Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#876 15. 11. 2019 18:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: 3 otázky

vrabčák napsal(a):

Selima se setkala s určitým množstvím Čechů, se kterými neměla zrovna nejlepší zkušenosti. (Měla smůlu... sad ) Ve svém příspěvku položila provokativní otázku, ovšem s chvályhodným záměrem, jehož vysvětlování, jak doufám, není třeba. big_smile A co se týče jejího sebevědomí, řekla bych, že je úplně zdravé. smile
Podle mne prostě není nutno házet všechny lidi do jednoho pytle. Doufám, že se Seli s Lennou na mě nebudou zlobit, že se do toho pletu. A Normální chlape, ty si klidně rýpni. Můžeš i do mě, mně to nevadí. wink
(9. 11. 15. 45)

Vrabčáku, jasně, Selima psala s nadsázkou. Jenže právě Lena neháže všechny do jednoho pytle. Ona psala o většině a ještě zdůraznila, že se nejedná o všechny. Kdežto Selima to vzala šmahem na VŠECHNY Čechy. I proto ta její nadsázka a "chvályhodný záměr" nesedí. Ona možná chtěla upozornit na zevšeobecnění, kterého se ovšem dopustila jen ona.

Upravil(a) Judyna (15. 11. 2019 18:43)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#877 15. 11. 2019 19:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: 3 otázky

Všimla jsem si, že Lenna nehází všechny do jednoho pytle. smile
Seliminu otázku ale opravdu vnímám jako provokativní, z čehož pro mě vyplývá, že zevšeobecnění použila právě proto, aby otázka záměrně vyzněla provokativně. wink Kdyby ono zevšeobecnění myslela skutečně vážně, nemusela by vůbec použít provokativní otázku. A tedy jsem přesvědčená, že ani Seli nehází všechny do jednoho pytle. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#878 15. 11. 2019 19:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: 3 otázky

Ta provokace či nadsázka by jí zůstala, i kdyby Selima použila stejné označení jako Lena - tedy že jde o většinu. Takhle Selima reagovala na to, co Lena nikdy nenapsala. Takže taková reakce neodpovídá akci smile a je docela zbytečná (jéžiš, teď se zase Selima naštve gloria ).

Je hezké takhle diskutovat, aspoń je vidět, že co člověk, to názor.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#879 15. 11. 2019 21:22

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: 3 otázky

Jé, až teď jsem si všimla, že Lennna se píše se 3 n.
Judyno, jestli ono to nebylo tou závorkou. va (Obsah závorky se v podstatě dá vynechat.) stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#880 15. 11. 2019 21:34

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Vpodstatě by se neměla naštvat, dostala zpětnou reakci na to, co "poala". To vnímavý Čech by se mohl naštvat, ač to byla jen nadsázka a jakýmsi způsobem řečnická otázka. Mě nadzvedlo ze židle to gradování negativních vlastností Čechů, i kdyby jich takových bylo minimum. Proto jsem psala o nadměrném egu...kapitulation

Upravil(a) rina (15. 11. 2019 22:03)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#881 15. 11. 2019 21:38

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Judyna napsal(a):

Je hezké takhle diskutovat, aspoń je vidět, že co člověk, to názor.

stolt


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#882 15. 11. 2019 22:02

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Přidala bych otázky:
1. Mluvíte ze spaní, ev. slyšeli/y jste někoho? "Provalilo se" něco? Já jsem třeba fascinovaná tím, co vykřikují, mluví, nebo se smejí, mé děti a vnoučata. Je to jako "z jiného světa".
2. Máte někdy tendenci ve chvíli kdy si říkáte 'Už dost!" (nakupování, hraní, vztekání se, lenošení, kouření, lhaní a pod.), ještě chvíli pokračovat dál? Proč ano či ne?
3. Jste více "výkonní" ve stresu, nebo v klidu?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#883 23. 11. 2019 13:28

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: 3 otázky

1) Vůbec netuším, jestli mluvím ze spaní.
2) Protahuju leccos, ale když si řeknu "A dost!", hned to utnu.
3) Určitě v klidu. Stres mě úplně sváže a neudělám vůbec nic. (Mnozí tvrdí, že trocha stresu je pro dobrý výkon vhodná, ale já jsem určitě výjimka.)

Otázky, až mě napadnou. Jestli mě napadnou... wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#884 12. 12. 2019 21:14

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Otázky:
1. Toto hezké vlákénko je odsouzené k zániku?
2. Pokud znáte/nebo i ne, filozofii fenk suej, co si myslíte o věcech rozbitých, nefunkčních, doma přebytečných, nepoužívaných, skladovaných třeba jenom proto že nám je někdo daroval, sdědili jsme je, nakoupili výhodně nebo z jiného důvodu je doma máme a vpodstatě nám otravují život?
Schovávat, nebo zlikvidovat?
3.
Věnujete se nějaké domácí výrobě dárků/užitečných věcí? Můžete se něčím pochlubit?

Upravil(a) rina (12. 12. 2019 21:16)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#885 25. 12. 2019 13:41

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: 3 otázky

rina napsal(a):

Otázky:
1. Toto hezké vlákénko je odsouzené k zániku?

Vypadá to tak. Zřejmě tu tak trochu chcíp pes, co tak koukám tak na celém serveru diskutuje tak pět a půl člověka a i z těch tak půlka není ani ochotná s nasazením a argumenty hájit svůj názor, což je další hřebíček do rakve diskusím sad

Moje otázka (jedna):

1. Nějaký nápad co s tím?

Není tady

 

#886 25. 12. 2019 14:30

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Uzavřít 😋


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#887 25. 12. 2019 21:08

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: 3 otázky

Já často nestíhám a i proto jsem na štíru s vymýšlením otázek... sad Ale vyskytují se tu tací, kterým to jde jak po másle. tummenupp
Myslím si, že by byla škoda ho uzavřít. stolt
Tvůrce vlákna - Nocturmas záhadně zmizel... Doufám, že je v pořádku a že se jen věnuje nějakým jiným otázkám.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#888 25. 12. 2019 22:18

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Fantomas vždy mizel záhadně.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#889 28. 12. 2019 18:00

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

Otázky:
1. Z čeho jste měli letošní vánoce největší radost (co vás dojalo, rozesmálo, potěšilo..)?
2. Máte nějaké předsevzetí, vizi, přání na rok 2020?
3. Jste spokojeni s tím, jaký byl pro vás rok 2019?
4. Napadl už u vás sníh? smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#890 28. 12. 2019 18:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Palomita napsal(a):

Otázky
4. Napadl už u vás sníh? smile

ne!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#891 28. 12. 2019 22:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: 3 otázky

Ad Palomita:

1) Při kuchání kaprů se mi povedlo dobře izolovat žluč. smile Vede se mi to celé roky, ale kdysi dávno v dětství se nám to jednou úplně nepovedlo a to nebezpečí hrozí vždycky. sad Štědrý den i oba sváteční dny proběhly v nezvyklém klidu. smile
2) Dřív jsem předsevzetí mívala; v duchu jsem o nich přemítala hned při silvestrovském přípitku, ale už několik let to zkouším bez nich a pokouším se sama sebe překvapit až v průběhu nového roku. wink
3) Prožila jsem ho celkem normálně, bez větších karambolů. Mohlo to být lepší, ale taky horší. tongue
4) Martin i s běloušem bůhvíkde bloudí... hmm

Upravil(a) vrabčák (28. 12. 2019 22:20)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#892 29. 12. 2019 10:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: 3 otázky

...u nás se zastavil. Není ho teda moc, ale bílo je. A mráz taky. Od včerejška.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#893 29. 12. 2019 12:31

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: 3 otázky

Tak aspoň někde si snad děti užijí vánoční prázdniny na sněhu. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#894 29. 12. 2019 15:46

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

vrabčák napsal(a):

Ad Palomita:

1) Při kuchání kaprů se mi povedlo dobře izolovat žluč. smile Vede se mi to celé roky, ale kdysi dávno v dětství se nám to jednou úplně nepovedlo a to nebezpečí hrozí vždycky. sad Štědrý den i oba sváteční dny proběhly v nezvyklém klidu. smile
2) Dřív jsem předsevzetí mívala; v duchu jsem o nich přemítala hned při silvestrovském přípitku, ale už několik let to zkouším bez nich a pokouším se sama sebe překvapit až v průběhu nového roku. wink
3) Prožila jsem ho celkem normálně, bez větších karambolů. Mohlo to být lepší, ale taky horší. tongue
4) Martin i s běloušem bůhvíkde bloudí... hmm

1. Není nad svátky v dobré náladě i pohodě wink
2. Osobně si předsevzetí nedávám, ale tak nějak si říkám, v čem by dal ten následující rok zase o krapánek zlepšit.
3. Taky tak, prostě klidný a vyrovnaný rok. Ale vánoce byly super, to zase jo smile
4. U nás už se dá sjet i kopec.. (myslím na sáňkách) rock


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#895 29. 12. 2019 17:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: 3 otázky

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Z čeho jste měli letošní vánoce největší radost (co vás dojalo, rozesmálo, potěšilo..)?
2. Máte nějaké předsevzetí, vizi, přání na rok 2020?
3. Jste spokojeni s tím, jaký byl pro vás rok 2019?
4. Napadl už u vás sníh? smile

1. Vánoce by byly pěkné, ale my měli Œtěedrý večer bohužel bez maminky - chytly ji záda a to tak, že hodně, takže msuela zůstat doma.
2. Nikdy jsem si nedávala předsevzetí.
3. Ano, víc jeho druhé pololetí.

1. Slavíte Silvestra?
2. Jaký nézor máte na pyrotechniku (nejen) v tento den?
3. Chtěli byste trávit vánoční svátky či Silvestra v zahraničí - láká vás to?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#896 29. 12. 2019 18:02

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: 3 otázky

Teda s údivem koukám, že máte některé sníh! U nás ani památka a to u nás podle pozorování bývá chladněji než jinde po republice. V dobrém sníh závidím! tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#897 29. 12. 2019 18:13

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: 3 otázky

Judyna napsal(a):

1. Slavíte Silvestra?
2. Jaký nézor máte na pyrotechniku (nejen) v tento den?
3. Chtěli byste trávit vánoční svátky či Silvestra v zahraničí - láká vás to?

1. Slavit je silné slovo, takto to nechápu. Ale ten den mám opravdu ráda, jsme doma u rodičů, telka, dobré pití a jídlo. Blbé je to, že poslední roky v té telce nic nedávají. Myslím tím něco na způsob dřívějších Silvestrů. A jinak také ráda tento den bilancuji sama v sobě, přemýšlím, píšu si do nového diáře nové sny a předsevzetí.,
2. 100% negativní, jsem proti, nelíbí se mi to, nesnáším to.
3. Ani kdyby mi za to zaplatili. Silvestra bych si možná uměla představit někde na horách (ikdyž raději budu doma), ale vánoce ani za nic. Hrozně se divím, když vidím někoho známého, jak odjel v tuto dobu k moři a kroutím nad tím hlavou snad týden big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#898 29. 12. 2019 18:16

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: 3 otázky

1. Co se u vás doma jí na Štědrý den? (od rána až po večeři)
2. Jaké pohoštění máte na Silvesta nejraději?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#899 29. 12. 2019 18:41

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

Judyna napsal(a):

1. Slavíte Silvestra?
2. Jaký nézor máte na pyrotechniku (nejen) v tento den?
3. Chtěli byste trávit vánoční svátky či Silvestra v zahraničí - láká vás to?

1. Ne, děti jezdí slavit s mládežníkama, tak jsme s manželem sami.. on usne v deset a já v jedenáct lol Posedíme kdykoli jindy a bavíme se jen tak. Slavnostní uzavření roku se u nás nekoná a televizi nemáme.
2. Teď jsem někde četla něco v tomto smyslu: Byl proveden průzkum souvislosti mezi penisem a petardami .. že petardy a ohňostroje odpalují především muži. A to muži, kteří mají problém se svým penisem, jen se zatím nepodařilo zjistit, proč se tak děje pouze v tom jednom jediném období za rok. Manžel je naštěstí vyrovnaný, takže petardy ani ohňostroje neřešíme. big_smile
3. Ne, neláká mě to, ještě to pro mě má kouzlo doma smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#900 29. 12. 2019 18:48

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

LENNNA napsal(a):

1. Co se u vás doma jí na Štědrý den? (od rána až po večeři)
2. Jaké pohoštění máte na Silvesta nejraději?

1. Ráno musí být vánočka a kakao, oběd se většinou moc neřeší, nějaká obložená mísa, jednohubky, chlebíčky.. a večer slepičí vývar z domácího kohouta, bramborový salát, kuřecí, vepřový řízek, pak ještě z krkovičky, file a kapr.. pak si u stromečku ještě dáme zmrzlinu, nebo cukroví, kdo ještě může rodna
2. Nejlepší pohoštění je žádné.. a to jenom z důvodu narvaných obchodů. Jinak máme rádi česnekovou pomazánku, ale třeba  i celerovou. stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů