Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#3876 11. 2. 2020 20:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

No jo, někdo může, někdo nemůže... sad
Taky se snažím šetřit vodou aj., pokládám to za normální. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3877 19. 2. 2020 10:19

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

"Sdíleli realitu z Wu-chanu, nyní jsou nezvěstní".


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3878 26. 2. 2020 8:25

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Jakto, že sem pořád leze ten rozsypaný čaj?!?

Upravil(a) rina (26. 2. 2020 8:52)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3879 26. 2. 2020 9:35

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Někdo zneužívá cizí weby, aby získal (vlastně ukradl) zpětné odkazy na svůj web, což jej posune na vyšší pozici ve vyhledávačích (přes množství zpětných odkazů Google apod. zjišují, jak moc je stránka zajímavá). Dá se tomu zabránit, třeba úpravou registračního postupu (např. různé varianty captcha), ale je to pro provozovatele stránek neustálý boj.

Není tady

 

#3880 26. 2. 2020 10:09

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

... ale je to pro provozovatele stránek neustálý boj.

Dík za vysvětlení, myslela jsem si něco takového. Ten neustálý boj nejde ukončit nějakým "zákazem vstupu rozsypaneho čaje" do BB? Vždy to přihlašování není jenom na jeden klik...


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3881 26. 2. 2020 11:10

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Jde, ale znamená to mít čas a někoho kdo umí programovat scripty pro phpBB nebo pod jakým enginem tohle fórum běží. A jakmile to uděláš, tak ten spammer vymyslí jinou strategii. On to ve skutečnosti nedělá přímo ten otrapa, kterému ty odkazované stránky patří, ale profesionální firma, kterou si na takovouhle práci můžeš najmout.

Není tady

 

#3882 26. 2. 2020 13:03

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

A nestačilo by jen zadat, že čaj neregistrovat?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3883 26. 2. 2020 13:13

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Stačilo, korejské písmo není problém automaticky identifikovat, ale není to tak úplně jednoduché, jako že by se někde vyplnila nějaká kolonka. Tam se musí (předpokládám) vytvořit nebo někde v databázi komponent sehnat nějaký skript, který třeba když v těle příspěvku najde znaky z unicodové stránky ACxx tak jej smaže a nádavkem zruší autora ze seznamu uživatelů.

Není tady

 

#3884 26. 2. 2020 14:21

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

rina napsal(a):

Dík za vysvětlení, myslela jsem si něco takového. Ten neustálý boj nejde ukončit nějakým "zákazem vstupu rozsypaneho čaje" do BB? Vždy to přihlašování není jenom na jeden klik...

Kdyby to bylo tak jednoduché, věř, že bychom to už dávno udělali. Je to nekončící boj, který řešíme vlastně neustále. Je to tak, jak popisuje normální chlap. Ani pro mě osobně není příjemné nedělat nic jiného, než věčně mazat účty, v jakoukoliv denní i noční dobu. První, co kontroluji po kliknutí na administraci těchto stránek, a to x-krát denně, je to, zda tady zase byli. Bohužel, nejsem stroj a nemůžu tady denně být 24 hodin.

Není tady

 

#3885 28. 2. 2020 23:26

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Mě dneska šokoval celovečerní dokument V Síti, na který jsme šli sami s manželem jako předvoj - na tu necenzurovanou verzi přístupnou od 15-ti let. Zítra opáčko, tentokrát i s dětmi - verzi pro školy. Napsat se snad dá k tomu jen jedno jediné - je to šílené.

Není tady

 

#3886 29. 2. 2020 8:56

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

AndreaP. napsal(a):

Mě dneska šokoval celovečerní dokument V Síti, na který jsme šli sami s manželem jako předvoj - na tu necenzurovanou verzi přístupnou od 15-ti let. Zítra opáčko, tentokrát i s dětmi - verzi pro školy. Napsat se snad dá k tomu jen jedno jediné - je to šílené.

Andrejko, já zahlédla jen někde upoutávku na film... pochopila jsem dobře, že je natočené to, jak 3 holčinám (herečkám) volají reální úchylové?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3887 29. 2. 2020 9:06

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Ano. Ozvalo se jich 2500. Herečky z toho mají trauma. Jedné se dokonce ozval pár a chtěli jí do trojky. Něco už řeší policie.
Hrozné!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3888 29. 2. 2020 11:34

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Lenno, ano, je to tak. Je to zinscenováno tak - 3 dospělé herečky vizáží dítěte, 3 dětské pokoje, celý natáčecí tým - od režisérů, přes psychology, sexuology, lidi z linky bezpečí, právníky i ochranka dívek (docházelo i k osobnímu setkání s predátory)...atd. Deset natáčecích dnů (včetně nočních hodin - cca do půlnoci), udělány falešné profily dívek - zcela neškodné ve smyslu, že hledají kamarádky - kamarády na pokec a jejich koníčky, a pak se to spustilo, co se bude dít. Ta rychlost odezvy byla děsivá. Dívky měly pevně stanová pravidla, jako neflirtovat, nezačínat hovor, samy nesměly zavádět hovor na erotiku, opakovaně musely sdělovat, že jim je 12...atd. Masakr! Samotné herečky, ač to jsou dospělé ženy, během natáčení často brečely.

Jsou dvě verze - jedna necenzurovaná, ta je od 15 let a druhá pro "školy" - ta je bez "por*ografických - by rozmazaných - záběrů pro děti od 12 let. Na tu jdeme dneska - dcera to dostala povinně.   

Během těch 10 dní dívky oslovilo 2500 chlapů, někteří dokonce všechny tři dívky! Jeden jediný z těch 2500 chlapů byl normální - a danou dívku dokonce varoval, a toho zanechá...tomu jedinému se odkryl obličej a nakonec zveřejnilo jeho jméno. V průměru každá dívka si denně psala se 100-200 predátory a měla 30 videohovorů. Denně!

Řeknu to tak, já na to šokovaně hleděla a můj manžel jen křečovitě svíral sedadlo a říkal "já bych to **** zabil" (máme 13-ti letou dceru).

PS : potvrzuju i manželský pár, jak je tu výše zmíněno, ale co mě osobně odbouralo asi nejvíce - jeden z těch predátorů je i člověk, který pracuje s dětmi. Pořádá tábory, kroužky, lyžařské výcviky.

Materiály si převzala Policie.

Co se dokumentu týče -velice důležité téma, za které jim patří obrovský dík, hlavně třem slečnám a co oceňuju, bravurní střih filmu. Určitě doporučuji shlédnout každému, ne jen rodičům.

Není tady

 

#3889 29. 2. 2020 22:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Andreo, jsem zvědavá, jak reagovaly děti.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3890 29. 2. 2020 22:44

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Já jsem o tom hodně četla, vím z recenzí docela hodně, mé dcery už viděly a hodně jsme o tom mluvily, fakt hodně! Možná několik hodin.
Je to závažná záležitost. Rozebíraly jsme naivitu 12ti letých dívenek, které se na netu pohybují, neinformovanost jejich rodičů, kde se pohybují, zodpovědnost těch rodičů za to, kde ty děcka serfují…
Holky, ty reálné, podle všeho tem úchylům odpovídají vpodstatě kladně proto, že požadavky těch úchylů považují za normální. Netuší, že ukazovat své nahé tělo cizím lidem je špatné, když na netu vidí, jak to dělají jiné ženy, a mají z toho jakýsi prospěch, možná ty holčičky nechápou, že u dospělých "bab" je to touha po finančním zisku o něčem jiném, než u nich.

Objednala jsem si vstupenky na ten film na zítra. Měla jsem to v plánu později, ale Andrejka mě přesvědčila, že TEĎ:

Trošku jsem souhlasila s Andrejkou, jak malé dceři doporučila shlédnutí toho dokumentu.

Možná to chápu/nechápu vzhledem k tomu, že já jsem v době "spartakiádního vraha" ukázala svým detem film, který ukazoval pedofila, který detem nabizel cokoladky…
To téma bylo v te době tabu.
Dnes mi holky rikaj, že jsou mi za to vděčný, i když ve zpětném pohledu to bylo pro ně hodně kruté.
No jo.
Není všecko "vatičkové"...kapitulation


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3891 29. 2. 2020 22:50

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Spartakiádní vrah má na svědomí i moji spolužačku ze třídy na gymplu..........   usch usch usch usch


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3892 29. 2. 2020 23:14

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

vrabčák napsal(a):

Andreo, jsem zvědavá, jak reagovaly děti.

Tak v současné chvíli už můžu porovnat obě verze. Ta dnešní (jak já ji říkám dětská) - ač na stejném základě, tak je dělaná vlastně jinak. Je kratší, průvodcem tam jsou dané tři slečny, které přímo pasážově promlouvají k dětem na základě toho, co se zrovna v dokumentu odehrává, důrazně varují před zákeřnostmi, manipulací, vyzdvihují to postatné - vše je postaveno tak, aby to pochopilo i dítě, respektivě ta kategorie kolem 12+. Co mě docela mrzí je skutečnost, že se nepodařilo sehnat mladého dospělého muže s vizáží dítěte, byl prý původně takový plán, protože tito úchylové se lepí i na kluky. Bohužel dospělý chlap už má přece jen porost vousů, je po mutaci, takže tam to už tak lehce zahratelné není.

A co se reakcí dětí týče - tak syn už je starší, pro toho už by byl asi vhodnější necenzurovaný díl, ale tak riskla jsem to a on mi na oplátku dával najevo, že ho to "nudí" - ano uznávám, todle bylo fakt spíše pro holky. Nicméně rozhodně mu to neublížilo...ono je i pro mě jako dospělou ženu, která už leccos ví překvapením, že v okamžiku, kdy se ta mladá dívka fakt vyfotí a tu fotku pošle, tak se dopouští trestného činu vyroby a šíření dětské po*n*grafie (ty holky o tom ale nemaj ani tušení).

No a Káa, pro kterou byl dnešek primárně určen, seděla vedle mě a koukala a ani moc nemluvila, bylo jí to nepříjemné, ale věřím, že to zásadní si z toho vzala.

Není tady

 

#3893 29. 2. 2020 23:19

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Každopádně pro dospělého doporučuji spíše tu plnou necenzurovanou verzi od 15+.

Není tady

 

#3894 1. 3. 2020 13:38

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Andreo, moc ti děkuju. smile Taky se na to chystám.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#3895 1. 3. 2020 18:13

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

AndreaP. napsal(a):

Lenno, ano, je to tak. Je to zinscenováno tak - 3 dospělé herečky vizáží dítěte, 3 dětské pokoje, celý natáčecí tým - od režisérů, přes psychology, sexuology, lidi z linky bezpečí, právníky i ochranka dívek (docházelo i k osobnímu setkání s predátory)...atd. Deset natáčecích dnů (včetně nočních hodin - cca do půlnoci), udělány falešné profily dívek - zcela neškodné ve smyslu, že hledají kamarádky - kamarády na pokec a jejich koníčky, a pak se to spustilo, co se bude dít. Ta rychlost odezvy byla děsivá. Dívky měly pevně stanová pravidla, jako neflirtovat, nezačínat hovor, samy nesměly zavádět hovor na erotiku, opakovaně musely sdělovat, že jim je 12...atd. Masakr! Samotné herečky, ač to jsou dospělé ženy, během natáčení často brečely.

Jsou dvě verze - jedna necenzurovaná, ta je od 15 let a druhá pro "školy" - ta je bez "por*ografických - by rozmazaných - záběrů pro děti od 12 let. Na tu jdeme dneska - dcera to dostala povinně.   

Během těch 10 dní dívky oslovilo 2500 chlapů, někteří dokonce všechny tři dívky! Jeden jediný z těch 2500 chlapů byl normální - a danou dívku dokonce varoval, a toho zanechá...tomu jedinému se odkryl obličej a nakonec zveřejnilo jeho jméno. V průměru každá dívka si denně psala se 100-200 predátory a měla 30 videohovorů. Denně!

Řeknu to tak, já na to šokovaně hleděla a můj manžel jen křečovitě svíral sedadlo a říkal "já bych to **** zabil" (máme 13-ti letou dceru).

PS : potvrzuju i manželský pár, jak je tu výše zmíněno, ale co mě osobně odbouralo asi nejvíce - jeden z těch predátorů je i člověk, který pracuje s dětmi. Pořádá tábory, kroužky, lyžařské výcviky.

Materiály si převzala Policie.

Co se dokumentu týče -velice důležité téma, za které jim patří obrovský dík, hlavně třem slečnám a co oceňuju, bravurní střih filmu. Určitě doporučuji shlédnout každému, ne jen rodičům.

Strašný! Já mít malou dceru, tak po shlédnutí snad zakážu internet až do osmnáctin! Ale to je asi blbost, asi se tomu zabránit nedá. Je to šílený. Jako že existují úchyláci, to víme, ale že jich je tolik a že za pouhých 10 dní se jich ozve tolik moc, denně 100-200!? To je něco naprosto šíleného! sad


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3896 1. 3. 2020 18:21

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

AndreaP. napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Andreo, jsem zvědavá, jak reagovaly děti.

Tak v současné chvíli už můžu porovnat obě verze. Ta dnešní (jak já ji říkám dětská) - ač na stejném základě, tak je dělaná vlastně jinak. Je kratší, průvodcem tam jsou dané tři slečny, které přímo pasážově promlouvají k dětem na základě toho, co se zrovna v dokumentu odehrává, důrazně varují před zákeřnostmi, manipulací, vyzdvihují to postatné - vše je postaveno tak, aby to pochopilo i dítě, respektivě ta kategorie kolem 12+. Co mě docela mrzí je skutečnost, že se nepodařilo sehnat mladého dospělého muže s vizáží dítěte, byl prý původně takový plán, protože tito úchylové se lepí i na kluky. Bohužel dospělý chlap už má přece jen porost vousů, je po mutaci, takže tam to už tak lehce zahratelné není.

A co se reakcí dětí týče - tak syn už je starší, pro toho už by byl asi vhodnější necenzurovaný díl, ale tak riskla jsem to a on mi na oplátku dával najevo, že ho to "nudí" - ano uznávám, todle bylo fakt spíše pro holky. Nicméně rozhodně mu to neublížilo...ono je i pro mě jako dospělou ženu, která už leccos ví překvapením, že v okamžiku, kdy se ta mladá dívka fakt vyfotí a tu fotku pošle, tak se dopouští trestného činu vyroby a šíření dětské po*n*grafie (ty holky o tom ale nemaj ani tušení).

No a Káa, pro kterou byl dnešek primárně určen, seděla vedle mě a koukala a ani moc nemluvila, bylo jí to nepříjemné, ale věřím, že to zásadní si z toho vzala.

Andrejko a ta "dětská" verze... není to osekané moc? Myslím to ve smyslu, že když tam nepustí ty úchyly, ty záběry (což chápu, že nebudou dětem pouště po*no přes celý monitor)... je to bez těchto záběrů dost šokující, aby děcka viděla, že to je vážné, že to jsou úchylové?
(já si mezitím pustila na čsfd trailer a už ten mě dost šokoval)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3897 1. 3. 2020 18:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Andrejko a ještě dotaz - kam si ty holčiny dávaly ty inzeráty? Sociální sítě - facebook, instagram nebo kam?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#3898 1. 3. 2020 19:03

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

Mě teď nejvíc překvapily ty hromadné protesty proti Křečkovi. Já bych chápal třeba sebe, že se mi volba Křečka jako extrémního levičáka s neakceptovatelnou politickou historií nelíbí, ale proč proti němu tak vehementně protestuje i levice? Vždy se říká, že vrána vráně oči nevyklove, tak o co jim tedy jde? big_smile

Není tady

 

#3899 1. 3. 2020 21:25

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

normální chlap napsal(a):

Mě teď nejvíc překvapily ty hromadné protesty proti Křečkovi...tak o co jim tedy jde? big_smile

Ty jsi ještě nepochopil že na oněch demonstracích je, dle mého názoru, tak 5 až 10% "věřících idei", a ostatní jsou "přibalení" řvouni, rváči, zbabělci bez názoru, chtějící se schovat v davu ve víře že nějakým způsobem "ukážou své svaly, které ve skutečnosti postrádají"?
Šel bys tam? Kdybys naznal že se tam může něčeho dosáhnout?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#3900 1. 3. 2020 21:38

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Co vás dnes nejvíc šokovalo XV.

LENNNA napsal(a):

Andrejko a ještě dotaz - kam si ty holčiny dávaly ty inzeráty? Sociální sítě - facebook, instagram nebo kam?

Myslím že tam všude. Všude tam, kam ty děti umí "vlézt".
Já jsem bohužel, nebo sp횠 bohudík mámou již dospělých dětí, věřící, že má vnoučata tam "nelezou", díky důkladné péči rodičů. K mému přesvědčení totiž patří, že děcka surfují HLOUPĚ jen tam, kde to rodiče "neohlídaj"!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů