Oznámení

6. listopadu : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

6. listopadu : Potřebuju tip na výlet či akci na odpoledne? Sekce KAM VYRAZIT.

6. listopadu : V naší tvůrčí dílně na vás čeká adventní kalendář.

6. listopadu : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#226 15. 11. 2017 1:00

Gloria
♥------
Místo: Kanada

Re: Přeběhlická

Mášapáša napsal(a):

ohnivazenaMagdalena napsal(a):

Užij si to a ať vyjde počasí....   

Mášapáša napsal(a):

Hlásím nastávající dovolenkovou pauzu, zítra (až do neděle) razíme do Budapešti, kde to miluju, jezdíme tam každý rok. Tak snad to tady hezky rozjedete, ať mám potom co dočítat.

http://img23.rajce.idnes.cz/d2301/14/14 … .jpg?ver=0

Děkuju, mně se tam tak líbí, že je mi počasí snad i jedno. Tropy nebudou a to je hlavní big_smile

MasoPaso, tak si to uzij, preji ti hezke pocasi, v Budapesti je krasne, ja tam byla vloni s manzelem cely tyden, rada na to vzpominam, paaaaaaaaaaaaaaa

Není tady

#227 15. 11. 2017 2:14

Gloria
♥------

Gloria napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

ohnivazenaMagdalena napsal(a):

Užij si to a ať vyjde počasí....   

Děkuju, mně se tam tak líbí, že je mi počasí snad i jedno. Tropy nebudou a to je hlavní big_smile

MasoPaso, tak si to uzij, preji ti hezke pocasi, v Budapesti je krasne, ja tam byla vloni s manzelem cely tyden, rada na to vzpominam, paaaaaaaaaaaaaaa

MasoPaso, bez tech hacku je to hrozne, ted to vidim, nelibi se mi to!

Není tady

#228 15. 11. 2017 7:24

orinka
♥♥-----

Mášapáša napsal(a):

Hlásím nastávající dovolenkovou pauzu, zítra (až do neděle) razíme do Budapešti, kde to miluju, jezdíme tam každý rok. Tak snad to tady hezky rozjedete, ať mám potom co dočítat.

ta fotka mě doslova omráčila svou krásou, tak ať ti tam všecko vyjde a užijete si i krásného počasí.

Není tady

#229 15. 11. 2017 19:16

jarka1234
♥♥-----

Mášapáša napsal(a):

Měj se tam moc krásně.smilesmilesmile

Není tady

#230 15. 11. 2017 19:35

marianaant
♥------

Také přeji  krásnou dovolenou. Město je nádherné a ráda tam jezdím.big_smile

jarka1234 napsal(a):

Mášapáša napsal(a):

Měj se tam moc krásně.smilesmilesmile

Upravil(a) marianaant (15. 11. 2017 19:36)

Není tady

#231 Dnes 12:20

jarka1234
♥♥-----

Mášapaša má dovolenou a nějak nám to tu vázne bez ní. Už aby se nám vrátila.big_smile

Není tady

#232 Dnes 12:25

jarka1234
♥♥-----

Za hodinu se chystám trošku provětrat peněženku. Chci si koupit něco pěkného. Nějaké slimky a kotníčkové boty. A určitě koupím něco jiného, než zrovna chci. big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

#233 Dnes 12:52

Gloria
♥------

jarka1234 napsal(a):

Za hodinu se chystám trošku provětrat peněženku. Chci si koupit něco pěkného. Nějaké slimky a kotníčkové boty. A určitě koupím něco jiného, než zrovna chci. big_smilebig_smilebig_smile

Ahoj Jarusko, ano vazne to tady a musime s tim neco udelat, dnes u nas prsi a tak budu doma cely den.Vcera jsem sla "nakupovat" take jsem si chtela neco hezkeho koupit, ale predstav si ze jsem nic hezkeho nevidela, maji hezke veci, ale nic mne nezaujalo, tak jsem si koupila jenom par kremu na ruce, jsem skromna zena!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí