Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 18. 9. 2017 8:15

diamo
♥------
Registrovaný: 12. 9. 2017
Příspěvky: 21

Re: Informace o nevěře - říct/neříct

Eva. napsal(a):

diamo napsal(a):

Nechápu, proč neustále řešíte mě a známou. O tom tahle diskuze není a nepotřebuji nic přehodnocovat. Berte to jako fakt a hotovo.

diamo, já jsem to řešila pro tohle, cos napsala hned ve svém prvním příspěvku, cituji tě:
Některé věci v sobě uzavřené nemám. Dost mě mrzí a bolí, že okolí (např. kamarádka-teď už známá od manžela z práce) vše věděla a nic mi neřekla,

Fajn Evi, ale už to neřeš. S tím, jak jsme už psala x-krá,t poradit nechci. Mám to uzavřené s tím, že mě to bolí, ale nic s tím dělat nehodlám. Je to šrám, který vrátit nejde a hotovo.

Není tady

 

#102 18. 9. 2017 13:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Informace o nevěře - říct/neříct

Nejde vráti - ale možno by sa dal pochopi (aspoň niečo), a tým sa užavilo - a nielen Tebe. Spätne človek niekedy pochopí aj veci, ktoré pôvodne chápa nedokázal a nechcel. A možno by Ti to pomohlo aj nahliadnu do tejto aktuálnej situácie... prípadne. Ale keď nie, tak nie, holt. vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#103 18. 9. 2017 19:23

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Informace o nevěře - říct/neříct

diamo napsal(a):

Fajn Evi, ale už to neřeš. S tím, jak jsme už psala x-krá,t poradit nechci. Mám to uzavřené s tím, že mě to bolí, ale nic s tím dělat nehodlám. Je to šrám, který vrátit nejde a hotovo.

Sice jsi psala Evě. a poradit nechceš. Přesto: pokud to bolí, klidně s tím nic nedělej, ale nech to otevřené - uzavřené by to mohlo hnisat a způsobit otravu krve.

Není tady

 

#104 19. 9. 2017 6:43

diamo
♥------
Registrovaný: 12. 9. 2017
Příspěvky: 21

Re: Informace o nevěře - říct/neříct

Barča napsal(a):

diamo napsal(a):

Fajn Evi, ale už to neřeš. S tím, jak jsme už psala x-krát, poradit nechci. Mám to uzavřené s tím, že mě to bolí, ale nic s tím dělat nehodlám. Je to šrám, který vrátit nejde a hotovo.

Sice jsi psala Evě. a poradit nechceš. Přesto: pokud to bolí, klidně s tím nic nedělej, ale nech to otevřené - uzavřené by to mohlo hnisat a způsobit otravu krve.

Barčo je to stále dokola. O tomhle přece tahle diskuze být neměla a není. Je to tak těžké pochopit?
A pokud je rána uzavřená, tak nehnisá a nezpůsobuje otravu krve. Nebo tvá zahojená jizva hnisá? Moje jizva nehnisá a znovu opakuji (snad už naposledy), že to mám srovnané a nemíním na tom nic měnit. A se tobě nebo komukoliv dalšímu na tom něco nelíbí nebo chce změnit. Prostě to berte jako fakt a hotovo.

Snad po tomhle se vrátíte k tématu - zda vám pomohlo/ublížilo sdělení o nevěře. Pokud k tomuto nemáte své prožitky nebo názory, tak nepište. Není přece povinnost se vyjadřovat, pokud k tématu nemám názor nebo prožitek. A nechytejte diskutující za slovo. Názory i prožitky si ráda přečtu, sdělení/nesdělení/formu/čas/mlčení.... si zvolím sama a budu za to nést odpovědnost před svým svědomím. Ani nejlépe myšlená rada nemusí být ta správná a i nejlepší forma může nakonec být ta nejhorší. Všechno tohle chápu, takže registruji a vnímám i to, že nakonec mé jednání/nejednání může dopadnout i na nᚠdlouholetý kamarádský vztah.

Není tady

 

#105 22. 9. 2017 23:01

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Informace o nevěře - říct/neříct

Tak žena by měla být především takovou partnerkou, aby její muž chtěl být s ní, a ne s milenkou. A pokud se ukáže, že jí unikly elementární vztahové souvislosti, měla by se soustředit na kultivaci svojí intuice a ženské vztahové kompetence spíše, než na otázky, jak se zachovalo nebo nezachovalo okolí. Takové otázky jsou zcela irelevantní.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#106 23. 9. 2017 21:17

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Informace o nevěře - říct/neříct

Axi?
Klobouk dolu. Nikoho jsi neurazil a "vypustil" jsi PERLU!
Uz jsi zas "doma"? smile


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#107 24. 9. 2017 11:40

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Informace o nevěře - říct/neříct

Axi, tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů