Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#776 9. 8. 2020 21:42

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

Hlavně nezapomeňte na lžičky. Nejdůležitější je mít rozdělené lžičky. Jak nemáte čím zamíchat kafe, je to peklo .... 🤪

Ha, díky za tip, já je teda průběžně "schovávám" - přemisuju na různá místa a tak se snad nějaká zapomenutá pak najde, až vezmu celej šuplík big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#777 9. 8. 2020 21:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Správně - kdo je připraven, není zaskočen! big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#778 9. 8. 2020 21:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Tak můj muž se při rozchodu chtěl dělit i o nitky a jehly, což bylo výhradně mé !...
No? Poprali jsme se o to, a to doslova.
"Urval" jenom minimum, ale u coby druhého rozvodu mě to štvalo až do doby, kdy ho ta jeho frajle kopla do..., a utekla mu aj s děckem k jinému.

Velmi nevyzrálé, z mojí strany. Jenže v té době jsem ještě nechodila na chytrý Babinet 😋


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#779 9. 8. 2020 21:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

Hlavně nezapomeňte na lžičky. Nejdůležitější je mít rozdělené lžičky. Jak nemáte čím zamíchat kafe, je to peklo .... 🤪

No vidíš to. A já jsem sama a polovina lžiček (navíc památečních po babičce) je fuč! A to jsou ty věci mezi nebem a zemí...gloria


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#780 9. 8. 2020 22:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Rino, tak to já odevzdala i snubní prstýnek - chtěl ho  po mě proto, že ho platil. Tak jsem mu ho dala. Stejně jsem ho moc nenosila.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#781 9. 8. 2020 22:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Rino, tak to já odevzdala i snubní prstýnek - chtěl ho  po mě proto, že ho platil. Tak jsem mu ho dala. Stejně jsem ho moc nenosila.

Tak to já ten svůj už ani nemám big_smile Naštěstí, házet totiž moc neumím.. big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#782 9. 8. 2020 22:08

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

No vidíš to. A já jsem sama a polovina lžiček (navíc památečních po babičce) je fuč! A to jsou ty věci mezi nebem a zemí...gloria

To už je vyšší level godlike


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#783 9. 8. 2020 22:19

Acher
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2020
Příspěvky: 22

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

No vidíš to. A já jsem sama a polovina lžiček (navíc památečních po babičce) je fuč! A to jsou ty věci mezi nebem a zemí...gloria

To bude v pohodě. Můj děda to měl to samé. Lžičky fuč, 37 kg cukru fuč, košile fuč.... pak zjistili, že za to může ten Němec a bylo hned jasno. A přitom tolik roků po válce.... 😳

Není tady

 

#784 9. 8. 2020 22:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

big_smile Du spočítat cukry big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#785 9. 8. 2020 22:54

Acher
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2020
Příspěvky: 22

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Rino, tak to já odevzdala i snubní prstýnek - chtěl ho  po mě proto, že ho platil. Tak jsem mu ho dala. Stejně jsem ho moc nenosila.

Po mě bývalá partnerka chtěla po rozvodu, abych se přestal stýkat s jejími rodiči, protože už nejsme rodina a oni nejsou mí tcháni. Tak jsem se jí zeptal, jestli přestali být i dědou a bábi. Na to neuměla odpovědět 🤔🤭

Upravil(a) Acher (9. 8. 2020 22:55)

Není tady

 

#786 9. 8. 2020 23:01

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Rino, tak to já odevzdala i snubní prstýnek - chtěl ho  po mě proto, že ho platil. Tak jsem mu ho dala. Stejně jsem ho moc nenosila.

Uaaa! Já ten u prvního rozvodu hodila do záchodu, když ho ex chtěl vrátit, že ho tatínek těžce pořídil kdesi v Iráku (nebo kde, při služební misi, mmch. byl fakt moc hezkej, já ho hrdě nosila), dorazilo mě, že ho chce dát té nové!
Vylovil ho. Vážně! Na prstýnek jsem kašlala, ale toho grázla jsem milovala až do další svadby a narození druhé dcery ÷ odstěhování na druhý konec republiky. Trvalo to cca 4 roky!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#787 10. 8. 2020 0:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Achere, když odcházela a toto ti vyčetla, tak ona jen musela něco říct, musela si něco najít, blbost, i lež, prostě cokoliv říct, aby měla důvod, proč odejít, když už odejít chtěla.
A je opravdu moc smutné, pokud se ti ani po 5(?) letech nedaří lépe. Moc doporučuji Firstclass.cz (na facebooku pod stejným názvem - a tam jsou i každou neděli živá vysílání na tyto témata) + vydává časopisy a knihy, které jsou všechny bestsellery. Je výborný a dokáže moc pomoci!
PS: na štěstí a dobrý život bys měl věřit pořád!

Pár věcí si tu dovolím blíže osvětlit. LENNO, já Vám rozumím. Říká se tomu zástupný problém. Umím ty věci rozklíčovat i pojmenovat. To ovšem neznamená, že je hlava ochotná to pobrat. Je to vlastně přirozená reakce. Člověk si vnitřně klade otázku, aniž by chtěl, proč se to děje právě jemu. Jak jsem psal, hodil jsem to za hlavu a šel dál, ale myšlenky jsou jako mouchy, odeženete je a stejně se vrací.

Moc nerad bych, aby to vyznělo, že se utápím v sebelítosti. Tak to není, tohle je mi cizí. Tenhle příběh z mého života jsem tu zveřejnil kvůli paní "cibuli". Vím, že to pomáhá, když se svěříme, když víme, že nejsme jediní komu se něco takového stalo. A neděje se to jen ženám, i když se domnívám, že jim ve větší míře než mužům. Také jsem tím chtěl dát najevo, že se nemá bát slz a bolesti. Je nutné si tou bolestí projít a i vyplakat menší rybník slz, protože jen tak se může nastartovat proces hojení a uzdravení.

Musím říct, že žiji spokojený život. Tzn., že mi nic nechybí po té materiální stránce. Mé děti žijí se mnou a má otcovská láska je rovněž plně uspokojena. Ale pocit štěstí jsem už dlouho nezažil (by na štěstí samozřejmě věřím), protože jedna jediná věc, která mi opravdu schází je láska, tedy ten cit na partnerské úrovni. Ztratil jsem ten dar milovat a být milován. A když o něco takového přijdeme po 20 letém soužití, můžeme být jakkoli silní, budeme si připadat ztracení a rozervaní. Kdo to prožil, ví...

Jen se nebojím mluvit o svých pocitech rodna

No, možno je to len dočasné a schopnos partnerskej lásky sa vráti.... Mne to tiež trvalo dos dlho (po 10-ročnom vzahu a búrlivom rozchode), ale nakoniec to prišlo. stolt Aj keď teraz už klasický partnerský vzah nemám, a neviem či ešte chcem ma... Šastná sa ale cítim, prevažne.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#788 10. 8. 2020 0:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

Palomita napsal(a):

Podle věku dětí mᚠteď ideální věk na najití vhodné partnerky a že jich všude kolem je. Z tvého psaní by většina žen šla do kolen, protože zníš jako pan dokonalý. Takže zájemkyň musí být mrtě. Jsou dvě možnosti. Buď věšíš bulíky na nos a čekáš, která se chytí a bude tě chtít zachraňovat a nebo se stále plácᚠve svém minulém vztahu a tudíž netoužíš po lásce od nikoho jiného, protože mᚠv hlavě svou ex. A je to jak chce, klíč k řešení mᚠty storstark

Palomito, ani nevíte, kolikrát jsem toto slyšel...  Ale jsem jaký jsem. Ani ne tak pan božský, jako spíš prostě jiný. Jeden můj přítel, kterého si velmi vážím, mi řekl, že "umím být nepříjemně upřímný", a v tom bude možná jádro pudla. Bývalou partnerku už dávno v hlavě nemám. Tohle jsem v sobě vyřešil v době, kdy jsem se dokázal citově odpoutat. A s těmi bulíky, na to obranu nemám, protože člověk buď druhému může věřit anebo nemusí. Samozřejmě jasno v tom mají ti, co mě znají. Nicméně tohle mě také netrápí. Každý má právo věřit čemu chce.

Takže jestli uvěříte tomu, že drtivé většině žen, se kterými jsem se seznámil, vadilo právě to, že děti žijí se mnou, ponechám na Vašem uvážení. Táta samoživitel není prostě terno. Našlo se několik, kterým to nevadilo, ty mi nabízely dnes velmi moderní model - kamarádství s výhodami. Toto ovšem zase není můj šálek kávy. Ale beru to s humorem wink Klíč k řešení určitě existuje, jen si nejsem jistý, jestli jsem skutečně jeho držitel tummenupp

Mňo - po tom, čo som si pri rozchode so "slobodným otcom" vypočula ja, by som asi do takého vzahu už tiež nešla. skurt usch Dozvedie sa (hoci to bol skôr rozchodový konflikt ako pravda) po 10 rokoch vzahu, že so mnou bol len preto, aby sa mu mal kto postara o syna (a čiastočne o dcéru) - to je fakt hardcore. Nikdy viac!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#789 10. 8. 2020 0:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ano. Asi v tomto konkrétním případě ano. Já jen chtěla poukázat  na to - obecně, že i život bez partnera může být fajn. Hodně lidí si to třeba ani nedokáže představit.
Je to jen jiná cesta.

Souhlasím. Osobně jsem v mysli nastavená spíš na singl život. To, že jsem v páru beru s vděčností, ale určitě ne, jako samozřejmost. Může to skončit kdykoli a jakkoli. Jsou věci, které člověk neovlivní. Jednoho dne se i hodný chlap může nasrdnatit a kopnout mrchu do zádele rodna Proto už máme předem rozdělené děti, majetek, dluhy, zvířata.. člověk musí být vždy připraven lol

big_smile My sme sa teda najviac hádali o jozefčíka, už to vyzeralo, že jazvecovú budeme musie prepíli v polovici...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#790 10. 8. 2020 0:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Acher napsal(a):

Hlavně nezapomeňte na lžičky. Nejdůležitější je mít rozdělené lžičky. Jak nemáte čím zamíchat kafe, je to peklo .... 🤪

No vidíš to. A já jsem sama a polovina lžiček (navíc památečních po babičce) je fuč! A to jsou ty věci mezi nebem a zemí...gloria

Aj mne miznú lyžičky, ponožky - a raz mi dokonca zmizla zubná kefka... a už nikdy sa neobjavila. va Podozrieva andulky som si netrúfla. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#791 10. 8. 2020 6:45

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

Acher napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Možná je vše přesně tak, jak má být. Zvládl jsi to, mᚠnejhorší za sebou a mᚠděti, jste rodina, což je asi nejvíc! Smekám, že jsi to zvládl a jako chlap se staráš! Přeji hodně štěstí i dál!

Tohle jsem si také jednu dobu říkal, že mám nejhorší za sebou. Bohužel, vše co jsem napsal byla jen polovina toho příběhu, a ta druhá není o nic veselejší. Takže na štěstí už moc nedám.

Co se týká těch grázlíků. Za mlada jsem byl pěkný rapl, pořád do světa, od 15 jsem se staral sám o sebe, od 13 jsem dělal bojové sporty a rád se rval. Řádění mi vydrželo skoro do 30. Když jsem se oženil a začaly přicházet děti, úplně mě to zklidnilo. Priority mě změnily, dost radikálně. Dvě práce, protože žena byla většinou nezaměstnaná ze zdr. důvodů, časem se dopracovala k částečné invaliditě, pak rodina, rekonstrukce domu, tohle pořád dokola a k tomu dálkově vysoká. Žena se mi chlubila, jak jí kamarádky závidí, že má chlapa, který nepije, netahá se s kamarády po hospodách, nepropadl hazardu a z práce se drží doma. Když odcházela, vyčetla mi, co jsem za chlapa, že ani nejdu na jedno do hospody, prý kvůli tomu ani nemám známé storstark

Jo, tak přesně na toto téma měl dnes Petr Casanova video! (Cibulko, i tobě zase moc doporučuji - bylo to na téma "když partner od nás odejde a rovnou k někomu jinému) .... Achere, když odcházela a toto ti vyčetla, tak ona jen musela něco říct, musela si něco najít, blbost, i lež, prostě cokoliv říct, aby měla důvod, proč odejít, když už odejít chtěla.
A je opravdu moc smutné, pokud se ti ani po 5(?) letech nedaří lépe. Moc doporučuji Firstclass.cz (na facebooku pod stejným názvem - a tam jsou i každou neděli živá vysílání na tyto témata) + vydává časopisy a knihy, které jsou všechny bestsellery. Je výborný a dokáže moc pomoci!
PS: na štěstí a dobrý život bys měl věřit pořád!

Tedy tenhle díl mě asi nejvíc oslovil... Docela se mi ulevilo, že možná nebude všechno moje vina. Poslouchám ho vždycky před spaním a dobře se mi usínalo... smile
Moc se mi líbilo, jak tam říkal, že oni ty pocity viny na druhého hází, aby vypadali dobře před okolím a že máme spíš slavit, když ten druhý, co odešel, žil dva životy. Já tedy přestala úplně pít alkohol po jeho odchodu (už jsem to tu myslím psala, že jsem měla ráda bílé víno, i konkrétní značku), ael možná to s kamarádkou opravdu oslavím něčím nealkoholickým. Mluvil tam o nějakém čaji či co...

Není tady

 

#792 10. 8. 2020 6:46

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Selima napsal(a):

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ano. Asi v tomto konkrétním případě ano. Já jen chtěla poukázat  na to - obecně, že i život bez partnera může být fajn. Hodně lidí si to třeba ani nedokáže představit.
Je to jen jiná cesta.

Souhlasím. Osobně jsem v mysli nastavená spíš na singl život. To, že jsem v páru beru s vděčností, ale určitě ne, jako samozřejmost. Může to skončit kdykoli a jakkoli. Jsou věci, které člověk neovlivní. Jednoho dne se i hodný chlap může nasrdnatit a kopnout mrchu do zádele rodna Proto už máme předem rozdělené děti, majetek, dluhy, zvířata.. člověk musí být vždy připraven lol

big_smile My sme sa teda najviac hádali o jozefčíka, už to vyzeralo, že jazvecovú budeme musie prepíli v polovici...

My jsme si rozdělili i psy. (Dva smile )

Upravil(a) cibule (10. 8. 2020 6:46)

Není tady

 

#793 10. 8. 2020 6:47

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

big_smile Du spočítat cukry big_smile

big_smile Jak to dopadlo? roll

Není tady

 

#794 10. 8. 2020 6:56

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

cibule napsal(a):

Na anděla z autobusu nemůžu zapomenout a doufám, že mu snad někdy v budoucnu budu moct fušovat do řemesla a pomoct také někomu, komu bude ouvej.

Jsem si jistá, že to oplatíš i s úroky wink Potkávᚠho někdy na té lince a nebo jsi ho viděla poprvé a naposled?

Už jsem ho neviděla. Možná, že se mnou občas jede, ale já si moc okolí nevšímám. Buď jsem zamyšlená nebo breptám s někým známým. A že jich je... smile Zůstala jsem bydlet v místě, kde jsem se narodila, tak to potkávᚠpořád někoho. Nejhorší teď je, když se mě někdo zeptá, jak se máme s manželem. Byli jsme bohužel navenek jeden z těch párů, co jim okolí závidělo. A já můžu za sebe říct, že byl pro mě nejdůležitějším člověkem. Já neumím lhát ani se přetvařovat a na přímou otázku následuje moje přímá odpověď - už spolu nejsme. Bohužel. A když už po tolikáté vidíš tu spadlou pusu a jak jim to šrotuje v hlavě a nemůžou tomu uvěřit... Naštěstí pak už ten rozhovor nemusím nijak rozvádět.
Taky se to snažím už neřešit. Teď se učím mít ráda sama sebe a žít jen se sebou a paní psounkovou....

Upravil(a) cibule (10. 8. 2020 7:00)

Není tady

 

#795 10. 8. 2020 7:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Už jsem ho neviděla. Možná, že se mnou občas jede, ale já si moc okolí nevšímám. Buď jsem zamyšlená nebo breptám s někým známým. A že jich je... smile Zůstala jsem bydlet v místě, kde jsem se narodila, tak to potkávᚠpořád někoho. Nejhorší teď je, když se mě někdo zeptá, jak se máme s manželem. Byli jsme bohužel navenek jeden z těch párů, co jim okolí závidělo. A já můžu za sebe říct, že byl pro mě nejdůležitějším člověkem. Já neumím lhát ani se přetvařovat a na přímou otázku následuje moje přímá odpověď - už spolu nejsme. Bohužel. A když už po tolikáté vidíš tu spadlou pusu a jak jim to šrotuje v hlavě a nemůžou tomu uvěřit... Naštěstí pak už ten rozhovor nemusím nijak rozvádět.
Taky se to snažím už neřešit. Teď se učím mít ráda sama sebe a žít jen se sebou a paní psounkovou....

Tím spíš je fascinující, že tam v ten daný moment byl tummenupp I to je znamení, že všechno se děje tak jak má i když si to člověk momentálně nemyslí storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#796 10. 8. 2020 7:11

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Selima napsal(a):

Aj mne miznú lyžičky, ponožky - a raz mi dokonca zmizla zubná kefka... a už nikdy sa neobjavila. va Podozrieva andulky som si netrúfla. hmm

lol to je na Akta X lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#797 10. 8. 2020 7:17

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Selima napsal(a):

Mňo - po tom, čo som si pri rozchode so "slobodným otcom" vypočula ja, by som asi do takého vzahu už tiež nešla. skurt usch Dozvedie sa (hoci to bol skôr rozchodový konflikt ako pravda) po 10 rokoch vzahu, že so mnou bol len preto, aby sa mu mal kto postara o syna (a čiastočne o dcéru) - to je fakt hardcore. Nikdy viac!

Přesně tohle se stalo známé. Neměla štěstí na partnery, nemohla mít vlastní děti a když si konečně našla partnera s děckem, kterému byla mámou i tátou víc než jeho rodiče, tak jí po cca 7mi letech kopl do zádele s tím, že si našel jinou, když se ona věnovala děcku. Chlap byl kojot, ale ta rána, že přišla o to dítě. Tohle není nikdy jednoduchá věc. Ale zase znám případy, kdy se všichni krásně sladili a klape jim to navzdory různým rodinným poměrům. Vždycky je to o lidech hjarta


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#798 10. 8. 2020 16:18

Laskhenka666
♥------
Registrovaný: 10. 8. 2020
Příspěvky: 6

Re: Odchod manžela po 21 letech

Fakt vtipný... Dospělý ženský a brečí si na internetu. Řeší se tu posrávání před jízdou busem, nebo zkouškou v autoškole, dále tady brečíte, že vás chlapi opustili a dumáte nad tím, co bude dál, dál bude jediné, a to, že se určitě nevrátí. A to co bylo, bylo, už se nevrátí a vy nad tím můžete jen brečet, a myslím si, že ti vaši chlápci nad vámi ani nejdou nepřemýšlí. Jedna rada, přestaňte se vypisovat na netu a žijte reálný život. Ámen!

Není tady

 

#799 10. 8. 2020 16:47

Acher
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2020
Příspěvky: 22

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Mňo - po tom, čo som si pri rozchode so "slobodným otcom" vypočula ja, by som asi do takého vzahu už tiež nešla. skurt usch Dozvedie sa (hoci to bol skôr rozchodový konflikt ako pravda) po 10 rokoch vzahu, že so mnou bol len preto, aby sa mu mal kto postara o syna (a čiastočne o dcéru) - to je fakt hardcore. Nikdy viac!

Přesně tohle se stalo známé. Neměla štěstí na partnery, nemohla mít vlastní děti a když si konečně našla partnera s děckem, kterému byla mámou i tátou víc než jeho rodiče, tak jí po cca 7mi letech kopl do zádele s tím, že si našel jinou, když se ona věnovala děcku. Chlap byl kojot, ale ta rána, že přišla o to dítě. Tohle není nikdy jednoduchá věc. Ale zase znám případy, kdy se všichni krásně sladili a klape jim to navzdory různým rodinným poměrům. Vždycky je to o lidech hjarta

Ano je to o lidech. Jak už jsem psal, problém vidím v tom, co ti lidé od vztahu očekávají. Pokud svobodný otec/matka hledají někoho aby nebyli sami na výchovu svých dětí, je třeba to takhle i prezentovat. Otevřeně a upřímně. Jde to pochopit a není na tom nic špatného. Pokud ovšem jeden hledá někoho na výpomoc s dětmi a druhý lásku, tam je logicky nesoulad zájmů. Sice sobecky tvrdě, ale upřímně mi to řekla jedna mamina - hledám chlapa, aby mi pomohl s MÝMI dětmi a ne, aby jsem se ještě já starala o cizí fakany. Osobně jsem mámu pro své děti nikdy nehledal, tu přece mají. A hlavně jsem si na to stačil sám. Ale tohle ženy, se kterými jsem se setkal, nezvládly pochopit.

Není tady

 

#800 10. 8. 2020 17:27

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Ale aby to k něčemu také vedlo, po takové době by se měl člověk snažit někam posunout, nezanevřít na lásku a hledat ji.

A co my, kteří jsme dobrovolně singl? Pokud k tomu člověk dojde sám, není k tomuto stylu donucen okolnostmi, věřte mi, že to není vůbec špatný způsob žití.

Judyno, tady ale (asi) není řeč o dobrovolných single. Jestli jsem to špatně nepochopila... vyčetla jsem, že hledá či hledal.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů