Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#1 13. 9. 2016 22:50

LADK
♥------

Nevim co delat

Ahoj,muzu se zeptat na vas nazor? Mam pritele,3 roky,zjistila jsem,kdyz se opije tak,je schopen mit sex s chlapem,dela s 25 chlapama,nekdy je i 2-3 tydny v praci,kdyz neco oslavuji,tak to prezenou s pitim a pak se to stane.
Volam si s nim,pres skyp a bohuzel,jsem byla svedkem,slysela jsem, jak mu tam druhy chlap,rika veci co si rikaji,zamilovany lidi a bylo slyset,jak se ten chlap uspokojuje a jine veci.Muj pritel,byl tak opily,ze nevedel pomalu o svete,jen neco mumlal,ani druhy den,nevedel,ze semnou mluvil,skyp,urcite zapnul ten druhy a chtel abych to slysela.
Miluju ho, ale nevim co mam delat,jasne,ze on to nechce priznat a zapira a ja jsem zoufala.Mam strach,kdy se opet opije a bude se to opakovat.Dekuju za vas nazor.

Není tady

#2 14. 9. 2016 4:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Nevim co delat

Já bych se v první řadě zamyslela nad alkoholizmem svého přítele. Jestli chci žít a mít děti s mužem, který nejspíš nadměrně  holduje alkoholu.  Ty vidíš možná jeho bisexualitu a nevidíš to, co je možná ještě větší problém ve vztahu, a to je alkoholizmus příttele?

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#3 14. 9. 2016 6:41

vera
♥♥♥♥♥♥-

Utíkej, utíkej............co nejrychleji pryč z takového vztahu

Není tady

#4 14. 9. 2016 18:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Nevíš, co máš dělat?  va  va  va  Proč se v týhle situaci ještě vůbec zajímáš o názor druhých???

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Někde tu je...

#5 12. 2. 2018 18:46

prece ja
♥------

Boji s se,ze se opije a bude se to opakovat. Byt tebou mam spíš obavy ,ze se to stane i kdyz se neopije. A bacha - výmluva na opilost a to ze si nepamatuje je prilis častá.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí