Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 12. 2017 20:51

Lejla9
♥♥-----
Registrovaný: 22. 12. 2017
Příspěvky: 35

dárek k Vánocum

Když jsem včera uklízela, našla jsem manželove dárky. Nedalo mi a tak jsem jednu tašku otevřela. Byl v něm nový mobil Honor, počítám mobil tak cca za 10 tis., parfem a hodinky. Sice mě to hodne potěšilo, ale na druhou stranu zaskočilo, protože já mám pro něho jenom svetr, parfem a drobnou kosmetiku. Jak jste na tom vy? Co dostanou vaše polovičky?

Není tady

 

#2 22. 12. 2017 22:34

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: dárek k Vánocum

Proč se vědomě připravovat o překvapení? Nechápu to.

Není tady

 

#3 25. 12. 2017 7:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: dárek k Vánocum

Lejla9 napsal(a):

Když jsem včera uklízela, našla jsem manželove dárky. Nedalo mi a tak jsem jednu tašku otevřela. Byl v něm nový mobil Honor, počítám mobil tak cca za 10 tis., parfem a hodinky. Sice mě to hodne potěšilo, ale na druhou stranu zaskočilo, protože já mám pro něho jenom svetr, parfem a drobnou kosmetiku. Jak jste na tom vy? Co dostanou vaše polovičky?

,
Ale fuj... skurt šmírovat se nemá...
Co když to nebyly dárky pro tebe... tongue


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#4 26. 12. 2017 21:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: dárek k Vánocum

Ja mám väčšinou so všetkými zhruba dohodnutú (alebo zaužívanú) maximálnu hodnotu darov, ktoré si vymieňame... čo práve vylučuje obdobné prekvapenia. Ale ak a (dúfajme teda, že Teba) chce prekvapi, prečo sa tomu bráni?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 27. 12. 2017 18:10

domcuska
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 12. 2013
Příspěvky: 108

Re: dárek k Vánocum

Lejla9 napsal(a):

Když jsem včera uklízela, našla jsem manželove dárky. Nedalo mi a tak jsem jednu tašku otevřela. Byl v něm nový mobil Honor, počítám mobil tak cca za 10 tis., parfem a hodinky. Sice mě to hodne potěšilo, ale na druhou stranu zaskočilo, protože já mám pro něho jenom svetr, parfem a drobnou kosmetiku. Jak jste na tom vy? Co dostanou vaše polovičky?

Já myslím, že si z toho nemusíš nic dělat. Prostě každý jsme na tom nějak a třeba mu to zas ty vrátíš příští rok nebo ne? smile Pro nás jsou třeba Vánoce hlavně o té pohodě a jako dárky si dáváme maličkosti. Manželovi jsem koupila parfém a poukaz do společného welness a klukovi neocube z nc.cz a poukazy na zážitky ze slevomatu.

Není tady

 

#6 27. 12. 2017 19:08

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: dárek k Vánocum

Poukazy na zážitky ze slevomatu bych teda nikomu nedala ani náhodou... Dokonce jsem slyšela i v naší TV varování před takovýmito "dary".


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#7 27. 12. 2017 19:21

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: dárek k Vánocum

Třeba mladej zlobil... lollollol


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8 27. 12. 2017 22:18

domcuska
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 12. 2013
Příspěvky: 108

Re: dárek k Vánocum

Judyna napsal(a):

Poukazy na zážitky ze slevomatu bych teda nikomu nedala ani náhodou... Dokonce jsem slyšela i v naší TV varování před takovýmito "dary".

Tak jak jinak jsem mu měla nadělit např. motokáry? Ty poukazy, co k tomu byly jsou opravdu hezké a myslím, že zážitek si zapamatuje dlouho. smile Ale to neocube ho taky zaujalo. hraje si s tím doteď..

Není tady

 

#9 27. 12. 2017 22:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: dárek k Vánocum

No pokud  chceš někomu darovat něco, u čeho ani nevíš, zda se to uskuteční.....Není snad nutné na Vánoce používat slevové portály, dá se darovat přímo.
Nehledě na to, že se motokár třeba nedočká, tak mě by hanba fackovala...Takové portály si používej sama pro sebe.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#10 27. 12. 2017 22:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: dárek k Vánocum

helena napsal(a):

Třeba mladej zlobil... lollollol

...tak se dá dar-nedar big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11 27. 12. 2017 22:46

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: dárek k Vánocum

Judyna napsal(a):

Poukazy na zážitky ze slevomatu bych teda nikomu nedala ani náhodou... Dokonce jsem slyšela i v naší TV varování před takovýmito "dary".

Já si tady dovolím nesouhlasit, co se Slevomatu týče, mám třeba ty nejlepší (letité) zkušenosti. Nikdy jsem nebyla zklamaná, a třeba manželovi jsem tam už fakt nakoupila řadu akcí - od školy smyku, přes jízdy všemožnými kárami a podobně, dokonce jsme už přes ně jeli na pobyt a vše naprosto luxusní. Samozřejmě se člověk musí dívat na recenze a používat svůj selský rozum při výběru. Ale za mě spokojenost.

Není tady

 

#12 28. 12. 2017 7:34

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: dárek k Vánocum

AndreaP. napsal(a):

Judyna napsal(a):

Poukazy na zážitky ze slevomatu bych teda nikomu nedala ani náhodou... Dokonce jsem slyšela i v naší TV varování před takovýmito "dary".

Já si tady dovolím nesouhlasit, co se Slevomatu týče, mám třeba ty nejlepší (letité) zkušenosti. Nikdy jsem nebyla zklamaná, a třeba manželovi jsem tam už fakt nakoupila řadu akcí - od školy smyku, přes jízdy všemožnými kárami a podobně, dokonce jsme už přes ně jeli na pobyt a vše naprosto luxusní. Samozřejmě se člověk musí dívat na recenze a používat svůj selský rozum při výběru. Ale za mě spokojenost.

Take objednavame pres slevomat a jsme spokojeny.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#13 28. 12. 2017 7:37

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: dárek k Vánocum

Lejla9 napsal(a):

Když jsem včera uklízela, našla jsem manželove dárky. Nedalo mi a tak jsem jednu tašku otevřela. Byl v něm nový mobil Honor, počítám mobil tak cca za 10 tis., parfem a hodinky. Sice mě to hodne potěšilo, ale na druhou stranu zaskočilo, protože já mám pro něho jenom svetr, parfem a drobnou kosmetiku. Jak jste na tom vy? Co dostanou vaše polovičky?

Take jsem dostala vic,nez ja jsem dala pritelovi a je to tak kazdy rok.Pritel ma vse,tak opravdu je tezke neco vybrat.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#14 28. 12. 2017 15:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: dárek k Vánocum

Tak to vám holky gratuluju s těma slevama.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#15 23. 7. 2019 22:01

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: dárek k Vánocum

My doma jedeme v zážitkových dárcích smile

Není tady

 

#16 24. 7. 2019 12:32

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: dárek k Vánocum

Achbóže! Do vánočního tématu cpeš uprostřed léta debilní reklamu?!? dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů