Oznámení

6. listopadu : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

6. listopadu : Potřebuju tip na výlet či akci na odpoledne? Sekce KAM VYRAZIT.

6. listopadu : V naší tvůrčí dílně na vás čeká adventní kalendář.

6. listopadu : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#26 10. 11. 2015 9:47

Barburka
♥------

Re: nejlepší krém na vrásky

Ahoj, hledam nejaky prirodnejsi kremy na vrasky, co mate vyzkouseneho?

Není tady

#27 25. 11. 2015 8:33

Katerinka6
♥------

Kdyz jsem si vybirala krem dala jsem hodne na rady kmaradek, predci jen abych vedela jakym smerem se zamerit

Není tady

#28 12. 12. 2016 19:18

miljir
♥♥♥----

Četla jsem totiž dost zajímavý a současně děsivý článek o toxinech v kosmetice (ftaláty, parabeny), a to byl důvod, proč jsem začala pátrat po shopech s přírodní kosmetikou.

Není tady

#29 24. 1. 2017 11:54

evacekamimino
♥------

Ahoj všem, doufám, že se daří v novém roce. Pracuji na malém projektu, který se týká užívání šampónů. Jelikož bychom chtěli přijít s něčím, co nám ženám spíše usnadní výběr než s něčím jiným. Ráda bych Vás poprosila, pokud máte chvilku, o vyplnění krátkého dotazníku. Budu ráda i za jakýkoliv komentář smile Díky! a krásný den.

https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazni … travy-pro/

Není tady

#30 24. 1. 2017 11:55

evacekamimino
♥------

Ahoj všem, doufám, že se daří v novém roce. Pracuji na malém projektu, který se týká užívání šampónů. Jelikož bychom chtěli přijít s něčím, co nám ženám spíše usnadní výběr než s něčím jiným. Ráda bych Vás poprosila, pokud máte chvilku, o vyplnění krátkého dotazníku. Budu ráda i za jakýkoliv komentář smile Díky! a krásný den.

Není tady

#31 24. 1. 2017 12:25

Dorka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: HK

Hele, reklamy zakazane, neumis cist?

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#32 24. 1. 2017 13:52

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

evacekamimino napsal(a):

Když už si zadáváš dotazník, je asi lepší nejprve kontaktovat správce stránek a požádat o svolení. A další věc, jeden a ten samý příspěvek se nesmí dávat do deseti vláken ! Takže ostatní máš smazány.

Není tady

#33 14. 11. 2017 8:45

powka
♥------

Já miluju vichy novadiol, je pravda, že je trošku dražší, ale stojí to za to, mám ho vyzoušenej několik let a ppoužívají ho i kamarádky moje. Vždy ho objednáváme na notinu, kde je za lepší cenu než v obchodě

Není tady

#34 14. 11. 2017 10:58

orinka
♥♥-----

powka napsal(a):

Já miluju vichy novadiol, je pravda, že je trošku dražší, ale stojí to za to, mám ho vyzoušenej několik let a ppoužívají ho i kamarádky moje. Vždy ho objednáváme na notinu, kde je za lepší cenu než v obchodě

Já přišla na to, že levné krémy, pokud jsou dobré, udělají stejnou službu. Mám kaviárový od českého výrobce a jsem za stovku spokojená, i pěknáwink

Není tady

#35 15. 11. 2017 12:58

krulop
♥------

Holky jsem už v nějakém věku,ale je potřeba užívat i vnitřně nějaký ten přírodní produkt bez chemie a pak je to vidět i na pleti....Factor Base Detox , Omega , AntiAge-novinka a přírodní kosmetika ViCela ....mrkněte na www.okg-fit.cz/ds

Upravil(a) krulop (15. 11. 2017 13:23)

Není tady

#36 15. 11. 2017 13:18

lucis
♥♥-----

já používám Mary kay a jsem spokojena :)docela dlouho jsem hledala, než jsem našla něco, co mi vyhovuje jak kvalitou tak finančně smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí