Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#676 7. 6. 2020 15:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

Judyna napsal(a):

A jak to, že je to třetí? Já bych taky myslela, že druhá, když je to 5 čísel ze šesti.

Je to blbý systém, že? Dodnes mi to přijde nespravedlivé butter První je 6 čísel, druhá je 5 čísel (z toho jedno musí být dodatekové) a třetí je 5 čísel.

To je teda fakt b*rdel. Ale i tak gratuluju k výhře. Třetí místo - to bylo určitě taky dobré. Já maximálně uhádla tři čísla. Ale sázím hodně málo. Tak jednou za rok, dva.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#677 7. 6. 2020 19:49

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Judyna napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Judyna napsal(a):

A jak to, že je to třetí? Já bych taky myslela, že druhá, když je to 5 čísel ze šesti.

Je to blbý systém, že? Dodnes mi to přijde nespravedlivé butter První je 6 čísel, druhá je 5 čísel (z toho jedno musí být dodatekové) a třetí je 5 čísel.

To je teda fakt b*rdel. Ale i tak gratuluju k výhře. Třetí místo - to bylo určitě taky dobré. Já maximálně uhádla tři čísla. Ale sázím hodně málo. Tak jednou za rok, dva.

Já sázím také málo, tak 2-3x do roka, sázela bych častěji, ale nevzpomenu si dumbom
Tenkrát to bylo ta druhá něco přes 600 tisíc a ta třetí 21 tisíc. Velký rozdíl, ale tak nakonec potěšilo i to, na ulici to člověk nenajde, jen ten prvotní šok, 5 čísel ze 6.... to přece musí být jasná druhá a ono prd.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#678 7. 6. 2020 22:21

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

No to s tím dodatkovým číslem je fakt o infarkt... Ale zas dává spoustě sázejících jakousi naději...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#679 28. 6. 2020 22:34

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Odeslala jsem zprávu, pak jsem mrkla na čas odeslání, abych zjistila, kolik je vlastně hodin, a vidím: 22. 22. 22. stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#680 29. 6. 2020 7:16

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

LENNNA napsal(a):

Já si jednou za čas také vsadím, ale já sázím Sportku. Jednou jsem uhádla 5 čísel z 6, málem to se mnou švihlo, že to je druhá (to bylo kolem 600tis.) a pak to se mnou málem švihlo podruhé, když jsem zjistila, že to je jen třetí! yikes

A není to spíš tak, že šest ze šesti je první cena, šest ze sedmi (čili s využitím dodatkového čísla) druhá a pět ze šesti třetí? Nesázím, ale podle počtu pravděpodobnosti by to tak bylo logické.

Není tady

 

#681 10. 8. 2020 18:04

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Jako už jste měli někdy tolik práce, že jste si nestihli ani pustit rádio? big_smile
Já nikdy nevydržela v práci potichu, vždy mi hrálo rádio. Ne nijak nahlas, ale musela jsem ho mít vždy.
Poslední dny si ke konci pracovní doby uvědomím, že jsem ho nestihla pustit! Pár vteřin a já je nenajdu! Jako slušný masakr to je!
Ale dávám na toto vlákno, protože vlastně já jsem ráda, když je hodně práce tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#682 10. 8. 2020 23:00

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

smile  big_smile  stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#683 10. 8. 2020 23:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Ja rádio nepočúvam, ale nikdy som nechápala žudí, čo tvrdili, že "sa zabudli najes"? Ako prosím? To sa ako dá zabudnú...?! No a minulý rok, keď som robila dvanástky v kvetinárstve, som niekedy okolo tretej vždy zistila, že mi je na odpadnutie, lebo som sa zabudla nielen najes, ale aj napi! dumbom storstark Ale tiež som sa vždy zároveň potešila, že je zámienka urobi si pauzu, že mi to rýchlo ubieha, že už sa blíži padla... tummenupp stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#684 11. 8. 2020 7:21

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Ani já rádio neposlouchám. Občas si pustím nějaké album z netu, ale to velmi sporadicky. Hmm, k tomu zapomenout se najíst.. Dnes asi nezapomenu, jen nebude co. Ráno se mi povedlo připálit oběd, který jsem vařila před odchodem do práce. Jo, kdo umí, ten umí. Ale zase mám sladěné šaty, boty, kabelku big_smile big_smile Musíme hledat pozitiva wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#685 11. 8. 2020 8:01

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Nenajíst se nebo nenapít... to už jsem taky zažila. Ale stalo se vám někdy, že jste se šly ráno 2x osprchovat? Já to stihla dnes. Tedy podruhé jsem si začala sprchovat nohy a včas mi to došlo. big_smile Ranní spěch je nebezpečná věc! big_smile

Upravil(a) Irma (11. 8. 2020 8:02)


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#686 11. 8. 2020 9:19

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Irma napsal(a):

Nenajíst se nebo nenapít... to už jsem taky zažila. Ale stalo se vám někdy, že jste se šly ráno 2x osprchovat? Já to stihla dnes. Tedy podruhé jsem si začala sprchovat nohy a včas mi to došlo. big_smile Ranní spěch je nebezpečná věc! big_smile

Často si myju vlasy, nebo se mydlím 2x, protože jsem to první jednoduše "nepostřehla" big_smile Ale že jsem ve sprše už byla, to si teda pamatuji vždy, zatím lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#687 11. 8. 2020 13:39

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Irma napsal(a):

Nenajíst se nebo nenapít... to už jsem taky zažila. Ale stalo se vám někdy, že jste se šly ráno 2x osprchovat? Já to stihla dnes. Tedy podruhé jsem si začala sprchovat nohy a včas mi to došlo. big_smile Ranní spěch je nebezpečná věc! big_smile

godlike


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#688 11. 8. 2020 13:54

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

A co teplá noční košile? To znáte? Březen, sobota ráno, za okny tma, všichni ještě spí. Ploužíte se bytem s hrnkem kávy, chystáte věci a jdete do koupelny. Tam pověsíte noční košili na věšák, vyčistíte si zuby a máte namířeno zpět do ložnice. Když si začnete oblékat noční košilku, zarazí vás, že je ještě teplá big_smile Přitom jste měli pocit, jako kdyby teprve teď měla přijít půlnoc. Šokem do nového dne big_smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#689 11. 8. 2020 15:56

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Kdepak. To je právě to rozeznávací znamení.. do koupelny jdu bez košile a z koupelny rovnou pro oblečení.. není cesty zpět. Mě by trkla max vyhřátá postel. big_smile Ale rána mám docela akční, takže tam na nějaké rozkoukávání a zmatení není čas. Občas se mi stane, že se zapomenu u čištění zubů, jak mi v hlavě šrotuje, co všechno mám stihnout a nebo právě to mytí vy sprše na dvakrát big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#690 11. 8. 2020 20:13

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Jo, krátkodobá pamě mi taky začíná haprovat. A právě ve vaně se to projeví docela často. Nebo že bych byla tak hluboce zamyšlená a jen se nesoustředila na mechanickou činnost? wink
Irmo, ty jsi tedy borec ! lol
Palomito, už v tak raném věku?!?? big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#691 11. 8. 2020 20:20

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

vrabčák napsal(a):

Jo, krátkodobá pamě mi taky začíná haprovat. A právě ve vaně se to projeví docela často. Nebo že bych byla tak hluboce zamyšlená a jen se nesoustředila na mechanickou činnost? wink
Irmo, ty jsi tedy borec ! lol
Palomito, už v tak raném věku?!?? big_smile

To furt říkám, že mi mozek odešel s těhotenstvím.. je to marný, je to marný, je to marný big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#692 11. 8. 2020 20:45

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

lol  storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#693 11. 8. 2020 20:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Palomita napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Jo, krátkodobá pamě mi taky začíná haprovat. A právě ve vaně se to projeví docela často. Nebo že bych byla tak hluboce zamyšlená a jen se nesoustředila na mechanickou činnost? wink
Irmo, ty jsi tedy borec ! lol
Palomito, už v tak raném věku?!?? big_smile

To furt říkám, že mi mozek odešel s těhotenstvím.. je to marný, je to marný, je to marný big_smile

...Tak aspoň chvílku byl přítomen. A třeba se vrátí s přechodem gloria


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#694 11. 8. 2020 20:58

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Judyna napsal(a):

...Tak aspoň chvílku byl přítomen. A třeba se vrátí s přechodem gloria

Jo, bývala jsem jak naspeedovaná veverka. dudlik Pak ten sešup, cítila jsem se jak úplnej de_bil. dumbom Naštěstí už je to nějaký ten pátek a člověk si fakt zvykne na všechno lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#695 11. 8. 2020 21:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Teď to chci říct, že si zvykneš. Já už si zvykla dávno storstark.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#696 11. 8. 2020 21:06

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Judyna napsal(a):

Teď to chci říct, že si zvykneš. Já už si zvykla dávno storstark.

Jasný, nejhorší byl fakt ten skok do období absolutního temna. Teď už mi to ani nepřijde big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#697 11. 8. 2020 21:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Vy sa aspoň môžete vyhovori na pôrod, ale čo ja nerodiaca? (A som teda tiež schopná úžasných vecí, zubná kefka je len maličkos rodna ...)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#698 11. 8. 2020 21:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Selimo, je mi to jasný, vůbec Tě nepodceňuju storstark

Palomito, nechci Ti brát iluze, ale porodem to nekončí. Je to proces. smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#699 11. 8. 2020 21:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Podepisuju! big_smile  grater


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#700 11. 8. 2020 21:17

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Niečo medzi Radosou a Skuhrami

Selima napsal(a):

Vy sa aspoň môžete vyhovori na pôrod, ale čo ja nerodiaca? (A som teda tiež schopná úžasných vecí, zubná kefka je len maličkos rodna ...)

Seli v poklidu. Už je to takových let, že se nemá cenu vymlouvat. Jen jsem si zavzpomínala, že bylo líp wink Vím naprosto přesně, kdy došlo ke zlomu. Dokonce si vybavuju i tu konkrétní příhodu, kdy jsem to zjistila a ten šok z toho. A od té doby se to bohužel nezlepšilo dumbom


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů