Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 7. 2017 12:48

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Otevírám další téma, protože si myslím, že si zaslouží samostatný prostor wink. Doufám, že se tady najde někdo, kdo se mnou tohle téma prodiskutuje va ? V téhle knize se mluví o spoustě „zvláštních“ věcech. Když pominu to, co zde píše o křížení lidské rasy s mimozemskými rasami (např. reptiliány), což má dopad na všechno kolem nás, neb tito ovládají jak politiku, tak bankovnictví, ale všechna důležitá odvětví, což má zase dopad na veškeré dění na naší matičce Zemi, kteréžto alespoň v této chvíli vnímám jako naprosté sci-fi va, dalším výživným tématem, které se prolíná celou knihou je to, že žijeme v MATRIXU, aneb v počítačovém programu, kterým nás ti, co ho vytvořili, celou lidskou rasu ovládají, zotročují nebo tlačí přesně tam, jak oni potřebuji. A u toho se zastavím. Že každý z nás žijeme podle určitých programů, to vím, a léta „pracuji“ na tom, abych tyto rozpustila a tím pádem se mi žilo lépe a radostněji smile. Ale to se jedná o naše vlastní prográmky, které jsme si „vyrobili“ my sami, tudíž je v našich silách a možnostech, by mnohdy omezených wink, co s tím uděláme. Jenže tohle je něco jiného. Kdo viděl film MATRIX, hlavně první díl, ví, o čem mluvím. Celá realita, jak ji vnímáme, by měla být podle něho uměle „vytvořenᓠtak, abychom se chovali jak stádo, které bude sloužit těm, kteří ji vytvořili… Od toho se pak odvíjí mnohé. Například karma i reinkarnace tím pádem by dostaly jiný význam, již není zapotřebí „výchovných“ úkolů, protože stačí "JEN" poodhrnout závoj MATRIXU a dostat se za něj, nebo mimo něj, a hned jsme JINDE, V JEDNOTĚ. Respektive tou JEDNOTOU jsme pak MY SAMI. stolt . Ještě nemám dočteno, ale už teď je to velmi "výživné" téma. TAkže??? va

Není tady

 

#2 2. 7. 2017 13:57

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Jen upřesnění -  název tématu není názvem knihy, ta kniha od Ickeho se jmenuje Jen neskutečná láska je skutečná. smile
Knihu lze stáhnout z netu, pokud by měl někdo zájem si ji přečíst ;-) ... mám ji i v PDF, můžu poslat mailem smile

Upravil(a) keito (2. 7. 2017 19:26)

Není tady

 

#3 2. 7. 2017 20:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Nečítala som, ale ak je zaujímavá, opáčim...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 6. 7. 2017 17:04

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Jak tak koukám, nediskutuje se tu, jen čte. Škoda, dřívávějc tu bývalo víc živo va .... No nic, tak se s tím holt vypořádám nějak sama styrka .... A třeba zjistím, že až tak o moc ani nejde... TEda doufám, že ne. Protože pokud by byla pravda, o čem se tam píše, všechno by bylo úplně jinak...  usch

Není tady

 

#5 6. 7. 2017 17:48

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Myslela jsem, že už jsem s tématem MATRIXU, tím myslím tady na BAbi wink, skončila, ale přijde mi docela srandovní, že na mě vzápětí po odeslání předešlého příspěvku,  na FB vykouklo toto: Technika Kvantového Doteku Matrixu. ... Píšou ve zkratce:  "Na přednášce se seznámíte s úvodem do nového způsobu pozorování reality bez iluzí. To, co jste nikdy neviděli, se pro vás může stát zcela samozřejmým a stejně skutečným jako cokoliv, co už znáte...Co je skutečná realita? Realita je to, na čem se shodla většina lidí... Ale shodli jsme se dobře? Nebo ne?"... A tak dál - viz jejich stránky... No, zajímavé, vidím, že mě tohle téma hned tak neopustí roll

Není tady

 

#6 8. 7. 2017 7:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Nemám potřebu se tímto zabývat. Raději žiju. Tady a teď.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 8. 7. 2017 9:04

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

No jo no, ŽÍT TADY A TEĎ. Oblíbené duchovňácké zaklínadlo big_smile . Jenže ono to někdy, nebo spíš většinou, nestačí. Je třeba taky někdy sklonit hlavu a podívat se trochu pod povrch. A pak zjistíš netušené, co při tom klouzání po povrchu není vidět. A pak se leccos pospojuje, v mnohém případě se i uleví…. Ale fakt je, že většině lidí právě tohle stačí… dokud ovšem nedojde na lámání chleba…. I když mnozí takhle dožijí až do konce…. A až tehdy mají možnost „vidět“ nebo spíš pochopit, jak se věci mají... Ale to ty určitě víš, když jsi tady na duchovním. va
P.S.
A to přitom neberu v potaz ten MATRIX. Pak by bylo všechno ještě ÚPLNĚ JINAK. stolt

Není tady

 

#8 8. 7. 2017 9:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Tobě to asi nestačí. Mně ano. Každý podle svého. A tak já se teď vydán na horskou procházku se svou vnučkou (už se probouzí) a ty si zase uděláš, co budeš chtít ty.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9 8. 7. 2017 9:28

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Protože i kdybys skláněla hlavu pod povrch stále, stejně bude všechno ještě úplně jinak. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#10 8. 7. 2017 19:33

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Eva. napsal(a):

Tobě to asi nestačí. Mně ano. Každý podle svého. A tak já se teď vydán na horskou procházku se svou vnučkou (už se probouzí) a ty si zase uděláš, co budeš chtít ty.

NO a právě protože TEĎ A TADY mi nestačí, proto jsem tady na duchovním a chci na tohle téma diskutovat… wink

Není tady

 

#11 8. 7. 2017 19:35

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Eva. napsal(a):

Protože i kdybys skláněla hlavu pod povrch stále, stejně bude všechno ještě úplně jinak. smile

A co se tejče toho, že vždy bude VŠE JINAK, tak v tomhle s tebou souhlasím, protože nevíme a myslím, že nikdy ani vědět nebudeme, jak to všechno opravdu je. Tady v tomhle hmotném světě to prostě s jistotou vědět ani nemůžeme. Teprve až to tady ukončíme a přejdeme na „druhý břeh“, o čemž jsem přesvědčená na 99%, (to 1% si nechávám jako zadní vrátka, kdyby ani tohle neplatilo wink ), pak teprve pochopíme, jak se věci mají….
Nicméně jedno nevylučuje druhé. Lze žít TEĎ A TADY  a přitom se nořit pod povrch. stolt

Není tady

 

#12 9. 7. 2017 16:43

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Já včera viděla film "Ranhojič", a ještě teď jsem z něho PAF.
Taky pozoruhodné, možná ttrošku sci-fi, ale...?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#13 10. 7. 2017 20:50

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Kdysi jsem četla knihu RAnhojič. Předpokládám, že se jedná o totéž. Odehrává se v 11.století? A co ti tam přijde jako sci-fi, ten jeho dar, že umí předpovídat smrt?

Není tady

 

#14 10. 7. 2017 21:15

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Taky. Velmi se to tváří jako skutečnost. Ale je to neuvěřitelné.
Příběh, zpracování, kostýmy, masky a hudba velmi vydařené.
Naposledy mě takhle uchvátil před cca 40ti lety Cid.


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#15 17. 7. 2017 8:28

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

keito napsal(a):

Myslela jsem, že už jsem s tématem MATRIXU, tím myslím tady na BAbi wink, skončila, ale přijde mi docela srandovní, že na mě vzápětí po odeslání předešlého příspěvku,  na FB vykouklo toto: Technika Kvantového Doteku Matrixu. ... Píšou ve zkratce:  "Na přednášce se seznámíte s úvodem do nového způsobu pozorování reality bez iluzí. To, co jste nikdy neviděli, se pro vás může stát zcela samozřejmým a stejně skutečným jako cokoliv, co už znáte...Co je skutečná realita? Realita je to, na čem se shodla většina lidí... Ale shodli jsme se dobře? Nebo ne?"... A tak dál - viz jejich stránky... No, zajímavé, vidím, že mě tohle téma hned tak neopustí roll

jestli k tomu něco chceš vědět, založíme nový forum a  rozeberem to.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#16 23. 7. 2017 22:07

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Co chceš rozebírat, knihu od Ickeho nebo ten seminář Technika kvantového doteku Matrixu? va

Není tady

 

#17 24. 7. 2017 9:10

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

keito napsal(a):

Co chceš rozebírat, knihu od Ickeho nebo ten seminář Technika kvantového doteku Matrixu? va

žádný knihy ani semináře. pokusíme se pochopit jak to ve skutečnosti je.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#18 24. 7. 2017 16:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Zvonka alebo zvnútra toho Matrixu? wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#19 24. 7. 2017 18:49

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

HA-HA!!!


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#20 24. 7. 2017 20:40

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

luděk napsal(a):

keito napsal(a):

Co chceš rozebírat, knihu od Ickeho nebo ten seminář Technika kvantového doteku Matrixu? va

žádný knihy ani semináře. pokusíme se pochopit jak to ve skutečnosti je.

No, tak jo, můžeme to zkusit, ale proč mám kvůli tomu zakládat další vlákno? To můžeme klidně i tady, ne?  va
Jsem zvědavá, jak na to půjdeme,  protože čím dál víc nad tím přemýšlím, tím méně tomu "rozumím".... Ale klidně můžeš začít wink.
A abych odpověděla Selimě, jestli zvenku nebo zevnitř.... vzhledem k tomu, že jde o to, že žijeme "uvnitř Matrixu", tak spíš asi zevnitř, neb "ven" nevidíme. Alespoň takhle to vnímám já wink .

Není tady

 

#21 24. 7. 2017 21:20

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

HA-Ha!!! na druhou!!!
Žijeme "uvnitř" = NE-REALITY?
No jo. Cvoci taky mají nárok... :'(


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#22 25. 7. 2017 9:00

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

keito napsal(a):

luděk napsal(a):

keito napsal(a):

Co chceš rozebírat, knihu od Ickeho nebo ten seminář Technika kvantového doteku Matrixu? va

žádný knihy ani semináře. pokusíme se pochopit jak to ve skutečnosti je.

No, tak jo, můžeme to zkusit, ale proč mám kvůli tomu zakládat další vlákno? To můžeme klidně i tady, ne?  va
Jsem zvědavá, jak na to půjdeme,  protože čím dál víc nad tím přemýšlím, tím méně tomu "rozumím".... Ale klidně můžeš začít wink.
A abych odpověděla Selimě, jestli zvenku nebo zevnitř.... vzhledem k tomu, že jde o to, že žijeme "uvnitř Matrixu", tak spíš asi zevnitř, neb "ven" nevidíme. Alespoň takhle to vnímám já wink .

tak začneme hodně zeširoka.   říká ti něco platonova jeskyně ? je nutne se nad tím ale zamyslet nikoli z filosofického pohledu ale z pohledu duchovního.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#23 25. 7. 2017 21:11

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Musím se přiznat, že mi to neříkalo nic, proto jsem trochu zagůglila, abych byla v obraze wink … Filosofování a teoretizování jako takové je mi vzdálené, ale přijde mi, že Matrix a podobenství o vězních v jeskyni jsou si hodně podobné, že jde v zásadě o to, že v čem žijeme, respektive jak co vnímáme, je jenom iluze ....takže jsem zase na začátku. varollva

Není tady

 

#24 25. 7. 2017 21:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

keito napsal(a):

Musím se přiznat, že mi to neříkalo nic, proto jsem trochu zagůglila, abych byla v obraze wink … Filosofování a teoretizování jako takové je mi vzdálené, ale přijde mi, že Matrix a podobenství o vězních v jeskyni jsou si hodně podobné, že jde v zásadě o to, že v čem žijeme, respektive jak co vnímáme, je jenom iluze ....takže jsem zase na začátku. varollva

No vidíš. Však jsem ti to psala již na začátku. Kašli na tyto věci, jestli tě to zatěžuje a dělá to v tobě zmatek. Stejně nikdy nebudeš vědět, jak je to doopravdy. Možná do smrti, možná dýl, možná nikdyl... Tak se na tohle vrtání vykašli a žij tady a teď. big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#25 25. 7. 2017 21:34

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: MATRIX kontra REALITA – kniha Davida Ickeho

Jen jsem tu napsala předešlou odpověď, vzápětí jsem na netu narazila na upoutávku na chystaný nový film od Spielberga o cestování virtuální realitou. A praštila mě do očí jedna věc - stačí si vzít spešl brýle, případně nasadit spešl rukavice či boty, to všechno s příslušným nahraným softwarem – a rázem jsi v „jiném“ světě, prožívᚠvšechno jako kdyby to bylo  REÁLNÉ, včetně všech svých příslušných reakcí, emocí… a přitom jde jen o PROGRAM. Přičemž ty programy můžou být různé, pokaždé s jiným prostředím, jinými situacemi…. Dle toho, co je tam zrovna nahrané…. A pak brýle, rukavice, boty odložíš… a jsi zase v jiném REÁLU, v tom původním, ve kterém normálně žiješ….. Teď jde ale o to, zda ten nᚠ„normální“ REÁL  je opravdu reálem nebo jen dalším PROGRAMEM. Ale pak je otázkou, jak se dostat za něj nebo z něj? va

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů