Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 6. 2008 20:36

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Hubnutí..

Zdravím Vás.. opět.. Jako vždy píšu o dalším mém blbém problému.. a to jest tlouška.. Nejsem moc tlutá, ale stydím se za to, potřebuji poradi jak to shodit.. Každý mi řekne a přestanu jíst.. nojo, ale já nemám vůli, sportuju pořád a nic, a bulimička fakt být nechci..

Není tady

 

#2 25. 6. 2008 14:19

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: Hubnutí..

GaBUShkA napsal(a):

Zdravím Vás.. opět.. Jako vždy píšu o dalším mém blbém problému.. a to jest tlouška.. Nejsem moc tlutá, ale stydím se za to, potřebuji poradi jak to shodit.. Každý mi řekne a přestanu jíst.. nojo, ale já nemám vůli, sportuju pořád a nic, a bulimička fakt být nechci..

Proboha jen nepřestávej jíst yikesusch

Vykašli se na anorexii, bulimii a podobný ŽIVOTU NEBEZPEČNÝ metody - mě na anorexii málem umřely 2 kamarádky!!!usch

Můžu se zeptat proč se stydíš, když píšeš, že "nejsem moc tlustá"? Co to podle tebe znamená?

Určitě je dobrý sportovat - ono není důležitý kolik vážíš, kolik centimetrů mᚠv pase, přes boky a pod. , ale jak vypadᚠcelkově - a sportem zpevněná postava nemůže vypadat blbě ani s mnoha kilogramy "nadváhy" wink

Takže sportuj , hýbej se , hodně pomůže vybírat vhodné střihy oblečení - a letošní móda volných triček (přestřižených pod prsy, nebo někdy i volné už od výstřihu) je super snad úplně pro všechny smile

Opálené těla taky vypadá o něco lépe  tummenupp

A hlavně neřeš svojí váhu, není to dobrý vůbec k ničemu a lidi se na tebe nedívají podle toho jak vypadáš, ale podle toho jak se cítíš gloria

Já taky nejsem zrovna hubená (tlustá teda taky ne - 65kg na 170cm) a hlavně neřeším co si myslí ostatní, ale mám se ráda taková jaká jsem vissla

Není tady

 

#3 25. 6. 2008 15:53

TamtaOna
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 3. 2007
Příspěvky: 309

Re: Hubnutí..

Tak to já bych zase ráda přibrala a nejde to a nejde... mohu se cpát jak chci... zaručené černé pivo, B-komplex, kvasnice... nic... Takže holt... nezbývá než se smířit...
Hlavně holka neblbni. Lepší nějaké kilíčko navíc než psychické nemoci. A pokud vyloženě netečeš, netrap se. Sportuj, jez pětkrát denně, hodně zeleniny a ovoce, pij vodu a bylinné čaje ... neslaď bílým cukrem (nahraď medem), necpi se na noc sladkostmi, nepij sladké limonády... a bude wink

Není tady

 

#4 26. 6. 2008 19:57

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Re: Hubnutí..

Selene: znamená to, že nemám velké břicho, které by mi "přetékalo" přes gatě ale ani nejsem hubená.. Mě to nevadí, já jsem s tím spokojená, spíš moje boky jsou dfěs.. Mám totiž enormně široká ramena a boky mám takové.. ehm.. neobvykle hranaté :-D

Není tady

 

#5 27. 6. 2008 13:57

kiwi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 432

Re: Hubnutí..

Jaký sport děláš? Já jsem začla chodit do posilovny a už se někdy podívám i do zrcadla wink . Poprvé jsem tam zašla,když tam byl trenér a ten mi řekl co a jak mám dělat. A když jsem něco nevěděla,tak sem se ho zeptala. Doporučil mi i nějakou paní ohledně jídla, ale to jsem nechala na později.


http://lb5m.lilypie.com/bLkjp10.png
http://lb2f.lilypie.com/yHoip2.png

Není tady

 

#6 27. 6. 2008 16:28

GaBUShkA
♥♥-----
Registrovaný: 24. 11. 2007
Příspěvky: 36
Web

Re: Hubnutí..

kiwi:
Hrávala jsem házenou, teď hraji forbal, basket... Také bYch chtěla chodit do posilky, jenže je to neznámá oblast, nevím na co který stroj je.. A tam žádný trenér není.. A tu paní bych také brala..

Není tady

 

#7 29. 6. 2008 12:47

Selene
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 161

Re: Hubnutí..

GaBUShkA napsal(a):

Selene: znamená to, že nemám velké břicho, které by mi "přetékalo" přes gatě ale ani nejsem hubená.. Mě to nevadí, já jsem s tím spokojená, spíš moje boky jsou dfěs.. Mám totiž enormně široká ramena a boky mám takové.. ehm.. neobvykle hranaté :-D

Zase víš jak, každý má jinou stavbu těla - třeba sestřenka zdědila po mámě kolosální zadek a neudělá s tim nic ikdyby se stavěla na hlavu, sportovala 20hodin denně a nejedla big_smile

Kašli na poměry proporcí, ty se srovnat vážně skoro nedaj - buď celá zhubneš(ale problematická partie půjde až nakonec, nebo přibereš - tehdy bude problémová partie první tummenupp - to mám odzkoušený)
Co tak slýchávám, tak na celkový posílení těla a na zadek je jízda na koni - mě to hodně láká, ale bohužel jsem zatím neobjevila nic v mém okolí sad no a pak třeba i in-liny a kolo wink

A ty ramena myslím budou mít spojitost se sporty které teď dělᚠ- ano je celkem logicky jasné že ve sportu kde používᚠpřevážně ruce, si ty záda namakᚠa svaly holt nějakej ten objem mají dumbom¨

V tý posilce není nic tak strašnýho  - stačí si sehnat kamarádku která už tam byal, nebo hodit očkem po nějakym sympatickym fešákovi a tě provede styrka

Není tady

 

#8 14. 12. 2016 16:00

Lolaa
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 59

Re: Hubnutí..

ahoj mám taky problémy s hubnutím.Jsem plnějších tvarů a ráda bych sundala tak 20kg.Zkusila jsem toho hodně,ale už nevím jak dál.Díky za dobré rady

Není tady

 

#9 14. 12. 2016 16:05

Ronda
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 50

Re: Hubnutí..

Lolaa napsal(a):

ahoj mám taky problémy s hubnutím.Jsem plnějších tvarů a ráda bych sundala tak 20kg.Zkusila jsem toho hodně,ale už nevím jak dál.Díky za dobré rady

Aho ja mela stejne problemy jako ty.Zkusila jsem vse a porad nic.Na konec jsem objevika proteinovou dietu a podarilo se mi shodit 20kg za 3mesice.

Není tady

 

#10 14. 12. 2016 16:09

Lolaa
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 59

Re: Hubnutí..

A co je to za dietu,musela bych se poradit s rodiči.Táta mi to určitě zaplatí.

Není tady

 

#11 14. 12. 2016 16:13

Ronda
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 50

Re: Hubnutí..

Tech diet je hodne,ale maloktera je ucinna.Je to www.prodietix.cz.  Vse resis jenom pres internet a nemusis nikam chodit.Me se to strasne libilo,ze nemusim nikam chodit a vyslikat se pred nekym cizim.Jsem hodne stydliva.

Není tady

 

#12 14. 12. 2016 16:16

Lolaa
♥♥-----
Registrovaný: 14. 12. 2016
Příspěvky: 59

Re: Hubnutí..

Díky za tip,mrknu na to s rodičema a snad mi to táta zaplatí.To jsem ráda,že se nemusí nikam chodit a jenom se komunikuje přes internet.Jsem taky stydlivá a nedokázala bych někam zajít a vyslíct se před cizím člověkem, leda až zhubnu smile))

Není tady

 

#13 27. 2. 2017 15:12

anela
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 397

Re: Hubnutí..

Ronda nebo Lolaa ... při tom hubnutí si zajdi taky na psychiatrii ....

Není tady

 

#14 28. 2. 2017 11:45

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Hubnutí..

Staci nezrat a zhubnes hned,ja mam od noveho roku o 7 kilo min


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#15 28. 2. 2017 12:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hubnutí..

Staci nezrat a zhubnes hned
RondaLolaa nepotřebuje zhubnout, ale cpát všude nablblou reklamu... http://fora.babinet.cz/img/smilies/skurt.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 28. 2. 2017 13:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hubnutí..

No jo Erem, když ty si hubneš drze a provokativně sama a žádná úžasná dietářská společnost z toho nic nemá....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#17 28. 2. 2017 13:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hubnutí..

žádná úžasná dietářská společnost...
... nepotřebuje, aby klienti/ky hubli/y přece.
To je proti smyslu jejich existence...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 28. 2. 2017 13:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hubnutí..

no jo, vlastně...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#19 17. 2. 2018 19:35

Latifa
♥♥-----
Registrovaný: 8. 2. 2017
Příspěvky: 27

Re: Hubnutí..

Ahoj cvičím a zdravě jím,ale kila mi nejdou dolů.Copak s tím?

Není tady

 

#20 17. 2. 2018 20:04

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Hubnutí..

Latifa napsal(a):

Ahoj cvičím a zdravě jím,ale kila mi nejdou dolů.Copak s tím?

Drahá, na tohle téma jsi tady se svými klony již mnohokrát "debatovala".
Třeba vloni v prosinci jsi tady upustila tuhle perlu:
Ahoj já začala jezdit na kole abyh se dostala do formy jako dříve.Zkusila jsem si k tomu pořídit dobrý koktejl na www.koktejlhnus.cz a musím říci,že mi to hubnutí šlo snáze.


Takže si ty svoje koktejly sbal, a jdi zalézt zase tam, odkud ses vyhrabala. fuckyou


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#21 22. 2. 2018 11:13

domovnice
♥------
Registrovaný: 21. 2. 2018
Příspěvky: 7

Re: Hubnutí..

Kup si koktejly chiashake. Mě hodně pomohly v hubnutí a mají výbornou chu.

Není tady

 

#22 22. 2. 2018 16:29

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hubnutí..

Souhlasím - koktejly jsou super. třeba tento - semafor

https://1gr.cz/fotky/lidovky/10/124/lnc460/GLU382777_semafor.jpg


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#23 22. 2. 2018 16:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Hubnutí..

Judyna napsal(a):

Souhlasím - koktejly jsou super. třeba tento - semafor

Viď - nebo mozek... leckdo by ho měl mít na předpis lol

https://1gr.cz/fotky/lidovky/11/011/lngal/GLU38480e_mozek1.jpg


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 23. 2. 2018 21:45

christiana66
♥♥-----
Registrovaný: 31. 10. 2017
Příspěvky: 48

Re: Hubnutí..

Ahoj, hubnutí je pro nás věčné téma:) pokud to myslíš vážně, tak bych se poradila s nějakým odborníkem na výživu. Cvičení je jedna věc, ale většinou je to vše o jídle. Další a možná ta nejdůležitější věc je, aby byl člověk v pohodě a měl se rád...pak žádné hubnutí není stresující a jde to mnohem lípsmile

Není tady

 

#25 24. 2. 2018 18:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Hubnutí..

No vidíš to. A jde to i bez reklamy...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů