Oznámení

22.září : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

22.září : Novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

22.září : V naší tvůrčí dílně na vás čekají prstýnky pro radost.

22.září : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na slané croissanty.

#1 17. 7. 2017 7:14

heinzkova
♥♥-----
Registrovaný: 23. 5. 2008
Příspěvky: 31

Koupě bytu a spolupodílové vlastnictví

Dobrý den,
máme zájem o koupi bytu v panelovém bytovém domě. Již jsme složili zálohu. Po bližším zkoumání jsme zjistili, že je v podílovém spoluvlastnictví a že teprve se převod do osobního vlastnictví bude předkládat pro exekuce a insolvenci jiných spolupodílníků. Známá tvrdí, že když kupujeme byt tohoto podílového vlastnictví, že ostatní spolupodílníci zbylých bytových jednotek mají předkupní právo na prodávaný byt a že se může stát, že se tohoto práva můžou dožadovat. Prodávající tvrdí, že předkupní právo nemají. Můžu požádat o odpověď, zda mají předkupní právo? Poté bych měla ještě dotaz, koupí zaplatíme 4 procentní daň z nabytí nemovitosti a po převodu do osobního vlastnictví cca 1 rok budeme platit znovu tuto částku? Děkuji za odpověď.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!


  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz


  • Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!


  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů