Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 13. 1. 2019 20:03

Lena39
♥♥-----
Registrovaný: 19. 7. 2018
Příspěvky: 45

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Kiara napsal(a):

erem, všechny holky do jedné tady mají pravdu ... stolt

Vzácně jsme se tady shodly, ani jedna by na sraz nešla tummenupp

Není tady

 

#127 13. 1. 2019 20:45

plava
♥------
Registrovaný: 31. 12. 2018
Příspěvky: 8

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Když dnes po cca 45 letech potkám tzv hvězdu třídy, idol všech dívek na výletě v deváté třídě, jsem ráda, že jsem k těm obletujícím ani nebyla přizvána. I když mě tehdy mrzelo, že si mě tzv hvězda všimla, jen když potřebovala opsat domácí úkol. Teď po letech bych si z hvězdy, ze které nezaměstnaný alkoholik rvala vlasy.

Není tady

 

#128 14. 1. 2019 13:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Ja by som šla, keby som cítila, že to mám už v sebe vyriešené a zrovnané... čo sa mi práve u Teba nezdá.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#129 15. 1. 2019 9:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

eremuruss napsal(a):

No mas pravdu,nemyslim si,ze ho potkal v cizine nejaky maler,uz v lete tady byl par mesicu,pak odjel na pul roku a ted prijel znova,spis si myslim,ze ho potkal rozchod s partnerkou.
Jinak jakmile si muj BM manzel zalozil fejz,nekdo kdo s nama chodil do ucnaku,uz to zjistil a chteji usporadat sraz tridy.Zalozili i stranku tridy,takze konverzace velice zajimava,sraz tridy me prislo,ze se bude delat jen kvuli nemu, memu BM,kazdy chce tu hvezdu tridy videt i po letech.Byl to milacek cele tridy a koukam,ze to tak i zustalo.Protoze ho tam vsichni obdivuji.Pritel s toho moc nadseny neni,ze tam chci jit taky.Ale myslim si,ze by bylo hloupe nejit.Pritel,ale slibil,ze pro mne prijede,pokud tam nebudu dlouho.

erem, možná si jen namlouváš, co sama chceš slyšet.
Nevěř všemu, co kdo píše. Možná jsi úplně vedle, že každý chce hvězdu třídy vidět a že ho všichni obdivují. A možná i obdivují, protože neznají okolnosti. Však je ten obdiv nic nestojí.
Ty víš, jaká je skutečná pravda. Jak tebe a děti nechal na holičkách a stále vám dluží kupu peněz na výživném. To napiš na ten tvůj fejz...
Proč stále dᚠna to, co jiní? Proč je hloupé na sraz nejít? Udělej už taky jednou to, co chceš ty.
No ale, ty vlastně jít chceš. A to je jen tvá výmluva, že by bylo hloupé nejít... Aby sis to zdůvodnila, proč vlastně jít "musíš"... Stále jsi nedospěla.

Upravil(a) Eva. (15. 1. 2019 9:39)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#130 15. 1. 2019 10:06

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Eva. napsal(a):

eremuruss napsal(a):

No mas pravdu,nemyslim si,ze ho potkal v cizine nejaky maler,uz v lete tady byl par mesicu,pak odjel na pul roku a ted prijel znova,spis si myslim,ze ho potkal rozchod s partnerkou.
Jinak jakmile si muj BM manzel zalozil fejz,nekdo kdo s nama chodil do ucnaku,uz to zjistil a chteji usporadat sraz tridy.Zalozili i stranku tridy,takze konverzace velice zajimava,sraz tridy me prislo,ze se bude delat jen kvuli nemu, memu BM,kazdy chce tu hvezdu tridy videt i po letech.Byl to milacek cele tridy a koukam,ze to tak i zustalo.Protoze ho tam vsichni obdivuji.Pritel s toho moc nadseny neni,ze tam chci jit taky.Ale myslim si,ze by bylo hloupe nejit.Pritel,ale slibil,ze pro mne prijede,pokud tam nebudu dlouho.

erem, možná si jen namlouváš, co sama chceš slyšet.
Nevěř všemu, co kdo píše. Možná jsi úplně vedle, že každý chce hvězdu třídy vidět a že ho všichni obdivují. A možná i obdivují, protože neznají okolnosti. Však je ten obdiv nic nestojí.
Ty víš, jaká je skutečná pravda. Jak tebe a děti nechal na holičkách a stále vám dluží kupu peněz na výživném. To napiš na ten tvůj fejz...
Proč stále dᚠna to, co jiní? Proč je hloupé na sraz nejít? Udělej už taky jednou to, co chceš ty.
No ale, ty vlastně jít chceš. A to je jen tvá výmluva, že by bylo hloupé nejít... Aby sis to zdůvodnila, proč vlastně jít "musíš"... Stále jsi nedospěla.

Evo,na sraz jit chci,chci videt spoluzaky po 30 letech.Pokud se me tam libit nebude,jsem domluvena s pritelem,ze pro mne hned dojede .Rozhodne nebudu na srazu rozebirat nase soukromi.To,ze ho spoluzaci obdivuji je pravda,vidi ho v jeho 17 letech.Byl v kolektivu oblibeny.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#131 15. 1. 2019 10:09

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

plava napsal(a):

Když dnes po cca 45 letech potkám tzv hvězdu třídy, idol všech dívek na výletě v deváté třídě, jsem ráda, že jsem k těm obletujícím ani nebyla přizvána. I když mě tehdy mrzelo, že si mě tzv hvězda všimla, jen když potřebovala opsat domácí úkol. Teď po letech bych si z hvězdy, ze které nezaměstnaný alkoholik rvala vlasy.

Ja bych zase litovala,ze jsem na sraz nesla,ale mozna,ze potom budu litovat,ze jsem tam sla kdo vi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#132 15. 1. 2019 14:39

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

eremuruss napsal(a):

Evo,na sraz jit chci,chci videt spoluzaky po 30 letech.Pokud se me tam libit nebude,jsem domluvena s pritelem,ze pro mne hned dojede .Rozhodne nebudu na srazu rozebirat nase soukromi.To,ze ho spoluzaci obdivuji je pravda,vidi ho v jeho 17 letech.Byl v kolektivu oblibeny.

Na srazech třídy po x-letech se samozřejmě mluví o soukromí, o tom, jak jsme žili v těch letech po škole, co jsme se neviděli. O čem jiném by se asi tak mluvilo? A proč bys ty měla tajit, že jsi rozvedená s tou hvězdou? Nebo ty to budeš tajit? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#133 15. 1. 2019 14:55

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Eva. napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Evo,na sraz jit chci,chci videt spoluzaky po 30 letech.Pokud se me tam libit nebude,jsem domluvena s pritelem,ze pro mne hned dojede .Rozhodne nebudu na srazu rozebirat nase soukromi.To,ze ho spoluzaci obdivuji je pravda,vidi ho v jeho 17 letech.Byl v kolektivu oblibeny.

Na srazech třídy po x-letech se samozřejmě mluví o soukromí, o tom, jak jsme žili v těch letech po škole, co jsme se neviděli. O čem jiném by se asi tak mluvilo? A proč bys ty měla tajit, že jsi rozvedená s tou hvězdou? Nebo ty to budeš tajit? va

To tajit nemusim,vsichni vi,ze jsme spolu byli.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#134 15. 1. 2019 15:51

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

eremuruss napsal(a):

To tajit nemusim,vsichni vi,ze jsme spolu byli.

Psala jsem o vašem rozvodu, ne o tom, že jste spolu byli.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#135 15. 1. 2019 18:53

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Já bych na sraz šla. Jasně, bude se probírat soukromí. To snad Erem dá. Třídní hvězda je zkrachovalá existence, nad kterou se asi obdivem ostatní kácet nebudou. Už jsou to přece zralí lidé, kteří budou mít nějakou kariéru, majetek, zázemí. A co má on? Holý zadek.Navíc, který sraz se točí kolem jednoho člověka?
Erem, nic bych si s ním nevyříkávala, on to stejně nepobere a na srazu už vůbec ne. Tam se mᚠpobavit.

Není tady

 

#136 16. 1. 2019 4:35

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

lea64 napsal(a):

Já bych na sraz šla. Jasně, bude se probírat soukromí. To snad Erem dá. Třídní hvězda je zkrachovalá existence, nad kterou se asi obdivem ostatní kácet nebudou. Už jsou to přece zralí lidé, kteří budou mít nějakou kariéru, majetek, zázemí. A co má on? Holý zadek.Navíc, který sraz se točí kolem jednoho člověka?
Erem, nic bych si s ním nevyříkávala, on to stejně nepobere a na srazu už vůbec ne. Tam se mᚠpobavit.

Vsichni co se ozvali,nikdo zadnou karieru nema,jediny   kdo si na neco hraje je muj BM.abych pravdu rekla jdu tam se zvedavosti.

Upravil(a) eremuruss (16. 1. 2019 4:37)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#137 16. 1. 2019 7:36

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

eremuruss napsal(a):

lea64 napsal(a):

Já bych na sraz šla. Jasně, bude se probírat soukromí. To snad Erem dá. Třídní hvězda je zkrachovalá existence, nad kterou se asi obdivem ostatní kácet nebudou. Už jsou to přece zralí lidé, kteří budou mít nějakou kariéru, majetek, zázemí. A co má on? Holý zadek.Navíc, který sraz se točí kolem jednoho člověka?
Erem, nic bych si s ním nevyříkávala, on to stejně nepobere a na srazu už vůbec ne. Tam se mᚠpobavit.

Vsichni co se ozvali,nikdo zadnou karieru nema,jediny   kdo si na neco hraje je muj BM.abych pravdu rekla jdu tam se zvedavosti.

Erem, neříkej, že jsou všichni bez práce! Věřím, že naprostá většina jich bude mít práci, bydlení, rodinu. Zatímco ta bývalá hvězdička třídy se ukáže jako zkrachovalec s holým zadkem.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#138 16. 1. 2019 8:28

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Záleží na tom, co přesně si kdo pod slovem KARIÉRA představuje.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#139 17. 1. 2019 17:06

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Tak já jsem kariérou myslela úspěšnou pracovní historii. Nedávno jsem také byla na srazu a bývalá třídní hvězda, dnes nezaměstnatelný alkoholik, se snažil na sebe neustále strhávat pozornost. Nikdo ale nebyl zvědavý na jeho stoleté historky, tak se nakonec definitivně uchýlil k pivu. Myslím, že ani Eremin BM nezazáří.

Není tady

 

#140 17. 1. 2019 18:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Tak, ono je to vždy aj o prijímači... Moja stredoškolská láska prišla minule asi prvý(alebo najviac druhý - okrem úplne prvého) pomaturitný zraz, a hoci kariéru urobil nesmiernu, nejako nebol stredobodom... Trochu sa asi aj on sám tváril akože "čo ja tu medzi vami robím" a trochu to bolo aj ostatnými, ktorí chodíme na všetky zrazy a niektorí sa stretávame aj medzi nimi. Proste nehviezdil ako kedysi a ani ja som už z neho nemala vlhko v nohavičkách. A svoje niekdajšie opojenie som si ospravedlňovala len útlym vekom a neskúsenosou rodna .


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#141 23. 1. 2019 20:45

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Zvědavost mi nedá ......... Erem, už byl sraz spolužáků po milionu let? Pokud ano, jaké to bylo?

Není tady

 

#142 24. 1. 2019 10:57

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Barča napsal(a):

Zvědavost mi nedá ......... Erem, už byl sraz spolužáků po milionu let? Pokud ano, jaké to bylo?

Jeste nebyl,az za mesic.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#143 10. 3. 2019 12:40

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Erem, tak jak jsi zvládla sraz, jak ses tam cítila?


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#144 11. 3. 2019 7:22

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

eremuruss napsal(a):

Predstavovala jsem si takovy vztah asi jako Anicka z Bedou z Ulice.Je spousta rozvedenych paru ktery spolu vychazeji.Tak nejak me chybi to,ze deti by meli rodice na blizku......i kdyz syn o sveho otce nestoji.Dcera ho navstevuje,tak nejak chci,aby byvaly mel vycitky,ze s tema detma nebyl v kontaktu.Jo,ted je BM  ouvej,dopadl velice spatne ,zije sam s matkou kde neni koupelna ani zachod.........Jak on sam pronesl,ze se mu zivot nepovedl,jedine co se mu pry povedlo jsou fajn deti.
Pritel se ted chova silene za celych 10 let zadna zarlivost,zadna neduvera ke me a ted se chova doslova jako zarlivy silenec.Nemuzu jit ani se psem sama co kdybych byvalemu volala......kontroluje mi fejz,no hruza.Presvedcit ho nedokazu.

Erem, popravdě řečeno, se tvému příteli ani moc nedivím.Jak si vlastně představuješ přátelství se svým BM? Budeš mu dělat vrbu, nechᚠsi mazat med kolem pusy, že se mu povedly dvě fajn děti? Děti, o které léta nejevil žádný zájem? Mᚠpředstavu o životě jako o mýdlové opeře? Dej pozor, aby tě ta představa nestála současný vztah.A proč chceš, aby měl výčitky? Teď najednou, po tolika letech? Nech to plavat, nevstoupíš dvakrát do jedné řeky.

Upravil(a) carpediem (11. 3. 2019 7:23)


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#145 17. 3. 2019 10:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

vrabčák napsal(a):

Erem, tak jak jsi zvládla sraz, jak ses tam cítila?

Sraz probehl,presne jak jsem ocekavala,byvaly byl stredem pozornosti.O svem soukromi moc nemluvil a kdyz tak se jen vytahoval co ma penez a co mel zen v posteli.Se mnou moc nekomunikoval,probehlo par vet i kdyz jsme sedeli naproti sobe.Casto jsme na sebe koukli a to bylo vsechno.Sel ven kourit,kdyz ja prave telefonovala se synem.Tam jsem s nim promluvila par vet o detech ,ale vzdy byl otoceny ke me zady,Proc....netusim.Dokouril a rychle se odebral zpet do restaurace.Jinak strasne zestarnul,ale dusi stale ten pubertak,to co ja na nem tak milovala.Jinak sraz se moc vydaril.

Upravil(a) eremuruss (17. 3. 2019 10:21)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#146 17. 3. 2019 13:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Erem, díky.
Byl sice středem pozornosti (jak jste byli tehdy zvyklí), ale podle tvých slov se před ostatníma zrovna nevyznamenal... To, že byl při vašem "dialogu" k tobě otočený zády, je hodně ošklivý; možná byl v rozpacích kvůli svýmu nečistýmu svědomí. Jeho duše puberáka patří do vzpomínek, teď už by měl být někde jinde. Snad tě to setkání dostatečně uklidnilo. Nekomplikuj si život, važ si sama sebe. Ale je fajn, že se sraz celkově povedl. smile
Moc Ti držím palce! big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#147 17. 3. 2019 15:40

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

Vrabčák to moc hezky napsal! Dík!
A díky tobě, Erem. Je fajn, že sraz byl, že ty jsi byla na něm, že ses bavila a navíc udělala tuto zkušenost. Jsi o kus dál. stolt

Není tady

 

#148 17. 3. 2019 17:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

No, myslím, si, že s tebou nekomunikoval hlavně proto, že Ty jediná víš, jak si před ostatními vymýšlel. Protože se vrátil vpodstatě s holou řití.
A duše puberáka v jeho věku už je spíš trapná.
Dobře žes šla.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#149 17. 3. 2019 20:00

Lena39
♥♥-----
Registrovaný: 19. 7. 2018
Příspěvky: 45

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

eremuruss napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Erem, tak jak jsi zvládla sraz, jak ses tam cítila?

Sraz probehl,presne jak jsem ocekavala,byvaly byl stredem pozornosti.O svem soukromi moc nemluvil a kdyz tak se jen vytahoval co ma penez a co mel zen v posteli.Se mnou moc nekomunikoval,probehlo par vet i kdyz jsme sedeli naproti sobe.Casto jsme na sebe koukli a to bylo vsechno.Sel ven kourit,kdyz ja prave telefonovala se synem.Tam jsem s nim promluvila par vet o detech ,ale vzdy byl otoceny ke me zady,Proc....netusim.Dokouril a rychle se odebral zpet do restaurace.Jinak strasne zestarnul,ale dusi stale ten pubertak,to co ja na nem tak milovala.Jinak sraz se moc vydaril.

Takže (s prominutím) podvraákem byl a podvraákem také zůstal. Nesahá ti ani po kotníky, snad už jsi mu na to neskočila a přešla tě nějaká snaha se s ním "přátelit".

Není tady

 

#150 17. 3. 2019 21:10

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Jaky mate vztah z byvalym manzelem po rozvodu?

vrabčák napsal(a):

Erem, díky.
Byl sice středem pozornosti (jak jste byli tehdy zvyklí), ale podle tvých slov se před ostatníma zrovna nevyznamenal... To, že byl při vašem "dialogu" k tobě otočený zády, je hodně ošklivý; možná byl v rozpacích kvůli svýmu nečistýmu svědomí. Jeho duše puberáka patří do vzpomínek, teď už by měl být někde jinde. Snad tě to setkání dostatečně uklidnilo. Nekomplikuj si život, važ si sama sebe. Ale je fajn, že se sraz celkově povedl. smile
Moc Ti držím palce! big_smile

Ja myslim,ze ho spoluzaci docela brali.To prave nevim,proc ke me byl otoceny zady.Se mnou se bavil spise odmerene.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů