Oznámení

11. prosince : Vážení uživatelé, bez předchozího souhlasu redakce nelze do diskuzí vkládat různé dotazníky. Tyto budou bez předchozí domluvy mazány. Děkujeme za pochopení!

25. listopadu : Blíží se advent a pomalu je čas myslet na výzdobu, přinášíme proto 5 nádherných dekorací pro LÍNÉ milovníky Vánoc

25.listopadu : Upečme si spolu povidlovou bábovku.

#1 5. 8. 2018 19:44

Zuzka60
♥------

Přivýdělek při evidenci na Úřadu práce

Dobrý den, mám takový dotaz ohledně přivýdělku při evidenci na úřadu práce. Jsem už 6 měsíců nezaměstnaná, beru podporu v nezaměstnanosti a ráda bych si přivydělala aspoň nějakou stokorunu pomocnými pracemi. Zajímalo by mne, zda to bude mít vliv na velikost podpory při nezaměstnanosti? Četla jsem totiž na https://www.1job.cz/prispevek/nekoliduj … ri-podpore že když pobírám podporu v nezaměstnanosti, tak si nesmím žádným způsobem přivydělávat jinak bych o ni přišla. Je to pravda? A jak to tedy řešit, to to mám dělat načerno? Prosím o radu.

Není tady

#2 5. 8. 2018 19:52

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Přivýdělek při evidenci na Úřadu práce

Nemůžete si raději najít práci? Dnes o práci nouze není.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#3 5. 8. 2018 21:58

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

Zuzka60 napsal(a):

A jak to tedy řešit, to to mám dělat načerno? Prosím o radu.

Tvuj odkaz jsem necetla, pac je asi blbe pochopenej, pri podpore se pracovat samozrejme ofiko da - jen uz ju nebudes moct zneuzivat, tak jak mas v planu dumbom
Tak to delej nacerno. dumbom
Az se to provali, zalozis si tady link s lepsim nazvem, napr. Jak "to" delaj (hm..., abych se nikoho nechtene nedotkla) úspěšní načerno pracující POTŘEBNÍ?
V "SZ" dostanes spoustu rad, v realu mozna "do drzky", coz schvaluju... a já s tebou, coz si zaslouzim, ...za svoju "cistou dušu a úpřimnost" grater

Takze praci načerno zdar, a "oškubávání státu" obzvlášť!!! styrka dumbom skurt usch

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#4 5. 8. 2018 22:54

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Nemám ráda tento systém, kdy ti skutečně potřební (a není jich málo) většinou nedostanou nic. Pokud je člověk zdravý a má dvě ruce, měl by pracovat a ne, aby ho živil stát, tím pádem my.

Není tady

#5 8. 8. 2018 17:30

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Zuzka60 napsal(a):

Dobrý den, mám takový dotaz ohledně přivýdělku při evidenci na úřadu práce. Jsem už 6 měsíců nezaměstnaná, beru podporu v nezaměstnanosti a ráda bych si přivydělala aspoň nějakou stokorunu pomocnými pracemi. Zajímalo by mne, zda to bude mít vliv na velikost podpory při nezaměstnanosti? Četla jsem totiž na https://www.1job.cz/prispevek/nekoliduj … ri-podpore že když pobírám podporu v nezaměstnanosti, tak si nesmím žádným způsobem přivydělávat jinak bych o ni přišla. Je to pravda? A jak to tedy řešit, to to mám dělat načerno? Prosím o radu.

a to je zvláštní, že i po šesti měsících berete podporu v nezaměstnanosti, leda, že by jste měla výplatu posunutou o odstupné nebo máte podporu při rekvalifikaci nebo jenom mlžíte a snažíte se se hodit odkaz :-P

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí