Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 18. 1. 2020 15:19

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

LENNA: Asi jsme se nepochopily wink napsala jsem, že dotyčný je přesvědčený, že to pravda JE.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#52 18. 1. 2020 16:54

Alexander
♥------
Registrovaný: 6. 1. 2020
Příspěvky: 7

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

Jessika napsal(a):

Hele, to je dobrý "...Tajemstvi toho, jak se to muzum libi, je v tom, ze ty divky, jelikoz to jsou zkusene profesionalky, vytvori behem stretnuti iluzi, ze vas miluji a ze jste jejich jediny..."

A pak dlouhé vysvětlení, že pán nehledá citové vzplanutí.
Kdybyste radši napsal, že děvky to dobře uměj, ale to by se asi nehodilo do obrázku truchlícího muže. neutral

A promiň , Andreo, nevěřím v autentičnost problému.

Kdyby vás někdo obdivoval a skládal jednu poklonu za druhou, nepotěšilo by vás to? Neznamená to, že toho dotyčného musíte milovat, ale ráda si ty lichotky vyslechnete, zejména, pokud jste přesvědčená, že to tak opravdu je. Nemusí to být vůbec citové.. zejména u mužů smile

Tak tomuto vůbec nerozumím. Ale jako naprosto vůbec. Jak může někoho potěšit něco, co sám ví, že to není pravda, že to ten druhý říká jen proto, že mu za to sám zaplatil, aby to říkal? Jak může potěšit výmysl, lež?
Může potěšit samotný sex, to chápu dobře, věřím, že profesionálky to umí dobře a toto chápu, jdu tam kvůli dobrému sexu. Ale určitě bych tam nešla kvůli slovům, které jsem si zaplatila a nebudu dělat ze sebe vola, že placeným řečím věřím.

Verim tomu, ze bys to nedelela. Ale takove chovani je treba popis prace gigola. A spousta zen jejich sluzeb vyuziva (netvrdim, ze zrovna v Cechach a ze zrovna damy na tomhle foru, ale v Nemecku urcite ano. Je tam spousta agentur s gigoly. Nasel jsem je na internetu, kdyz jsem hledal spolecnice pro sebe. Vetsina agentur dneska nabizi spolecnost jak damskou tak panskou).  Gigolo zenam vytvori iluzi, ktera je treba umocnena jeste romantickou veceri nebo kytici ruzi. Takze nektere zeny na takove lzi leti.

Není tady

 

#53 18. 1. 2020 18:40

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

Alexander napsal(a):

Verim tomu, ze bys to nedelela. Ale takove chovani je treba popis prace gigola. A spousta zen jejich sluzeb vyuziva (netvrdim, ze zrovna v Cechach a ze zrovna damy na tomhle foru, ale v Nemecku urcite ano. Je tam spousta agentur s gigoly. Nasel jsem je na internetu, kdyz jsem hledal spolecnice pro sebe. Vetsina agentur dneska nabizi spolecnost jak damskou tak panskou). Gigolo zenam vytvori iluzi, ktera je treba umocnena jeste romantickou veceri nebo kytici ruzi. Takze nektere zeny na takove lzi leti.

Je to hra, kterou si zákazník (zákaznice) vybírá dobrovolně..


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#54 18. 1. 2020 19:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

Palomita napsal(a):

LENNA: Asi jsme se nepochopily wink napsala jsem, že dotyčný je přesvědčený, že to pravda JE.

Ale není! Ale jak pises vyse, je to hra, i zakaznik "si hraje", a to dobrovolne. wink


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#55 19. 1. 2020 9:45

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

LENNNA napsal(a):

Alexander napsal(a):

Dekuji za vsechny prispevky.
Nechci se chlubit, ale myslim, ze i kdyz nejsem mladik, vypadam docela dobre (chodim posilovat, jim zdravou stravu atd), financne se mi nevede spatne. byly a porad jsou kolem mne zeny, ktere by se mnou chtely mit vztah nebo i rovnou manzelstvi. Zeny v mem veku, rozvedene nebo ovdovele, a taky jedna mnohem mladsi, ktera manzelstvi se mnou podminuje tim, ze chce mit dite. Jenze ja bych ani jednu z techto zen nemohl milovat. Miloval jsem pouze svoji manzelku. Mozna to zni jako klise z milostneho romanu ze 13. stoleti, ale porad ji miluji, i kdyz uz nezije. A citove se zaplest s jinou zenou bych vnimal jako zradu. Mozna jsem blazen, ale je to tak. Nechci zadne zene lhat, ze ji muluji, kdyz to tak neni.
Myslim, ze dcera by uvitala, kdybych si nekoho nasel, ona si mysli, ze jsem velice osamely a to me trapi. Obcas se me pta, zda nemam pritelkyni, zda je nechci nekdy seznamit. Myslim, ze by ji nevadil ani vlastni nebo nevlastni sourozenec.

A pro vrabcaka bych jeste chtel napsat pro vysvetleni: neumim byt dlouhodobe bez sexu. Proste to nejde. Kdyz jsem byl zenat, mel jsem velice aktivni sexualni zivot. Po smrti sve zeny jsem vse dlouhodobe resil masturbaci, ale to mi nestaci. Tohle nejde delat do konce zivota. Mam tri moznosti: najit si zenu/manzelku, ktere bude vyhovovat, ze k ni nic necitim, nechci s ni zit, chci se s ni schazet pouze za ucelem sexu. Takovou zenu ale v normale spolecnosti nenajdu, coz je pochopitelne (mozna jenom nejakou zlatokopku, ktera me obere o vsechny penize). Druha moznost je predstirat, ze k zene neco citim, zit v pretvarce, lhat zene/manzelce do oci, predstirat, ze ja, ona, moje dcera, jeji deti jsme fungujici rodina a to vse kvuli sexu. Tohle nechci delat, to by ode mne nebylo fer. Treti moznost je resit to placenymi spolecnicemi. Nerikam, ze je to idealni reseni, ale na jine jsem neprisel.
Ty dve holky, se kterymi se stykam, jsou peroxidove barbiny + rty a nadra plne silikonu + IQ rovnajici se nule. Jsou krasne, ale je to spise takova vulgarni krasa. Nesahaji moji zene ani po kotniky, ani vzhledem ani inteligenci, to je jasne. Ale v posteli pro vas udelaji cokoli si reknete. Kdyz jsme spolu, nejde o milovani, jde o provozovani kvalitniho sexu. Nevim, zda mi zeny na tomhle foru budou rozumet.
Obe mi rikaly, ze jejich klienti jsou Nemci, kteri jsou moviti a zenati a svoje zeny z ruznych duvodu podvadi. Takze nevera v Nemecku zjevne kvete. smile Ja jsem pry jediny, ktery je vdovec a resi to takhle.

Že nenajdeš ženu jen za účelem sexu, tak to je velká hloupost. Věř, že plno žen to má takto, hledá muže jen na sex. A už vdaných nebo single. Dnes je ta doba už jinde.
Zajímavé je, že citový vztah bys bral jako zradu vůči své ženě, kdežto fyzicky to jako zradu nebereš. Zajímavé na zamyšlení.

Ten fyzický jsou pouhé přeháňky. Tak to vnímám já.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#56 19. 1. 2020 12:44

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

Palomita napsal(a):

LENNA: Asi jsme se nepochopily wink napsala jsem, že dotyčný je přesvědčený, že to pravda JE.

Ne, že my jsme se nepochopily... to já nedovedu pochopit, jak by dospělý, soudný člověk mohl být přesvědčený, že mu prostitutka, které za to sám dobrovolně a jistě dobře zaplatil, říká obdivné lichotky a věřil jim. Ale pravda, lidé jsme různí.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#57 19. 1. 2020 12:52

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

Alexander napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):


Kdyby vás někdo obdivoval a skládal jednu poklonu za druhou, nepotěšilo by vás to? Neznamená to, že toho dotyčného musíte milovat, ale ráda si ty lichotky vyslechnete, zejména, pokud jste přesvědčená, že to tak opravdu je. Nemusí to být vůbec citové.. zejména u mužů smile

Tak tomuto vůbec nerozumím. Ale jako naprosto vůbec. Jak může někoho potěšit něco, co sám ví, že to není pravda, že to ten druhý říká jen proto, že mu za to sám zaplatil, aby to říkal? Jak může potěšit výmysl, lež?
Může potěšit samotný sex, to chápu dobře, věřím, že profesionálky to umí dobře a toto chápu, jdu tam kvůli dobrému sexu. Ale určitě bych tam nešla kvůli slovům, které jsem si zaplatila a nebudu dělat ze sebe vola, že placeným řečím věřím.

Verim tomu, ze bys to nedelela. Ale takove chovani je treba popis prace gigola. A spousta zen jejich sluzeb vyuziva (netvrdim, ze zrovna v Cechach a ze zrovna damy na tomhle foru, ale v Nemecku urcite ano. Je tam spousta agentur s gigoly. Nasel jsem je na internetu, kdyz jsem hledal spolecnice pro sebe. Vetsina agentur dneska nabizi spolecnost jak damskou tak panskou).  Gigolo zenam vytvori iluzi, ktera je treba umocnena jeste romantickou veceri nebo kytici ruzi. Takze nektere zeny na takove lzi leti.

Já věřím, že letí na hezké chlapy. Na hezky strávený čas s hezkým chlapem a dobrý sex... proč si to neužít. To chápu a nic proti tomu. Ale pořád vím, že je to objednaná hezká služba a znám pravidla. Já platím, on to dělá hezké. Puberačka může naletět, ale dospělý soudný člověk... tomu se mi nechce vůbec věřit.
Ale asi jo no, jak píšu níže, jsme lidé různí...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#58 19. 1. 2020 13:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

Lenno, já si myslím, že i dospělé ženy naletí. Protože tomu CHTĚJÍ věřit. Myslím, že u žen to nebezpečí citového vzplanutí i k gigolovi hrozí. Na rozdíl u mužů a jejich společnic. I když i tam se to může stát.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#59 19. 1. 2020 13:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

Ten fyzický jsou pouhé přeháňky. Tak to vnímám já.

Píšeš v množném čísle. Pokud to myslíš i obecně, tak zůstávat ve vztahu, kde Ti chlap čas od času zahne a brát to jen jako přeháňky, tak to bych nesnesla. A myslím, že žena, která to je schopna snést, má buďto velice nízké sebevědomí nebo je vypočítavá a snáší to kvůli finančnímu zabezpečení.

U Alexandra jde o něco jiného, jde jen o sex a není ve vztahu.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#60 19. 1. 2020 13:35

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

Judyna napsal(a):

Lenno, já si myslím, že i dospělé ženy naletí. Protože tomu CHTĚJÍ věřit. Myslím, že u žen to nebezpečí citového vzplanutí i k gigolovi hrozí. Na rozdíl u mužů a jejich společnic. I když i tam se to může stát.

Hlavně si nemyslím, že by křivozubému říkaly, jak má krásný úsměv.. Ale dovedu si představit, jak oplácanému a upocenému velikánovi zabrnkají na jeho ego, jak je strašně velký a silný a jak s ním mají pocit bezpečí.. bla bla bla.. a pokud dotyčný ví, že je velký a silný, proč by tomu neuvěřil? wink U ženské zase, že má nádherné oči (když nemá na očích popelníky), nebo že má ten nejkrásnější úsměv, jaký ten den viděl..
Ale nezávidím gigolům, pokud si před ně sedne naprdnutá a zamračená ženská s výrazem "tak se předveď" big_smile big_smile big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#61 19. 1. 2020 19:44

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Nechci vztah, pouze poteseni

Judyna napsal(a):

Lenno, já si myslím, že i dospělé ženy naletí. Protože tomu CHTĚJÍ věřit. Myslím, že u žen to nebezpečí citového vzplanutí i k gigolovi hrozí. Na rozdíl u mužů a jejich společnic. I když i tam se to může stát.

Judyno, ale jo, tomu úplně lehko uvěřím! I dospělé mohou naletět někomu. Nějakému podvodníkovi. To naprosto chápu. Ale gigolo není podvodník, ten uzavírá obchod, na kterém se obě strany dopředu dohodly. Tam si tu lež dopředu zaplatí, dopředu o ní ví. Pro mě nepochopitelné. Ale jak vidím, tak možné to je, když to ostatní chápete.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů