Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 4. 2019 11:28

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Vᚠnázor

Andrea333 napsal(a):

... na co je mi chlap přes telefon? Ho to asi bavi me to nestaci...

B I N G O tummenupp


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#27 17. 4. 2019 12:36

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vᚠnázor

Andrea333 napsal(a):

Dva Nicky v každém mobilu jinak prihlasena..
Ženatý neni...by mi každý den volal před spaním a manzelka by byla kde? Ve sprse?
Nemyslím ze se chovam stejne...
Neptam se už...kdy se uvidime... neb dopredu mi rika jak ma o vikendu hodně prace a ze nema čas... a prijet nemuze proto a proto a me neřekne a dojedu... řekne akorat ze nema čas. Má nas asi více...to mate pravdu... Dá se tedy nějak zvýšit jeho zajem? Nebo tady je to zbytecne?

To, že ses nezměnila - v zásadním - nemusí být tento tvůj pohled.
Můj pohled je, že se stále dávᚠdohromady a lpíš na mužích, kteří nejsou perspektivní. Jako třeba zase tenhle. Bydlí tak daleko a ty o něm nic nevíš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#28 17. 4. 2019 13:01

Lucius
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2019
Příspěvky: 12

Re: Vᚠnázor

To jo, brala jsem to když se lidi chcou vidět tak 3 h vlakem na společný víkend není problém, případně společne bydlení v budoucnu..

Není tady

 

#29 17. 4. 2019 17:45

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Vᚠnázor

Celým vláknem píšeš, že se vidět nechce, rsp. je to postavené na hlavu, jak tě chce teda oplodnit?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#30 17. 4. 2019 17:49

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Vᚠnázor

Andrea333 napsal(a):

Dva Nicky v každém mobilu jinak prihlasena..
Ženatý neni...by mi každý den volal před spaním a manzelka by byla kde? Ve sprse?
Nemyslím ze se chovam stejne...
Neptam se už...kdy se uvidime... neb dopredu mi rika jak ma o vikendu hodně prace a ze nema čas... a prijet nemuze proto a proto a me neřekne a dojedu... řekne akorat ze nema čas. Má nas asi více...to mate pravdu... Dá se tedy nějak zvýšit jeho zajem? Nebo tady je to zbytecne?

Chovᚠse stejně, když tě potkala dost podobná situace a dost podobný hlad. Nevzala sis ponaučení tenkrát a jak vidím, tak ani teď.
Pokud mi to bude vadit, tak mu to řeknu. Buď se budeme vídat nebo to ukončím a řeknu mu, a už mi nevolá. Nechápu vůbec, co pořád řešíš.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#31 17. 4. 2019 17:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vᚠnázor

Taky nechápu, co řešíš. Mᚠuž skoro dospělého syna. Hledej si muže pro radost, takového, co je blízko. A ne pro trápení a někde v tramtárii smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#32 17. 4. 2019 19:09

Lucius
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2019
Příspěvky: 12

Re: Vᚠnázor

Máte pravdu hledám už z blízka.. ach jo... asi jeho zájem nezájem nezměnim že..

Není tady

 

#33 18. 4. 2019 12:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Vᚠnázor

Jasný, tak mu to řekni, že o takovýto vztah zájem nemᚠa uvidíš co on. A neber mu telefony.
To s těm řečma o tvém těhotenství mi příjde trošku úchylné.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#34 19. 4. 2019 17:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vᚠnázor

Lucius napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Andrea333 napsal(a):

Mas pravdu je to mozne ikdyz vola půl hodiny a ty telefony mi i vadi když se nevidíme..  aha tak kde delam chybu, ze potkavam tyto chlapy

Potom nechápu, proč s ním denně telefonuješ... ?

Volá mi, čekala jsem že navrhne schůzku ale když vidím že Ne...ptám se vas co to znamená

Znamená to, že JEMU to vyhovuje tak, ako to je... nech Ti hovorí čokožvek. A Ty sa musíš rozhodnú sama za seba, či Ti to tiež vyhovuje, alebo ani nie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#35 19. 4. 2019 22:25

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Vᚠnázor

Vodí tě za nos, i když na dálku. Nejsi snad loutka !!!??!!!!!


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#36 21. 4. 2019 0:39

bellatrix
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 2360

Re: Vᚠnázor

Neviem. Stále mi rezonuje v hlave, že po 2 týždňovej známosti hovorí o plánovanom tehotenstve. Úplne cudzí chlap. Z druhého konca republiky. Už iba pri tom mi blikajú červené kontrolky. lol A keď nemá záujem, aby si za ním prišla, blikala by mi ďalšia. Tipujem to buď na manželku, alebo nezáujem o vzah. Ale vzda sa a nevzdá. Veď treba udrža nejaký ten bonus na ďalšiu služobku, obzvl᚝ keď bol naposledy spokojný, načo hžada zas niekoho nového.
Ale to len môj subjektívny dojem z tvojho opisu.  Možno mu krivdím.
Ale asi by som radšej hžadala niečo perspektívne v blízkosti svojho bydliska a tohto si nechala tiež len ako dočasný bonus. big_smile

Není tady

 

#37 21. 4. 2019 13:21

Lucius
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2019
Příspěvky: 12

Re: Vᚠnázor

Kontrolky mi blikaji...na to že  vztah po telefonu nechci mi řekl a se nastehuji.. místo toho se poznavat se mam stěhovat asi si se mnou jen hraje ..

Není tady

 

#38 21. 4. 2019 17:08

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Vᚠnázor

Ty jo, tak to je pecka! Když se ti později třeba nebude něco líbit, tak ti se stejnou lehkostí řekne: Tak se odstěhuj... ?
Víš co bych udělala já na tvém místě? Oznámila datum, kdy se nastěhuju. Aby přijel pro věci.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#39 21. 4. 2019 19:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Vᚠnázor

Jo, dobrý nápad smile
(vždy můžeš říct žes to brala jako vtip)

Upravil(a) Judyna (21. 4. 2019 19:25)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#40 21. 4. 2019 20:20

Lucius
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2019
Příspěvky: 12

Re: Vᚠnázor

No dobrý nápad můžu zkusit...nevím co si myslet.. je to vtip, sranda či co

Není tady

 

#41 21. 4. 2019 20:23

Lucius
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2019
Příspěvky: 12

Re: Vᚠnázor

Sem mu řekla že na to abych se někam stěhovala se neznáme... priste mu oznamim at příští sobotu přijede pro věci...spíše je to kecalek nic víc..

Není tady

 

#42 21. 4. 2019 20:30

Lucius
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2019
Příspěvky: 12

Re: Vᚠnázor

Beru tu jako srandu, přece se stehovat, někam kde jsem nebyla ha ha a mě dítě mam vzit jako sebou? Vždy se neznají.. asi sranda

Není tady

 

#43 23. 4. 2019 12:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vᚠnázor

Lucius napsal(a):

Kontrolky mi blikaji...na to že  vztah po telefonu nechci mi řekl a se nastehuji.. místo toho se poznavat se mam stěhovat asi si se mnou jen hraje ..

big_smile Ja by som si zbalila kufor a zazvonila mu na dvere... gloria Asi by ho museli kriesi, ale nech! Aspoň by sa vyjasnilo. (Ale vážne by som to teda nemyslela, ani omylom...)

Upravil(a) Selima (23. 4. 2019 12:53)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 23. 4. 2019 13:17

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Vᚠnázor

Selima napsal(a):

big_smile Ja by som si zbalila kufor a zazvonila mu na dvere... gloria Asi by ho museli kriesi, ale nech! Aspoň by sa vyjasnilo. (Ale vážne by som to teda nemyslela, ani omylom...)

tummenupp Tak nějak. Hyn sa hukáže... dumbom


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#45 23. 4. 2019 13:58

Lucius
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2019
Příspěvky: 12

Re: Vᚠnázor

Teď jsem mu to par dní nezvedla... bysme si vypraveli kdo co dělal...už se mi odcizil natolik že nechci neustále vyprávět co jsem dělala.. když je víkend tak musí taky pracovat... jasný je kdyby chtěl čas by si udělal, kecy kecy...a být cekatelka  nechci

Není tady

 

#46 23. 4. 2019 14:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vᚠnázor

Lucius napsal(a):

Teď jsem mu to par dní nezvedla... bysme si vypraveli kdo co dělal...už se mi odcizil natolik že nechci neustále vyprávět co jsem dělala.. když je víkend tak musí taky pracovat... jasný je kdyby chtěl čas by si udělal, kecy kecy...a být cekatelka  nechci

Musí tě kontrolovat, jestli se chovᚠpodle jeho představ smile
Koukej mu to i nadále pořádně hlásit big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů