Oznámení

5.dubna : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

5.dubna : Velká novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

5.dubna : V naší tvůrčí dílně na vás čeká zajíček.

7.března : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na víkendové menu Nigelly Lawson.

#1 17. 2. 2017 18:48

Damila
♥♥♥♥♥♥-

Kde nakupovat pro sebe oblečení?

Jsem ve středním věku, lehce přes 40, a nechci chodit oblékaná jako mladí. Byť bych i postavu ještě na to měla, tak fakt už se necítím dobře ve stejných věcech, jako jsem nosila ve dvaceti. Triko, džíny.
Nebo možná i jo, jen jiný styl.
Líbily by se mi nějaké svetříky, spíše praktické, než elegantní. Ale zároveň i hezké a ženské aby to bylo.
Nikdy jsem nebyla (až na jedno období) moc holčičkovská se sukýnkami a kabelečkami. Tak zase úplně se měnit nebudu. Jen cítím, že potřebuji něco, co je hezké, pohodlné, ženské...co mě vystihuje.

Mám teď velkou potřebu si nějak vyjít vstříc.

Kde nakupujete vy, ženy ve středním věku?

Není tady

#2 17. 2. 2017 20:01

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Kde nakupovat pro sebe oblečení?

No, je to trošku problém. Já nakupuju a u nás v místních malých obchůdcích oblečení většinou české výroby. Tam se občas něco najít dá.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#3 18. 2. 2017 0:18

lea64
♥♥♥♥♥♥-

Jsem zrovna ve fázi, kdy jsem konečně vytřídila šatník. Vyházela jsem spoustu věcí. Zdá se mi, že oblečení pro ženy středního věku chybí. Nevím, jestli je to jenom můj pocit, ale v řetězcových obchodech u nás vidím většinou beztvaré, doslova hadry. Koupit černou sukni ke kolenům - nejsem schopna. Mám běžnou konfekční velikost.
Většinu věcí jsem pořídila sice v řetězcových obchodech, ale v zahraničí. Loni jsem třeba byla ve Španělsku a překvapilo mě, že třeba C&A tam mělo pěkné, ženské věci. Koupila jsem tam šaty, halenku a sukni, u nás jsem tyto věci neviděla. Ale ať jenom nehaním české obchody, něco jsem si pořídila třeba v Tescu - sako, kalhoty, kabát. S českými výrobci příliš zkušenosti nemám, v našem městě jsou sice nějaké takové obchody, ale odřené džíny, ocvokované kalhoty, halenky s flitry  apod. pro mě nejsou. Možná se špatně dívám.

Není tady

#4 18. 2. 2017 10:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Já právě když se chci těm "lesklým věcem" vyhnout, tak v těch místních obchůdcích pochodím. V jednom máme dokonce i službu - úpravnu oděvů, tak to dokátou i přizpůsobit.
Problémem je vyšší cena.

Já do řetězců téměř nechodí, ale dkyž už, tak nic nekoupím. Jsou to opravdu většinou hadry. Ve značkových prodejnách (např. styl, co se mi líbí - desugual) je to zase příliš drahé.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#5 18. 2. 2017 17:42

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Dam, a co až ti bude šede a víc! Ale neboj - C&A to jistí, řada Jessica. storstark Má i ty správný velikosti. Při všem hrabání je pořád nejúrodnější na normální věci, který přitom nejsou po*ně babský.
Zkoušela jsem i krámy jakože pro starší, ale většinově to byl děsběs. Sice občas se něco dá ulovit, ale to je náhoda.....jo a párkrát se mi povedlo v New Yorkeru - na mou duši, na psí uši! Sama jsem čuměla, že měli 44ku. V mládežnickým krámu!
Miluju Promod - i když jsou to blbě ušitý hadry, ale šik (i když jak který rok) jenže tam končejí 42kou a to té se vlezu jen občas.
No a potom M&S, ale když mají výprodeje - za normální cenu tam většinou nekupuju. Zato je to pěkně ušitý a vydrží dlouho hezký - mám 10 let kouzelný lněný šaty z jejich řady Per una a pořád jsou krásný. Ale vezmu je jen párkrát za léto, to je pravda.

Judy, ty se vejdeš do Desigualovejch hadýrek? va Ó, šťastná ty ženo! Tak si řekni Ježíškovi/narozeniňákovi o poukaz!

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#6 18. 2. 2017 17:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

lea64 napsal(a):

Jsem zrovna ve fázi, kdy jsem konečně vytřídila šatník. Vyházela jsem spoustu věcí. Zdá se mi, že oblečení pro ženy středního věku chybí. Nevím, jestli je to jenom můj pocit, ale v řetězcových obchodech u nás vidím většinou beztvaré, doslova hadry. Koupit černou sukni ke kolenům - nejsem schopna. Mám běžnou konfekční velikost.
Většinu věcí jsem pořídila sice v řetězcových obchodech, ale v zahraničí. Loni jsem třeba byla ve Španělsku a překvapilo mě, že třeba C&A tam mělo pěkné, ženské věci. Koupila jsem tam šaty, halenku a sukni, u nás jsem tyto věci neviděla. Ale ať jenom nehaním české obchody, něco jsem si pořídila třeba v Tescu - sako, kalhoty, kabát. S českými výrobci příliš zkušenosti nemám, v našem městě jsou sice nějaké takové obchody, ale odřené džíny, ocvokované kalhoty, halenky s flitry  apod. pro mě nejsou. Možná se špatně dívám.

Asi taky záleží kde přesně - třeba C&A čko u nás na Čerňáku má dočista jiný věci, než třeba na Můstku. Netuším proč....ale jak mně nebaví po těch krámech pobíhat, tak mám poslední zprávy 2 roky zpátky lol od té doby jsem neměla potřebu si nic koupit.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#7 18. 2. 2017 17:54

Damila
♥♥♥♥♥♥-

O, děkuji, děvčata, za inspiraci!

zrovna dnes jsem se vypravila, a v C&A jsem si něco málo koupila. Mají tam slušný ceny.
Prochodila jsem i jiné, ale moc dlouho v obchoďáku nevydržím. :-/
Příště kalhoty.

Není tady

#8 22. 3. 2017 10:38

Adelynn
♥♥-----

Jo C&A je super, taky tam čas od času nakupuju smile Jinak taky zoufale potřebuju vystřídat šatník a hlavně sportovního oblečení. Nevíte prosím, jestli se stále vyplatí jezdit na Hatě u Znojma? Nebo neznáte ještě nějaký outlet? smile)

Není tady

#9 28. 3. 2017 16:04

TerulaSs
♥------

Ahoj .. jop, jezdím tam tak jednou za čtvrt roku a podle mě se to stále vyplatí smile vzdycky tam nechám miliony big_smile ale pak mam na dlouho klid

Není tady

#10 29. 3. 2017 11:56

Adelynn
♥♥-----

Jo no big_smile z toho mám trochu strach, že tam nechám miliony, ale super .. chtěla bych hlavně tenisky a neco do fitka

Není tady

#11 19. 4. 2017 21:45

miljir
♥♥♥----

od té doby co máme děti jsem přestala oblečení nějak řešit, ani není moc čas na nákupy,  natož je vzít sebou... jednou za čas je ale dám babičce a vyrazím do nějakého velkého nákupního centra na lov... nejlepší je, když se dá všechno pořídit pod jednou střechou...

Není tady

#12 20. 4. 2017 6:19

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Adelynn napsal(a):

Jo C&A je super, taky tam čas od času nakupuju smile Jinak taky zoufale potřebuju vystřídat šatník a hlavně sportovního oblečení. Nevíte prosím, jestli se stále vyplatí jezdit na Hatě u Znojma? Nebo neznáte ještě nějaký outlet? smile)

V HATICH jsem byla letos o dovolene.V prvni moment jsem byla nadsena,kdyz jsem videla mozna 300 druhu kabelek na ktere jsem ujeta.Samozrejme jsem si jednu koupila.Videla jsem jak lide okolo s Vietnamci smlouvaji,tak jsem take smlouvala a usmlouvala na krasnych 300 kc luxusni kabelku.Koupila jsem si tam i trictvrtaky znacky adidas,po prvnim vyprani,uz to adidas nebyl,protoze se napis sloupnul.Pro nakup noveho satniku bych Hate teda rozhodne nevolila.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#13 20. 4. 2017 6:28

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Ja nakupuji,uz jen na internetu z Bonprixu a to vse i spodni pradlo a jsem velice spokojena,objednavam kdyz je akce bez postovneho.Boty objednavam na casnaboty,cz a nebo v ccc. Obcas zajdu do sekace,kdyz se postesti tak i tam neco koupim.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#14 20. 4. 2017 15:15

Calisa
♥------

Ahoj, mně se osvědčil Cellbes. Řekla bych, že pro ženy středního věku má celkem dobrou nabídku, a to i pro boubelky, takže jsem tam už několikrát udělala radost i mojí mamce lol.

Není tady

#15 3. 5. 2017 18:31

Lucka21
♥------

Ahoj, osobne muzu rict, ze nejcasteji nakupuji na eshopech uz jen.. do obchodu jdu malokdy, vadi mi totiz zvysene ceny v kamennych obchodech nejmin o 1/3. To se fakt neda.. pokud chces neco sportovniho nebo i nadmerne velikosti, zkus
značkový sport podle mě vyberešsmile

Není tady

#16 4. 5. 2017 6:15

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Lucka21 napsal(a):

Ahoj, osobne muzu rict, ze nejcasteji nakupuji na eshopech uz jen.. do obchodu jdu malokdy, vadi mi totiz zvysene ceny v kamennych obchodech nejmin o 1/3. To se fakt neda.. pokud chces neco sportovniho nebo i nadmerne velikosti, zkus
značkový sport podle mě vyberešsmile

velikostni tabulky nikde.Ona velikost xxl je siroky pojem,u Vietnamcu a ve znackovych prodejnach tuto velikost oblece moje 70 kilova dcera, v bonprixu je tato velikost obrovska i me,co ma tech kil vice.

Není tady

#17 4. 5. 2017 7:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥

podle mě vybereš
Ano... skutečně...
https://www.znackovy-sport.cz/c/124-medium_default/kalhoty.jpg   https://www.znackovy-sport.cz/c/128-medium_default/kratasy.jpg https://www.znackovy-sport.cz/276674-home_default/disney-3-pack-crew-socks-ladies-minnie.jpg

Upravil(a) helena (4. 5. 2017 7:09)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#18 22. 5. 2017 22:20

Tichoucka
♥♥-----

dávám přednost malým butikům s módou přímo od návrhářů... ale pokud chceš hodně vybírat a za slušné ceny, tak tohle je rozhodně pro všechny věkové kategorie - www.freeport.cz

Není tady

NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Dodáváme originální parfémy a kosmetiku světových značek Armani, Dior, Chanel, Lacoste velice levně. Skladem máme 75 000 kusů parfémů a kosmetiky.

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• CVIČTE KEGELOVY CVIKY NEJEN PRO LEPŠÍ SEX!

Zápatí