Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 19. 9. 2018 18:08

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: císařský řez

mučitelka napsal(a):

Zdravím mám naplánovaný porod císařem a chci se zeptat jak je s to hojením jizvy a jak moc to bolí? Nikoho v okolí nemám,koho bych se zeptala. Děkuji

Todle nelze říct takto obecně, každý to má prostě jinak, jak práh bolestivosti, tak celkovou rekonvalescenci. Bolet to bolí, o tom žádná, ale přežít se to dá smile

Není tady

 

#77 12. 10. 2018 14:00

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: císařský řez

Teď jsem se vrátila od kamarádky,která žije v Rakousku. Byla jsem za ní v porodnici kouknout se na jejího prvního potomka,kterého rodila císařem. Ptala jsme se jí jestli ji ta jizva nebolí a ukazovala mi,jak má na břichu přidělanou pumpičku,která ji od bolesti pomáhá. Tak se zkus na to zeptat svého doktora.

Není tady

 

#78 15. 10. 2018 10:30

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: císařský řez

Ahoj sestra teď porodila v Rakousku a ukazovala mi,že má takovou pumpičku přidělanou na břichu a ta jí pomáhá od bolesti po císaři. Tak se zkus zeptat svého gynekologa jestli o tom něco neví.

Není tady

 

#79 15. 10. 2018 16:56

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14653

Re: císařský řez

Radkkoko, to je náhodička! Kamarádka i sestra porodily v Rakousku, obě císařem a obě vyfasovaly šikovnou pumpičku.
A nebo je tvoje sestra zároveň tvojí kamarádkou a tvoje kamarádka tvou sestrou? par


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#80 15. 10. 2018 21:20

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: císařský řez

vrabčák napsal(a):

Radkkoko, to je náhodička! Kamarádka i sestra porodily v Rakousku, obě císařem a obě vyfasovaly šikovnou pumpičku.
A nebo je tvoje sestra zároveň tvojí kamarádkou a tvoje kamarádka tvou sestrou? par

To prostě nevymyslíš stolt

Není tady

 

#81 17. 10. 2018 6:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: císařský řez

Já chci tu pumpičku poznat... ještě jsem neviděla odpumpovávat bolest...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#82 17. 10. 2018 9:39

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: císařský řez

helena napsal(a):

Já chci tu pumpičku poznat... ještě jsem neviděla odpumpovávat bolest...

Viď? By se mi teď taky jedna tuze hodila, jsem po stomatochirurgickém zákroku, čelist dobitá a bolavá, sakra sem s pumpou.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů