Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#251 2. 7. 2020 19:14

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

cibule napsal(a):

Holky já začínám mít strach, že zůstanu taky sama...

No tak já třeba sama zůstala a jsem spokojená. Ale zprvu jsem to samozřejmě neplánovala, měla jsem pár vztahů, ale jak jsem psala dříve, časem jsem zjistila, že je mi vlastně samotné dobře, že jsem se do těch vztahů spíš nutila.

Mᚠnaprostou pravdu, člověk by se měl zařídit tak, jak mu to vyhovuje a aby byl spokojený tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#252 2. 7. 2020 19:14

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

No, to z textu zcela jednoznačně nevyplývá.
Judy.

Upravil(a) rina (2. 7. 2020 19:16)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#253 2. 7. 2020 19:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

cibule napsal(a):

Holky já začínám mít strach, že zůstanu taky sama...

No tak já třeba sama zůstala a jsem spokojená. Ale zprvu jsem to samozřejmě neplánovala, měla jsem pár vztahů, ale jak jsem psala dříve, časem jsem zjistila, že je mi vlastně samotné dobře, že jsem se do těch vztahů spíš nutila.

Mᚠnaprostou pravdu, člověk by se měl zařídit tak, jak mu to vyhovuje a aby byl spokojený tummenupp

...a asi být otevřený všem možnostem a už dopředu se neděsit smile. Však ono se uvidí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#254 2. 7. 2020 19:41

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

Judyna napsal(a):

...a asi být otevřený všem možnostem a už dopředu se neděsit smile. Však ono se uvidí.

nechat některé věci jen tak plynout.. smile moje máti pořád říkala, že už chlapy nechce ani vidět a pak se ještě vdávala, když jí bylo přes šedesát.. teď si zase hudle tu svou a kdo ví, koho nám představí příště rock


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#255 2. 7. 2020 20:40

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

rina napsal(a):

cibule napsal(a):

Já spěchala, našla si několik mužů hned na začátku a vše zkrachovalo. A mám pocit, že tím spěchem jsem si to pořádně neodžila a teď se mi vše vrací jako bumerang zpátky. Holky já začínám mít strach, že zůstanu taky sama...

va
A ejhle, a že ses nezmínila?

Nebo je všechno jinak?

To byla citace (ale bez uvozovek) té mé kolegyně. To je její zkušenost. Naštěstí pro mě.
Já nikoho jiného nikdy neměla. V tomhle mám díkybohu čisté svědomí.

Není tady

 

#256 2. 7. 2020 21:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ok, bez těch uvozovek to vyznělo dvojsmyslně.
Jestli jsem někoho zmátla, omlouvám se.grater


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#257 2. 7. 2020 21:04

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Chci vám poděkovat za vaše názory. Moc mi pomáhá mít možnost číst je všechny. A to jsou rady, jak se s tím vypořádat nebo i vaše zkušenosti. Dobré i horší. Nebo postřehy. Nebo i to, že upozorníte, že zase fňukám. Vážím si jich všech. A to vám nechci mazat med kolem pusy, ale myslím to upřímně. Pomáhá mi to.

Dnešek jsem profňukala, ale jak psala Lenna (díky moc Lenno), tak i to potřebuji.
Odpoledne přišla rána, když jsem viděla bývalého sedět před hospodou se svou novou přítelkyní. Držel jí kolem ramen a vypadali spokojeně. Zase jsem to obrečela, ale když to odešlo, tak jsem si řekla, že bych to mohla zkusit brát spíš jako výhodu, která by mi mohla možná pomoct vyrovnat se dříve s realitou a nemyslet pořád na zadní vrátka, že by se třeba možná mohl ještě vrátit. Málokdo má asi tu možnost vidět bývalého několikrát týdně s jinou ženou. Zkusila jsem to tedy vzít jako terapii a večer, když jsem jela se svoji paní psounkovou ze cvičáku, tak už jsem se na ně koukala bez emocí a bez pláče. Takže dnes to vyšlo. Uvidíme jak to bude dál.

Taky mě napadlo, že bych asi měla zvolnit ve svých výlevech sem a psát spíše pokroky. Vždy to byl i můj cíl na začátku psaní. A místo toho mi to nějak čím dál víc mění směr....

Není tady

 

#258 2. 7. 2020 21:13

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ale ne, je dobře psát všechno, i ty vzlyky.
Mnozí terapeuti radí: "vypsat se z toho". Někdo si píše jenom tak pro sebe, ale tady je výhoda, že mᚠi reakce.
Já jsem si taky svého času psala, jen pro sebe, jenže potom, až jsem viděla, jaké dělám chyby, vždycky jsem to vyhodila a to je škoda. Pak si až tak neuvědomíš ty úspěchy a pokroky.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#259 2. 7. 2020 21:44

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Taky mě napadlo, že bych asi měla zvolnit ve svých výlevech sem a psát spíše pokroky. Vždy to byl i můj cíl na začátku psaní. A místo toho mi to nějak čím dál víc mění směr....

Piš sem, co zrovna potřebuješ wink Kdyby se to někomu nelíbilo, může si založit svoje vlastní vlákno a nebo tvé příspěvky nečíst. Mám za tebe radost, když čtu, jak se ti daří a zároveň chápu, že někde si člověk ulevit musí, když se zrovna nedaří. kapitulation Pak jsme tu my, abychom tě nenechali v klidu se utápět ve svých bolístkách a dodali ti trochu vzpruhy. Snad to občas zafununguje par


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#260 2. 7. 2020 22:25

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ano. Ty mᚠprávo na to - jak říkᚠ- fňukání (mně to tak ale vůbec nepřipadá). Ty piš všechno. A my jsme tady od toho, abychom Tě povzbuzovaly a pokud možno od ničeho neodrazovaly. Jen myslí na to, že to, co funguje (či naopak nefunguje) u druhých, bude fungovat i u Tebe. Možná jo a možná ne. U každéhoé je to jiné, protože každý jsme jiný.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#261 3. 7. 2020 7:34

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Odchod manžela po 21 letech

rina napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Rino, co to stále píšeš za nesmysly? To měla cibule přijít a nahlásit celou svou 40ti letou historii + historii rodiny a přátel, aby to vše zmínila na začátku? va

Co se čílíš?
Přišla sem 16 dní po rozchodu, a už "si našla hned několik chlapů". Psala tu kdeco intimního, a známosti spomíná až teď, po měsíci?

Rino, jednak se nečílím, ale divím.... a jednak asi špatně čteš či chápeš, ona nikde nepíše, že si našla několik chlapů!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#262 3. 7. 2020 7:38

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Chci vám poděkovat za vaše názory. Moc mi pomáhá mít možnost číst je všechny. A to jsou rady, jak se s tím vypořádat nebo i vaše zkušenosti. Dobré i horší. Nebo postřehy. Nebo i to, že upozorníte, že zase fňukám. Vážím si jich všech. A to vám nechci mazat med kolem pusy, ale myslím to upřímně. Pomáhá mi to.

Dnešek jsem profňukala, ale jak psala Lenna (díky moc Lenno), tak i to potřebuji.
Odpoledne přišla rána, když jsem viděla bývalého sedět před hospodou se svou novou přítelkyní. Držel jí kolem ramen a vypadali spokojeně. Zase jsem to obrečela, ale když to odešlo, tak jsem si řekla, že bych to mohla zkusit brát spíš jako výhodu, která by mi mohla možná pomoct vyrovnat se dříve s realitou a nemyslet pořád na zadní vrátka, že by se třeba možná mohl ještě vrátit. Málokdo má asi tu možnost vidět bývalého několikrát týdně s jinou ženou. Zkusila jsem to tedy vzít jako terapii a večer, když jsem jela se svoji paní psounkovou ze cvičáku, tak už jsem se na ně koukala bez emocí a bez pláče. Takže dnes to vyšlo. Uvidíme jak to bude dál.

Taky mě napadlo, že bych asi měla zvolnit ve svých výlevech sem a psát spíše pokroky. Vždy to byl i můj cíl na začátku psaní. A místo toho mi to nějak čím dál víc mění směr....

Tohle ti vůbec nezávidím, to bych asi nedávala! Dělala bych naprosto vše pro to, abych nemusela chodit kolem míst, kde bych je mohla potkat/vidět. Na tohle bych hrdina nebyla. Jasně, jednou jo, ale ne teď, když je to takto čerstvé.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#263 3. 7. 2020 9:52

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

LENNNA napsal(a):

...

No, špatně čteš či chápeš ty, když jsi nepostřehla, že už Judy i sama Cibule to vyjasnily a já se omlvila.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#264 3. 7. 2020 11:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

cibule napsal(a):

Chci vám poděkovat za vaše názory. Moc mi pomáhá mít možnost číst je všechny. A to jsou rady, jak se s tím vypořádat nebo i vaše zkušenosti. Dobré i horší. Nebo postřehy. Nebo i to, že upozorníte, že zase fňukám. Vážím si jich všech. A to vám nechci mazat med kolem pusy, ale myslím to upřímně. Pomáhá mi to.

Dnešek jsem profňukala, ale jak psala Lenna (díky moc Lenno), tak i to potřebuji.
Odpoledne přišla rána, když jsem viděla bývalého sedět před hospodou se svou novou přítelkyní. Držel jí kolem ramen a vypadali spokojeně. Zase jsem to obrečela, ale když to odešlo, tak jsem si řekla, že bych to mohla zkusit brát spíš jako výhodu, která by mi mohla možná pomoct vyrovnat se dříve s realitou a nemyslet pořád na zadní vrátka, že by se třeba možná mohl ještě vrátit. Málokdo má asi tu možnost vidět bývalého několikrát týdně s jinou ženou. Zkusila jsem to tedy vzít jako terapii a večer, když jsem jela se svoji paní psounkovou ze cvičáku, tak už jsem se na ně koukala bez emocí a bez pláče. Takže dnes to vyšlo. Uvidíme jak to bude dál.

Taky mě napadlo, že bych asi měla zvolnit ve svých výlevech sem a psát spíše pokroky. Vždy to byl i můj cíl na začátku psaní. A místo toho mi to nějak čím dál víc mění směr....

Ak fňuka, tak asi najlepšie tu.... Inak, mňa pri rozchode po mojom najdlhšom vzahu najprv strašne štvalo, čo mi všetko bývalý pri tom rozchode urobil (a neboli to vôbec pekné veci), ale spätne vidím, že to bolo dobré, aby sa mi s ním už nikdy ani vo sne nechcelo by znovu vo vzahu.... V podstate keď asi po poldruha roku (a po rozchode s mojou nasledovníčkou, ako som sa neskôr dozvedela) prišiel a robil sondáž, či niekoho mám, odpinkla som ho s tým, že mu do toho nič nie je. Už som nechcela a nevedela si predstavi, že by som  sním niečo mohla ma. Ak ale ten tvoj už-bývalý bol pri rozchode férový a predtým fajn chlap, tak túto barličku asi nemáš. Preto som písala, že by pomohlo zdravo sa naňho nasr... nasrdi. No ale je to tak, ako to je - ide o to, aby to malo vývoj a aby ten vývoj šiel smerom k zvyknutiu si by bez neho.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#265 3. 7. 2020 12:52

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Odchod manžela po 21 letech

rina napsal(a):

LENNNA napsal(a):

...

No, špatně čteš či chápeš ty, když jsi nepostřehla, že už Judy i sama Cibule to vyjasnily a já se omlvila.

Omyl, špatně chápeš ty - poprvé jasný příspěvek Cibule a podruhé, že reaguji na příspěvky dle času, jak je čtu, proto ta reakce a až pak jsem četla dálší příspěvky wink


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#266 3. 7. 2020 13:26

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

No jasně, hlavně že sis našla něco, jak do mně rejpnout.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#267 3. 7. 2020 19:59

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Palomita napsal(a):

cibule napsal(a):

Taky mě napadlo, že bych asi měla zvolnit ve svých výlevech sem a psát spíše pokroky. Vždy to byl i můj cíl na začátku psaní. A místo toho mi to nějak čím dál víc mění směr....

Piš sem, co zrovna potřebuješ wink Kdyby se to někomu nelíbilo, může si založit svoje vlastní vlákno a nebo tvé příspěvky nečíst. Mám za tebe radost, když čtu, jak se ti daří a zároveň chápu, že někde si člověk ulevit musí, když se zrovna nedaří. kapitulation Pak jsme tu my, abychom tě nenechali v klidu se utápět ve svých bolístkách a dodali ti trochu vzpruhy. Snad to občas zafununguje par

Moc děkuji. Toto mě moc potěšilo-

Není tady

 

#268 3. 7. 2020 20:04

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Selima napsal(a):

cibule napsal(a):

Chci vám poděkovat za vaše názory. Moc mi pomáhá mít možnost číst je všechny. A to jsou rady, jak se s tím vypořádat nebo i vaše zkušenosti. Dobré i horší. Nebo postřehy. Nebo i to, že upozorníte, že zase fňukám. Vážím si jich všech. A to vám nechci mazat med kolem pusy, ale myslím to upřímně. Pomáhá mi to.

Dnešek jsem profňukala, ale jak psala Lenna (díky moc Lenno), tak i to potřebuji.
Odpoledne přišla rána, když jsem viděla bývalého sedět před hospodou se svou novou přítelkyní. Držel jí kolem ramen a vypadali spokojeně. Zase jsem to obrečela, ale když to odešlo, tak jsem si řekla, že bych to mohla zkusit brát spíš jako výhodu, která by mi mohla možná pomoct vyrovnat se dříve s realitou a nemyslet pořád na zadní vrátka, že by se třeba možná mohl ještě vrátit. Málokdo má asi tu možnost vidět bývalého několikrát týdně s jinou ženou. Zkusila jsem to tedy vzít jako terapii a večer, když jsem jela se svoji paní psounkovou ze cvičáku, tak už jsem se na ně koukala bez emocí a bez pláče. Takže dnes to vyšlo. Uvidíme jak to bude dál.

Taky mě napadlo, že bych asi měla zvolnit ve svých výlevech sem a psát spíše pokroky. Vždy to byl i můj cíl na začátku psaní. A místo toho mi to nějak čím dál víc mění směr....

Ak fňuka, tak asi najlepšie tu.... Inak, mňa pri rozchode po mojom najdlhšom vzahu najprv strašne štvalo, čo mi všetko bývalý pri tom rozchode urobil (a neboli to vôbec pekné veci), ale spätne vidím, že to bolo dobré, aby sa mi s ním už nikdy ani vo sne nechcelo by znovu vo vzahu.... V podstate keď asi po poldruha roku (a po rozchode s mojou nasledovníčkou, ako som sa neskôr dozvedela) prišiel a robil sondáž, či niekoho mám, odpinkla som ho s tým, že mu do toho nič nie je. Už som nechcela a nevedela si predstavi, že by som  sním niečo mohla ma. Ak ale ten tvoj už-bývalý bol pri rozchode férový a predtým fajn chlap, tak túto barličku asi nemáš. Preto som písala, že by pomohlo zdravo sa naňho nasr... nasrdi. No ale je to tak, ako to je - ide o to, aby to malo vývoj a aby ten vývoj šiel smerom k zvyknutiu si by bez neho.

Přesně. Vidím to taky tak. Po tom včerejšku jsem si říkala, že to je vlastně dobře, že se chová tak bezohledně a vystavuje se s ní na velmi dobře viditelném místě. Mně to pomůže rychleji přijmout skutečnost.

Upravil(a) cibule (3. 7. 2020 20:05)

Není tady

 

#269 3. 7. 2020 20:14

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Dnešní den byl po dlouhé době moc fajn. Strávila jsem ho celý den prací v bytě, kde bydlím. Vyklízela jsem pod dvojpostelí a zítra snad už budu spát v nové posteli. Nebo nejpozději v neděli. Těším se na to.

Taky jsem konečně už nebrečela víc než jednou a jen chvilku. Ta včerejší soda s nimi mi kupodivu docela pomohla.... A vaše příspěvky též. Tentokrát mě oslovil příspěvek Judyny, jak psala, že žije sama a je spokojená. Začala jsem si pohrávat s tím pocitem, jaké by to asi bylo žít sama a dneska si říkám, že by to třeba nemuselo být vůbec špatné... Ale už mě trochu holky znáte a moje názory se stále mění, takže až přijde zase krize, tak místo tohoto názoru určitě zas ještě mnohokrát budete číst uuuááááá, já nechci být sama. Ale možná ve finále nakonec přeci jen budu. Sama jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne....

Jediné, co si nemyslím, je, že by někdy exmanžel sondoval, jestli jsem sama a že by se chtěl vrátit. Ale i to možná bude pro mě jedině dobře.

Upravil(a) cibule (3. 7. 2020 20:15)

Není tady

 

#270 3. 7. 2020 20:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Odchod manžela po 21 letech

Jediné, co si nemyslím, je, že by někdy exmanžel sondoval, jestli jsem sama a že by se chtěl vrátit. Ale i to možná bude pro mě jedině dobře.


Nikdy nevíš. Mně se to stalo taky, když od něj utekla i druhá žena.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#271 3. 7. 2020 20:44

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Odchod manžela po 21 letech

Mně by úplně stačilo se dozvědět, že má jinou, a už bych s ním napořád nechtěla být. Ani bych nikdy nedopustila, aby se vrátil.
A když se tam s ní tak vystavuje...; kdyby byla možnost, chodila bych jinudy. Záleží na povaze. Sebevědomá žena by klidně chodila kolem nich a přehlížela by je jak krajinu. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#272 4. 7. 2020 18:02

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Tak snad poprvé od toho nemilého dne, kdy bývalý manžel odešel, se dnes aspoň trochu raduji a žasnu nad tím, jak může být na světě fajn.

Přes internet jsme se našly s paní, která má, stejně jako já, ráda geocashing. Nikdy jsme se neviděly a neznaly, a přesto jsme spolu dneska vyrazily na výlet. Já jsem řídila (už mám vlastní auto) a musím říct, že nejsem vůbec vyježděný řidič. Ježdění autem jsem vždy brala jako nutné zlo, nijak jsem to nevyhledávala a jezdila jsem, jen když jsem musela. Dřív jsem ani moc nevyhledávala lidi a žila jen pro mě a manžela. Jeho odchodem se mi život obrátil úplně na ruby a už několikrát jsem musela potlačit svůj strach. Dnes hned třikrát. Řekla jsem si - no, co. Když nás nezabiju, tak i když by nic nevyšlo, tak aspoň budu bohatší o další zkušenost.
Jízdu jsem nakonec zvládla bez nehody s navigací, takže jsme ani nezabloudily (z toho jsem měla taky strach, ten třetí) a paní je moc fajn. Až přijedu z dovolené z Jizerek, tak už máme naplánovaný den na další výlet. Zítra jedu zase na výlet. Tentokrát s kamarádkou, se kterou jsme se daly dohromady při cestě za prací. A mimochodem je to moc fajn ženská. Takže se mám zas na co těšit.
A taky mám už novou postel. Pokoj díky ní dostal jiný rozměr a líp se mi dýchá. Snad se mi bude i lépe spát.
A taky už jsem ani jednou nebrečela.

Začínám mít ze sebe radost.

Upravil(a) cibule (4. 7. 2020 18:05)

Není tady

 

#273 4. 7. 2020 21:37

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Odchod manžela po 21 letech

👍🌞🍀


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#274 5. 7. 2020 0:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Odchod manžela po 21 letech

tummenupp godlike


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#275 5. 7. 2020 19:05

cibule
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 6. 2020
Příspěvky: 245

Re: Odchod manžela po 21 letech

Ahoj holky, mám za sebou další prima den bez pláče. Užila jsem si dnešní výlet s druhou kamarádkou a vypadá to slibně, že v tom budeme pokračovat jako s tou včerejší. Přeci jen si my ženy tak nějak "víc rozumíme" a umíme se podpořit a pofoukat si bolístky. A člověk taky zjistí, že nikde to není procházka růžovým sadem za zpívání ptáčků.

Teď tady odpočíváme s mojí paní psounkovou a je mi docela dobře. Takže s radostí hlásím vývoj dobrým směrem.
Zítra mě ještě čeká dodělat resty z práce (a bude to asi na celý den, bohužel...), ale je to potřeba, aby se to zlepšilo i tam.

Není tady

 

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů