Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#4051 29. 5. 2020 20:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Mimochodem, stále si myslím, že to na něj navlíkli - počkali si, až bude ožralý a pak mu tam jako spadla ženská se speciálním výcvikem u Viet Congu, co udělala pár parakotoulů a pak se nechala naložit do sanitky :-) Ale protože je to takový @#$%^&*, jen se mu dostalo toho oč si dávno koledoval.

lol
(Tedy předpokládám, že je to vtip)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4052 29. 5. 2020 21:00

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Mimochodem, stále si myslím, že to na něj navlíkli - počkali si, až bude ožralý a pak mu tam jako spadla ženská se speciálním výcvikem u Viet Congu, co udělala pár parakotoulů a pak se nechala naložit do sanitky :-) Ale protože je to takový @#$%^&*, jen se mu dostalo toho oč si dávno koledoval.

lol
(Tedy předpokládám, že je to vtip)

Já ne!
Protože tam napsal 'stále si myslím'...

A pokud to bral jako vtip, čemuž nevěřím, tak to byl vtip tak blbej, jako mi teď připadá jeho autor sám! dumbom

Upravil(a) rina (29. 5. 2020 21:06)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4053 29. 5. 2020 21:07

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Nemyslím si, že by to na něj navlíkli. Prostě se to stalo.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4054 29. 5. 2020 21:21

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Já jsem přesvědčena, podle toho co TEHDY psali, že na ni najížděl s úmyslem zabít ji, možná že jen zbaven smyslů alkoholem, ale to ho nijak neomlouvá!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4055 30. 5. 2020 4:41

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Jasně, že je to nadsázka big_smile Na druhou stranu, říkalo se, že bez zaplacení pořádné sumy zmíněnému pánovi se v Praze nerealizuje žádná větší stavba, takže bych se nedivil, kdyby se ho někdo pokusil elegantně vyřadit ze hry - což se tímto do značné míry stalo. Inu, mafiáni nemají lehký život smile

Není tady

 

#4056 30. 5. 2020 8:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

To si fakt nemyslím. Spíš dojel na svou aroganci a zřejmě si myslel, že může opravdu vše. A bohužel mu to dost prochází. Musí to být neskutečný h*jzl.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4057 30. 5. 2020 12:31

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

To si fakt nemyslím. Spíš dojel na svou aroganci a zřejmě si myslel, že může opravdu vše. A bohužel mu to dost prochází. Musí to být neskutečný h*jzl.

I mně tohle připadá pravděpodobnější.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4058 30. 5. 2020 19:00

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Mne šokovala kauza s krvácejím chlapcem, kterému lékařka neposkytla pomoc... kauza starší (asi 3 roky?), ale včera mi jí připomněly hlavní zprávy, kde se mluvilo o tom, že stále rodiče nemají oškodné, že to stále není dořešeno, uzavřeno.
Když jsem to viděla v reportáži, tak jsem byla v šoku, jak už dlouho ne. Absolutně v šoku, že něco takového je možné. Ale u nás je asi možné vše.
Nevíte, zda se stalo něco té doktorce? Myslím, zda byla potrestána? Naposledy, když jsem o tom četla před časem, tak potrestaná nebyla...
Tahle kauza je pro mne hnus, jedna z nejvíc šokujících věcí.
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/28 … -ct-mapuje


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4059 30. 5. 2020 20:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Že chlapečka (kojence), po kterém od pátku pátrali, našli mrtvého......  usch


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4060 30. 5. 2020 21:01

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Je hrozné číst komentáře pod článkem. Jak jsou někteří lidi krůtí, zlí a hloupí. Jak můžou mámu posílat na křeslo, na galeje, chtít ji mučit či co, když vůbec nevědí co se vlastně stalo.
Taky si myslím že bych si s kojencem v kočárku nedovolila usnout, no ale na druhé straně, kdyby byl svět "normální", proč ne?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4061 30. 5. 2020 21:17

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

On je ve společnosti zažraný takový mém, že čím krutější tresty, tím bude méně zločinů. X-krát se ukázalo a v praxi potvrdilo, že to není pravda, ale lidi by pořád sekali ruce, posílali na galeje, dávali třicet let za neúmyslné zabití, ... Blbost stále kvete.

Není tady

 

#4062 30. 5. 2020 21:49

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

..čím krutější tresty, tím bude méně zločinů...

No ale smrt za smrt, když se viník prokáže, by platit měla!
K čemu je dobré vrahovi dávat doživotí?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4063 30. 5. 2020 21:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Chlape, v tom, co říkají lidé - tvrdé tresty, se zobrazuje odsouzení zločinu. Prostě lidé dávají najevo, že určité věci se nedělají. Někteří to dávají najevo drsněji, ale vážně to brát nemůžeš. Kolikrát člověk řekně - "já bych ho zabila". Ale doopravdy by to nikdo neudělal.

Vem si třeba případ, který připomněla Lena. Ta lékařka by opravdu zasloužila podle mého tvrdý trest. Ale od toho je soud, který ví na rozdíl ode mě o případu vše a ten a rozhodne. Ale hlavně, aby se tak dělo!


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4064 30. 5. 2020 22:39

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

No zrovna u té lékařky bych si tak jistá nebyla, už si to moc nepamatuju, ale tuším tam neměli v provozu potřebné oddělení a tím ona vinna určitě nebyla. Pamatuju si jak procházela kolem krvácejícího chlapce s matkou, ale kdo ví, co měla zrovna na starosti...
Nevím jak to dál pokračovalo, už jsem to nesledovala...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4065 31. 5. 2020 10:01

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

Je hrozné číst komentáře pod článkem. Jak jsou někteří lidi krůtí, zlí a hloupí. Jak můžou mámu posílat na křeslo, na galeje, chtít ji mučit či co, když vůbec nevědí co se vlastně stalo.
Taky si myslím že bych si s kojencem v kočárku nedovolila usnout, no ale na druhé straně, kdyby byl svět "normální", proč ne?

Ona asi byla feačka, což (pokud je to pravda) vše mění a komentáře pak chápu.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4066 31. 5. 2020 10:06

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Judyna napsal(a):

Chlape, v tom, co říkají lidé - tvrdé tresty, se zobrazuje odsouzení zločinu. Prostě lidé dávají najevo, že určité věci se nedělají. Někteří to dávají najevo drsněji, ale vážně to brát nemůžeš. Kolikrát člověk řekně - "já bych ho zabila". Ale doopravdy by to nikdo neudělal.

Vem si třeba případ, který připomněla Lena. Ta lékařka by opravdu zasloužila podle mého tvrdý trest. Ale od toho je soud, který ví na rozdíl ode mě o případu vše a ten a rozhodne. Ale hlavně, aby se tak dělo!

Jj, přesně tak. Zrovna ten případ s lékařkou.... když jsem viděla to video, jak z něj stříká krev a lékařka si ho ani nevšimne, tak bezprostředně po zhlédnutí jsem měla takový vztek, že psát někam do diskuse, tak píšu o tom, že jí čtvrtím na tisíc kousků. A to nejméně. Člověk je tak v šoku, že pak komentáře tomu odpovídají.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4067 31. 5. 2020 14:33

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

LENNNA napsal(a):

Ona asi byla feačka, což (pokud je to pravda) vše mění a komentáře pak chápu.

Kdyby to bylo, jak říkáš, asi by policie nevyhlásila, že cizí zavinění se neprokázalo.
Jak se děcko do vody dostalo, a kde je kočárek je záhada, ale, no, dějí se věci va


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#4068 31. 5. 2020 15:00

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Nechápu, jak čtyřměsíční dítě může umřít bez cizího zavinění. Vyjma zástavy dechu ve spánku a nebo pokud by mělo nějakou vrozenou těžkou vadu (srdce/mozek..).


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4069 31. 5. 2020 15:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

No a ještě k tomu se předtím chudinka ztratí. Samo?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4070 31. 5. 2020 17:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Já nechci kecat, možná to pletu, nesledovala jsem pozorně.... ale zhruba ve stejnou chvíli se ztratil chlapeček a v úplně jiném městě děvčátko. Ve zprávách mluvili o jednom z dětí, že máma byla feačka, byla prý i na sociálce nahlásit, že se nedokáže o dítě postarat... Ale fakt teď nevím o kterém z dětí a matce mluvili.... možná to celé pletu dohromady, nesledovala jsem pozorně a ani nehledala.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#4071 31. 5. 2020 18:03

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Říkali to o tom mrtvém děcku co ho našli u Mělníka. Ale na informace je potřeba počkat, ty první bývají dost zmatené a lidi snadno dělají nesprávné závěry. Může se potvrdit přímé nebo nepřímé zavinění matky, ale může se i ukázat, že to bylo úplně jinak.

Není tady

 

#4072 2. 6. 2020 20:21

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

"Matce" náhle zemře dítě a ona několik dní přemýšlí, co s tím.. pak jej někde pohodí a vymyslí si únos. Napadne tohle někoho, kdo má čisté svědomí? Snad se to ani nesnažím pochopit..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#4073 2. 6. 2020 20:29

Jancanoval
♥------
Registrovaný: 2. 6. 2020
Příspěvky: 3

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Ve skole je ted slozite s detmi. Nevedeli jsme jaky si po corana viru udelatplan, abychom vse zvladli. Navstivili jsem www.hanapucherova.cz i s 15 letou dcerou. Pan8 doktorka mluvila zvlast se mnou a s dcerou a potom jsme udelali plan celeho vzdelavani. Moh7 doporucit. Udelalo nam to v tom chaosu jasnou linku. Janca

Není tady

 

#4074 2. 6. 2020 20:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Doporučit? Já myslela, že tě to škokuje, když svůj "příspěvek" dávᚠna tento link.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#4075 2. 6. 2020 21:02

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

To je zas nějakej zombie-idní klon!!!
Jinak k té "divné matce" - Docela ji, i s tím co všechno se o ní psalo, že drogy, deky na plačící dítě, odmítnutí bydlení od otce i sociálky, chápu.
Zmatená zcela jistě byla..., Ale chybí mi tam jakejsi článek s vyslechnutím, posloucháním, pochopením..., a tak podobně, dnes je bohužel fůra matek na drogách, možná z nedbalosti, hnusu,  ale možná taky z bezradnosti v době hmotného mamonu a nedostatku té normální lidskosti...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů