Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#9601 16. 8. 2018 13:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

LENNNA napsal(a):

A radost mi udělalo také počasí! Včera a dnes byla v podstatě zima! tummenuppbig_smile

O něco nižší teplota mi taky udělala radost. smile Ale zima?!!!?? Leno, nepřebývᚠty na nějaký hoře nebo kopci? wink
Opravdovskou radost pocítím, až začne konečně pravidelně a dostatečně pršet a příroda se bude mít šanci vzpamatovat.

Mne sa tiež u nás zdalo zima, keď sa "ochladilo" na 23°C - asi je to relatívne. PO tých 40-tkach mi to pripadalo ako kosa...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9602 16. 8. 2018 16:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Zvieratá sú rados.... stolt tak ako deti. A dobrý pocit zo záchrany tiež nie je na zahodenie. wink

Zamáčkla jsem málem slzičku big_smile, když mi "dítě" řeklo: "Mami, ty jsi tenkrát měla pravdu, když jsi mi říkala…"
Jen mu to holt trvalo několik let, no... wink ale radost mi to fakt udělalo... asi jsem je přece jen tak blbě nevychovala gloria


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9603 16. 8. 2018 19:55

Soleil
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 7. 2007
Příspěvky: 885

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

vrabčák napsal(a):

LENNNA napsal(a):

A radost mi udělalo také počasí! Včera a dnes byla v podstatě zima! tummenuppbig_smile

O něco nižší teplota mi taky udělala radost. smile Ale zima?!!!?? Leno, nepřebývᚠty na nějaký hoře nebo kopci? wink
Opravdovskou radost pocítím, až začne konečně pravidelně a dostatečně pršet a příroda se bude mít šanci vzpamatovat.

Mne sa tiež u nás zdalo zima, keď sa "ochladilo" na 23°C - asi je to relatívne. PO tých 40-tkach mi to pripadalo ako kosa...

Jo jo, všechno je relativní. Já jsem byla vloni v létě ve Francii na stáži. A tam bylo pár dní velký vedro, tak kolem 35 stupňů a pak se náhle ochladilo na cca 20. Zatímco my Evropanky jsme přišly v lehkých svetřících, kolegyně z Afriky si oblíkly zimní bundy, čepice a šály s motivy sněhových vloček a třásly se zimou big_smile

Upravil(a) Soleil (16. 8. 2018 19:56)

Není tady

 

#9604 16. 8. 2018 22:29

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

stolt , relativita je zajímavá záležitost... big_smile

Zas moje cestovatelský zážitky: Seděla jsem v autobusu a přistoupila lehce odulá paní s objemným batohem na zádech a s milým pejskem na vodítku. Na batohu měla přivázanou násadu ke koštěti. Pejsek mi roztomile hopsal po nohách a paní mě vytrvale ohrožovala násadou. wink
Po ulici kráčela mladá maminka s batohem na zádech a s mrňouskem za ruku, z batohu jí trčel dětský smetáček. smile
Dneska jsem si v metru náhodou sedla vedle vrchního Piráta. Spontánně jsem se na něj usmála a slečna opouštějící sedadlo z druhý strany ho dokonce s úsměvem pozdravila. big_smile (Piráty jsem nevolila.)


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9605 17. 8. 2018 7:12

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

LENNNA napsal(a):

A radost mi udělalo také počasí! Včera a dnes byla v podstatě zima! tummenuppbig_smile

O něco nižší teplota mi taky udělala radost. smile Ale zima?!!!?? Leno, nepřebývᚠty na nějaký hoře nebo kopci? wink
Opravdovskou radost pocítím, až začne konečně pravidelně a dostatečně pršet a příroda se bude mít šanci vzpamatovat.

big_smile nene, žádná hora big_smile (ikdyž teda jsem z Krušných Hor big_smile
Ale když to z 38°C klesne na 23°C, tak se to najednou zdá jako zima smile
S tou vodou mᚠpravdu! sad

Upravil(a) LENNNA (17. 8. 2018 7:14)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9606 21. 8. 2018 17:13

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Budu mít radost v 19.30, až se budou místní antiZB kukat na opozdenej a sestrihanej proslov našeho "zastíněného" prezidenta Šišku..., jó, ten má šišku, fištrón jeden...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#9607 21. 8. 2018 20:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Hezky to řekl Pan Prezident Kiska. Díkybohu za to a za moudré lidi v našich zemích. hjarta


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9608 21. 8. 2018 22:10

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Pietní vzpomínkové shromáždění, kterého jsem se zúčastnila.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#9609 22. 8. 2018 22:31

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Na plovárně s Karlem Plíhalem-na Artu, rozhovor z roku 2000. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9610 23. 8. 2018 0:43

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Na plovárně s Karlem Plíhalem-na Artu, rozhovor z roku 2000. big_smile

Letos jsem ho zažila v Telči. Vzhledem k tomu, že měl zdravotní problém, nehrál (hrál jeho parák), pouze zpíval.
smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#9611 23. 8. 2018 7:51

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Lístky na The Tap Tap a 4tet.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#9612 23. 8. 2018 15:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Predvčerom grilovačka z roboty vo vinohrade (komunálnom) nášho marketingového šéfa.... a dnes to, že napriek - mnou nezavinenému - celodennému sklzu sa nakoniec všetky veci nejako samy urovnali, meškanie nevadí, pohovor, ktorého som sa bála (a kvôli ktorému sa mi poposúvalo všetko ostatné) dopadol dobre a ja asi za chvížu vyrazím s dobrým pocitom na kupko rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9613 23. 8. 2018 15:11

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Predvčerom grilovačka z roboty vo vinohrade (komunálnom) nášho marketingového šéfa.... a dnes to, že napriek - mnou nezavinenému - celodennému sklzu sa nakoniec všetky veci nejako samy urovnali, meškanie nevadí, pohovor, ktorého som sa bála (a kvôli ktorému sa mi poposúvalo všetko ostatné) dopadol dobre a ja asi za chvížu vyrazím s dobrým pocitom na kupko rock

storstark


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#9614 23. 8. 2018 15:45

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Carpe, pamatuju si, že jste byli i na K. P. big_smile

Selimo, tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9615 23. 8. 2018 16:37

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dcery, kazda jinacim zpusobem...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#9616 23. 8. 2018 17:03

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Carpe, pamatuju si, že jste byli i na K. P. big_smile

Selimo, tummenupp

Jojo, po delší době naživo.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#9617 23. 8. 2018 17:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Predvčerom grilovačka z roboty vo vinohrade (komunálnom) nášho marketingového šéfa.... a dnes to, že napriek - mnou nezavinenému - celodennému sklzu sa nakoniec všetky veci nejako samy urovnali, meškanie nevadí, pohovor, ktorého som sa bála (a kvôli ktorému sa mi poposúvalo všetko ostatné) dopadol dobre a ja asi za chvížu vyrazím s dobrým pocitom na kupko rock

To je jasný důkaz toho, že když se někomu něco se*e, tak všechno... a v rámci světový rovnováhy se to musí někde srovnat lol


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9618 24. 8. 2018 13:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Výborné ale je, keď sa to vo finále zrovná tomu istému človeku wink ... Takže výsledok super, hoci čiastkové medzivýsledky katastrofa. vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9619 24. 8. 2018 13:39

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Výborné ale je, keď sa to vo finále zrovná tomu istému človeku wink ... Takže výsledok super, hoci čiastkové medzivýsledky katastrofa. vissla

Já si myslím, že ve finále se to srovná i každému z nás. Třeba v posledním životě, nebo v časovém meziprostoru, nebo tam, Bůh ví, kde, ale někde určitě smile Věřím nejenom v rovnováhu, ale i v takovouhle spravedlnost. stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9620 24. 8. 2018 14:58

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Po ránu (ráno nevím wink ) krásně zatažená obloha, ochlazení a aspoň trochu toho deště. big_smile I když... sluncežblunce zas vykukuje! dumbom


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9621 24. 8. 2018 15:01

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Po ránu (ráno nevím wink ) krásně zatažená obloha, ochlazení a aspoň trochu toho deště. big_smile I když... sluncežblunce zas vykukuje! dumbom

Ve 4.30, když jsem vstávala, u nás pršelo smile
A v Ústí, kde pracuji, se moc neochladilo, ale od rána sem-tam sprchne. A sem-tam svítí. Takové dubnové počasí. Chci jít od 17 hodin na venkovní divadelní představení, tak snad se vejde mezi dva deště smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9622 24. 8. 2018 15:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak to držím palce. Už jsem tu kdysi psala, jak jsem byla na Vyšehradě na koncertě kapely Vlasty Rédla v hrozným slejváku. Naštěstí mě napadlo vzít si pršipl᚝, a ne paraple. Koncert byl tak příjemný, že se z mokrý lavice nikdo nehnul. smile  smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9623 24. 8. 2018 18:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Eva. napsal(a):

Selima napsal(a):

Výborné ale je, keď sa to vo finále zrovná tomu istému človeku wink ... Takže výsledok super, hoci čiastkové medzivýsledky katastrofa. vissla

Já si myslím, že ve finále se to srovná i každému z nás. Třeba v posledním životě, nebo v časovém meziprostoru, nebo tam, Bůh ví, kde, ale někde určitě smile Věřím nejenom v rovnováhu, ale i v takovouhle spravedlnost. stolt

tummenupp storstark


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9624 24. 8. 2018 18:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Tak to držím palce. Už jsem tu kdysi psala, jak jsem byla na Vyšehradě na koncertě kapely Vlasty Rédla v hrozným slejváku. Naštěstí mě napadlo vzít si pršipl᚝, a ne paraple. Koncert byl tak příjemný, že se z mokrý lavice nikdo nehnul. smile  smile

Ja som zažila zrušené predstavenie na Letných shakeapearovských hrách (Búrku tongue ) - ale to bolo kvôli technike, čo sa doslova topila v prúdoch vody, vrátane elektro-káblov. Minulý rok Skútráci len trošku skrátili už aj tak zhutnené predstavenie, ale vydržali sme (skoro) všetci do konca.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9625 24. 8. 2018 18:22

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Pršííííííííííííííííííííííí


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů