Oznámení

22.září : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

22.září : Novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

22.září : V naší tvůrčí dílně na vás čekají prstýnky pro radost.

22.září : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na slané croissanty.

#1 30. 7. 2017 10:31

Dorka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: HK

O kockach a lidech

Napiš, co chceš...
Zatím dopilovavam... Dalajlamova kočka...♥

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#2 30. 7. 2017 12:02

Dorka
♥♥♥♥♥♥-

Re: O kockach a lidech

No tak dobre...
Zvirata jsem mohla mit az v dospelosti, tj.min.vdana...
Prvni pes prisel az s posledni dcerou, kdyz ji byly ctyri...
Potom dalsi zviratka,  jak prichazela tak odchazela...

Není tady

#3 31. 7. 2017 13:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja psa tiež až ako dospelá, ale stáläa) za to... A raz napíšem pojednanie Podiel psa na poľudštení človeka.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#4 12. 8. 2017 21:46

Dorka
♥♥♥♥♥♥-

...  A raz napíšem pojednanie Podiel psa na poľudštení človeka. ...
Kedy?

Čtu Dalajlámovu kočku... (Bomba!)

Je mi líto, že Vrabčákovo pojednání o kočce zmizelo..., tak aspoň zkusím to svoje:

... Já tu první kočíčku vlastnila/nevlastnila v cca svých patnácti. Doma jsem nesměla, tak jsem s ní/ním "utekla" k babičce, daleko od domova. Fakt utekla, doma jsem nic neřekla, k babičce jsem přijela s tim, že nechci, aby mým rodičům řekli, že jsem u nich a mám kotě...
Samozřejmě, že řekli.
Rodiče pak pro mne přijeli, ale kocoura ani mně nezavraždili... Já jela dom, a kocour tam zůstal. Na dlouho. Když se prvně do domku nevrátil, všichni truchlili, i mí rodiče... A pak byli všichni šťastní, když po třech týdnech přišel TELEGRAM (hluboká totalita): Už jsem se vrátil z výletu...
Pamatuju si, že rád sedával na babiččiným šlapacím stroji, dole, na tom pedále.
Já pak v dalším životě kočky povolený neměla, psy asi taky ne..., ale nějak k nám ten první pes přišel, pak další, později už dva, a k nim i koťata...
Musím přiznat, že v manželství, když už jsem po zvířátku domů toužila, povoleno nebylo. Přišel. Odešel. Pak přišlo štěně, které už muž chtěl. S tím jsme odešly v čase rozpadu manželství, putovala s náma celý svůj krásný psí život, byla "pánem smečky", odešla na stáří ve spánku, usmívala se...
Já řekla: Už nikdy!
Měly jsme šíleně drahý luxusní a miniaturní podnájem (s poslední nejmladší dcerou), já se jednou vrátila utahaná z fabriky, kde jsem vydělávala sotva na nájem a jídlo, dcera studovala..., a v ložnici, kde ona spávala, uprostřed "manželské" postele trůnilo černé kotě se zlatýma očima!

Já byla vzteklá jako čert!

Viděla jsem ten černej puntik uprosřed postele, na kterou jsem tři dny šila povlečení, jako "děsnou čáru přes rozpočet mýho klidu"!!!

Ten černej puntik tam ležel jako balíček neštěstí, dělal na mně ty svý PSí oči, ležel jako kulička hráchu uprostřed toho mého šicího snažení, ... a DOSTAL MĚ!

Není tady

NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Trápí vás inkontinence při sexu? Začněte to ihned řešit!

• Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Masáž prostaty jako prevence proti rakovině i příjemný zážitek!

Zápatí