Oznámení

22.září : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

22.září : Novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

22.září : V naší tvůrčí dílně na vás čekají prstýnky pro radost.

22.září : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na slané croissanty.

#26 13. 9. 2017 11:43

kessam
♥------

Re: Suchá pleť

Podívej se na notino,mají tam hodně velký výběr kvalitních krému na jakoukoliv pleť,já osobně používám biodermu a jsem s ní nadmíru spokojena

Není tady

#27 19. 9. 2017 19:38

Pavlinka_Pavli
♥------

Zdravím..Byla jsem dnes u kosmetičky a používá kosmetiku Sothys, nabízela mi krém na suchou pleť. Nemáte s ním někdo dlouhodobé zkušenosti? smile Děkuji

Není tady

#28 20. 9. 2017 8:49

AllčaV
♥♥-----

kety napsal(a):

Pokud ti nevadí používat Indulonu, tak zkus modrou, není drahá a pomáhá. Mám ozkoušené a radí to i kožní lékaři. Nebo si za nějakým rovnou zajdi.

Ano taky doporučuju starou dobrou modrou Indulonu. Mám často suchou pleť, v noci se budím tím že mám suché ruce, fuj to nesnáším, ale indulona fakt skvělá používám ji i na děti už od narození smile

Není tady

#29 Včera 17:53

TerulaSs
♥------

Pavlinka_Pavli napsal(a):

Zdravím..Byla jsem dnes u kosmetičky a používá kosmetiku Sothys, nabízela mi krém na suchou pleť. Nemáte s ním někdo dlouhodobé zkušenosti? smile Děkuji

Já používám séra od Sothys a jsem s nima moc spokojená. Také mi je doporučila kosmetička, jinak se ani kosmetika neprodává, což mi přijde sympaticke smile Určitě bych to vyzkoušela

Není tady

NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!

• Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

Zápatí