Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#276 5. 7. 2020 20:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Dívala ses třeba taky do Radosti a na motýly?
Já tady teď, (doma!), slyším takové divné zvuky, ...jako "řev tuleňů", nebo tak něco. Nebydlím vedle Zoo.
A straky jak křičej, no to je orchestr!

Tak a se daří!

Upravil(a) rina (5. 7. 2020 20:05)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#277 5. 7. 2020 23:11

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Odchod manžela po 21 letech

Cibulko, tummenupp  big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#278 6. 7. 2020 9:45

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Omlouvám se za offtopic
"Tuleň" řve dál. Nevíte někdo co to může být, v rodinném domku se zahradou?

Zvuk se posunuje, takže tuleň v bazénu to není. A před chvilkou někdo šeptal: Tiše, tiše!
Mám z toho husí kůži!

Upravil(a) rina (6. 7. 2020 10:07)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#279 6. 7. 2020 11:01

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Ahoj holky, mám za sebou další prima den bez pláče. Užila jsem si dnešní výlet s druhou kamarádkou a vypadá to slibně, že v tom budeme pokračovat jako s tou včerejší. Přeci jen si my ženy tak nějak "víc rozumíme" a umíme se podpořit a pofoukat si bolístky. A člověk taky zjistí, že nikde to není procházka růžovým sadem za zpívání ptáčků.

Teď tady odpočíváme s mojí paní psounkovou a je mi docela dobře. Takže s radostí hlásím vývoj dobrým směrem.
Zítra mě ještě čeká dodělat resty z práce (a bude to asi na celý den, bohužel...), ale je to potřeba, aby se to zlepšilo i tam.

Je krásné, když se člověk umí radovat z "obyčejných" věcí. A se tě radost drží a v práci dᚠvše rychle do pořádku storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#280 6. 7. 2020 19:51

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Moc děkuji za milé zprávy.

Dneska je mi nějak nevalně, tak se nebudu moc rozepisovat. Moje uuuááááááááá už znáte dobře.

Ale přeci jsem ráda aspoň za jednu věc. Zvládla jsem udělat všechny resty do práce, co jsem si přinesla domů, takže pracovní stres už bude mnohem menší.

Není tady

 

#281 6. 7. 2020 19:52

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

rina napsal(a):

Omlouvám se za offtopic
"Tuleň" řve dál. Nevíte někdo co to může být, v rodinném domku se zahradou?

Zvuk se posunuje, takže tuleň v bazénu to není. A před chvilkou někdo šeptal: Tiše, tiše!
Mám z toho husí kůži!

To by mě zajímalo, jestli se "tuleně" podařilo identifikovat?

Není tady

 

#282 6. 7. 2020 20:51

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ne. Teď je ticho, asi spí, anebo už se griluje?
Jestli se to zítra znova ozve, normálně se půjdu zeptat, tak silná je moje zvědavost. dudlik


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#283 6. 7. 2020 21:00

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Odchod manžela po 21 letech

Není tady

 

#284 6. 7. 2020 21:23

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

No, velmi podobné, ale ne úplně.
Taky by se nemohl přibližovat a vzdalovat od mého okna. Chvilku jsem přemýšlela jestli třeba jelen, oslík, nebo tak... No jestli se už neozve, a já nebudu mít odvahu se zeptat, tak asi umřu s neprobádanou záhadou.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#285 7. 7. 2020 8:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ahoj milovníci "mého souseda tuleně".
Ano prosím, od 7.20h řve dál.
Počkám do deseti, pak se půjdu zeptat. Oni mají totiž vysoký plot, přes který není vidět.
Jsem neskonale zvědavá...
Ten zvuk není nějak nepříjemný, no ale jestli tady s náma bude dýl, tak abych věděla.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#286 7. 7. 2020 8:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

rina napsal(a):

No, velmi podobné, ale ne úplně.
Taky by se nemohl přibližovat a vzdalovat od mého okna. Chvilku jsem přemýšlela jestli třeba jelen, oslík, nebo tak... No jestli se už neozve, a já nebudu mít odvahu se zeptat, tak asi umřu s neprobádanou záhadou.

ještě to může být pštros, lama, páv.. smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#287 7. 7. 2020 9:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

To jsem taky zvědavá, co to je.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#288 7. 7. 2020 11:48

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

ještě to může být pštros, lama, páv.. smile

Ani jedno. Našla jsem 10ti minutové video s nejpodivuhodnějšími zvuky zvířat, tam se nejvíc podobalo nějaké kravičce.
Sousedi zapírají. Ještě zkusím lišku a pak nahrát ten zvuk.
U sousedů se schází hodně dětí a rodin, tak to nemůže být nic nebezpečného.
Ale proč by to zapírali? va
Dál pátrám.

Upravil(a) rina (7. 7. 2020 12:11)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#289 7. 7. 2020 13:03

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

No to je divný, že ti neřekli, co tam mají.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#290 7. 7. 2020 13:19

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Řekli, že nemají nic. Ale lidi, mám to, jako video. Jen nevím, jak to dostat sem. Uaa, někdy mi vadí, že jsem primitiv!
NCH, pomoc! Poraď, prosím. gloria


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#291 7. 7. 2020 14:20

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Já je tam teď slyším, dospělé i děti, to zvíře je hodně blízko, ale proti včerejšku, kdy řvalo jako tur, dnes spíš kňourá, jakoby bylo ochraptělý


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#292 7. 7. 2020 15:21

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Taky to vůbec nemusí být zvíře, ale třeba malé dítě se specifickými projevy.. To by pak vysvětlovalo sousedovic tvrzení, že tam žádné zvíře nemají..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#293 7. 7. 2020 15:54

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Rozhodně ne!
Hledám sluchátka a nemůžu najít.
Mezitím se dějí další nepochopitelné záhady, tak asi jdu do nového vlákna, abych neplevelila Cibuličce.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#294 8. 7. 2020 6:54

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Dnes konečně můžu napsat pozitivní zprávu. Po předchozích dvou skoro probdělých nocích a probulených dnech je to jako živá voda z pohádky.

Včera jsem šla brzy spát, a přestože se mi zdály dva ošklivé sny o něm, tak jsem to zvládla a znovu jsem usnula. V prvním snu se mi zdálo, že jsme spolu jeli po rozchodu na výlet do místa naší každoroční dovolené. Já mu ukazovala ta pěkná místa, brečela jsem u toho, říkala mu, a se podívá, o co přijdeme a prosila ho, aby se vrátil. On to samozřejmě odmítl. Ve druhém snu jsme se zase sešli po rozchodu a on mi vykládal, že s tou druhou paní nic nikdy pořádně neměl a že to byla jen berlička našeho rozchodu. Že k ní chodil pít. Já byla v tom snu šastná jako blecha a hned jsem mu navrhla, abychom se vrátili k sobě zpátky. Nevím, jak to dopadlo, protože jsem se probudila a srdce zas bušilo jako blázen.

Naštěstí to byly jen sny. Vím už, že návrat by byl jenom krokem zpátky. Včera jsem náhodou objevila na dně jednoho šuplíku papíry, které jsem si psala, když mi bylo v jednu dobu nejvíc ouvej a nechtěla jsem to nikde říkat. Na internetu jsem se dočetla, že je nejlepší se z negativních emocí vypsat. Bylo tam toho dost a já jsem si najednou vědomila, že ten odchod byl nejlepším řešením. Postupem času jsme se sobě odcizili a už jsme neměli moc společného.Chyba to byla na obou stranách. Dnes už to vím.

Možná díky tomu uvědomění si se mi líp spalo. A jsem dnes poklidnější.
Teď už "jen" potřebuji nalézt cestu k sobě a jak se naučit žít sama. To mi ještě moc nejde. Jsem na tom podobně jak psala Lenna. Mnoho práce, že nevím kam dřív skočit. Já jsem ještě takový puntičkář, takže mám ráda vše v pořádku a naplánované a teď se mi to vše rozpadlo. Nemám v ničem pořádný řád. Je o děs. Pořád nestíhám.

A jak je na tom Lenna? Je to už lepší? Co její řidičák? Jak se to vyvíjí?

Upravil(a) cibule (8. 7. 2020 6:56)

Není tady

 

#295 8. 7. 2020 7:42

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Dnes konečně můžu napsat pozitivní zprávu. Po předchozích dvou skoro probdělých nocích a probulených dnech je to jako živá voda z pohádky.

Včera jsem šla brzy spát, a přestože se mi zdály dva ošklivé sny o něm, tak jsem to zvládla a znovu jsem usnula. V prvním snu se mi zdálo, že jsme spolu jeli po rozchodu na výlet do místa naší každoroční dovolené. Já mu ukazovala ta pěkná místa, brečela jsem u toho, říkala mu, a se podívá, o co přijdeme a prosila ho, aby se vrátil. On to samozřejmě odmítl. Ve druhém snu jsme se zase sešli po rozchodu a on mi vykládal, že s tou druhou paní nic nikdy pořádně neměl a že to byla jen berlička našeho rozchodu. Že k ní chodil pít. Já byla v tom snu šastná jako blecha a hned jsem mu navrhla, abychom se vrátili k sobě zpátky. Nevím, jak to dopadlo, protože jsem se probudila a srdce zas bušilo jako blázen.

Naštěstí to byly jen sny. Vím už, že návrat by byl jenom krokem zpátky. Včera jsem náhodou objevila na dně jednoho šuplíku papíry, které jsem si psala, když mi bylo v jednu dobu nejvíc ouvej a nechtěla jsem to nikde říkat. Na internetu jsem se dočetla, že je nejlepší se z negativních emocí vypsat. Bylo tam toho dost a já jsem si najednou vědomila, že ten odchod byl nejlepším řešením. Postupem času jsme se sobě odcizili a už jsme neměli moc společného.Chyba to byla na obou stranách. Dnes už to vím.

Možná díky tomu uvědomění si se mi líp spalo. A jsem dnes poklidnější.
Teď už "jen" potřebuji nalézt cestu k sobě a jak se naučit žít sama. To mi ještě moc nejde. Jsem na tom podobně jak psala Lenna. Mnoho práce, že nevím kam dřív skočit. Já jsem ještě takový puntičkář, takže mám ráda vše v pořádku a naplánované a teď se mi to vše rozpadlo. Nemám v ničem pořádný řád. Je o děs. Pořád nestíhám.

A jak je na tom Lenna? Je to už lepší? Co její řidičák? Jak se to vyvíjí?

Ad. tučné: no vidíš! To je velký krok vpřed! tummenupp
Jinak děkuji za optání! Řidičák zatím nic moc nového, byla jsem zatím jen 2x na teorii, na příští hodině už nám prý rozdá termíny na první jízdy. Tak to teprve začne big_smile  Strašně se bojím, ale zároveň se těším a moc doufám, že to udělám, že se to naučím a budu mít klid. Kéž by! Protože jinak je to každodenní dojížděcí "boj", dává mi to zabrat. V práci je fakt hoooodně práce, teď mi ta druhá kolegyně předává svou práci a je to tak trochu masakr, mám úplně doslova zavalený stůl papíry, včera jsem byla úplně vyšavená (pracující duševně asi budou znát). Takže učení na řidičák a učení v práci mě dost zaměstnává. Jinak to snáším dobře, ale také mám občas okamžiky, kdy mě přepadne velký smutek, prázdno. Ale já to umím hned zahnat, vyplnout v hlavě a nemyslet na to, zasunout to někam pryč. Je to takové náročné teď. Letošní rok opravdu stojí celkově za to! dumbom
A je stále lépe a lépe cibulko!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#296 8. 7. 2020 18:34

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

cibule napsal(a):

Dnes konečně můžu napsat pozitivní zprávu. Po předchozích dvou skoro probdělých nocích a probulených dnech je to jako živá voda z pohádky.

Včera jsem šla brzy spát, a přestože se mi zdály dva ošklivé sny o něm, tak jsem to zvládla a znovu jsem usnula. V prvním snu se mi zdálo, že jsme spolu jeli po rozchodu na výlet do místa naší každoroční dovolené. Já mu ukazovala ta pěkná místa, brečela jsem u toho, říkala mu, a se podívá, o co přijdeme a prosila ho, aby se vrátil. On to samozřejmě odmítl. Ve druhém snu jsme se zase sešli po rozchodu a on mi vykládal, že s tou druhou paní nic nikdy pořádně neměl a že to byla jen berlička našeho rozchodu. Že k ní chodil pít. Já byla v tom snu šastná jako blecha a hned jsem mu navrhla, abychom se vrátili k sobě zpátky. Nevím, jak to dopadlo, protože jsem se probudila a srdce zas bušilo jako blázen.

Naštěstí to byly jen sny. Vím už, že návrat by byl jenom krokem zpátky. Včera jsem náhodou objevila na dně jednoho šuplíku papíry, které jsem si psala, když mi bylo v jednu dobu nejvíc ouvej a nechtěla jsem to nikde říkat. Na internetu jsem se dočetla, že je nejlepší se z negativních emocí vypsat. Bylo tam toho dost a já jsem si najednou vědomila, že ten odchod byl nejlepším řešením. Postupem času jsme se sobě odcizili a už jsme neměli moc společného.Chyba to byla na obou stranách. Dnes už to vím.

Možná díky tomu uvědomění si se mi líp spalo. A jsem dnes poklidnější.
Teď už "jen" potřebuji nalézt cestu k sobě a jak se naučit žít sama. To mi ještě moc nejde. Jsem na tom podobně jak psala Lenna. Mnoho práce, že nevím kam dřív skočit. Já jsem ještě takový puntičkář, takže mám ráda vše v pořádku a naplánované a teď se mi to vše rozpadlo. Nemám v ničem pořádný řád. Je o děs. Pořád nestíhám.

A jak je na tom Lenna? Je to už lepší? Co její řidičák? Jak se to vyvíjí?

Ad. tučné: no vidíš! To je velký krok vpřed! tummenupp
Jinak děkuji za optání! Řidičák zatím nic moc nového, byla jsem zatím jen 2x na teorii, na příští hodině už nám prý rozdá termíny na první jízdy. Tak to teprve začne big_smile  Strašně se bojím, ale zároveň se těším a moc doufám, že to udělám, že se to naučím a budu mít klid. Kéž by! Protože jinak je to každodenní dojížděcí "boj", dává mi to zabrat. V práci je fakt hoooodně práce, teď mi ta druhá kolegyně předává svou práci a je to tak trochu masakr, mám úplně doslova zavalený stůl papíry, včera jsem byla úplně vyšavená (pracující duševně asi budou znát). Takže učení na řidičák a učení v práci mě dost zaměstnává. Jinak to snáším dobře, ale také mám občas okamžiky, kdy mě přepadne velký smutek, prázdno. Ale já to umím hned zahnat, vyplnout v hlavě a nemyslet na to, zasunout to někam pryč. Je to takové náročné teď. Letošní rok opravdu stojí celkově za to! dumbom
A je stále lépe a lépe cibulko!

Já myslím, že to určitě dáš. A taky si myslím, že hned, jak začneš ovládat aspoň trochu řízení u auta, tak z tebe spadne strach a nervozita a nakonec budeš perfektní řidič. V budoucnu si pak možná s úsměvem vzpomeneš na bývalého a v duchu mu třeba ještě poděkuješ za to, že tě opustil. Já v to u sebe aspoň doufám... Vždy když se ohlédnu zpátky a proběhnu si v myšlenkách červen, tak jsem na sebe docela pyšná, co jsem zvládla. A ty určitě taky. Nebylo toho málo. Doma zmatek, v práci práce nad hlavu (byla jsem na tom úplně stejně jako ty) a zvládly jsme to. I bez nich.
Držím ti pěsti, fandím ti a přeji a už mᚠza sebou co nejdříve první jízdu a jde ti to co nejlíp.

Upravil(a) cibule (8. 7. 2020 20:12)

Není tady

 

#297 9. 7. 2020 6:57

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Tak dnes jsem se zase dobře vyspala a nálada tomu odpovídá. Mám už energii i chu do práce a dneska jsem se ráno i usmívala. I z toho mám radost. Musím dělat malé, ale důležité krůčky a myslím, že se vše nakonec po pár měsících snad v dobré obrátí. Tedy - ono se asi obrátilo už před tím měsícem, ale neviděla jsem to. Teď už to začínám vidět. A pomalu se uvnitř mě klube touha zase žít. Asi to zní divně, jak to píšu...

A nastává mi další krok k samostatnému životu. Potřebuji dát zase mému životu nějaký řád, jak už jsem psala minule. Na to se teď zkusím zaměřit. Začala jsem spánkem a osvědčilo se to.

Přeji všem pokud možno pohodový den.

Není tady

 

#298 9. 7. 2020 7:12

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Krásně pozitivně zahájený den tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#299 9. 7. 2020 11:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Leno, budu moc držet palce na první jízdy. A nenech se znervóznit, však se to učíš. Oni jsou v autoškole zvyklí na chyby. Možná by nebylo od věci si později pak rozjíždění, couvání apod. vyzkoušet někde mimo oficiální komunikaci - s někým zkušeným. Jestli mᚠmožnost.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#300 9. 7. 2020 12:14

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Myslím že v případě potřeby je možné dokoupit hodiny, které je potřeba vypilovat.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů