Oznámení

20. února : Vážení uživatelé, jak jste si jistě všimli, jsme momentálně hojně pod palbou robotických účtů. Prosíme tímto o trpělivost, mažeme ihned, jak zjistíme další jejich spamové účty. Děkujeme !

18. ledna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

18. ledna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká návod na jednoduchou tašku.

26. prosince : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na domácí toustový chléb.

#1 17. 7. 2017 7:14

heinzkova
♥♥-----
Registrovaný: 23. 5. 2008
Příspěvky: 31

Koupě bytu a spolupodílové vlastnictví

Dobrý den,
máme zájem o koupi bytu v panelovém bytovém domě. Již jsme složili zálohu. Po bližším zkoumání jsme zjistili, že je v podílovém spoluvlastnictví a že teprve se převod do osobního vlastnictví bude předkládat pro exekuce a insolvenci jiných spolupodílníků. Známá tvrdí, že když kupujeme byt tohoto podílového vlastnictví, že ostatní spolupodílníci zbylých bytových jednotek mají předkupní právo na prodávaný byt a že se může stát, že se tohoto práva můžou dožadovat. Prodávající tvrdí, že předkupní právo nemají. Můžu požádat o odpověď, zda mají předkupní právo? Poté bych měla ještě dotaz, koupí zaplatíme 4 procentní daň z nabytí nemovitosti a po převodu do osobního vlastnictví cca 1 rok budeme platit znovu tuto částku? Děkuji za odpověď.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů