Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 3. 2020 19:59

bara_esence
♥------
Registrovaný: 29. 3. 2020
Příspěvky: 2

Australské květové esence - terapeutické

Krásný den

Nevím, jestli se to sem hodí, ale moc ráda bych napsala sem do fóra a třeba někoho moje psaní osloví smile Tak trošku si teď plním sen a začínám, nebo ráda bych začala dělat sama na sebe a to v tom, co mě baví, k čemu jsem se dostala a co mi pomohlo. Jsou to právě Australské květové esence. Možná znáte Bachovy, Bachovky jim dost podobné. Jsou to esence, které pomáhají zvládat stres, ale i jakékoliv jiné emoce nebo třeba i náročná období. Mně byly vždycky velkou a zároveň jemnou pomocí. Je jich dohromady 69 a dokáží podpořit ve všech oblastech, trápeních s kterými se můžeme potkat a potřebujeme na ně nějakou podporu, pomoc. Míchají se na míru buď podle Vás nebo společně se mnou. Pokud by Vás to třeba zaujalo, ráda zašlu odkaz na vytvořené stránky, blog, kde se můžete dozvědět i dočíst víc : )

Nepíšu to pro nějakou velkou touhu po výdělku, spíš sbírám odvahu jít s tím, s čím bych ráda pomáhala ven a s kůží na trh, jak se říká : )

V těchto ne úplně snadných dnech nabízím slevu na tyto esence, kdyby měl někdo zájem a cítil tu potřebu, že potřebuje nějakou podporu, zklidnění emocí a stresu. Přeji všem pevné zdraví a co nejpozitivnější mysl[/b. hjarta

Upravil(a) bara_esence (29. 3. 2020 20:00)

Není tady

 

#2 29. 3. 2020 20:20

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Australské květové esence - terapeutické

Bože!
Bachovy esence sháním už týden.
Bude to asi divné ode mně, ale kvůli kočce. Poradila mi je dcera, která se ve zvířátkách vyzná. V lékárně nejsou, kde mi lékárníce poradila, že jsou, zapřeli a řikaj, že je nikdy neměli.
V lékárenských potřebách jsem si hezky pokecala s lékárnicí o tom, jak je její manžel užíval k uklidnění, sehnal kdovíkde, ale kde je sehnat, jsem se nedozvěděla.

Má kočka se, kastrovaná, už druhý měsíc mrouská. Řve jako malé děcko, hodně nahlas. Teď, když jsou všichni doma, choděj mi nadávat, že se nestarám, že ji týrám, a pod.

Dcera řekla, že ty Bachovy kapky se nějak naředěj (prej najdu na netu), namažou kočce na krk pod bradu, nebo tak nějak, a ona se uklidní.

Pomozte, prosím!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3 29. 3. 2020 20:53

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Australské květové esence - terapeutické

Rino, určitě by ti poradila Klára Nesvačilová (?) z pořadu Kočka není pes (na 1. pr.). Možná má svoje stránky s kontaktem. Vím, že používá třeba šantu kočičí, ale i jiné přípravky, které nosí ve svém "kouzelném" kufříku. Je vidět, že kočkám opravdu rozumí a umí dobře poradit. Tak držím palce! smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#4 29. 3. 2020 20:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Australské květové esence - terapeutické

Děkuju za radu. Pohledám. pussa


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#5 29. 3. 2020 21:01

bara_esence
♥------
Registrovaný: 29. 3. 2020
Příspěvky: 2

Re: Australské květové esence - terapeutické

Milá Rino,

kdyby jste chtěla namíchat esence na Uklidnění pro kočku, ráda namíchám, Australské esence jsou velmi podobné těm Bachovým, dle mě mají i větší sílu, kterou si nesou právě z jejich země, rostou v buši. Esence a už Bachovy nebo tyto se zvířátkům kapou do vody, na krmivo nebo jimi potřete tlamičku. I za krk si myslím, že účinky mohou být, tak i tak se ke zvířátku dostanou.

Upravil(a) bara_esence (29. 3. 2020 21:04)

Není tady

 

#6 29. 3. 2020 21:22

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Australské květové esence - terapeutické

ok, zvážím, ozvu se


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#7 29. 3. 2020 23:32

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Australské květové esence - terapeutické

Doporučuji přečíst si Pravidla zdejšího serveru, zejména pak kapitolu 2.Reklama.

Není tady

 

#8 30. 3. 2020 10:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Australské květové esence - terapeutické

Rino, bachovky seženeœ v HK normálně v lékárně - koukám že je v e-shopu mají. Lékárna začíná na B a máte jich tam několik.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9 30. 3. 2020 13:43

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Australské květové esence - terapeutické

Já vlezla do té nejbližší. Lékárnu na B (Benu? Tam mám aj kartu) mám kousek, hledat na netu mě vůbec nenapadlo.
K zoufalství mě dohnalo, že u Dra Maxe to nevedou.
Dík za radu.

PS: Kočka asi vytušila, že se na ni chystám s medicínou, a je potichu. 😠

Upravil(a) rina (30. 3. 2020 13:56)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů