Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 16. 2. 2018 22:01

Rovana
♥------
Registrovaný: 16. 2. 2018
Příspěvky: 15

Re: Petr Chobot

modrovous napsal(a):

Škoda, že vy bystrá nejste, jinak byste postřehla, že reagujete na příspěvky, které jsou 5 let staré, takže se dá těžko předpokládat, že tu někdejší pisatel ještě je, aby si s vámi pokecal. wink

Vykazujete radost děcka ve školce.

Není tady

 

#77 17. 2. 2018 12:59

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Petr Chobot

Rovana napsal(a):

modrovous napsal(a):

Škoda, že vy bystrá nejste, jinak byste postřehla, že reagujete na příspěvky, které jsou 5 let staré, takže se dá těžko předpokládat, že tu někdejší pisatel ještě je, aby si s vámi pokecal. wink

Vykazujete radost děcka ve školce.

A máte s tím problém? tongue Radši se budu radovat jako děcko, než abych někam vtrhla, a plodila jeden jedovatý a sršatý příspěvek za druhým, jak to předvádíte vy tady na hlavně na politickém. Ale jestli to potřebujete k duševní pohodě, tak to potom ju, to si klidně poslužte. tongue


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#78 14. 3. 2018 13:42

Kamillka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 9. 2016
Příspěvky: 30

Re: Petr Chobot

Něco z novion k tématu.

Code:

https://zpravy.idnes.cz/petr-chrisantem-machacek-ayahuasca-liana-halucinogeny-sekta-petr-chobot-1op-/domaci.aspx?c=A161216_212633_domaci_aha

Hrátky s psychotropními látkami se mohou vymstít. Dokládá to příběh mladé Michaely, která pod vlivem ezoterického učení svého přítele pila odvar z halucinogenní liány. V celém příběhu se navíc objevuje Petr Chobot, na jehož seanci se před 15 lety otrávily tři desítky lidí.

    dumbom

Není tady

 

#79 20. 11. 2019 18:29

lampička
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2019
Příspěvky: 1

Re: Petr Chobot

Ahoj, je tu vlakno o P. Chobotovi, osobni zkusenost s nim nemam, ale clovek v nouzi zkusi vse, ono nas k tomu stejne vede hlavne to, ze lekari neumi vylecit chronicke veci, nevedi si s tim rady, tak jsem si rekla, ze mohu max tratit par svestek  za produkty, ktere ma na webu. Par let mi dochazi dech, chapu, ze podle lekare jsem uz stara raketa, ze musim byt vic trpeliva, ze uz to lepsi nebude, ale proc me poslal az po 2letech na rentgen patere, to nechapu, vydupala jsem si to a kdyz si ten nalez cetl, tak se smaaal :-). Pacient je na zralej na eutanazii, ale doktor se smeje :-D a kdyz je vam uz blbe NEKOLIK let, zacnete se sami sebe ptat, na co tam vlastne chodite a  proc vas posilaji od certa k dablu?? Protoze za ty vykony (vyrony) maji samozrejme zaplaceno, tak cekate na vysetreni na neurologii dva mesice, na imuno tri mesice a ze tech odbornych lekaru tedy je hafo :-), prehazuji si vas jako horky brambor. Po cca 4letech mi doslo, ze jsem stejne tam, jako pred lety. Tedy slusne receno, ze v analnim otvoru! Tak jsem nahodou narazila na produkty od Chobota a zkousim, nejsem jeho nadhanecka, jde mi o osobni zkusenost, na vlastni kuzi. Napr. draci krev, mam velice snizeny imutni system, to, z ceho se clovek bezne vydrape za dva tydny, mne trvalo pet mesicu :-D, chripka jako prase, ted se okolo me potulovala z ruznych smeru, NEDOSTALA jsem ji, vivat a slava :-), zkousim a uzivam i jine dalsi tri produkty, nechci papat hormony a tak uzivam tedy veci od Chobota a ejhle, nebylo to hned, ale vsimla jsem si, ze ty navaly nejsou uz uplne celej den, ze je mi lip, po Lucume nemam propady, kdyz mi blbne cukri /ale cukrovkar nejsem/, ejhle, zlepsila se i stolice a podle ty je videt, ze se teda neco deje :-). Nestoji me to desitky tisic na mesic, vyjde me to na par svestek oproti jinym lecitelum, ci jinym borcum, kteri si uctuji i statisice za neco, co clovek polkne a pry nejde ani o to, co prislibili (lek), ale i placebo dokaze svy! Kdyz jsem po tezke operaci /pro zenu nejtezsi/ krvacela sedm tydnu a doktor mi rekl, ze si vymyslim, ze to NENI mozny, obrovsky me nas..ral, uz k nemu nepujdu jenom tak, prisla jsem domu, bolesti zad, navaly co k veku patri, navaly po operaci, krvaceni co uz davno byt nemelo a nechtelo se mi ani zit, protoze to trvalo uz vsechno moc dlouho a tak jsem si lehla na postel a pustila jsem si od Chobota meditaci, pri ni jsem ucitila takove to skubnuti v brise, jako v dobe, kdy jsem byla tehotna :-), bylo po krvaceni!!! Skoncila jsem s depresi u psycihiatra, kdyz vam porad neco roky je, ani jinak to dopadnout nemuze! Verim na veci mezi nebem a zemi, ten svet existuje, nevim jak funguje kvantova fyzika, ale funguje :-) (dokument co my jen vime), ale proste nejsem zaslepena, osobne Chobota neznam, beru od nej to, co jsem postrehla a Intuice mi rekne, zda ano, nebo ne a KOLIK kapek pro me ci lzicek. Kazdej z nas je jinej, tudiz to nejde napasovat plosne, priblizne ano. Nesla bych treba do drog, abych poznala svet mezi nebem a zemi, proste to prislo samo, clovek nejak uzraje, otevre se to samo a nekdy to prijde tak necekane, ze clovek ani nevi, zda je to pravda, neni to pravda? Netvrdim, ze lekaru neni zapotrebi, ale predvadi ruzny kusy, viz. porad Infiltrace a nemocnice v Pardubicich, nebyt provareni na verejnost, buhvi co se deje dal?! Verim tomu, ze Matka Zeme nam dala i leky pro pripad, kdybychom byli nemocni, verim tomu, ze lekar ma take sve misto, mozna, ze kdyby byli placeni tak, aby brali penize, POKUD bude pacient zdravy, opravdu zdravy, mozna by se to zmenilo, farmacie, doktorina, to je velky byznys a samozrejme velky prachy :-). Zajimalo by me, kdyz tu slysim co je Chobot zac, zda by mu to dotycni rekli do oci. Zazila jsem i to, jak cloveka dokazou vlacet po netu, aniz by neco provedl :-), staci, ze jde o koryto :-). I kdyz jde o Chobota a jeho produkty mi pomahaji, urcite ja osobne bych nesla do nejakyho zkouseni drog, i kdyby v male mire, protoze nevim, jak to bude ucinkovat, moje znama si jednou (prvne) velice dobre zahulila, rozjela se ji schizofrenie a je od te doby nepouzitelna. Tohle by si meli uvedomit jak ti, co takove zkusenosti nabizi, tak ti co do toho jdou, protoze se muze stat, ze po takovem vylete mohu patrit ja mezi takove lidi, co je to poznamena a jestli mam rodinu, deti, uz si NEMUZU delat co chci a pak viset na krku statu nebo rodine :-). Jsem zastancem toho, ze co ma prijit, to prijde a v pravy cas a na spravnem miste, aby to clovek unesl. Byla by velka skoda, kdyby sem vlitl nekdo, kdo potrebuje pomoci a odradilo by ho to treba od bylin co Chobot nabizi, ja sama v prubehu zimy a jara uvidim jak to zabralo, co odhali sono, co krevni testy. A jeste neco k vyletum mezi nebem a zemi, kdysi se nedarilo jedne divce dojet 3x na seminar (k nekomu jinemu a slo o neco jineho, ale take duchovniho), tak bylo sdeleno, ze pokud to ma i clovek zazit, byt zasvecen atd., ze se vse sejde tak, jak se to sejit ma, tzn. penize, zdravi, cesta atd., te divce ujel potreti spoj, predtim byla nemocna, takze na to nebyla zrala. Ja neberu Chobota tak, ze bych s nim chtela prozivat jenom to, aby clovek opustil telo atd., vnimam ho jako cloveka co mi jeho meditace pomohly, privedou vas do klidu, zacnete vnimat svuj dech, svoje telo, nastartujete s NIM a to jde, tzv. samouzdravovaci proces, protoze to telo na to MA, a on to nejen me naucil. Uz zadna antidepresiva, draci krev leci a ja to citim :-), vim, ze mam silu na to, abych to dala, nejdriv s ni, s dalsimi vecmi a pak sama a obcas neco budu dal brat, aby se telo naucilo makat SAMO a vo to hlavne jde :-). Jeste vlozim odkaz na youtube, na prednasku o kvantove fyzice, muzeme to nazvat vsechno jak chceme, je to skoro totozne, v nas je BUH, my si tvorime svou realitu, svuj zivot, na co zamerime svou pozornost, to se nam pak deje, budte opatrni na to o cem premyslite, cemu tu pozornost davate a opravdu duchovni cesta neni o tom, aby si clovek zasmazil a nekam odlitl :-), ale dobre a kvalitne a lip zil a v tom mi Chobot pomohl a Dušek a jiní, nechtela jsem nikoho nastvat, urazit, nevim, zda varovani ohledne drog a uletu pochopite, je to jenom unik a jestli to mate poznat, poznate to, preju vsem zdravi, je to to nejcennejsi co mame, at zijete tak, at jste spokojeni, mate vseho dost a at naleznete svuj vnitrni klid a mir
www.youtube.com/watch?v=7EFt3HzIj74

Není tady

 

#80 20. 11. 2019 19:07

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Petr Chobot

TLDNR, ale když Vám to pomáhá (a Chobotovi to taky pomáhá) tak je všechno v nejlepším pořádku :-) Přeju Vám zdraví a spokojenost :-)

Není tady

 

#81 20. 11. 2019 20:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Petr Chobot

normální chlap napsal(a):

TLDNR, ale když Vám to pomáhá (a Chobotovi to taky pomáhá) tak je všechno v nejlepším pořádku :-) Přeju Vám zdraví a spokojenost :-)

big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#82 20. 11. 2019 20:24

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Petr Chobot

NENÍ! Oblbování lidí NENÍ vpořádku! Ani placebem!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#83 20. 11. 2019 20:33

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Petr Chobot

rina napsal(a):

Oblbování lidí NENÍ vpořádku!

Souhlasím, ale někdy není jasná hranice mezi oblbováním a prodejem dobrých pocitů :-) A když začnete lidem říkat, co všechno si kupují jen pro ten pocit, bez naděje na reálný účinek, ještě se na Vás budou zlobit, že jim kazíte iluze (a stejně Vám neuvěří). Z právního hlediska na tom jsou dobře třeba (namátkou) prodejci aviváže: nabízí vám "pocit nekonečné svěžesti" :-) Ne, že by to bylo správnější, ale je to nepostižitelné a vyjadřuje to přesně to, co spousta lidí ve skutečnosti chce :-)

Upravil(a) normální chlap (20. 11. 2019 20:35)

Není tady

 

#84 20. 11. 2019 21:11

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Petr Chobot

Ano. Souhlasím bez výhrad. Oblbování reklamou i jinak (fikaně) je hnusné!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#85 21. 11. 2019 9:05

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Petr Chobot

Chobota neznám big_smile, ale Duška mám moc ráda! tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#86 21. 11. 2019 19:01

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Petr Chobot

Mluvíte o Duškovi, co chodí bos?
Tak toho mám taky ráda.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#87 21. 11. 2019 20:32

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Petr Chobot

Jednou jsem byla v kině MAT na Karlově náměstí na zajímavém psychologickém filmu. Připravili tam menší raut a po skončení filmu se měla konat beseda. S Jaroslavem Duškem jsme si dávali chlebíček a byli jsme tam v tu chvíli úplně sami! wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#88 21. 11. 2019 20:48

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: Petr Chobot

To já jsem si jednou dával islandskou fermentovanou tresku a byl jsem tam za chvíli úplně sám smile

Upravil(a) normální chlap (21. 11. 2019 20:49)

Není tady

 

#89 21. 11. 2019 20:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Petr Chobot

va vava
To se vytahuješ, nebo reaguješ?

PS: Ona smrdí?

Upravil(a) rina (21. 11. 2019 20:56)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#90 21. 11. 2019 20:59

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Petr Chobot

vrabčák napsal(a):

...S Jaroslavem Duškem jsme si dávali chlebíček a byli jsme tam v tu chvíli úplně sami! wink

Byl bos? A ty? tongue


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#91 21. 11. 2019 21:04

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Petr Chobot

Mmch., ten elaborát Lampičky v počátku téhle diskuze se mi ani trochu nelíbí.dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#92 21. 11. 2019 21:10

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Petr Chobot

Už je to trochu víc let. Nevím, jestli už tehdy chodil bos. Pokud jo, byl v tu chvíli výjimečně obutý. A já taky. V kině jsem ještě nikdy bosa nebyla. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#93 21. 11. 2019 21:28

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Petr Chobot

Jasně, chápu. Já si taky nepamatuju, jak dlouho chodí bos, ale až jsem na to náhodou přišla, začal se mi líbit a mnohé jsem si o něm vyhledala. stolt Pak se mi líbil ještě mnohem víc.
Je prostě dobrej!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#94 9. 3. 2020 9:54

DaiTerr
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Valašsko
Registrovaný: 13. 3. 2009
Příspěvky: 1450

Re: Petr Chobot

Docela nedávno proběhlo pár pořadů (studio Midgard) s názvem "řeklo se, stalo se" a to díly (pokud se nepletu) od 19-29, kde se věnují peruánskému šamanismu a vším okolo toho a taky tam mají námitky proti PCH. Všechny pořady jsou na YT + reakce PCH + docela zajímavé diskuse ke všem těm pořadům.

Jako nezávislý pozorovatel bych k tomu dodal, že PCH asi taky 100% čistý nebude, jako každý z nás, ale pokud má člověk srdeční čakru dost otevřenou a funkční, tak je schopen se sám nacítit na PCH a vidět, kdo doopravdy je. Rozhodně bych v něm nehledal toho bájného černého mága, protože kdyby jím opravdu byl, tak dost věcí by pro lidi nedělal a neměl by ani zapotřebí dělat. Proti tomu jsou zase různé střípky událostí, které by bylo časem třeba víc vysvětlit. Pikantní na celé záležitosti také je, že zatímco většina lidí, co se babrají s esoteričnem, pozná v pořadech od Midgardu, že se mluvící o PCH, tak ostatní aktéři zůstávají v anonymitě. Už to mi nepřijde moc fér. Ale budiž, každého volba.

Hodně se v pořadech řeší Peru a šamanismus vs. "šamanismus". Je třeba mít na paměti, že Peru je přece jen území s nižšími frekvencemi, než máme tady u nás a tomu odpovídá i mentalita lidí a životní úroveň. Je to místo, kde se řeší hodně karma, kde se pracuje běžně s energiemi, které nám už nejsou blízké a kde empatie mnohých lidí bývá velmi nízká. Někteří tamní obyvatelé rychle zjistili, po čem evropani esotericky tak prahnou a tak se změnily celé vesnice chudých rolníků na "šamany s dlouholetou praxí" a byznys vzkvétá. Není nic jednoduššího, než takového evropana obrat, o co jde výměnou za dryák z bylina a pár vizí + nádavkem je za "odměnu" hezky napojit na energetické postupné vysávání. Ne nadarmo jsme se narodili tady, v ČR, z nějakého důvodu. Myslím si, že nám nepřísluší někam jinam jezdit za esoteričnem, protože doma máme mnoho možností k poznání.

Ayahuasca - určitě super medicína, ale pro lidi, kteří ji opravdu smí požívat a používat. Bohužel většina z těch, co chtějí áju, tak ji chtějí především proto, aby se rychle něčeho zbavili, rychle došli nějakého poznání a pak to zákonitě dopadne jinak, než čekali.

PCH - meditace má hodně dobré, má je na YT zdarma, vážně mají účinek a rozhodně není potřeba k němu chodit na veřejné meditace, pokud nemáte tu potřebu a ani on na tom zase nijak nebazíruje. Navíc - meditace zdarma na YT má i pan Zelenka a další, takže každému, co vyhovuje. Co se týká informací, co říkává PCH na přednáškách, tak i oponenti na Midgardu řekli, že "jako černý mág oblbuje lidi tak, že jim samozřejmě říká 80% pravdivých informací, jak to je za oponou a pak je, nadšené, přes meditace nalanaří na semináře a výlety do Peru". Z toho je především stěžejní právě 80%. Pokud mi kdokoliv, jakákoliv entita bude říkat na těch 80% pravdivě, co je za oponou (tedy jak je to s námi doopravdy, jak to funguje po smrti, atd.) pak už jen za to jsem velmi, velmi vděčný, protože tyhle informace nerostou jen tak na stromech a jak už se zmiňovalo tady v diskusi, tak celé generace bádajících by kdysi daly cokoliv za tyto informace. Jsme v době, kdy si člověk může zajistit spoustu informací a to v podstatě hned, nestojí ho to majlant a může se sám rozhodnout, jak s nimi naloží. Už to jsou krásné možnosti.

Chce to užívat si těch informací a neupínat se ani na PCH, ani na jiné lidi. Prostě vnitřně poděkovat za tyto informace, případně meditace a pracovat hlavně sami na sobě a se svým vnitřním já. Ty meditace a informace jsou super pomůcka, ale tu hlavní práci za nás nikdo neudělá, ani PCH, ani nikdo jiný. A jak už víme, tak vše je pouze energie a všichni jsme ti, co můžeme měnit realitu kolem sebe, pokud si to dostatečně uvědomíme a začneme s tím pracovat. No a právě k tomu jsou všechny ty pomůcky.


Nehledejme dokonalých květů.. nebo všechny květy jsou dokonalé.  Všichni jsme naprosto dokonalí a naše cesta životem - to je postupné uvědomování si této dokonalosti.

Není tady

 

#95 9. 3. 2020 15:32

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Petr Chobot

vrabčák napsal(a):

Už je to trochu víc let. Nevím, jestli už tehdy chodil bos. Pokud jo, byl v tu chvíli výjimečně obutý. A já taky. V kině jsem ještě nikdy bosa nebyla. big_smile

Minuly tyden jsem videla blazna ktery chodil po supermarketu bos.Ty jeho spinave nohy byli videt i na dalku.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#96 9. 3. 2020 18:15

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Petr Chobot

Bosé nohy taky občas někde zahlédnu (v obchodech, venku...) a jsou podobně "čisté" jako podklad, po kterém se pohybují. wink


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#97 6. 8. 2022 22:40

Hudroň
♥------
Registrovaný: 6. 8. 2022
Příspěvky: 1

Re: Petr Chobot

Petr Chobot je skutečně frajer, který jako první v Čechách zavedl xenon. Ostatní se po něm opičí ....

Není tady

 

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů