Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#701 5. 8. 2020 6:48

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Selima napsal(a):

cibule napsal(a):

Selima napsal(a):

Cibul, ja si práve uvedomujem, ako je dobre, že u Teba už rez nastal - a že už sa to celé môže hoji. Bola som s kamoškou, ktorej muž sa nedávno priznal, že už ROKY má frajerku... a momentálne je viac u nej ako doma. Lenže zatiaž sa nerozvádza a kamoška sa zaala, že ona nemá dôvod meni status quo a nech si o rozvod podá on... No, ale ani on nemá vešmi motiváciu niečo meni, takže teraz sú tak akosi v medzistave a medzipriestore a ja sledujem, ako ju vždy znovu zničí - keď už jej je chvížu dobre - keď sa niekto ničnetušiaci spýta a ona musí nanovo vysvetžova.... alebo naopak zatĺka, s tým že nech si tú novinu oznamuje každému neverník. hmm Jedno horšie ako druhé, fakt. Tiež by jej asi pomohlo, keby sa veci pohli, uzavreli a šlo sa ďalej - trebárs aj každý sám, ale na novej ceste.

Ach jo. Chudák holka.... sad

Vieš čo? Ona tvrdí, že sa jej aj tak v podstate užavilo - po najmenej 5, ale skôr 10 rokoch klamstiev a podvádzania - a postupne sa to zlepšuje. Len by sa to zlepšovanie určite urýchlilo, keby sa odsahoval a podal o rozvod stolt .

To je ta je naše ženská intuice, řekla bych. Aspoň když to soudím podle sebe. Když si zpětně promítám naše poslední měsíce spolu, tak jsem "tušila", že se něco děje. Jenže tohle by mě ani ve snu nenapadlo. Myslela jsem si, že to ochladnutí je kvůli těm všem zdravotním problémům a našim sporům kolem nich. Říkala jsem si, že až tohle vydržíme, tak bude už dobře. Že se vše zase uklidní, vždy kdo tohle nezažil. Ono to slovíčko "AŽ" je vůbec mizerná věc.

Není tady

 

#702 5. 8. 2020 16:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

Hej, ona to zasa pripisovala skôr údajnému pracovnému vyaženiu hmm  a keďže milospán odmietal o čomkožvek diskutova a čokožvek vysvetžova (ty mᚠvidiny, čo furt kde vidíš, mažuješ čerta na stenu...), tak sa akurát potichu trápila. Až kým sa jej tušák nepotvrdil.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#703 6. 8. 2020 6:31

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Selima napsal(a):

Hej, ona to zasa pripisovala skôr údajnému pracovnému vyaženiu hmm  a keďže milospán odmietal o čomkožvek diskutova a čokožvek vysvetžova (ty mᚠvidiny, čo furt kde vidíš, mažuješ čerta na stenu...), tak sa akurát potichu trápila. Až kým sa jej tušák nepotvrdil.

Teda, tak to je jako přes kopírák. Od toho mého bývalého úplně stejná reakce.

Včera mi přišla knížka od Petra Casanovy 250 zákonů lásky, a když jsem jí náhodně otevřela, tak se mi samozřejmě otevřela na stránce, kde řeší nevěru. (A pak že nás nic nebo nikdo nevede... smile Já mám v tomhle neuvěřitelné štěstí.) A tam mě mimo jiné oslovilo pár vět, kde píše, že člověk, který problémy ve vztahu neřešil a utekl místo toho k jiné nebo jinému, si je sebou také odnáší. A já si myslím, že ho za čas zase dostihnou.

Upravil(a) cibule (6. 8. 2020 6:33)

Není tady

 

#704 6. 8. 2020 7:06

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Tak jsem si tak libovala, jak tu situaci dobře zvládám a hned jsem dostala ujištění od vesmíru, že z toho ještě zdaleka nejsem venku.

Začala jsem používat facebook. Vůbec jsem si neuvědomila, že jeden z pár přátel, které tam mám, je mimo jiné taky příbuzná z jeho strany. A dneska ráno tam na mě hned vyskočila jeho fotka. Byla to pro mě podobná rána do břicha, jako když jsem se TO dozvěděla. Všechno bylo podobné jako na začátku. Zmar, bolest, pláč. A já si uvědomila, že uvnitř sebe to ještě nemám vůbec zpracované, i když navenek už se tvářím (a dokonce i před sebou), že jsem naprosto v pohodě.

Není tady

 

#705 6. 8. 2020 8:22

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Včera mi přišla knížka od Petra Casanovy 250 zákonů lásky, a když jsem jí náhodně otevřela, tak se mi samozřejmě otevřela na stránce, kde řeší nevěru. (A pak že nás nic nebo nikdo nevede... smile Já mám v tomhle neuvěřitelné štěstí.) A tam mě mimo jiné oslovilo pár vět, kde píše, že člověk, který problémy ve vztahu neřešil a utekl místo toho k jiné nebo jinému, si je sebou také odnáší. A já si myslím, že ho za čas zase dostihnou.

To platí bohužel pro všechny. Neexistuje žádné "až, pak, když". Je pouze teď. Co se nevyřeší hned, táhne se jak smrad a ty největší nevyřešené chyby mají tendenci se opakovat. A už je řeč o čemkoli. Věci, které mají řešení, se mají vyřešit okamžitě, pokud je to možné. Osobně si nedovedu představit, že bych 10 let skomírala ve vztahu a říkala si "až něco pomine". Je to promrhaných 10 let a stejně to většinou neskončí tak, jak si dotyčný představuje. neutral


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#706 6. 8. 2020 8:25

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Tak jsem si tak libovala, jak tu situaci dobře zvládám a hned jsem dostala ujištění od vesmíru, že z toho ještě zdaleka nejsem venku.

Začala jsem používat facebook. Vůbec jsem si neuvědomila, že jeden z pár přátel, které tam mám, je mimo jiné taky příbuzná z jeho strany. A dneska ráno tam na mě hned vyskočila jeho fotka. Byla to pro mě podobná rána do břicha, jako když jsem se TO dozvěděla. Všechno bylo podobné jako na začátku. Zmar, bolest, pláč. A já si uvědomila, že uvnitř sebe to ještě nemám vůbec zpracované, i když navenek už se tvářím (a dokonce i před sebou), že jsem naprosto v pohodě.

Neboj, takových šouchanců bude ještě spousta. Ber to tak, že když se řízneš, tak se rána dobře hojí a ani o ní nevíš, ale běda, když do ní nasypeš sůl.. Držíš se a vedeš si skvěle, jen ta rána ještě není zacelená, tak je přirozené, že tě to ještě bolí. Za chvíli bude zase líp par


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#707 6. 8. 2020 9:41

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

cibule napsal(a):

Tak jsem si tak libovala, jak tu situaci dobře zvládám a hned jsem dostala ujištění od vesmíru, že z toho ještě zdaleka nejsem venku.

Začala jsem používat facebook. Vůbec jsem si neuvědomila, že jeden z pár přátel, které tam mám, je mimo jiné taky příbuzná z jeho strany. A dneska ráno tam na mě hned vyskočila jeho fotka. Byla to pro mě podobná rána do břicha, jako když jsem se TO dozvěděla. Všechno bylo podobné jako na začátku. Zmar, bolest, pláč. A já si uvědomila, že uvnitř sebe to ještě nemám vůbec zpracované, i když navenek už se tvářím (a dokonce i před sebou), že jsem naprosto v pohodě.

Neboj, takových šouchanců bude ještě spousta. Ber to tak, že když se řízneš, tak se rána dobře hojí a ani o ní nevíš, ale běda, když do ní nasypeš sůl.. Držíš se a vedeš si skvěle, jen ta rána ještě není zacelená, tak je přirozené, že tě to ještě bolí. Za chvíli bude zase líp par

Ještě že mě čteš. Moc děkuji za podporu. hjarta
Už je to dobré. Říkám si - byla to jenom fotka. Přátelství s dotyčnou jsem okamžitě zrušila a jede se dál. smile

Není tady

 

#708 6. 8. 2020 20:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Selima napsal(a):

Hej, ona to zasa pripisovala skôr údajnému pracovnému vyaženiu hmm  a keďže milospán odmietal o čomkožvek diskutova a čokožvek vysvetžova (ty mᚠvidiny, čo furt kde vidíš, mažuješ čerta na stenu...), tak sa akurát potichu trápila. Až kým sa jej tušák nepotvrdil.

Teda, tak to je jako přes kopírák. Od toho mého bývalého úplně stejná reakce.

Včera mi přišla knížka od Petra Casanovy 250 zákonů lásky, a když jsem jí náhodně otevřela, tak se mi samozřejmě otevřela na stránce, kde řeší nevěru. (A pak že nás nic nebo nikdo nevede... smile Já mám v tomhle neuvěřitelné štěstí.) A tam mě mimo jiné oslovilo pár vět, kde píše, že člověk, který problémy ve vztahu neřešil a utekl místo toho k jiné nebo jinému, si je sebou také odnáší. A já si myslím, že ho za čas zase dostihnou.

Cibule take si chci tuto knihu objednat,ale jsou 4 dily a nevim pro ktery se rozhodnout


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#709 7. 8. 2020 7:09

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

eremuruss napsal(a):

cibule napsal(a):

Selima napsal(a):

Hej, ona to zasa pripisovala skôr údajnému pracovnému vyaženiu hmm  a keďže milospán odmietal o čomkožvek diskutova a čokožvek vysvetžova (ty mᚠvidiny, čo furt kde vidíš, mažuješ čerta na stenu...), tak sa akurát potichu trápila. Až kým sa jej tušák nepotvrdil.

Teda, tak to je jako přes kopírák. Od toho mého bývalého úplně stejná reakce.

Včera mi přišla knížka od Petra Casanovy 250 zákonů lásky, a když jsem jí náhodně otevřela, tak se mi samozřejmě otevřela na stránce, kde řeší nevěru. (A pak že nás nic nebo nikdo nevede... smile Já mám v tomhle neuvěřitelné štěstí.) A tam mě mimo jiné oslovilo pár vět, kde píše, že člověk, který problémy ve vztahu neřešil a utekl místo toho k jiné nebo jinému, si je sebou také odnáší. A já si myslím, že ho za čas zase dostihnou.

Cibule take si chci tuto knihu objednat,ale jsou 4 dily a nevim pro ktery se rozhodnout

Tak to přeji úspěšný výběr. Já zatím přečetla 100 nejkratších cest k sobě a pomohla mi.

Není tady

 

#710 7. 8. 2020 9:26

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Odchod manžela po 21 letech

eremuruss napsal(a):

cibule napsal(a):

Selima napsal(a):

Hej, ona to zasa pripisovala skôr údajnému pracovnému vyaženiu hmm  a keďže milospán odmietal o čomkožvek diskutova a čokožvek vysvetžova (ty mᚠvidiny, čo furt kde vidíš, mažuješ čerta na stenu...), tak sa akurát potichu trápila. Až kým sa jej tušák nepotvrdil.

Teda, tak to je jako přes kopírák. Od toho mého bývalého úplně stejná reakce.

Včera mi přišla knížka od Petra Casanovy 250 zákonů lásky, a když jsem jí náhodně otevřela, tak se mi samozřejmě otevřela na stránce, kde řeší nevěru. (A pak že nás nic nebo nikdo nevede... smile Já mám v tomhle neuvěřitelné štěstí.) A tam mě mimo jiné oslovilo pár vět, kde píše, že člověk, který problémy ve vztahu neřešil a utekl místo toho k jiné nebo jinému, si je sebou také odnáší. A já si myslím, že ho za čas zase dostihnou.

Cibule take si chci tuto knihu objednat,ale jsou 4 dily a nevim pro ktery se rozhodnout

Erem, tady je napsáno o čem (a pro koho) která kniha je:

https://www.firstclass.cz/kniha/


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#711 7. 8. 2020 15:43

Acher
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2020
Příspěvky: 22

Re: Odchod manžela po 21 letech

Dobrý den,
předem se omlouvám, snad není nepatřičné přispět zde svou zkušeností jako muž. Při brouzdání na netu na mě vykouklo toto i pro mě zajímavé téma a zvědavost mě přivedla k této diskuzi. Má zkušenost je totiž z opačného břehu, a přesto je velmi podobná tomu, co zde napsala zakladatelka tohoto vlákna.
Po 19 letech spokojeného vztahu (anebo jsem věřil, že je oboustranně spokojený), jsem začal cítit, že něco není v pořádku. Nějakou dobu jsem situaci vyhodnocoval a když jsem se ženy na rovinu zeptal, zda někoho má, přitakala. Z počátku jsem se domníval, že jde jen o větší manželskou krizi, kterou je třeba překonat, jako se nám podařily překonat jiné krize během manželství. Několik měsíců jsem proto bojoval o záchranu vztahu, nebo svou ženu jsem stále miloval. Toto však trvalo pouze do doby, než jsem pochopil, že je má žena beznadějně zamilovaná do toho druhého muže. Uvědomil jsem si, že proti tomuto nelze bojovat a ani nelze vyhrát. Řekla mi, že chce být konečně šastná, protože on je její krevní skupina, zatímco my dva jsme příliš rozdílní, jako oheň a voda. Vzpomněl jsem si, jak mi na začátku našeho vztahu řekla, že naše rozdílnost jí ke mě přitahuje, protože protiklady se přitahují a ona ze mě čerpá energii, která ji zklidňuje. Věděl jsem, že je vymalováno. Nezbylo mi, než ji nechat jít. Jediné o co teď šlo, bylo minimalizovat škody na duších našich dětí. Měli jsme spolu tři - tehdy 18,14 a 9. Dbal jsem na to abychom spolu nevedli válku, ale rozešli jsme se jako slušní lidé. Přesto musím přiznat, že jsem musel sám se sebou velmi bojovat abych se nemstil. Jen kvůli svým dětem jsem to dokázal. Nechtěl jsem aby si do života vzaly peklo z rozvodu svých rodičů. Aby trpěly tím, co nijak nezavinily. Rozvod jsme řešili bez právníků, vzájemnou dohodou. Dohodli jsme se, že se dětí zeptáme s kým chtějí být a jak by si to představovaly. Všechny děti se rozhodly, že chtějí zůstat s tatínkem. Byl jsem překvapen, ale u srdce mě to zahřálo. Zároveň jsem se bál, jak to vezme jejich máma. A tehdy jsem viděl na vlastní oči, co dokáže zamilovanost. Se vším souhlasila, sbalila si své věci a odstěhovala se. Když po večerech ten nejmladší plakal ve svém pokoji a volal jméno maminky, pukalo mi srdce bolestí. Nakonec se přišel přitulit za mnou a plakali jsme spolu. Během jednoho roku proběhly bezproblémové soudy o majetek, děti a nakonec rozvod. Další dva roky mi trvalo, než jsem se dokázal citově odpoutat. Letos je to už pět let. Děti časem opět nabyly rovnováhy, dokonce prohlásily, že se pro ně skoro nic nezměnilo, jen mámu vidí méně často. Tohle mě dokázalo zcelit. Zůstal jsem celý, neroztříštěný, protože jsme zůstali stále jako rodina. Objevil jsem nový hlubší smysl života. Být tu s nimi a pro ně. Přineslo to i své velké problémy, které by mě dříve nenapadlo řešit, ale to už by patřilo do jiného vlákna. Dnes máme s bývalou partnerkou dá se říci vyrovnanou komunikaci. Kvůli dětem dokážeme spolupracovat a domluvit se na důležitých věcech. Na srdci však zůstala velká jizva. Ale pokud se v tom nešourám, nebolí to.

Není tady

 

#712 7. 8. 2020 18:13

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher................mᚠmůj obdiv

Není tady

 

#713 7. 8. 2020 18:16

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):

cibule napsal(a):


Teda, tak to je jako přes kopírák. Od toho mého bývalého úplně stejná reakce.

Včera mi přišla knížka od Petra Casanovy 250 zákonů lásky, a když jsem jí náhodně otevřela, tak se mi samozřejmě otevřela na stránce, kde řeší nevěru. (A pak že nás nic nebo nikdo nevede... smile Já mám v tomhle neuvěřitelné štěstí.) A tam mě mimo jiné oslovilo pár vět, kde píše, že člověk, který problémy ve vztahu neřešil a utekl místo toho k jiné nebo jinému, si je sebou také odnáší. A já si myslím, že ho za čas zase dostihnou.

Cibule take si chci tuto knihu objednat,ale jsou 4 dily a nevim pro ktery se rozhodnout

Erem, tady je napsáno o čem (a pro koho) která kniha je:

https://www.firstclass.cz/kniha/

Leno,moc dekuji,uz mam vybrano jdu objednavat.  par


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#714 7. 8. 2020 18:20

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Odchod manžela po 21 letech

Achere,ses silny muz.Moc krasny pribeh.I zeny jsou zbabele a utecou od rodiny.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#715 7. 8. 2020 19:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher - seš dobrej styrka

Píšeš, že s maminkou se děti vidí méně často. Takže vztahy se úplně nezpřetrhaly, to je dobře. Brala si je domů třeba na víkendy nebo jen jezdila k vám domů?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#716 7. 8. 2020 20:09

Acher
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2020
Příspěvky: 22

Re: Odchod manžela po 21 letech

to Vera: děkuji za reakci. Osobně se nijak obdivuhodně nevnímám. Děti jsem chtěl a miloval je. Jejich reakce byla, že mi lásku oplatily láskou. To byla má odměna, by jsem nebyl vždy zrovna příkladný táta a manžel. Vzpomínám si, jak jednou před lety jsem zavedl doma takový malý rituál. Vždy po příchodu z práce jsem se s každým z dětí objal a skončil u manželky. Časem se z toho stal takový zvyk, že když jsem přišel domů, stála na chodbě malá fronta na "objímáčka" smile

to eremuruss: také děkuji za reakci, nevím zda jsem zrovna silný muž. Můj příspěvek byla víceméně reakce na vlákno paní "cibule". Ty pocity těch, co to prožili bývají mnohdy podobné. Jediné světlo na konci tunelu, bylo to všechno vzít, hodit za hlavu, jít dál a hledět do budoucnosti. Čas a prosté denní starosti už vykonají své. Souhlasím, že svým způsobem žena od rodiny utekla, ale nebyla to zbabělost. Byla to zamilovanost, která ji tak ovládla, že dokázala spálit všechny mosty. Viděl jsem to v jejich očích. Pamatuji si to z doby, kdy jsem tu samou reakci svého času vyvolal já sám...

to Judyna: nebrávala, jednou, dvakrát do měsíce za nimi přijela. Ti starší toho pána nemají rádi, takže ani nepřicházelo v úvahu, že by tam jeli. A nejmladšího si za těch 5 let 2x vzala o prázdninách na týden. Ale celkem jsem to chápal. Malý se jí hodně odcizil. Když přijela, říkám mu, je tu máma, běž za ní. On za pár minut přiběhl zpátky a já mu říkám, co je, proč nejsi s mámou a on, už jsem s ní byl, dal jsem jí pusu a teď chci být s tebou....

Upravil(a) Acher (7. 8. 2020 20:48)

Není tady

 

#717 7. 8. 2020 20:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Hm. Myslím, že maminka dětí bude za nějaký čas hodně litovat....

Ae s tou zamilovaností mᚠasi pravdu. Mám dvě kamarádky, které se takto v manželství zamilovaly do jiného  a byla to dost katastrofa. Ta jedna odešla i od dětí (17 a 14 let) a ta druhá o tom zcela reálně uvažovala. Nestalo se to proto, že za ní přišla manželka jejího milence s tím ,že o všem ví a nazvala ji dosta škaredě. Kamarádce to ale pomohlo - nějak se jí rozsvítilo, ukončila to a její manžel se to ani nedozvěděl. Naštěstí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#718 7. 8. 2020 20:57

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

to Judyna: nebrávala, jednou, dvakrát do měsíce za nimi přijela. Ti starší toho pána nemají rádi, takže ani nepřicházelo v úvahu, že by tam jeli. A nejmladšího si za těch 5 let 2x vzala o prázdninách na týden. Ale celkem jsem to chápal. Malý se jí hodně odcizil. Když přijela, říkám mu, je tu máma, běž za ní. On za pár minut přiběhl zpátky a já mu říkám, co je, proč nejsi s mámou a on, už jsem s ní byl, dal jsem jí pusu a teď chci být s tebou....

Tohle je především její ztráta. Protože chlapů může mít na každém prstu deset. Ale její děti jí jen tak něco/někdo nenahradí. Přijde na to později. I když, už to, že všechny tři děti (vč. nejmenšího) chtěly zůstat s tatínkem o něčem svědčí..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#719 7. 8. 2020 21:03

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

Hm. Myslím, že maminka dětí bude za nějaký čas hodně litovat....

Ae s tou zamilovaností mᚠasi pravdu. Mám dvě kamarádky, které se takto v manželství zamilovaly do jiného  a byla to dost katastrofa. Ta jedna odešla i od dětí (17 a 14 let) a ta druhá o tom zcela reálně uvažovala. Nestalo se to proto, že za ní přišla manželka jejího milence s tím ,že o všem ví a nazvala ji dosta škaredě. Kamarádce to ale pomohlo - nějak se jí rozsvítilo, ukončila to a její manžel se to ani nedozvěděl. Naštěstí.

To je právě ono, úplně jinak se odchází samotnému za někým novým. Je jedno, jestli je to chlap, nebo ženská. A teda přijde mi, že když se zblázní ženská, je to mnohem větší fičák, než když to postihne chlapa. rodna


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#720 7. 8. 2020 21:25

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Jo, říká se to...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#721 7. 8. 2020 21:35

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14650

Re: Odchod manžela po 21 letech

Achere, napsal jsi to krásně! tummenupp I já tě obdivuju a držím palce tobě i dětem. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#722 7. 8. 2020 22:04

Acher
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2020
Příspěvky: 22

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

On manžel je, tedy vlastně byl, moc hodný člověk.

Tohle mě celkem zaujalo. Když to člověk čte, nemůžu si pomoct, ale pod pojmem "hodný" spíš vidím "divný". Slyšel jsem na tohle téma několik názorů od žen.
Jedna žena prohlásila, že o hodné chlapy není zájem, protože je s nimi nuda, jsou to takoví hodní ňoumové. A pokud si tedy žena může ještě stále vybírat, zcela tento typ mužů ignoruje. Zajímaví přijdou v okamžiku až si už moc vybírat nemůže, protože potom naopak je to sázka na jistotu.
Další názor byl od jedné mé známé,  která byla s mou anabází seznámena. Ta mi řekla zajímavou věc, která mě nejspíš řadí právě mezi ty "hodné-divné" týpky. Povídá mi - víš tvůj problém je, že jsi moc hodný a ono se i dobrého přejí...

Není tady

 

#723 7. 8. 2020 22:15

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

Tohle mě celkem zaujalo. Když to člověk čte, nemůžu si pomoct, ale pod pojmem "hodný" spíš vidím "divný". Slyšel jsem na tohle téma několik názorů od žen.
Jedna žena prohlásila, že o hodné chlapy není zájem, protože je s nimi nuda, jsou to takoví hodní ňoumové. A pokud si tedy žena může ještě stále vybírat, zcela tento typ mužů ignoruje. Zajímaví přijdou v okamžiku až si už moc vybírat nemůže, protože potom naopak je to sázka na jistotu.
Další názor byl od jedné mé známé,  která byla s mou anabází seznámena. Ta mi řekla zajímavou věc, která mě nejspíš řadí právě mezi ty "hodné-divné" týpky. Povídá mi - víš tvůj problém je, že jsi moc hodný a ono se i dobrého přejí...

Mně zase přijde klasifikace "hodný", že se na něm dá dříví štípat smile Jinak u nás se spíš říká, že mrcha si vždycky najde k sobě hodného chlapa big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#724 8. 8. 2020 10:55

Acher
♥------
Registrovaný: 7. 8. 2020
Příspěvky: 22

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

Mně zase přijde klasifikace "hodný", že se na něm dá dříví štípat smile Jinak u nás se spíš říká, že mrcha si vždycky najde k sobě hodného chlapa big_smile

Možná to bude tím, že si je jistá, že jí všechno promine a odpustí dumbom

Není tady

 

#725 8. 8. 2020 11:27

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

Acher napsal(a):

Ta mi řekla zajímavou věc, která mě nejspíš řadí právě mezi ty "hodné-divné" týpky. Povídá mi - víš tvůj problém je, že jsi moc hodný a ono se i dobrého přejí...

To dělají ženské normálně. Po pár letech je začnou nudit záclony, kuchyňská linka, manžel, ... tak je vymění. Existuje proti tomu jediná obrana, ženská se nesmí začít nudit :-) To jest buď má chlapa, který ji chystá pořád nějaká "překvápka", nebo má práci která ji baví. V tom druhém případě nevadí, že ji chlap nebije, nechodí domů ožralý, neběhá za každou sukní ani není pořád jednou nohou v kriminálu :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů