mě tím, že se chová nezodpovědně, když jsme spolu, to zase neprojde u mě big_smile Minulost až tak neřeším, ale je dobré ji znát wink

Já mám k drogám hodně špatný vztah, máloco to předčí. Tak od toho se asi odvíjí vše...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#7024 14. 8. 2020 8:01

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Udelali jsme spravne?

LENNNA napsal(a):

Já mám k drogám hodně špatný vztah, máloco to předčí. Tak od toho se asi odvíjí vše...

Mluvila bych stejně jako ty, kdyby to bylo naopak.. v minulosti nesplácel a teď nebyl čistej.. pro mě je podstatnější ta přítomnost. A dobré je znát tu minulost, právě aby mohl být člověk připraven na budoucnost stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7025 14. 8. 2020 11:09

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Udelali jsme spravne?

Palomita napsal(a):

každý má právo na zaškobrtnutí

To nevím... Podle mě každý kdo někdy bral drogy je tím doživotně poškozený, přinejmenším tak, že se prokázalo, že je to typ člověka který může do drogové závislosti spadnout. Pro mě je to absolutní kontraindikace pro jakýkoliv vztah.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů