Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#401 14. 9. 2019 21:16

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

Otázky:
1. Štítíte se hadů, protože jsou slizcí?
    Ne, nejsou slizcí.
2. Nejoblíbenější politik (může být i historická postava). Proč?
    Alžběta I., protože to byla sakra odvážná a úžasná baba
3. Jaké bylo (dosud) nejšastnější období života?
    Právě teď


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#402 14. 9. 2019 21:23

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

1. Je něco, za co se stydíte?
    Naštěstí už ne. Stojím si i za svými chybami a nedostatky smile
2. Co pavažujete za velkou chybu v našem školství?
    Že rodiče "umí" učit líp jak učitel - ztráta respektu vůči školám/učitelům. Přílišná benevolence na všech frontách.
3. Rozuzmíte tomu, že když je nějaký módní trend, tak jsou osoby, které se do toho navlečou bez ohledu na to, že v tom vypadají hrozně a směšně?
    Rozumím tomu, že lidé se mohou cítit dobře v něčem, v čem na okolí mohou působit hrozně a směšně. Nerozumím ovšem tomu, když se tak někdo oblékne jen proto, že je to zrovna trendy wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#403 14. 9. 2019 21:29

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: 3 otázky

Selima napsal(a):

1. Robili ste/robíte niekedy nejaké dobrovožníctvo - oficiálne či neoficiálne? Ak áno - čo a kedy? Ak nie - neuvažujete o tom?
(Ja som chodievala pravidelne - neoficiálne - venči psov do jedného útulku, ktorý ale potom zanikol. Teší ma, že som teraz nedávno začala znovu chodi venči, do iného.... a rozmýšžam aj o tom, ako sa sta "dočaskárkou".)
2. Máte nejaký silne obžúbený a silne neobžúbený hudobný štýl? Ak áno - aký?
(Mám rada rôzne štýly a žánre, ale momentálne asi najviac etno/world, klasiku a potom také to "pesničkárstvo". Neznášam len dychovku a rap a príliš veža metalu a drsnej hudby. Jednu-dve drsnejšie sklady znesiem, ale potom už mi to trhá uši.)
3. Keby ste mali možnos, s ktorou postavu z už zosnulých by ste sa chceli stretnú (jedno, akého povolania alebo poslania)?

1. Ano. Doučování znevýhodněných, neoficiálně, kamarádka učitelka mě na to navedla. Teď nic, nestíhám. Doufám, že později ano.
2. Neposlouchám metal, techno, popinu a některou vážnou hudbu.
Poslouchám jinou vážnou hudbu tongue ("starou" a "současnou" - 20. a  21. století. Lidovou všech možných lidů, jazz a fůzi, některé
"písničkáře", atd..
3. Se svojí babičkou, kterou jsem nikdy neviděla a mám dojem, že bych si tím mohla leccos vyjasnit.
Otázky:
1. Na dovolenou do zahraničí s cestovkou nebo bez?
(S CK jsem byla na 3 poznávacích zájezdech a 4 zájezdech od cvičení. Jinak raději bez).
2. Otázka pro ty, kteří nebo které měli/y povinnou ruštinu ve škole - domluvíte se? Konverzujete? Jste s to číst azbuku? (Myslela jsem si, že konverzace bude hladší a plynulejší, kromě zapomnění se oba jazyky vyvinuly a i konverzační témata jsou jiná, než za školních časů a vhodná slovní zásoba bolestně chybí. Čtu.)
3. Jaký máte názor na elektrokola? Jaké zkušenosti? (Uvažuji o něm, ale zčásti z nejasných důvodů jsem rozpačitá).

Není tady

 

#404 14. 9. 2019 21:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: 3 otázky

1. Když jsem byla v zahraničí, tak jedině s cestovkou. Ale líbilo by se mi jet s někým, kdo se v určité oblasti vyzná, bez cestovky.
2. S jednou Ruskou jsem se docela dobře nedávno domluvila, ale to jen proto, že ona pochytila hodně z češtiny. Azbuku jsem zkusila číst, ale už je to tedy hodně nejisté.
3. Elektrokola jsou moc dobrá věc pro ty, kteří už mají s jízdou na normálním kole problémy kvůli nějakému zdravotnímu omezení. Ty, kteří si ho kupují z pohodlnosti, moc neuznávám, protože pohybu máme obecně čím dál míń a to je špatně.

1. Drželi jste někdy hladovku? Nemyslím protestní.
2. Co děláte pro své zdraví?
3. Máte nějaké plány na podzim?

Upravil(a) Judyna (14. 9. 2019 21:38)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#405 14. 9. 2019 23:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

Barča napsal(a):

Selima napsal(a):

1. Robili ste/robíte niekedy nejaké dobrovožníctvo - oficiálne či neoficiálne? Ak áno - čo a kedy? Ak nie - neuvažujete o tom?
(Ja som chodievala pravidelne - neoficiálne - venči psov do jedného útulku, ktorý ale potom zanikol. Teší ma, že som teraz nedávno začala znovu chodi venči, do iného.... a rozmýšžam aj o tom, ako sa sta "dočaskárkou".)
2. Máte nejaký silne obžúbený a silne neobžúbený hudobný štýl? Ak áno - aký?
(Mám rada rôzne štýly a žánre, ale momentálne asi najviac etno/world, klasiku a potom také to "pesničkárstvo". Neznášam len dychovku a rap a príliš veža metalu a drsnej hudby. Jednu-dve drsnejšie sklady znesiem, ale potom už mi to trhá uši.)
3. Keby ste mali možnos, s ktorou postavu z už zosnulých by ste sa chceli stretnú (jedno, akého povolania alebo poslania)?

1. Ano. Doučování znevýhodněných, neoficiálně, kamarádka učitelka mě na to navedla. Teď nic, nestíhám. Doufám, že později ano.
2. Neposlouchám metal, techno, popinu a některou vážnou hudbu.
Poslouchám jinou vážnou hudbu tongue ("starou" a "současnou" - 20. a  21. století. Lidovou všech možných lidů, jazz a fůzi, některé
"písničkáře", atd..
3. Se svojí babičkou, kterou jsem nikdy neviděla a mám dojem, že bych si tím mohla leccos vyjasnit.
Otázky:
1. Na dovolenou do zahraničí s cestovkou nebo bez?
(S CK jsem byla na 3 poznávacích zájezdech a 4 zájezdech od cvičení. Jinak raději bez).
2. Otázka pro ty, kteří nebo které měli/y povinnou ruštinu ve škole - domluvíte se? Konverzujete? Jste s to číst azbuku? (Myslela jsem si, že konverzace bude hladší a plynulejší, kromě zapomnění se oba jazyky vyvinuly a i konverzační témata jsou jiná, než za školních časů a vhodná slovní zásoba bolestně chybí. Čtu.)
3. Jaký máte názor na elektrokola? Jaké zkušenosti? (Uvažuji o něm, ale zčásti z nejasných důvodů jsem rozpačitá).

1. Ako kedy a ako kam... Na poznávačku do exotickejších alebo "divokejších" krajín radšej s cestovkou, ale Britániu a Škótsko sme dali nádherne aj bez cestovky... Jednodňovku niekde v okolitých mestách/štátoch sami, predĺžený víkend po Európe radšej s cestovkou... Tanečnú dovču pri mori so spolutancujúcimi a učitežkou by som si rada niekedy zopakovala.
2. Ruštinu dos rozumiem, pri hovorení by som asi koktala (neskúšala som okrem jedných turistov a istého ukrajinského režiséra), a s čítaním mám vežké problémy, hoci pred maturitou som čítala Puškina a Lermontova v origináli. kapitulation
3. Názor dobrý: keby boli lacnejšie, už jedno mám do mestskej zápchy wink

Upravil(a) Selima (14. 9. 2019 23:29)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#406 14. 9. 2019 23:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

Judyna napsal(a):

1. Když jsem byla v zahraničí, tak jedině s cestovkou. Ale líbilo by se mi jet s někým, kdo se v určité oblasti vyzná, bez cestovky.
2. S jednou Ruskou jsem se docela dobře nedávno domluvila, ale to jen proto, že ona pochytila hodně z češtiny. Azbuku jsem zkusila číst, ale už je to tedy hodně nejisté.
3. Elektrokola jsou moc dobrá věc pro ty, kteří už mají s jízdou na normálním kole problémy kvůli nějakému zdravotnímu omezení. Ty, kteří si ho kupují z pohodlnosti, moc neuznávám, protože pohybu máme obecně čím dál míń a to je špatně.

1. Drželi jste někdy hladovku? Nemyslím protestní.
2. Co děláte pro své zdraví?
3. Máte nějaké plány na podzim?

1. Párkrát, očistnú na jar. Ideálne niekde mimo mesta, v prírode.... Fungovalo to celkom dobre, len ma hrozne bolela hlava (vraj sa to deje pri detoxe..)
2. Cvičím hormonálnu (a chcem sa vráti k "normálnej" jógu, snažím sa hýba, chodi pešo, pláva a tancova. Obmedzila som cukor, teraz sa snažím obmedzi chlieb a prida zeleninu. Každý deň sa snažím by aspoň 20 minút na vzduchu a aspoň 2-3 razy sa zasmia. Pred spaním myslím na pekné vec a nie na problémy...
3. To je nejasná otázka, pre mňa... Okolo Dušičiek chcem ís za sesternicou do Londýna, predtým ku kamoške, ktorá býva v dedine s termálnymi kúpežmi, zohria sa v saune. Ak to vyjde, chcela by som vidie aspoň jedno predstavenie Divadelného festivalu Nitra a už mám lístky na pekný koncert vážnej hudby koncom septembra. Ak bude pekné babie leto, budem chodi na prechádzky do okolia mesta a niekedy do Dušičiek chcem ís mimo Bratislavy na hrob babičke, pričom si zároveň skáknem na hríby. Stačí?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#407 14. 9. 2019 23:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

1. Máte niečo, na čom ulietavate - že vám okolie hovorí, že na to venujete priveža peňazí, času, pozornosti, energie...?
(Ja na náušniciach, hlavne originálnych remeselných a s polodrahokamami, na vôňach - na seba aj do okolia, napr. éterických olejoch a voň. sviečkach - a na časopisoch.... tie nemám srdce vyhodi, tak sa mi kopia.)   
2. Máte nejakú slabos, ktorá vás vracia do detstva? (Práve som si kúpila cez infernet knižné vydanie Rýchlych šípov rodna ...)
3. Čo poviete na našu novú prezidentku, Zuzanu Čaputovú?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#408 15. 9. 2019 0:23

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: 3 otázky

Barča napsal(a):

1. Na dovolenou do zahraničí s cestovkou nebo bez?

2. Otázka pro ty, kteří nebo které měli/y povinnou ruštinu ve škole - domluvíte se? Konverzujete? Jste s to číst azbuku?

3. Jaký máte názor na elektrokola? Jaké zkušenosti?

1. Je hračka přes internet koupit letenky, zajistit ubytování a pronajmout auto, takže mě vůbec ani nenapadne kupovat zájezd u cestovky. A když mám štěstí, koupím i business za levno, to by se mi u cestovky nikdy nestalo :-)

2. Nenáviděl jsem ruštinu od samého počátku (povinnost se učit jazyk okupantů), takže kromě "ты дурак" toho moc neumím. Ale číst umím plynně, to do mě vtloukli.

3. Kolo používám na udržování kondice, takže tam by bylo elektro poněkud nesmyslné :-) Kdybych ho používal na dopravu, tak neváhám, ale po Praze je to dost na nic, takže ho nemám.

Moje otázky (už v nově dohodnutém formátu, v závorce připojuji svůj názor):

1. Vozíte (vozili jste) děti do školy autem?
(Já ano, měly to přes celou Prahu.)

2. V Berlíně chtějí vyvlastnit byty firmám, které jich vlastní přes 3000 a nabídnout je za regulované nájemné chudším lidem. Je to správné?
(Je to dílo marxisticko-bolševicko-fašistických levičáků, střílet takové.)

3. Používáte "silná" hesla k internetovým službám?
(Já ne, když mě někdo bude chtít hacknout, stejně to udělá)

Není tady

 

#409 15. 9. 2019 6:55

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: 3 otázky

Se

Selima napsal(a):

1. Máte niečo, na čom ulietavate - že vám okolie hovorí, že na to venujete priveža peňazí, času, pozornosti, energie...?
(Ja na náušniciach, hlavne originálnych remeselných a s polodrahokamami, na vôňach - na seba aj do okolia, napr. éterických olejoch a voň. sviečkach - a na časopisoch.... tie nemám srdce vyhodi, tak sa mi kopia.)   
2. Máte nejakú slabos, ktorá vás vracia do detstva? (Práve som si kúpila cez infernet knižné vydanie Rýchlych šípov rodna ...)
3. Čo poviete na našu novú prezidentku, Zuzanu Čaputovú?

1. Také naušnice s kameny (i kameny na krk) a vůně. V poslední době jsem to omezila, napředn schválně, ale teď jsem si uvědomila, že jsem to nechala dojít až do určité zanedbanosti. Tak si říkám, že je to součástí mého zdravého já.
2. Jestli slabost, tak zmrzlinový pohár.
3. Tady z ní je a byla spousta lidi nadšená. Já jsem trochu rezervovaná, je dost neznámá, její volba je pro mě známkou špatné situace v politickém a veřejném životě. Zatím je krátkou dobu v úřadu a působí na mě spíš dobře, ale je fakt, že mám příležitost sledovat hlavně s kým se sešla a jak při tom vypadala. Jsem ráda že díky ní je snad definitivně jasné, že žena je přinejmenším stejně schopná na tomto místě obstát.
Mrzí mě, že se u nás opět vede diskuse o příští osobě v prezidentském úřadu pod povrchem, neveřejně, pokud jde vůbec o diskusi.

Upravil(a) Barča (15. 9. 2019 6:57)

Není tady

 

#410 15. 9. 2019 10:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

normální chlap napsal(a):

Barča napsal(a):

1. Na dovolenou do zahraničí s cestovkou nebo bez?

2. Otázka pro ty, kteří nebo které měli/y povinnou ruštinu ve škole - domluvíte se? Konverzujete? Jste s to číst azbuku?

3. Jaký máte názor na elektrokola? Jaké zkušenosti?

1. Je hračka přes internet koupit letenky, zajistit ubytování a pronajmout auto, takže mě vůbec ani nenapadne kupovat zájezd u cestovky. A když mám štěstí, koupím i business za levno, to by se mi u cestovky nikdy nestalo :-)

2. Nenáviděl jsem ruštinu od samého počátku (povinnost se učit jazyk okupantů), takže kromě "ты дурак" toho moc neumím. Ale číst umím plynně, to do mě vtloukli.

3. Kolo používám na udržování kondice, takže tam by bylo elektro poněkud nesmyslné :-) Kdybych ho používal na dopravu, tak neváhám, ale po Praze je to dost na nic, takže ho nemám.

Moje otázky (už v nově dohodnutém formátu, v závorce připojuji svůj názor):

1. Vozíte (vozili jste) děti do školy autem?
(Já ano, měly to přes celou Prahu.)

2. V Berlíně chtějí vyvlastnit byty firmám, které jich vlastní přes 3000 a nabídnout je za regulované nájemné chudším lidem. Je to správné?
(Je to dílo marxisticko-bolševicko-fašistických levičáků, střílet takové.)

3. Používáte "silná" hesla k internetovým službám?
(Já ne, když mě někdo bude chtít hacknout, stejně to udělá)

1. Vlasnté nemám a nevlastné chodili do školy 10 minút pešo vzdialenej, takže ie. Inak som za to da deti do školy v rámci bývnaia, posilňova tým komunitu, vnímanie svojho okolia, "ži tu a teraz", ak je to len trochu možné. Aspoň prvý stupeň určite, druhý podža okolností. Elitné školstvo - s dovážaním aj internátne školy - je podža mňa skôr škodlivé...
2. nepoznám okolnosti, neviem, ako firmy k bytom prišli - ak ich dostali od štátu zadarmo alebo za symbolickú cenu, tak tento krok chápem (situácia sa mohla zmeni, inak je to cez čiaru. Slovensko je podža mňa zasa deformované nedostatkom komunálnych bytov a minimálne Bratislava je tým postihnutá...
3. Väčšinou áno - v práci ma k tomu nútili a potom už som si zvykla aj na súkromných zariadeniach a  účtoch...

Upravil(a) Selima (15. 9. 2019 10:25)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#411 15. 9. 2019 11:57

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: 3 otázky

Otázky:
1. Připojíte se k sázení lesa? (Akce Lesů ČR, 19.10. - omlouvám se Sel pussa)
2. Co říkáte na lesní školky? (Vnoučata tam chodila. )
3. Co si myslíte o osmiletých gymnáziích? (Děti tam chodily, jsem spíš proti - předčasná segregace, oboustranně škodlivá, bez jemnějšího vztahu k vývoji jedince).

Není tady

 

#412 15. 9. 2019 12:23

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: 3 otázky

Judyna napsal(a):

1. Drželi jste někdy hladovku? Nemyslím protestní.
2. Co děláte pro své zdraví?
3. Máte nějaké plány na podzim?

1. Ano, říkala jsem tomu půst.
2. Udělala jsem spoustu předsevzetí, která pak nedodržela a měla jsem stres z výčitek. Tak teď co zrovna v tuto chvíli přijde (v práci pěšky po schodech, pokud nezapomenu. Když si vzpomenu ve výtahu, vystoupím, snažím se žít v přítomném okamžiku s vědomím, že pohyb je známkou života). Pokouším se dávat si přednost.
3. Mám před sebou několik dobrodružných výletů,, oslav a sázení.

Není tady

 

#413 15. 9. 2019 14:12

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: 3 otázky

Selima napsal(a):

Slovensko je podža mňa zasa deformované nedostatkom komunálnych bytov a minimálne Bratislava je tým postihnutá...

Nj, to se v Česku a hlavně v Praze říká taky :-) Já se jen bojím, aby to někdo nezačal "velkoryse" řešit a aby to nedopadlo jako v Paříži, kde je půlka bytů komunálních a kdo nemá nějakého vhodného známého, neumí lézt do zadku těm správným lidem a neovládá extrémní sociální dovednosti, v podstatě nemá šanci vůbec byt sehnat - i když poctivě pracuje od rána do večera, všemožné socky které na práci v životě nesáhly ho hravě přeskočí :-)

Není tady

 

#414 15. 9. 2019 17:00

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

Selima napsal(a):

1. Máte niečo, na čom ulietavate - že vám okolie hovorí, že na to venujete priveža peňazí, času, pozornosti, energie...?
(Ja na náušniciach, hlavne originálnych remeselných a s polodrahokamami, na vôňach - na seba aj do okolia, napr. éterických olejoch a voň. sviečkach - a na časopisoch.... tie nemám srdce vyhodi, tak sa mi kopia.)   
2. Máte nejakú slabos, ktorá vás vracia do detstva? (Práve som si kúpila cez infernet knižné vydanie Rýchlych šípov rodna ...)
3. Čo poviete na našu novú prezidentku, Zuzanu Čaputovú?

1. Bývala to práce, teď už je to především domácí zvířena..
2. Oplatka Mila
3. Líbí se mi, že i nepříjemné věci dokáže pojmenovat a říct bez vytáček. Snad jí to vydrží. Jinak ji moc načtenou nemám.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#415 15. 9. 2019 17:06

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

1. Vozíte (vozili jste) děti do školy autem?
Ano, nechtějí se ráno vypravovat ještě samy, tak si raději přivstanou a cestou do práce je hodíme do družiny.

2. V Berlíně chtějí vyvlastnit byty firmám, které jich vlastní přes 3000 a nabídnout je za regulované nájemné chudším lidem. Je to správné?
Vyvlastňování není nikdy dobrá věc. Na druhou stranu, pokud je nevyvlastní, vymyslí si jiné nařízení, omezení, zákon a firmy se budou muset bytů zbavit tak jako tak - třeba max počet bytů na IČO, omezená duplicita jednatelů, atp.

3. Používáte "silná" hesla k internetovým službám?
Většinou ano


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#416 15. 9. 2019 17:08

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

Otázka:
1. Co je hroší, celý život věřit v Boha a nakonec zjistit, že neexistuje, nebo celý život nevěřit a ve finále zjistit, že existuje?
2. Říkáte i nepříjemnou pravdu do očí?
3. Máte raději víno nebo pivo?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#417 15. 9. 2019 17:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

1. Nemám skúsenos ani s jedným... ale veri je asi úžavnejšie, takže je podža mňa lepšie tomu, kto dlhšie verí ako neverí...
2. Podža situácie. Ak sa ma nepýtajú - alebo ak nejde o život - tak nie. Necítim sa oprávnená chrli nevyžiadané informácie. Na druhej strane: keď sa ma opýtajú, nezvyknem klama, ani pokiaž ide o nepríjemné pravdy. A aj nepríjemné pravdy sa vždy dajú poda nejako miernejšie... 
3. Určite víno, pivo som píjavala len tmavé a len v lete (ešte lepšie kvas), ale v poslednom čase mám navyše z neho tráviace ažkosti, asi z lepku... a z dobrého vína mi nebýva nič.

Otázky:
1. Máte nejaké sezónne činnosti? Ja som v lete viac vonku, hlavne pri vode (bazén je len nutné zlo), ale na zimu sa celkom teším na saunovanie, varené víno a kužtúrne akcie. Napríklad vychádzky a výlety mám najradšej na jar a na jeseň... apod.
2. Kompostujete? Keby ste bývali v činžiaku, uvažovali by ste aj tak o nejakom (asi balkónovom) komposte? (ja uvažujem, ale skôr platonicky, zatiaž...)
3. Máte nejaké tajomstvá, ktoré by ste nepovedali ani svojim najbližším? Myslíte, že ich majú aj oni... (Čítam, knihu, kde hrdinka - s duševnou chorobou, takže trochu odkázaná - je v područí matky, ktorá jej číta denník a snaží sa vliez jej až do hlavy. Mne by to vadilo, hoci vlastne neviem, či mám nejaké konkrétne tajomstvá - ale vadil by mi asi ten princíp.)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#418 15. 9. 2019 19:15

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

Otázky:
1. Máte nejaké sezónne činnosti? Vzhledem k situaci u nás doma to máme rozdělené na pracovní a domácí. 6 měsíců pracujeme na kšeft a pak 6 měsíců na sobě - rodina, zázemí, volnočasové aktivity, zahrada a tak smile
2. Kompostujete? Bez kompostu ani ránu. V paneláku na balkoně bych se tomu ale spíš vyhýbala.
3. Máte nejaké tajomstvá, ktoré by ste nepovedali ani svojim najbližším? Myslíte, že ich majú aj oni... Tajemství nemám, co nevím, to nepovím. Nevadí mi na sebe říct cokoli, co ale z hloubi duše nesnáším, to je právě takové to slídění, lození do soukromí a pomlouvání. Jestli mají tajemství ostatní? Možné to je, ale když mi je nesdělí, nepátrám po nich a ani nad tím nepřemýšlím smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#419 15. 9. 2019 19:26

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: 3 otázky

Otázky:
1. Byli jste někdy svědky nějakého trestného činu? Jakého a jak jste se zachovali?
(Ano, spousty, osobní napadení mezi partnery, loupeže (kapsáři), podvody - vždy jsem se aktivně zapojila, abych zabránila těmto činům)
2. Myslíte, že je pro dítě vhodnější vyrůstat v ústavu nebo u páru stejného pohlaví?
(Dle mého je láskyplné rodinné zázemí pro správný rozvoj dítěte důležitější, než zastoupení pohlaví. Je spousta samoživitelek, které vychovávají své děti s maminkou (babičkou) a nikdo neřeší nepřítomnost druhého pohlaví).
3. V kolika letech jste poprvé zkusili alkohol/cigarety/drogy ve větším množství? Tzn. víc jak jeden lok či prásk wink
(Brzy, brzy a později smile )


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#420 16. 9. 2019 16:25

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: 3 otázky

Palomita napsal(a):

Otázky:
1. Byli jste někdy svědky nějakého trestného činu? Jakého a jak jste se zachovali?

2. Myslíte, že je pro dítě vhodnější vyrůstat v ústavu nebo u páru stejného pohlaví?

3. V kolika letech jste poprvé zkusili alkohol/cigarety/drogy ve větším množství? Tzn. víc jak jeden lok či prásk wink

1. Naposledy letos v létě, jeden pán zrovna kradl kolo mé sestry, která na něm přijela na návštěvu a nechala ho stát na zahradě. Chytil jsem pána za trapézový sval (zde je nutné poznamenat, že pán byl o hlavu menší a o padesát kilo lehčí) a vedl s ním rozhovor, kdyby to někoho zajímalo, můžu zveřejnit o čem :-)

2. Pár stejného pohlaví je sice poněkud atypický, ale ve srovnání s ústavem je to pořád tisíckrát lepší.

3. Poprvé jsem se opil asi ve dvaceti :-) a od té doby to opakuji jen velmi zřídka. Cigarety ani drogy jsem nezkoušel nikdy, hnusí se mi to.

Není tady

 

#421 16. 9. 2019 16:35

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: 3 otázky

Moje otázky:

1. Kdybys měla možnost se dozvědět podstatu nějakého dosud nevysvětleného přírodního jevu, jaký by to byl? (kulový blesk)

2. Osvobodila bys guru Járu? (já ano)

3. Bude Trump prezidentem i ve druhém funkčním období? (bude)

Není tady

 

#422 16. 9. 2019 18:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

1. Prečo chlieb vždy spadne namazanou stranou na zem....
2. Nie, ponúkla by som ho ako štvrtú manželku do nejakého harému - len netuším, kto by oňho stál.
3. Bohužiaž áno... kto chce kam, atď. Len neviem, ako k tomu prídeme my. kapitulation grater


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#423 16. 9. 2019 18:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 3 otázky

Nadväzujem vlastne:
1. Čo by ste robili, keby sa vaše diea dalo k sekte? (Netuším, ale bolo by to zúfalé... my sme trpeli, aj keď bol nevlast. syn skínom...)
2. Ktorou filmovou postavou by ste chceli by, keby ste mohli by hocikým? (Ja asi Ribanou big_smile , alebo "Bohom" z Chatrče... ale vlastne je toho asi viac.)
3. Pozeráte nejaký šport častejšie v telke alebo naživo? Aký?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#424 16. 9. 2019 22:59

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

Sel, já taky navazuju vlastně!
Před svým zablokováním tel. jsem napsala několik rozsáhlých odpovědí i na tvé otázky. BB mi odpovidal, že stránka nefunguje, a na "návrat zpět" všechno mazal. Já pak na jeho rady dala "restart" a pak jsem si nevzpoměla na heslo. Tak promiň, musela jsem jít na operátora a dát věci do pořádku.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#425 16. 9. 2019 23:37

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: 3 otázky

normální chlap napsal(a):

Moje otázky:

1. Kdybys měla možnost se dozvědět podstatu nějakého dosud nevysvětleného přírodního jevu, jaký by to byl? (kulový blesk)

2. Osvobodila bys guru Járu? (já ano)

3. Bude Trump prezidentem i ve druhém funkčním období? (bude)

1. No kulový blesk rozhodně ne! Třeba sopky, proč se aktivují, stejně jako přívalové vlny, zemětřesení,  bermudský trojúhelník a záhadná zmizení osob či jejich nevysvětlitelná vzplanutí...
2. Je to hovado nejvyššího grádu. S hloupostí sobě vlastní zneužívá naivity potroublých kravek!
3. Nevím. Je mi to jedno!
Mé otázky:
1. Zajímáte se o to jaký je vᚠživotní úkol?
2. Co vám říkají antistres omalovánky, mandaly, zapisujete si své sny, zabýváte se tím vším?
3. Reagujete, když vᚠdomácí mazlíček bez zjevného důvodu nějak "brečí"?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů