Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#10676 28. 3. 2020 10:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

A komu není do smíchu, stačí si prý vydesinfikovat roušku v toluenu gloria

to je krutý lol to už si dám radši sklenku vína, i když ho moc nemusím lol

Buď anebo. Dohromady bych to nemíchala, to bychom taky nemuseli trefit domů big_smile.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10677 28. 3. 2020 13:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

Stále přemýšlím, co je víc a co je lepší - vyprat např. 100 kg najednou a nebo v 25ti pidi várkách? A počítám, jak počítám, pořád mi to vychází na vypraných 100 kg - kde je to čuně? big_smile

No čuně bude vždy ten, kdo pere jednou za pár měsíců big_smile S úklidem a mytím jsi také čekala, až se to nashromáždí, doma si tu špínu syslila a uklidila to ve velkém jednu za pár měsíců? vissla

Lennno, Vaše smýšlení dokazuje jediné - vy byste to prostě nezvládla a tudíž nevěříte, že by to mohl zvládnout někdo jiný. To jsou ale vaše bloky, nikoli těch ostatních wink Takže pokud máte potřebu kohokoli nazývat čunětem, poslužte si. Hlavně, když se vám uleví godlike A jestli jako argument používáte přirovnání ke kýblu s hadrem a koštětem, který byl doma a používal se pravidelně několikrát týdně k pračce, která v té době doma nebyla a musel se skloubit volný čas a také volný termín na prádelnu, tak prosím. Ale logiku v tom moc nevidím, omlouvám se. va


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#10678 28. 3. 2020 13:34

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Buď anebo. Dohromady bych to nemíchala, to bychom taky nemuseli trefit domů big_smile.

To mi připomnělo ještě jeden vtip: "Po třech týdnech od uzavření škol dal někdo do babyboxu osmiletá dvojčata. Bohužel si pamatují cestu domů" lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#10679 28. 3. 2020 18:14

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

Však jo - sranda musí být - big_smile

Smích je zdarma a ještě podporuje zdraví.. předávkování nehrozí, proto se ho nebojme tummenupp

Když na mě skočí záchvat lol, mám pocit, že to nepřežiju.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#10680 28. 3. 2020 18:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

Buď anebo. Dohromady bych to nemíchala, to bychom taky nemuseli trefit domů big_smile.

To mi připomnělo ještě jeden vtip: "Po třech týdnech od uzavření škol dal někdo do babyboxu osmiletá dvojčata. Bohužel si pamatují cestu domů" lol

godlike


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10681 28. 3. 2020 18:21

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dnes jsem si udělala 7 km procházku do přírody. Bylo krásně a hlavně jsem si za městem mohla sundat roušku.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10682 28. 3. 2020 18:26

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

tummenupp Dneska bylo venku opravdu jaro. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#10683 28. 3. 2020 18:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Na fóru Seznamu o fórech o koronaviru si lidi vyměňovali veselé zážitky z otevírání pytlíků v rukavicích. Někdo tam pohoršeně poznamenal že někdo ty rukavice u pečiva dokonce krade.
Další reagoval: "A dobře dělá, přece se nebude dloubat v nose bez ochranných pomůcek!"


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#10684 28. 3. 2020 20:25

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Dnes jsem si udělala 7 km procházku do přírody. Bylo krásně a hlavně jsem si za městem mohla sundat roušku.

My si dnes dali přes deset kilásků .. chtěli jsme si dát oběd na jedné chatě, kam jsme funěli přes tři hodiny do docela prudkého kopce.. Když jsme tam došli, zjistili jsme, že chata je obydlená a veřejnosti nepřístupná.. dumbom Kdyby tam někdo v tu chvíli vyfotil nᚠkukuč, myslím, že by se pobavil lol Pak manžel vybral místo k obědu snad v tom největším mraveništi, které se v lese nacházelo (proto ho hned neviděl wink ).. naštěstí jsem je došla až později, když ze sebe sklepávali mravence big_smile procházka vydařená a jako bonus máme všichni spálený xsichtíky stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#10685 28. 3. 2020 20:30

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

Však jo - sranda musí být - big_smile

Smích je zdarma a ještě podporuje zdraví.. předávkování nehrozí, proto se ho nebojme tummenupp

Když na mě skočí záchvat lol, mám pocit, že to nepřežiju.

Miluju smích a humor.. Doma se smějeme pořád. Je to takové koření života, žejo wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#10686 28. 3. 2020 22:24

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak to jste opravdu šastná rodina. hjarta  A vám to vydrží napořád! big_smile

Benefiční koncert z Rudolfina na Artu. tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#10687 29. 3. 2020 9:06

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Tak to jste opravdu šastná rodina. hjarta  A vám to vydrží napořád! big_smile

Benefiční koncert z Rudolfina na Artu. tummenupp

Je fakt, že lidé, se kterými jsem byla v zahraničí, tak se báli toho, že se nestihnou dostat včas do ČR, ale z čeho měli ještě větší obavu, to byla skutečnost, že budou muset být uzavřeni se svou rodinou doma. Buď je problém partner(ka), děti nebo obojí.. To je smutný. A teď jsem viděla článek, že děti začínají víc využívat linku bezpečí, kvůli různým problémům doma. hmm

Vrabčáku, už jsem dohledala i Barokní srdce Evropy, abych taky věděla o čem se tu píše wink Jen jsem ještě neměla prostor si sednout a v klidu si to vychutnat.. což si tento pořad bezpochyby zaslouží. Takže díky moc za tip tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#10688 29. 3. 2020 11:14

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Buď je problém partner(ka), děti nebo obojí.. To je smutný. A teď jsem viděla článek, že děti začínají víc využívat linku bezpečí, kvůli různým problémům doma.

To je. V méně funkčních rodinách to je asi peklo. taky si možná zobnou maminky, které své děti vychovávaly jako osobnosti(to zn. že je nechaly růst jako dříví v lese) a divily se, jak to, že je ty neschopné učitelky ve škole nezvládnou. Ty teď musí mít opravdu problém.

Jinak - prý se v nějaké babyboxu našla osmiletá dvojčata. Bohužel prý si pamatují cestu domů big_smile.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10689 29. 3. 2020 12:07

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

To bylo z legrace. 😂 Přece by se tam nevešly. A jak by takové "spratky" matka donutila vlézt dovnitř? va


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#10690 29. 3. 2020 12:24

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rina napsal(a):

To bylo z legrace. 😂 Přece by se tam nevešly. A jak by takové "spratky" matka donutila vlézt dovnitř? va

Trocha makového odvaru dělá zázraky lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#10691 29. 3. 2020 12:27

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

To je. V méně funkčních rodinách to je asi peklo. taky si možná zobnou maminky, které své děti vychovávaly jako osobnosti(to zn. že je nechaly růst jako dříví v lese) a divily se, jak to, že je ty neschopné učitelky ve škole nezvládnou. Ty teď musí mít opravdu problém..

Taky jsem si říkala, ale z toho co jsem pochopila z konverzace s učitelkami, tak jsou rodiče, kteří se dětem věnují a snaží se aspoň nějakým způsobem suplovat výuku - ve spolupráci s kantory, a pak jsou rodiče, kteří to mají na háku. Tuším, že ti nikdy nepřijdou na to, jak je to s dětmi ve škole náročné. Nemají prý na učení čas a nebudou zastávat práci učitelů, kteří za to stejně berou "100 %" platu i když nic nedělají.. Je to marný, je to marný, je to marný.. dumbom


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#10692 29. 3. 2020 13:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rina napsal(a):

To bylo z legrace. 😂 Přece by se tam nevešly. A jak by takové "spratky" matka donutila vlézt dovnitř? va

roll To byl samozřejmě vtip. Proto i ten chechtající se smajlík za tím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10693 29. 3. 2020 13:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

To je. V méně funkčních rodinách to je asi peklo. taky si možná zobnou maminky, které své děti vychovávaly jako osobnosti(to zn. že je nechaly růst jako dříví v lese) a divily se, jak to, že je ty neschopné učitelky ve škole nezvládnou. Ty teď musí mít opravdu problém..

Taky jsem si říkala, ale z toho co jsem pochopila z konverzace s učitelkami, tak jsou rodiče, kteří se dětem věnují a snaží se aspoň nějakým způsobem suplovat výuku - ve spolupráci s kantory, a pak jsou rodiče, kteří to mají na háku. Tuším, že ti nikdy nepřijdou na to, jak je to s dětmi ve škole náročné. Nemají prý na učení čas a nebudou zastávat práci učitelů, kteří za to stejně berou "100 %" platu i když nic nedělají.. Je to marný, je to marný, je to marný.. dumbom

Ano. Přece nebudou ty svoje osobnosti k něčemu nutit. Od toho jsou učitelé tillfreds

Upravil(a) Judyna (29. 3. 2020 13:37)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10694 29. 3. 2020 13:40

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Krásné jaro.
I když s rouškou... wink


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#10695 29. 3. 2020 13:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomito, Barokní srdce Evropy je opravdu nádherně udělané. Všechny díly jsem neviděla, tak se taky chystám lovit v archivu.
Asi 4 roky jsem se skoro vůbec nedívala na televizi, ale už nějakou dobu zas občas kouknu na dokument na 2. programu. Na zeměpisné, na přírodu... Moc se mi líbil seriál Krajinou domova. Teď někdy chytím Putování s párou. Někdy sleduju i něco na Artu. smile Ale stejně mám radši rádio. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#10696 29. 3. 2020 14:11

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Palomito, Barokní srdce Evropy je opravdu nádherně udělané. Všechny díly jsem neviděla, tak se taky chystám lovit v archivu.
Asi 4 roky jsem se skoro vůbec nedívala na televizi, ale už nějakou dobu zas občas kouknu na dokument na 2. programu. Na zeměpisné, na přírodu... Moc se mi líbil seriál Krajinou domova. Teď někdy chytím Putování s párou. Někdy sleduju i něco na Artu. smile Ale stejně mám radši rádio. big_smile

No my jsme na takovém místě, kde chytit signál na rádio či TV je (byl) nadlidský výkon. Tak jsme to před pár lety vzdali a od té doby žijeme bez rádia a televize.. a dá se. Teď mi někdo nabízel TV signál, že už je zase pokrok dál a že super.. no, neobjednali jsme, už jsme si zvykli být pánem vlastního času a řešit si absenci TV a rádia po svém smile Na to, abych si ještě platila za věčné bloky reklam už mi to opravdu nestojí wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#10697 29. 3. 2020 14:16

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Ano. Přece nebudou ty svoje osobnosti k něčemu nutit. Od toho jsou učitelé tillfreds

Já bych jim dala osobnost dumbomlol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#10698 29. 3. 2020 19:28

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Narovnali jste si všechny "nedigitální" hodiny?
Ja vloni ty klasické "na baterku" ne. Brzo jsem se naučila "číst správný čas" (a měla jsem z toho radost, že je to snad naposledy gloria ), ve víře, že je to naposledy.
Doufám, že se mi teď má víra naplní... hjarta


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#10699 29. 3. 2020 19:36

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Vyčistila jsem sedačku, tu "zvířátek", zatím je mokrá. Kočka udiveně sedí na topení a pes trpělivě sedí na svých "dečkách" u topení. Obě na mě koukají, jako že "co jsi nám to, paničko, provedla?!? dumbom "
Já mám podivuhodnou radost.
hjarta
Divné va


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#10700 1. 4. 2020 22:02

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Příjemná procházka pod krásně modrou oblohou - překvapily mě koberce fialek. big_smile
Leonardo da Vinci na Artu. tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů