Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 7. 2008 23:08

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Menstruační bolesti

Kamaradky dceri napsal lekar antikoncepci a ma pry po bolestech.Ale s anorekticky stihle holciny se stala pekna matrona.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#27 1. 6. 2011 19:58

Niccoll
♥------
Registrovaný: 1. 6. 2011
Příspěvky: 1

Re: Menstruační bolesti

Tak přesně tento popis na mě také sedí... Žádný Ibalgin ani Brufen mi nepomohl.... kapky Algifen také ne.... jediné co mi z prášků pomáhá je VALETOL..... Mohu také poradit plastovou lahev s horkou vodou na břicho.... vezmu si jí vždy už večer a většinou jsem ráno ready wink

Není tady

 

#28 1. 6. 2011 20:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Menstruační bolesti

není nad kontryhel stolt


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#29 7. 6. 2011 12:41

aleli
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2011
Příspěvky: 1

Re: Menstruační bolesti

Dobrý den,
bolesti při menses a všechny možné gynekologické problémy znám dobře. Nikdy jsem nepoužívala antikoncepci, protože nesnáším hormony a i kdyby mi tabletky pomohly, vždycky to odnáší žaludek. Když jsem vloni dostala menses 2 x za měsíc a nechtěla jsem brát tablety, našla jsem si přípravek femigard, a od té doby mám menses pravidelně ani "o něm nevím". Mnoho žen na různých blozích chválí tento přípravek při pokusech o početí. Musí se brát pravidelně. Já beru dlouhodobě, je to přírodní preparát. Vyzkoušejte a uvidíte....stolt

Není tady

 

#30 31. 10. 2014 10:12

nervničervík
♥------
Registrovaný: 24. 9. 2014
Příspěvky: 2

Re: Menstruační bolesti

Zdravím,

můžu doporučit Senzycol. Je to bohužel poměrně drahý doplněk stravy, ale rozhodně zabírá na menstruační bolesti. vím, jaké to je když vᚠtyhle bolesti omezují. Nejsem si, ale jistá jestli by zabral jen v při těchto dnech já ho užívám totiž stále proti kloubnímu zánětu. Není to podle mě něco jako, ibalgin, že by zabral do 20 minut. Takže bych asi zkusila užívat již tak 3 dny před prvním dnem menstruace. wink

Není tady

 

#31 6. 4. 2017 20:17

Zralok
♥♥-----
Registrovaný: 15. 11. 2016
Příspěvky: 66

Re: Menstruační bolesti

jsem.sva napsal(a):

Prosím, poraďte. Moje dcera (19) má šílené menstruační bolesti. Někdy i zvrací. Gynekoložka jí pouze napsala Algifen kapky, prý nic víc udělat nemůže. Žádné prášky jí nezabírají. Má někdo zkušesnoti s nějakým jiným prostředkem? Nějaké čípky, bylinkové čaje a pod. Děkuji za každou radu.

Nezávidím teda sad Ale pokud ji dr. nic jinyho nedala, tak asi nic volne dostupnýh, co by ji mohlo zabrat asi nebude sad

Není tady

 

#32 22. 7. 2017 18:15

Lenuliiik
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2017
Příspěvky: 51

Re: Menstruační bolesti

Já teda nevím, já s bolestmi problém nemám...teda jako mám, jasně, že to bolí. Ale vezmu nějaký prášek od bolesti a jsem ok.

Není tady

 

#33 15. 6. 2022 15:29

LenkaJe
♥------
Registrovaný: 2. 12. 2021
Příspěvky: 1

Re: Menstruační bolesti

začaly mě před několika měsíci trápit menstruační bolesti. Nikdy jsem nimi nijak závratně netrpěla, takže jsem ani neřešila co by na ně pomohlo pomoci. Ale teď, poslední měsíce to zvládám těžce. Je mi jasné, že někdo na to je třeba zvyklý a tohle byste vůbec neřešily.. hmm existuje na to nějaká pomoc? tady https://www.mojemesicky.cz/menstruacni-bolesti/ jsem našla, že by mohli pomoci bylinky. Píší tam konkrétně o kontryhelu a řebříčku. Myslíte, že dokáží pomoct?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů