Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#7876 30. 6. 2020 19:27

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Děkuju. A to ještě k tomu jedu k tomu zubaři autobusem!

Jo, tak to nemusíš vůbec nic dodávat, naprosto chápu!!! Fakt budu moc držet pěsti, a je vše ok, cesta i zubař!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

 

#7877 30. 6. 2020 19:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Zítra jedu k zubaři. Sice jen na prevenci, ale i tak....sad

Judy, držím pěsti! tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#7878 1. 7. 2020 16:10

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tak je to bez ztárty kytičky. U zubaře vše v pořádku, cesta jsem také dala bez toho, aniž bych znečistila okolí smile.
Za odměnu jsem si koupila zákusky a teď jsem se vrátila z koupání.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7879 1. 7. 2020 17:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Tak je to bez ztárty kytičky. U zubaře vše v pořádku, cesta jsem také dala bez toho, aniž bych znečistila okolí smile.
Za odměnu jsem si koupila zákusky a teď jsem se vrátila z koupání.

No paráda!!! storstarktummenupp A super, že ses odměnila! tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

 

#7880 1. 7. 2020 19:18

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

A já jsem tě chtěla politovat, že se ti nepodařilo sehnat dentistu na vlakové trase. Ale vidím, že začínᚠpozvolna vítězit i nad autobusem. tummenupp big_smile Ještě Lennně kdyby se to tak povedlo!
Mně bývalo v dětství v autobusech taky špatně (nechtěla jsem do ZOO ani do Botanické zahrady ani k tetě a strejdovi), ale v průběhu života jsem se přece jen vytrénovala. stolt Teď mi bývá špatně v autě, když řidič jede necitlivě... usch


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7881 1. 7. 2020 19:20

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Cukrárna, to je její! wink Ale může si to dovolit, naše sportovkyně. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7882 3. 7. 2020 20:49

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jsem tu jediná příznivkyně slovní kopané a asociací... grater grater grater Občas si někdo se mnou čutne, ale celkově vytrvalost veškerá žádná! kapitulation


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7883 4. 7. 2020 8:00

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Jsem tu jediná příznivkyně slovní kopané a asociací... grater grater grater Občas si někdo se mnou čutne, ale celkově vytrvalost veškerá žádná! kapitulation

Já tam nebyla asi nikdy... přiznám se, že nevidím smysl nebo ne spíše jako zábava mi to nic neříká. Přeju a se objeví více příznivců a mᚠs kým hrát!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

 

#7884 4. 7. 2020 8:08

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

A já jsem tě chtěla politovat, že se ti nepodařilo sehnat dentistu na vlakové trase. Ale vidím, že začínᚠpozvolna vítězit i nad autobusem. tummenupp big_smile Ještě Lennně kdyby se to tak povedlo!
Mně bývalo v dětství v autobusech taky špatně (nechtěla jsem do ZOO ani do Botanické zahrady ani k tetě a strejdovi), ale v průběhu života jsem se přece jen vytrénovala. stolt Teď mi bývá špatně v autě, když řidič jede necitlivě... usch

vrabčáku, mně není špatně (jako špatně od žaludku z jízdy, to nemívám), já mám vyloženě psychický problém, brala jsem kvůli tomu i antidepresiva. To není fakt jen obyčejné, že ti je špatně, které všichni známe. A Judyna to asi také bude mít horší než to běžné "je mi špatně"... asi, nemohu mluvit za ní.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

 

#7885 4. 7. 2020 9:09

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Sociální fobie?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7886 4. 7. 2020 9:31

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

vrabčáku, mně není špatně (jako špatně od žaludku z jízdy, to nemívám), já mám vyloženě psychický problém, brala jsem kvůli tomu i antidepresiva. To není fakt jen obyčejné, že ti je špatně, které všichni známe. A Judyna to asi také bude mít horší než to běžné "je mi špatně"... asi, nemohu mluvit za ní.

To přejde, když budeš sama řídit. Zpočátku raději auto než autobus, ale když to jako řidič mᚠpod vlastní kontrolou, je to pro tebe mnohem lepší.

Není tady

 

#7887 4. 7. 2020 10:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Ano, je to tak. Když jsem (krátce) byla řidičkou, tak jsem problémy neměla.

Mně bývá špatně, ale ono je špatně a špatně. Dřív to byl "jen" žaludek, což ale trvá celý den, i když už nejedu. Jednou dokonce dva dny. Zabíral mi kdysi Kinedryl, což už ale neplatí pokažné a jako bonus se mi přidala silná motolice a únava.
Dojíždět autobusem nebo autem jako spolujezdec do práce je pro mě nemožné. I když velice záleží na řidiči.

Zkusila jsem i homeopatika a musím potvrdit, že nejso bez účinku. Tak zle jako po nich mi ještě nebylo. Jedna známá měla stejný "zážitek".


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7888 4. 7. 2020 10:52

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

No jo, homeopatika, věc záhadná.
Někdo ji zbožňuje a jiný zatracuje. Stejně jako odborníci a lékaři. 50 na 50.
NEOVĚŘENO. kapitulation


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7889 4. 7. 2020 10:59

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Ano, je to tak. Když jsem (krátce) byla řidičkou, tak jsem problémy neměla.

A je problém jen v tom, že nemᚠauto? To se dá přece napravit. Osobně si vůbec nedovedu představit, že bych byl bez auta, to bych absolutně nic nestihnul smile

Není tady

 

#7890 4. 7. 2020 11:25

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Jsem tu jediná příznivkyně slovní kopané a asociací... grater grater grater Občas si někdo se mnou čutne, ale celkově vytrvalost veškerá žádná! kapitulation

Já tam nebyla asi nikdy... přiznám se, že nevidím smysl nebo ne spíše jako zábava mi to nic neříká. Přeju a se objeví více příznivců a mᚠs kým hrát!

Lennno, díky! smile
Když zrovna nemám moc času, nepůjdu v tu chvíli hrát slovní kopanou nebo chytat v mysli první asociaci, co mě napadne. Ale když zrovna trochu času je, hraju obojí ráda; kvůli kontaktu s ostatními a třeba občas i kvůli legraci. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#7891 4. 7. 2020 12:05

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Hledám Maxíka, vzpomenete si na něj někdo?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7892 4. 7. 2020 14:28

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

normální chlap napsal(a):

Judyna napsal(a):

Ano, je to tak. Když jsem (krátce) byla řidičkou, tak jsem problémy neměla.

A je problém jen v tom, že nemᚠauto? To se dá přece napravit. Osobně si vůbec nedovedu představit, že bych byl bez auta, to bych absolutně nic nestihnul smile

Hlavní problém je asi v tom, že já v tom problém nevidím smile. Donedávna jsem měla práci v místě bydliště, vlastně i celou rodinu. Navíc, já auta z principu nemám ráda. Smrdí a zamořují. I dkyž už ten smrad naštěstí není, co býval.
Ani teď bych s ním do práce nejezdila, jelikož by mě to vyšlo draho.
Navíc, já rada chodím pěšky. Jenom po cestě do práce a z práce ujdu denně 6 km a beru to jako přednost smile (aspoň polovinu bych mohla zvládnout dopravou).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7893 4. 7. 2020 15:47

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Aha, tak to si budu muset přečíst tvé příspěvky znova, já to pochopil tak, že to, že jedeš k zubaři autobusem (který navíc aní není tvůj, neřídíš ho a není ti v něm dobře) interpretuješ jako nevýhodu big_smile

Upravil(a) normální chlap (4. 7. 2020 15:48)

Není tady

 

#7894 4. 7. 2020 16:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jakože bych si kvůli jedné nebo dvěma cestám ročně pořídila auto? big_smile
To fakt ne.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7895 4. 7. 2020 16:53

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

No, u mě by to asi nefungovalo smile Já někam jezdím pořád smile

Upravil(a) normální chlap (4. 7. 2020 16:54)

Není tady

 

#7896 4. 7. 2020 21:27

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

rina napsal(a):

Sociální fobie?

Ne, to ne.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

 

#7897 4. 7. 2020 21:29

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

normální chlap napsal(a):

LENNNA napsal(a):

vrabčáku, mně není špatně (jako špatně od žaludku z jízdy, to nemívám), já mám vyloženě psychický problém, brala jsem kvůli tomu i antidepresiva. To není fakt jen obyčejné, že ti je špatně, které všichni známe. A Judyna to asi také bude mít horší než to běžné "je mi špatně"... asi, nemohu mluvit za ní.

To přejde, když budeš sama řídit. Zpočátku raději auto než autobus, ale když to jako řidič mᚠpod vlastní kontrolou, je to pro tebe mnohem lepší.

Chlape, o tom nepochybuji, pokud řidičák udělám a naučím se řídit, mám po problému. Můj problém je čistě jen autobus. Teď jak zvládnout ten řidičák....


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

 

#7898 5. 7. 2020 0:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Jsem tu jediná příznivkyně slovní kopané a asociací... grater grater grater Občas si někdo se mnou čutne, ale celkově vytrvalost veškerá žádná! kapitulation

Bola som, ale vraj mám príliš intenzívnu prítomnos... tak som zvolila mizing - nemusím sa pcha, kde som nevítaná.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7899 5. 7. 2020 0:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

rina napsal(a):

Hledám Maxíka, vzpomenete si na něj někdo?

Maxík sem už nechodí - nechodí nikam okrem FB.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7900 5. 7. 2020 1:16

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

Chlape, o tom nepochybuji, pokud řidičák udělám a naučím se řídit, mám po problému. Můj problém je čistě jen autobus. Teď jak zvládnout ten řidičák....

A proč bys neudělala? Nic na tom není. Ledaže bys chtěla řídit Kenworth W900L se třemi řadicími pákami:
https://www.youtube.com/watch?v=8lEYaTvvq4g

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů