Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 26. 9. 2014 21:14

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Trápím se trápím

Ahoj ženy, po delší době jsem se na Babinet zase koukla a chtěla bych vlít trochu naděje do žil stejným zoufalkyním jako jsem byla tehdy já. Přečetla jsme si to po sobě co jsem tehdá psala a musím říct, že to bylo čirý zoufalství. Mě to tehdá přišlo jako konec světa, chtělo se mi tenkrát umřít jak to bolelo. Ale nic netrvá věčně, přestalo to. S potěšením musím konstatovat, že mě už nebaví se v tý nevěře šourat a pročítat milion článků, názorů a návodů jak to přežít a poradit si s tím, což je asi pozitivní.  Dost mi pomohlo když se přehouplo naše "výročí" pak se to najednou obrátilo. Je ale pravda, že to člověka poznamená, je to jako rána co se zahojí, ale jizva zůstane. Chtělo by to reset mozku wink Dá se s tím, ale žít.


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 

#127 13. 9. 2018 16:42

dianka122
♥------
Registrovaný: 13. 9. 2018
Příspěvky: 1

Re: Trápím se trápím

dobrý den, jak mám dokazat přitelovy že jsem mu nebyla nevěrna, nikdy jsem se z nikym nevyspala jenom s mím přitelem ale on to nechce pochopit, jedna kamarádka mu poslala fotky že jsem pry ho podvedla ale to není pravda sad co mám dělat poradte mi

Není tady

 

#128 14. 9. 2018 14:36

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Trápím se trápím

va Kamarádka? va
Asi to rázně probrat s "kamarádkou", zeptat se jí, co tím sleduje, a přimět ji, aby to uvedla na pravou míru.
Ale jestli ti přítel nevěří, tak vᚠvztah zrovna moc pevný není...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#129 15. 9. 2018 13:08

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Trápím se trápím

Vrabcaku, ty jsi moooc hodnej clovicek, a dianka je dalsi rozhoďnoha, kera nezna pravopis/nejenom!!!
- "dokazat přitelovy"
- "nikdy jsem se z nikym nevyspala"

Poslane fotky o NEVĚŘE je potreba vyvratit, dajáno! Nejlepe s pomoci Sherlocka Holmese, ten umi šecko, víš?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#130 18. 9. 2018 18:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trápím se trápím

dianka122 napsal(a):

dobrý den, jak mám dokazat přitelovy že jsem mu nebyla nevěrna, nikdy jsem se z nikym nevyspala jenom s mím přitelem ale on to nechce pochopit, jedna kamarádka mu poslala fotky že jsem pry ho podvedla ale to není pravda sad co mám dělat poradte mi

Vernos sa nedá dokáza, akosi...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#131 18. 9. 2018 18:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trápím se trápím

dianka122 napsal(a):

dobrý den, jak mám dokazat přitelovy že jsem mu nebyla nevěrna, nikdy jsem se z nikym nevyspala jenom s mím přitelem ale on to nechce pochopit, jedna kamarádka mu poslala fotky že jsem pry ho podvedla ale to není pravda sad co mám dělat poradte mi

Když pominu, že kamarádka není kamarádka, ale pouze svi*ně za kamarádku převlečená... zajímalo by mě, kde k oněm obrázkům přišla va


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#132 18. 9. 2018 19:04

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Trápím se trápím

A hlavne pokud nejsou podvrh, co jim predchazelo...
Rsp., proc je potreba dokazovat nevinu, kdyz jsi bez viny???


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#133 18. 9. 2018 19:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Trápím se trápím

Dorka napsal(a):

A hlavne pokud nejsou podvrh, co jim predchazelo...
Rsp., proc je potreba dokazovat nevinu, kdyz jsi bez viny???

Není… jenže když je nevinný nejen nevinný, ale i naivní, pak se dá snadno zblbnout, že svojí nevinu musí prokázat.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#134 17. 8. 2019 16:20

Lálina
♥♥-----
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 69

Re: Trápím se trápím

Ahoj, byla jsem tady často před cca 10 lety, kdy jsem byla zlomená z paralelního, dnes už vím že sedmiletého vztahu mého manžela. Nêjak jsme to ustáli, ale teď v mých 50-ti letech mám další sousto k zamyšlení. Můj manžel, po dalších úletech, které nebyly tak zásadní, se zásadně zamiloval. Do paní o 15 i více let mladší než jsme my která se patrně kvůli němu rozvádí. Trvá to více než půl roku. Dozvěděla jsem se, že nikdy nebyl takto zamilovaný, ona je úžasná, starostlivá (nikdy jsem se o něj  nestarala jako ona), čistá duše, která je naprosto zlomená a dokonce prý i po nějaké těžké nemoci. Samozřejmě jí manžel naservíroval svůj příběh při seznamování, tzn. nežijeme spolu, téměř se rozvádíme, nestarám se... Najednou se obrovsky bojím samoty, protože cítím, jak on se v tom plácá a neví kudy kam. Patrně cítí odpovědnost za společně prožité roky, ale ona je teď na prvním místě. Téměř měsíc tam jezdí na noc, ale tvrdí že není rozhodnutý co dál. Nějaké rady a postřehy od Vás. Děkuji

Není tady

 

#135 17. 8. 2019 18:52

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Trápím se trápím

Kdyby mi bylo "teprv" 50, tak by v tuto chvíli číše přetekla a ihned bych se s ním rozvedla. Mᚠještě velkou šanci najít kvalitního partnera, se kterým si budeš rozumět a budeš s ním šastná. Moc ti držím palce! smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#136 17. 8. 2019 18:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Trápím se trápím

Lálino, radit nemůžu, tak snad jen postřeh nezúčastněné osoby: na Tvém muži je vidět, že lidi se zas až tak nemění. Byl to holkař, je a zřejmě vždy bude. Navíc ona je tak úžasná a ty jsi tak nemožná....
Nᚠpocit, že si zasloužíš takový život? Jestli ano, tak čekej, až ho to přejde a v mezičase to bude třeba chvilku dobré.
Já osobně bych tohle asi nesnesla a odešla bych. Ještě nejsi tak stará, co když on sám Tě opustí třeba za 10, 15 let? Pak to bude ještě horší.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#137 17. 8. 2019 19:30

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trápím se trápím

Zásadně zamiloval, va to je??? Ty úlety předtím byly "nezásadní"?
V padesáti se bojíš samoty?

Dívenko, v 50ti život teprve má ty správný grády. Vykašli se na záletníka a užívej si života "na svobodě". hjarta

Upravil(a) rina (17. 8. 2019 19:35)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#138 17. 8. 2019 20:53

Lálina
♥♥-----
Registrovaný: 17. 9. 2007
Příspěvky: 69

Re: Trápím se trápím

Děkuji za postřehy a podporu, vážím si jí. Opravdu se bojím, zatím si nedovedu představit být bez něj. Opravdu se cítím starší a opravdu mě strašně bolí co mi udělal,ale asi to chce čas. Není to jednoduché, protože už měsíc u ní víceméně bydlí, ale domů jezdí jak se mu zlíbí. Dům je pouze v jeho vlastnictví a navíc tu má firmu. Je strašné vědět odkud se vrací a kam odjíždí.

Není tady

 

#139 17. 8. 2019 21:21

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trápím se trápím

Velmi chápu a cítím s tebou, to "vím kam chodí" mě poznačilo na celý život.
Bohužel nebo bohudík v mém případě hodně brzo, ale úskalí tohodle začínám chápat až teď.
Jdi dál.
Vážně!

Upravil(a) rina (17. 8. 2019 21:38)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#140 18. 8. 2019 10:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Trápím se trápím

To, že se cítíš starší, je jeho vina. On Tě zadupává do země. A bohužel, asi ví, že si to může dovolit. Zřejmě to bude jen a jen horší. Odejdi, dokud je čas. Pokud si odchod budeš řídit sama, můžeš se na něj připravit.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#141 18. 8. 2019 14:36

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trápím se trápím

Třikrát ano!!! godlike


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#142 18. 8. 2019 15:24

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Trápím se trápím

holka zlatá,

to že se  boj횠 samoty - jak  píšeš -   na tento  svůj strach   se zkus   "podívat   zblízka"  ... čeho  se  doopravdy  boj횠 :

je  to  existenční otázka - že budeš  bez jeho příjmů  na  tom  hůř  .... ?

po tolika  nevěrách  , i dlouhodobém  vztahu mimo manželství  -  vážně  čekáš,  že "ho to  přejde " ?  va

troufám si  říct,   že   on -  po  tolika  "akcích" wink  už moc  dobře  ví,  co  všecko   si  nechᚠ líbit,
a   jak  daleko  může  zajít 

proto  ho  TVÉ  CHOVÁNÍ   utvrzuje   v tom,  že  klidně  může ... pokračovat ... s jednou milenkou se  rozejde,  časem  si zas  najde další, neokoukanou .... jenom  ty sama   můžeš  udělat  změnu ....  tím,   že     ZMĚN͊  SVŮJ POSTOJ   k jeho   nevěrám

Není tady

 

#143 18. 8. 2019 16:28

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Trápím se trápím

gemi napsal(a):

...ZMĚN͊  SVŮJ POSTOJ...

Na OK, toleruju a budu tiše trpět dál, nebo "Už se trápit nechci, buď já, nebo ony. Rozhodni se IHNED!" dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#144 18. 8. 2019 20:04

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Trápím se trápím

rina napsal(a):

gemi napsal(a):

...ZMĚN͊  SVŮJ POSTOJ...

Na OK, toleruju a budu tiše trpět dál, nebo "Už se trápit nechci, buď já, nebo ony. Rozhodni se IHNED!" dumbom

Nebo  3. varianta :   hodlám  ti tolerovat tvé úlety ... a pokusím  se  u  toho NETRPĚT  ... protože :   1.
                                                                                                                                                                2.
                                                                                                                                                                  3.

                             pořadí  1.  - 3.  / nebo  ev.více/   si  po  zralé  úvaze  autorka  musí  určit  sama ...  zatím   se  z textu  jeví  jako  bod  č. 1.
  strach  ze   samoty,   ale  třeba  to  ani  není  to  hlavní,  co  ji  nutí    setrvat   ve  vztahu ...

Není tady

 

#145 18. 8. 2019 21:57

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Trápím se trápím

Pokusím se netrpět - to není dobré. Doktor Honzák kdesi psal, že říkat nebo myslet si "pokusím se" je zaručený nezdar. Funguje udělám to nebo neudělám to.
Teď je jasné, že trpíš a nějakou chvíli ještě trpět budeš.
Bojíš se osamělosti, života bez chlapa,.... Ale vypadá to, že osamělá jsi a bez manžela žiješ už pěkně dlouho. To "bez něj" bude vypadat přinejhorším jako tohle, co jsi teď pár let žila a žiješ.
Můžeš (a třeba i celkem dobře) bydlet se svým manželem, ale aby to bylo dobré, musíš se od něj opravdu fyzicky oddělit (každý bydlet jinde, veřejně to dávat najevo a nestýkat se s ním, atd.). Musíš dát SKUTKY najevo, že s toto jeho chování a životní styl ti ubližuje nesouhlasíš s ním a nechceš se ho účastnit a zároveň ti to umožní náhled na něj a vᚠvztah. Možná si vzpomeneš na to, že "člověk si zvykne i na šibenici" a vzpomeneš si na tu žábu, která nepostřehla pomalu se zvyšující teplotu vody, až se uvařila...... a třeba budeš mít i pocit, že jsi byla svou trpností, strachem a neodporováním zlému špatným příkladem svým dětem (nebo i cizím). Doufám, že jsem tě svými požadavky moc nevyděsila. Co já vím, jak to máš.....

Není tady

 

#146 19. 8. 2019 12:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Trápím se trápím

Lálina napsal(a):

Ahoj, byla jsem tady často před cca 10 lety, kdy jsem byla zlomená z paralelního, dnes už vím že sedmiletého vztahu mého manžela. Nêjak jsme to ustáli, ale teď v mých 50-ti letech mám další sousto k zamyšlení. Můj manžel, po dalších úletech, které nebyly tak zásadní, se zásadně zamiloval. Do paní o 15 i více let mladší než jsme my která se patrně kvůli němu rozvádí. Trvá to více než půl roku. Dozvěděla jsem se, že nikdy nebyl takto zamilovaný, ona je úžasná, starostlivá (nikdy jsem se o něj  nestarala jako ona), čistá duše, která je naprosto zlomená a dokonce prý i po nějaké těžké nemoci. Samozřejmě jí manžel naservíroval svůj příběh při seznamování, tzn. nežijeme spolu, téměř se rozvádíme, nestarám se... Najednou se obrovsky bojím samoty, protože cítím, jak on se v tom plácá a neví kudy kam. Patrně cítí odpovědnost za společně prožité roky, ale ona je teď na prvním místě. Téměř měsíc tam jezdí na noc, ale tvrdí že není rozhodnutý co dál. Nějaké rady a postřehy od Vás. Děkuji

Pán manžel má zjavne "paralelné vzahy" ako životný štýl... Nebolo by Ti vo finále lepšie bez neho a časom aj s niekým iným....?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#147 19. 8. 2019 17:11

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: Trápím se trápím

Lálino, já se ti hodně divím, že s někým takovým už léta žiješ. Já bych se s ním rozešla hned po první nevěře....Myslím, že bez něj by ti bylo daleko líp. Děti už mᚠvelký, tak co. Četla jsem pár tvých příspěvků z doby před 12 lety...chápu, že jsi na něm závislá psychicky, finančně taky ještě? Bydlíš v jeho domě, dělᚠv jeho firmě? Pěkně si tě ochočil. Ale i to se dá řešit přece, abys ze sebe nedělala takovou onuci. Měla bys zapracovat na svém sebevědomí - psycholog?

Není tady

 

#148 19. 8. 2019 18:48

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4925

Re: Trápím se trápím

Že bys měla odejít, to nemá cenu psát - řekne ti to asi každý a uvnitř sebe to moc dobře víš i ty. Ale dokud nezačneš mít ráda sama sebe a vážit si sama sebe, tak neodejdeš i kdybychom ti to tu napsaly tisíckrát. Vím o čem mluvím. Tvůj muž se také nezmění, to musíš také moc dobře vědět. Má od tebe k záletům roky povolení, svým chováním jsi mu to dovolila a jeho milenky "legalizovala". Pokud nebude tato, přijde jistě jiná. Takže toto netřeba řešit, je to v podstatě téměř tak jisté, jako že zítra vyjde slunce. Jediné co ty můžeš udělat a měla bys, tak popřemýšlet nad cestou, jak z toho ven. Jak se začít mít ráda, jak získat sebevědomí, odvahu, jak si vážit sama sebe a pak vše bude jasné a ty se nebude bát vyjít z toho srabu ven. Držím moc pěsti!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#149 17. 9. 2019 19:21

Háňa*
♥♥-----
Místo: Velvary
Registrovaný: 3. 11. 2012
Příspěvky: 75

Re: Trápím se trápím

dianka122 napsal(a):

dobrý den, jak mám dokazat přitelovy že jsem mu nebyla nevěrna, nikdy jsem se z nikym nevyspala jenom s mím přitelem ale on to nechce pochopit, jedna kamarádka mu poslala fotky že jsem pry ho podvedla ale to není pravda sad co mám dělat poradte mi

Nechat ho při tom - ono to neuškodí, když bude vědět, že není jediný, kdo má o vás zájem.
Čím víc se mu budete "podbízet" nějakými důkazy, tím víc vás bude obtěžovat  obviněními, protože ho to začne bavit, být na koni, mít vás v hrsti, jak se snažíte, abyste o něho nepřišla.
Neuškodí, když se to obrátí a starosti, abyste ho neopustila, si bude dělat on.
A je to, jak je to, muži imponuje mít partnerku, o kterou je zájem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů