Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#726 8. 8. 2020 13:05

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

Možná to bude tím, že si je jistá, že jí všechno promine a odpustí dumbom

Ale to je jen jeho svobodná volba. wink A v každém vztahu je vždycky jeden dominantnější a druhej poddajnější. Někdy je to chlap a jindy ženská. Ale dva jedinci stejně dominantní nebo stejně upozadění to snad ani nemůže fungovat. tillfreds


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#727 8. 8. 2020 13:16

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

normální chlap napsal(a):

To dělají ženské normálně. Po pár letech je začnou nudit záclony, kuchyňská linka, manžel, ... tak je vymění. Existuje proti tomu jediná obrana, ženská se nesmí začít nudit :-) To jest buď má chlapa, který ji chystá pořád nějaká "překvápka", nebo má práci která ji baví. V tom druhém případě nevadí, že ji chlap nebije, nechodí domů ožralý, neběhá za každou sukní ani není pořád jednou nohou v kriminálu :-)

Hmm, takže ženskou zapřáhnout, a je v jednom kole a jak na chlapy? Protože co je mi známo, jedou v tom úplně stejně big_smile Ale co vím ze svého okolí, tak nefunguje nic a u nikoho. Štastní, smutní, bohatí, chudí, staří, mladí... nevěra tu byla je a bude.. bohužel.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#728 8. 8. 2020 13:21

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

To nevím co funguje na chlapy smile Ale jedno je jisté, že koberce, záclony ani nábytek pro okoukanost nevyměňují a vlastně ani ty ženské (když nepočítám úplné vymaštěnce, jako je třeba jistý hojně medializovaný zápasník MMA) smile To se musí stát něco mimo pořadí, aby chlap překonal vrozenou lenost a šel si sbalit jinou ženskou, než kterou zrovna má big_smile

Není tady

 

#729 8. 8. 2020 13:51

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

normální chlap napsal(a):

To nevím co funguje na chlapy smile Ale jedno je jisté, že koberce, záclony ani nábytek pro okoukanost nevyměňují a vlastně ani ty ženské (když nepočítám úplné vymaštěnce, jako je třeba jistý hojně medializovaný zápasník MMA) smile To se musí stát něco mimo pořadí, aby chlap překonal vrozenou lenost a šel si sbalit jinou ženskou, než kterou zrovna má big_smile

Na tohle neexistuje univerzální pravda wink To, že ty nevyměňuješ, neznamená, že nevyměňují jiní big_smile Já taky miluju nudu a nesnáším překvápka a neznamená to, že jsou takové všechny wink Chlap málokdy chce měnit co už má, ale často tomu napomůže právě ta druhá žena, která je ke změně dotlačí. tillfreds


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#730 8. 8. 2020 14:04

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

Tys viděla chlapa, který by si chtěl koupit třeba nový koberec, jen tak, sám od sebe? big_smile

Není tady

 

#731 8. 8. 2020 14:13

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Koberec zrovna ne, ale mobil, počítač, auto, dům.. princip je stejný wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#732 8. 8. 2020 14:58

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

Nojo, to je fakt. Počítač za rychlejší a chytřejší jsem vyměnil už tak desetkrát, spíš víckrát smile

Není tady

 

#733 8. 8. 2020 15:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#734 8. 8. 2020 20:48

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

Dobrý den,
předem se omlouvám, snad není nepatřičné přispět zde svou zkušeností jako muž. Při brouzdání na netu na mě vykouklo toto i pro mě zajímavé téma a zvědavost mě přivedla k této diskuzi. Má zkušenost je totiž z opačného břehu, a přesto je velmi podobná tomu, co zde napsala zakladatelka tohoto vlákna.
Po 19 letech spokojeného vztahu (anebo jsem věřil, že je oboustranně spokojený), jsem začal cítit, že něco není v pořádku. Nějakou dobu jsem situaci vyhodnocoval a když jsem se ženy na rovinu zeptal, zda někoho má, přitakala. Z počátku jsem se domníval, že jde jen o větší manželskou krizi, kterou je třeba překonat, jako se nám podařily překonat jiné krize během manželství. Několik měsíců jsem proto bojoval o záchranu vztahu, nebo svou ženu jsem stále miloval. Toto však trvalo pouze do doby, než jsem pochopil, že je má žena beznadějně zamilovaná do toho druhého muže. Uvědomil jsem si, že proti tomuto nelze bojovat a ani nelze vyhrát. Řekla mi, že chce být konečně šastná, protože on je její krevní skupina, zatímco my dva jsme příliš rozdílní, jako oheň a voda. Vzpomněl jsem si, jak mi na začátku našeho vztahu řekla, že naše rozdílnost jí ke mě přitahuje, protože protiklady se přitahují a ona ze mě čerpá energii, která ji zklidňuje. Věděl jsem, že je vymalováno. Nezbylo mi, než ji nechat jít. Jediné o co teď šlo, bylo minimalizovat škody na duších našich dětí. Měli jsme spolu tři - tehdy 18,14 a 9. Dbal jsem na to abychom spolu nevedli válku, ale rozešli jsme se jako slušní lidé. Přesto musím přiznat, že jsem musel sám se sebou velmi bojovat abych se nemstil. Jen kvůli svým dětem jsem to dokázal. Nechtěl jsem aby si do života vzaly peklo z rozvodu svých rodičů. Aby trpěly tím, co nijak nezavinily. Rozvod jsme řešili bez právníků, vzájemnou dohodou. Dohodli jsme se, že se dětí zeptáme s kým chtějí být a jak by si to představovaly. Všechny děti se rozhodly, že chtějí zůstat s tatínkem. Byl jsem překvapen, ale u srdce mě to zahřálo. Zároveň jsem se bál, jak to vezme jejich máma. A tehdy jsem viděl na vlastní oči, co dokáže zamilovanost. Se vším souhlasila, sbalila si své věci a odstěhovala se. Když po večerech ten nejmladší plakal ve svém pokoji a volal jméno maminky, pukalo mi srdce bolestí. Nakonec se přišel přitulit za mnou a plakali jsme spolu. Během jednoho roku proběhly bezproblémové soudy o majetek, děti a nakonec rozvod. Další dva roky mi trvalo, než jsem se dokázal citově odpoutat. Letos je to už pět let. Děti časem opět nabyly rovnováhy, dokonce prohlásily, že se pro ně skoro nic nezměnilo, jen mámu vidí méně často. Tohle mě dokázalo zcelit. Zůstal jsem celý, neroztříštěný, protože jsme zůstali stále jako rodina. Objevil jsem nový hlubší smysl života. Být tu s nimi a pro ně. Přineslo to i své velké problémy, které by mě dříve nenapadlo řešit, ale to už by patřilo do jiného vlákna. Dnes máme s bývalou partnerkou dá se říci vyrovnanou komunikaci. Kvůli dětem dokážeme spolupracovat a domluvit se na důležitých věcech. Na srdci však zůstala velká jizva. Ale pokud se v tom nešourám, nebolí to.

Ufff, běhá mi z toho mráz po zádech a člověk by brečel... Nemůžu pochopit, jak tohle může máma udělat... Opustit rodinu, kde jsou ještě děti.
Mᚠmůj upřímný obdiv, že jsi to nevzdal, skvěle zvládl a děkuji ti, že jsi napsal svůj příběh.

Není tady

 

#735 8. 8. 2020 20:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

Dobrý den,
předem se omlouvám, snad není nepatřičné přispět zde svou zkušeností jako muž. Při brouzdání na netu na mě vykouklo toto i pro mě zajímavé téma a zvědavost mě přivedla k této diskuzi. Má zkušenost je totiž z opačného břehu, a přesto je velmi podobná tomu, co zde napsala zakladatelka tohoto vlákna.
Po 19 letech spokojeného vztahu (anebo jsem věřil, že je oboustranně spokojený), jsem začal cítit, že něco není v pořádku. Nějakou dobu jsem situaci vyhodnocoval a když jsem se ženy na rovinu zeptal, zda někoho má, přitakala. Z počátku jsem se domníval, že jde jen o větší manželskou krizi, kterou je třeba překonat, jako se nám podařily překonat jiné krize během manželství. Několik měsíců jsem proto bojoval o záchranu vztahu, nebo svou ženu jsem stále miloval. Toto však trvalo pouze do doby, než jsem pochopil, že je má žena beznadějně zamilovaná do toho druhého muže. Uvědomil jsem si, že proti tomuto nelze bojovat a ani nelze vyhrát. Řekla mi, že chce být konečně šastná, protože on je její krevní skupina, zatímco my dva jsme příliš rozdílní, jako oheň a voda. Vzpomněl jsem si, jak mi na začátku našeho vztahu řekla, že naše rozdílnost jí ke mě přitahuje, protože protiklady se přitahují a ona ze mě čerpá energii, která ji zklidňuje. Věděl jsem, že je vymalováno. Nezbylo mi, než ji nechat jít. Jediné o co teď šlo, bylo minimalizovat škody na duších našich dětí. Měli jsme spolu tři - tehdy 18,14 a 9. Dbal jsem na to abychom spolu nevedli válku, ale rozešli jsme se jako slušní lidé. Přesto musím přiznat, že jsem musel sám se sebou velmi bojovat abych se nemstil. Jen kvůli svým dětem jsem to dokázal. Nechtěl jsem aby si do života vzaly peklo z rozvodu svých rodičů. Aby trpěly tím, co nijak nezavinily. Rozvod jsme řešili bez právníků, vzájemnou dohodou. Dohodli jsme se, že se dětí zeptáme s kým chtějí být a jak by si to představovaly. Všechny děti se rozhodly, že chtějí zůstat s tatínkem. Byl jsem překvapen, ale u srdce mě to zahřálo. Zároveň jsem se bál, jak to vezme jejich máma. A tehdy jsem viděl na vlastní oči, co dokáže zamilovanost. Se vším souhlasila, sbalila si své věci a odstěhovala se. Když po večerech ten nejmladší plakal ve svém pokoji a volal jméno maminky, pukalo mi srdce bolestí. Nakonec se přišel přitulit za mnou a plakali jsme spolu. Během jednoho roku proběhly bezproblémové soudy o majetek, děti a nakonec rozvod. Další dva roky mi trvalo, než jsem se dokázal citově odpoutat. Letos je to už pět let. Děti časem opět nabyly rovnováhy, dokonce prohlásily, že se pro ně skoro nic nezměnilo, jen mámu vidí méně často. Tohle mě dokázalo zcelit. Zůstal jsem celý, neroztříštěný, protože jsme zůstali stále jako rodina. Objevil jsem nový hlubší smysl života. Být tu s nimi a pro ně. Přineslo to i své velké problémy, které by mě dříve nenapadlo řešit, ale to už by patřilo do jiného vlákna. Dnes máme s bývalou partnerkou dá se říci vyrovnanou komunikaci. Kvůli dětem dokážeme spolupracovat a domluvit se na důležitých věcech. Na srdci však zůstala velká jizva. Ale pokud se v tom nešourám, nebolí to.

Možná je vše přesně tak, jak má být. Zvládl jsi to, mᚠnejhorší za sebou a mᚠděti, jste rodina, což je asi nejvíc! Smekám, že jsi to zvládl a jako chlap se staráš! Přeji hodně štěstí i dál!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#736 8. 8. 2020 20:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

cibule napsal(a):

On manžel je, tedy vlastně byl, moc hodný člověk.

Tohle mě celkem zaujalo. Když to člověk čte, nemůžu si pomoct, ale pod pojmem "hodný" spíš vidím "divný". Slyšel jsem na tohle téma několik názorů od žen.
Jedna žena prohlásila, že o hodné chlapy není zájem, protože je s nimi nuda, jsou to takoví hodní ňoumové. A pokud si tedy žena může ještě stále vybírat, zcela tento typ mužů ignoruje. Zajímaví přijdou v okamžiku až si už moc vybírat nemůže, protože potom naopak je to sázka na jistotu.
Další názor byl od jedné mé známé,  která byla s mou anabází seznámena. Ta mi řekla zajímavou věc, která mě nejspíš řadí právě mezi ty "hodné-divné" týpky. Povídá mi - víš tvůj problém je, že jsi moc hodný a ono se i dobrého přejí...

Já si to úplně nemyslím. Teda pokud "hodný" neznamená úplný "ňouma" - toho nechce asi nikdo, to je fakt. Ale o hodných chlapech si to nemyslím, naopak. Já osobně to vidím tak, že jako mladá (náct či přes 20) bych spíše stála o toho grázlíka než o hodného chlapa. V mládí jsou ty priority jiné. Ale jako starší, se zkušenostmi, kdy už jsem v životě jinde a mám jiné priority, tak bych už naopak nestála o toho grázlíka, ale o hodného chlapa. Myslím, že se k tomu dojde věkem.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#737 8. 8. 2020 21:01

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

cibule napsal(a):

On manžel je, tedy vlastně byl, moc hodný člověk.

Tohle mě celkem zaujalo. Když to člověk čte, nemůžu si pomoct, ale pod pojmem "hodný" spíš vidím "divný". Slyšel jsem na tohle téma několik názorů od žen.
Jedna žena prohlásila, že o hodné chlapy není zájem, protože je s nimi nuda, jsou to takoví hodní ňoumové. A pokud si tedy žena může ještě stále vybírat, zcela tento typ mužů ignoruje. Zajímaví přijdou v okamžiku až si už moc vybírat nemůže, protože potom naopak je to sázka na jistotu.
Další názor byl od jedné mé známé,  která byla s mou anabází seznámena. Ta mi řekla zajímavou věc, která mě nejspíš řadí právě mezi ty "hodné-divné" týpky. Povídá mi - víš tvůj problém je, že jsi moc hodný a ono se i dobrého přejí...

Nevím, to nedokážu u jiných posoudit.
Když jsem psala hodný, myslela jsem tím opravdu hodný. Mně to po celou dobu našeho vztahu imponovalo a byla jsem za to ráda, že je hodný. Že mě nenapadá, nekřičí, je na něj spolehnutí a dokáže se postarat, když je to nutné. Jediné, co bylo stále t잚í, byla naše komunikace. Nás obou. Nejen u něj. Tak nějak se stále více redukovala na nutné věci. A to, myslím, byl nakonec důvod, proč si našel jinou. Nebo jeden z hlavních důvodů.

Teď už si chvilkami začínám říkat, že to asi jinak dopadnout ani nemohlo. Že to byla jen otázka času. A možná je snad i dobře, že to přišlo teď a ne až třeba za 10 let.
Ale stále se mi po něm ještě stýská. Zpátky už bych ho nejspíš nechtěla, ale jeho přítomnost mi stále chybí.
Rozum už to má zpracované, ale srdce pořád ještě ne.

Upravil(a) cibule (8. 8. 2020 21:09)

Není tady

 

#738 8. 8. 2020 21:10

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Proč kurnik kopírujete celé ty dlouhé články???
Leze mi to na nervy, promiňte!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#739 8. 8. 2020 21:25

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Dnes mám za sebou moc pěkný výlet s Klubem Českých Turistů. Za sebe můžu opravdu doporučit. Šla jsem s kamarádkou a výsledek předčil všechna naše očekávání. Setkaly jsme s partou ohleduplných lidí, kteří jsou "naše krevní skupina" a přijali nás mezi sebe tak samozřejmě, že jsme žasly. Já mám teď vůbec neuvěřitelné štěstí na lidi.
Příští týden už jsme pozvané na další jejich akci a rozhodně jdeme!

Takže jestli je někomu smutno a neví, co s časem nebo jak vyplnit samotu, tak tady je odkaz na webové stránky jejich klubu:
https://kct.cz/
Nikomu nic nechci vnucovat nebo tvrdit, že to je jediná správná cesta. Každý to má jinak, ale třeba to někomu pomůže...
Já jsem si tam našla v sekci odbory oblasti tu svou, napsala jim a teď už se můžu těšit z výsledku. smile

Upravil(a) cibule (8. 8. 2020 21:25)

Není tady

 

#740 8. 8. 2020 21:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

Acher napsal(a):

cibule napsal(a):

On manžel je, tedy vlastně byl, moc hodný člověk.

Tohle mě celkem zaujalo. Když to člověk čte, nemůžu si pomoct, ale pod pojmem "hodný" spíš vidím "divný". Slyšel jsem na tohle téma několik názorů od žen.
Jedna žena prohlásila, že o hodné chlapy není zájem, protože je s nimi nuda, jsou to takoví hodní ňoumové. A pokud si tedy žena může ještě stále vybírat, zcela tento typ mužů ignoruje. Zajímaví přijdou v okamžiku až si už moc vybírat nemůže, protože potom naopak je to sázka na jistotu.
Další názor byl od jedné mé známé,  která byla s mou anabází seznámena. Ta mi řekla zajímavou věc, která mě nejspíš řadí právě mezi ty "hodné-divné" týpky. Povídá mi - víš tvůj problém je, že jsi moc hodný a ono se i dobrého přejí...

Já si to úplně nemyslím. Teda pokud "hodný" neznamená úplný "ňouma" - toho nechce asi nikdo, to je fakt. Ale o hodných chlapech si to nemyslím, naopak. Já osobně to vidím tak, že jako mladá (náct či přes 20) bych spíše stála o toho grázlíka než o hodného chlapa. V mládí jsou ty priority jiné. Ale jako starší, se zkušenostmi, kdy už jsem v životě jinde a mám jiné priority, tak bych už naopak nestála o toho grázlíka, ale o hodného chlapa. Myslím, že se k tomu dojde věkem.

Leno,mas naprostou pravdu,driv me pritahovali grazlici,az se tomu me kamaradky podivovali k jakym typkum jsem tihla.Ta ticha nesmela holcicka.Dnes jsem rada za zodpovedneho chlapa kdy moje starost je i jeho starost,kdy me chlap koupi denne kousek melouna,protoze vi,ze ho mam rada aniz bych mu o nej rekla.
Jinak dost casto jsem po rozvodu vzpominala na klucinu,ktery o me stal,kdyz me bylo nact.Kdyz pristoupil kazde rano do vlaku v tichosti a prisedl si,vylozene me vyhledaval a ja ho zacala oslovovat prezdivkou duch.Byl to nemeli kluk i me doprovazel domu a zval do kina a ja nikdy nesla.

Upravil(a) eremuruss (8. 8. 2020 21:30)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#741 8. 8. 2020 21:48

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

eremuruss napsal(a):

Leno,mas naprostou pravdu,driv me pritahovali grazlici,az se tomu me kamaradky podivovali k jakym typkum jsem tihla.Ta ticha nesmela holcicka.Dnes jsem rada za zodpovedneho chlapa kdy moje starost je i jeho starost,kdy me chlap koupi denne kousek melouna,protoze vi,ze ho mam rada aniz bych mu o nej rekla.
Jinak dost casto jsem po rozvodu vzpominala na klucinu,ktery o me stal,kdyz me bylo nact.Kdyz pristoupil kazde rano do vlaku v tichosti a prisedl si,vylozene me vyhledaval a ja ho zacala oslovovat prezdivkou duch.Byl to nemeli kluk i me doprovazel domu a zval do kina a ja nikdy nesla.

Mě se grázlíci vždycky báli. Jako správná mrcha jsem pro hodné chlapy stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#742 8. 8. 2020 21:50

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Dnes mám za sebou moc pěkný výlet s Klubem Českých Turistů. Za sebe můžu opravdu doporučit. Šla jsem s kamarádkou a výsledek předčil všechna naše očekávání. Setkaly jsme s partou ohleduplných lidí, kteří jsou "naše krevní skupina" a přijali nás mezi sebe tak samozřejmě, že jsme žasly. Já mám teď vůbec neuvěřitelné štěstí na lidi.
Příští týden už jsme pozvané na další jejich akci a rozhodně jdeme!

To je super, že to takhle dopadlo. Přeju mnoho šastných nachozených km a báječných výletů tummenuppstorstarktummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#743 8. 8. 2020 22:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

normální chlap napsal(a):

Acher napsal(a):

Ta mi řekla zajímavou věc, která mě nejspíš řadí právě mezi ty "hodné-divné" týpky. Povídá mi - víš tvůj problém je, že jsi moc hodný a ono se i dobrého přejí...

To dělají ženské normálně. Po pár letech je začnou nudit záclony, kuchyňská linka, manžel, ... tak je vymění. Existuje proti tomu jediná obrana, ženská se nesmí začít nudit :-) To jest buď má chlapa, který ji chystá pořád nějaká "překvápka", nebo má práci která ji baví. V tom druhém případě nevadí, že ji chlap nebije, nechodí domů ožralý, neběhá za každou sukní ani není pořád jednou nohou v kriminálu :-)

Myslím ale, že to platí aj (alebo hlavne) naopak - štatisticky vzaté si bokovky "kudy z nudy" nachádzajú hlavne chlapi. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#744 8. 8. 2020 22:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

Acher napsal(a):

to Judyna: nebrávala, jednou, dvakrát do měsíce za nimi přijela. Ti starší toho pána nemají rádi, takže ani nepřicházelo v úvahu, že by tam jeli. A nejmladšího si za těch 5 let 2x vzala o prázdninách na týden. Ale celkem jsem to chápal. Malý se jí hodně odcizil. Když přijela, říkám mu, je tu máma, běž za ní. On za pár minut přiběhl zpátky a já mu říkám, co je, proč nejsi s mámou a on, už jsem s ní byl, dal jsem jí pusu a teď chci být s tebou....

Tohle je především její ztráta. Protože chlapů může mít na každém prstu deset. Ale její děti jí jen tak něco/někdo nenahradí. Přijde na to později. I když, už to, že všechny tři děti (vč. nejmenšího) chtěly zůstat s tatínkem o něčem svědčí..

No odís od detí je hardcore... ale obávam sa, že keby zostala a bola nešastná pre stratu milého (čo by zrejme bola) tak by ani nikto kolo nej nebol šastný. hmm Škoda, že nedokázala zladi nový vzah s demi - aj in by prospelo vidie mamu, a neskôr možno aj otca, šastných.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#745 8. 8. 2020 22:48

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

Selima napsal(a):

Myslím ale, že to platí aj (alebo hlavne) naopak - štatisticky vzaté si bokovky "kudy z nudy" nachádzajú hlavne chlapi. stolt

Chlapi se taky nemaj co nudit. Chlap kterej se nudí je buď lempl, budižkničemu, povaleč nebo hovado líný, prostě něco z toho a ženský by se mu měly vyhnout obloukem. Když to neudělají, tak se nemají co divit smile

Není tady

 

#746 8. 8. 2020 22:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

normální chlap napsal(a):

Tys viděla chlapa, který by si chtěl koupit třeba nový koberec, jen tak, sám od sebe? big_smile

Koberec nie, ale motorku alebo auto - každú chvížu... potom aj byt, dom, vilu... a paráčku. Novší modle je novší model, holt.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#747 8. 8. 2020 22:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

normální chlap napsal(a):

Selima napsal(a):

Myslím ale, že to platí aj (alebo hlavne) naopak - štatisticky vzaté si bokovky "kudy z nudy" nachádzajú hlavne chlapi. stolt

Chlapi se taky nemaj co nudit. Chlap kterej se nudí je buď lempl, budižkničemu, povaleč nebo hovado líný, prostě něco z toho a ženský by se mu měly vyhnout obloukem. Když to neudělají, tak se nemají co divit smile

Chlapi (a aj žudia wink ) sa časom ale menia... Nuda prichádza postupne, rokmi - ažko to predvída, povedala by som.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#748 8. 8. 2020 22:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Zrovna jsem chtěla napsat, že měnit zařízení do bytu je pro chlapa daleko větší problém než vyměnit "starou ženu za nový model". Selima mě předběhla storstark.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#749 8. 8. 2020 22:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

Inak, ja som aj ako mladá snívala o jedinečnej kombinácii grázlika a hodňasa - a aj sa mi to splnilo. stolt Druhá vec je, že nám to nevyšlo, potom som mala bohužiaž dlhú éru grázlika/grázlikov, ale veruže som upgradeovala na hodňasov. Lenže aj hodňas by mal ma humor a iskru, potom je to Značka: ideál.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#750 8. 8. 2020 22:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

štatisticky vzaté si bokovky "kudy z nudy" nachádzajú hlavne chlapi
Nevím jestli z nudy, je to možné, ale určitě tím řeší nějaké problémy. Ćili když je problém doma - třeba  nemoc, postižené dítě, dluhy, chlap to řeší tím, že si najde bokovku, čili aspoň chvilkový únik. Toto vidím kolem sebe často. Že to situaci ještě daleko víc zkomplikuje, na to už mu kapacity nestačí. Je to takové proplánové řešení.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů