Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#11401 9. 8. 2020 21:40

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Jéé, tak Freddie Mercury fakt né rodna  Super, že já mám úplně odlišný vkus než vy big_smilebig_smile

Můžu se zeptat, proč ne? Jen tak ze zvědavosti. Nemusíš odpovídat.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11402 9. 8. 2020 21:46

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak já sem také hodím jeden odkaz, který dělá radost zase mně. Třeba se bude líbit i vám.

https://www.youtube.com/watch?v=1D6JHv0tMv0


Ještě raděj mám toto - (pát takových mimońů - synových spolužáků - jsem letmo poznala smile )

https://www.youtube.com/watch?v=TQp10Lx9Yf4


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11403 9. 8. 2020 22:02

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Tak já sem také hodím jeden odkaz, který dělá radost zase mně. Třeba se bude líbit i vám.

https://www.youtube.com/watch?v=1D6JHv0tMv0


Ještě raděj mám toto - (pát takových mimońů - synových spolužáků - jsem letmo poznala smile )

https://www.youtube.com/watch?v=TQp10Lx9Yf4

Bože Judy, ty mě zabiješ lollollollol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11404 9. 8. 2020 22:22

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Nepovedlo se mi. Tak dobrou. sova

Upravil(a) rina (9. 8. 2020 22:31)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11405 9. 8. 2020 22:45

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judy a četla sis ty komentáře pod matfyzákem? Martin Hollas a komentáře na něj navazující to zabily big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11406 10. 8. 2020 0:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

rina napsal(a):

To bude asi ono. Naposledy jsem škrabala drátěnkou. A potom umývala hadrem a až poté škrabkou. To šlo nejlíp. Myslím že ta spodní vrstva je stará jako dům. Poté se podle mě malovalo mockrát a po dlouhých intervalech pořád stejně hnědou.
Chjo, chtěla jsem se bavit, a je z toho dřina. grater

Pro mě bylo malování vždycky dřina. Stěhování nábytku (čili i vyklízení skříní, aby se s tím dalo hnou), příprava zdí, samotné malování, kdy se mi to třeba i začalo loupat, pak úklid, zase stěhování nábytku....Hrůza. Zábavu si fakt představuju jinak. Proto už to zadávám odborníkům.

hmm Mňa, ale predpokladám, že odborníci to nevypratávajú a neumývajú a potom zasa neukladajú - to sú pre mňa najhoršie činnosti.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11407 10. 8. 2020 0:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rina napsal(a):

To bude asi ono. Naposledy jsem škrabala drátěnkou. A potom umývala hadrem a až poté škrabkou. To šlo nejlíp. Myslím že ta spodní vrstva je stará jako dům. Poté se podle mě malovalo mockrát a po dlouhých intervalech pořád stejně hnědou.
Chjo, chtěla jsem se bavit, a je z toho dřina. grater

Najhoršia je olejová fasádna farba použitá vnútri usch - to sme rajbali asi týždeň dlátom a drôtenkou... kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11408 10. 8. 2020 17:38

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Judyna napsal(a):

rina napsal(a):

To bude asi ono. Naposledy jsem škrabala drátěnkou. A potom umývala hadrem a až poté škrabkou. To šlo nejlíp. Myslím že ta spodní vrstva je stará jako dům. Poté se podle mě malovalo mockrát a po dlouhých intervalech pořád stejně hnědou.
Chjo, chtěla jsem se bavit, a je z toho dřina. grater

Pro mě bylo malování vždycky dřina. Stěhování nábytku (čili i vyklízení skříní, aby se s tím dalo hnou), příprava zdí, samotné malování, kdy se mi to třeba i začalo loupat, pak úklid, zase stěhování nábytku....Hrůza. Zábavu si fakt představuju jinak. Proto už to zadávám odborníkům.

hmm Mňa, ale predpokladám, že odborníci to nevypratávajú a neumývajú a potom zasa neukladajú - to sú pre mňa najhoršie činnosti.

I s tím uklízením a stěhováním jsem měla polovinu práce. Když jsem si pozvala malíře a ptala se, co vše mám vystěhovat, tak téměř nic! To já bych se tam nevymotala. On to chtěl jen odsunout ode zdí a že jinak všude dostane. Samozřejmě jsem vynesla jen takové ty lehké věci - stolek, židle a pod.Donesl si svoje plachty na přikrytí, které si pak i uklidil a hlavně - zdaleka nenadělal tolik, co já.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11409 10. 8. 2020 17:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rina napsal(a):

Kvarteto čtyř nádherných chlapů v Koloseu? Divím se, že se při tom "nástupu" nezřítilo. Nádherný! 👍

Viď! Ti jsou!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11410 10. 8. 2020 17:52

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rina napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Jéé, tak Freddie Mercury fakt né rodna  Super, že já mám úplně odlišný vkus než vy big_smilebig_smile

Můžu se zeptat, proč ne? Jen tak ze zvědavosti. Nemusíš odpovídat.

Rino, nelíbí se mi, víc v tom nehledej.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11411 10. 8. 2020 17:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Tak já sem také hodím jeden odkaz, který dělá radost zase mně. Třeba se bude líbit i vám.

https://www.youtube.com/watch?v=1D6JHv0tMv0


Ještě raděj mám toto - (pát takových mimońů - synových spolužáků - jsem letmo poznala smile )

https://www.youtube.com/watch?v=TQp10Lx9Yf4

Moc hezký! Hlavně ta první! tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11412 10. 8. 2020 18:05

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Moc hezký! Hlavně ta první! tummenupp

U té první mě pobavilo, jak si sundal čepici a rukou si automaticky "pročechral vlasy" big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11413 10. 8. 2020 18:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Judy a četla sis ty komentáře pod matfyzákem? Martin Hollas a komentáře na něj navazující to zabily big_smile

Jasný. Ŕekla bych, že komentáře zcela potvrzují duch písně... (např. " Písnička pěkná, jen Matfyzákům, FELákům a nám, FIákům dává lživé iluze :-D.......Jo no, ve skriptách bohužel nejsou výsledky z úkolů sad  ). A s tou "misskou jsem také měla problém.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11414 10. 8. 2020 18:26

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Jasný. Ŕekla bych, že komentáře zcela potvrzují duch písně... (např. " Písnička pěkná, jen Matfyzákům, FELákům a nám, FIákům dává lživé iluze :-D.......Jo no, ve skriptách bohužel nejsou výsledky z úkolů sad  ). A s tou "misskou jsem také měla problém.

Tolik různých způsobů jak pochopit misku, no není to paráda? big_smile Vzhledem k manekýnce, která byla v klipu a tělu, co měla jak z playboye mě ani jiná alternativa nenapadla.. škoda big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11415 10. 8. 2020 18:39

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

Jasný. Ŕekla bych, že komentáře zcela potvrzují duch písně... (např. " Písnička pěkná, jen Matfyzákům, FELákům a nám, FIákům dává lživé iluze :-D.......Jo no, ve skriptách bohužel nejsou výsledky z úkolů sad  ). A s tou "misskou jsem také měla problém.

Tolik různých způsobů jak pochopit misku, no není to paráda? big_smile Vzhledem k manekýnce, která byla v klipu a tělu, co měla jak z playboye mě ani jiná alternativa nenapadla.. škoda big_smile

Víš, co mě napadlo?Že tvar obličeje měla souměrný jak miska big_smile . Asi jsem taky mimoň. gloria


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11416 10. 8. 2020 19:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Víš, co mě napadlo?Že tvar obličeje měla souměrný jak miska big_smile . Asi jsem taky mimoň. gloria

Na mimoně storstarktummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11417 10. 8. 2020 21:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

storstark


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11418 11. 8. 2020 19:55

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Moc dobrá zmrzlina. tongue  big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#11419 11. 8. 2020 20:00

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Lízací nebo lžičkou? smile


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#11420 11. 8. 2020 20:04

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Nejsem zas tak moc zmrzlinová, ale když už na ni dostanu chu, dávám si ji do pohárku a nabírám lžičkou, bez kornoutku se obejdu. Ale ta dnešní byla lízací. tongue


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#11421 11. 8. 2020 20:05

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Díky, já taky lžičkou tongue


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#11422 11. 8. 2020 21:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Moc dobrá zmrzlina. tongue  big_smile

Aj u mňa + kúpanie + langoš tongue . Plus veža SMSiek, pár telefonátov a jedna osobná návšteva... cool


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11423 11. 8. 2020 22:34

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Padají Perseidy. Krásnou hvězdnou noc všem smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11424 12. 8. 2020 1:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

U nás je zamračené... grater kapitulation Ale v správach ich ukazovali, ako vyzerajú, keď ich je VIDNO, a tak ma utešuje myšlienka, že tam niekde sú - aj keď ich ja nevidím. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11425 12. 8. 2020 7:10

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

U nás je zamračené... grater kapitulation Ale v správach ich ukazovali, ako vyzerajú, keď ich je VIDNO, a tak ma utešuje myšlienka, že tam niekde sú - aj keď ich ja nevidím. hmm

Seli, nic není ztraceno! U nás to má vrcholit dnešní noc, tak přeji nebe bez mráčku wink Včera jich bylo asi jen 5 během 10ti minut. Pobavilo mě děcko. Mami, my jsme zapomněli na přání! Nebo aspoň já, co sis přála ty? A já blbec: Noo, já jsem si přála, abych viděla padat ještě další lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů