Oznámení

22.září : Reklama zde je zakázaná !!! Nebudu zde tolerovat reklamní odkazy, ani rádoby diskuze jedné a též osoby pod různými nicky. Díky za pochopení.

22.září : Novinka na Babinet.cz - sekce KAM VYRAZIT.

22.září : V naší tvůrčí dílně na vás čekají prstýnky pro radost.

22.září : Novinka v sekci recepty - to jsou nově udělané kategorie receptů. Přijďte se podívat. A jako ochutnávku přidáváme recept na slané croissanty.

• Diskuse
  •  » Domov
  •  » Rekonstrukce bytu, bytový architekt atd...

#1 16. 10. 2007 16:10

Daja
♥♥-----

Rekonstrukce bytu, bytový architekt atd...

Ahoj, mám prosbu. Koupili jsme s manželem byt v Praze v původním stavu a během příštího roku bychom chtěli zvládnout jeho rekonstrukci. Nějaké představy mám, ale přece jenom bych se ráda poradila s bytovým architektem, nebo designérem... Nemáte někdo tip na nějakého, který je šikovný, ale zároveň cenově dostupný? Nebo nějakou firmu nebo jednotlivce (i šikovného kutila, který by si rád přivydělal), kdo by rekonstrukci zvládl a zároveň nabízí designové poradenství... Díky moc předem za nápady či rady...

Není tady

#2 26. 2. 2008 18:17

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň

Re: Rekonstrukce bytu, bytový architekt atd...

¨Nám dělal byt Pavel Vrzák z Plzně, najdeš ho na internetu (zkus nějaký vyhledávač). Je hrozně šikovnej a má úžasný nápady.

Není tady

#3 14. 2. 2011 7:33

nabastavrekonstrukce
♥------

Nedávno jsem při svém brouzdání narazil na firmu, která dle internetových odkazů měla být bezproblémová, slušná, kvalitní za rozumnou cenu. Snažil jsem se najít skutečné reference od zákazníků a pod tunami zaplacené reklamy se mi to nakonec podařilo, byl jsem z toho u vytržení. Řekl jsem si fuj, rychle od ní...

Vše, co se mi zdálo při jednání s Nabastavem podezřelého jsem se na webu reklama zhmotnilo v realitu (nekvalitní rekonstrukce, drahé, zpoždění bez ochoty postavit se k vyměřenému penále čelem). Existuje nějaká firma, která je opravdu pro rekonstrukci bytu 3+kk kvalitní? Hledám opravdovou referenci, marketingový pracovníci stavebních firem prosím nepište ani nevolejte:(

p.

Upravil(a) mala.popelka (14. 2. 2011 9:10)

Není tady

#4 2. 6. 2011 21:53

maskovb
♥------

Není tady

#5 30. 9. 2011 12:07

forumforum
♥------

Ahoj, kamrádka si pronajala byt v Praze na smazáno, nepovolená reklama a mě se stašně líbí, jak je zařízený. Neznáte někoho kdo dělá podobné vybavení, popřípadě nějakého designera, který by mi poradil, jak si v tomto stylu vylepšit svůj byt?

Není tady

#6 30. 9. 2011 13:48

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

forumforum napsal(a):

Ahoj, kamrádka si pronajala byt v Praze na ********* a mě se stašně líbí, jak je zařízený. Neznáte někoho kdo dělá podobné vybavení, popřípadě nějakého designera, který by mi poradil, jak si v tomto stylu vylepšit svůj byt?

takhle ti to zařídí každé lepší interierové studio. Nejde jen o radu, ale i o finance. Jinak ve tvém případě jde spíš o reklamu,ne? smile

Upravil(a) laminanonte (30. 9. 2011 13:51)

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#7 21. 4. 2014 1:27

Ivanka_R
♥------

Nevím, jak moc tato diskuze „žije“, ale kdyby někdo hledal tip na dobrou designérku, mohu doporučit svou známou, které zde ráda udělám reklamu. Více o jejím stylu najdete na stránkách www.novodesign.cz.

Není tady

#8 19. 9. 2014 20:44

tapeta
♥------

spam

Upravil(a) AndreaP. (19. 9. 2014 20:46)

Není tady

#9 15. 10. 2014 18:53

daysulinek
♥♥-----

Taky mám tip, firma bytexpert má taky svého bytového architekta a taky šikovného smile

Není tady

#10 6. 12. 2014 11:31

jaruna1
♥------

Rekonstrukce bytu se dá udělat za 150 tisíc ale i za půl milionu.Já osobně sem poptávala všude možně a rozptyl nabídek byl velkej.My jsme si nejdříve zhruba rozpočet spočítali - pomůcka(ceníky)na:http://www.poptavky-stavebni.cz/.
Jak sem říkala,poptali jsme všude možně,protože ten pán na doporučení neměl čas.Nakonec sme to poptali na těch poptávkách stavebních a rekonstrukce byla do měsíce hotova a za dvěstě tisíc.jsme celkem spokojeni.Nakonec nám to dělal pan Franěk z Prahy 8

Není tady

#11 23. 1. 2015 12:44

nikol.ambielova
♥♥-----

Je to těžké, tak jako se vším, věci se dají udělat levně, ale pak to nemusí vypadat, jak jsme si představovali, my třeba máme za 100tis jen zrekonstruované jádro...na celý byt by nám 100tis rozhodně nestačilo

Není tady

#12 26. 1. 2015 20:05

daysulinek
♥♥-----

jaruna1 napsal(a):

Rekonstrukce bytu se dá udělat za 150 tisíc ale i za půl milionu.Já osobně sem poptávala všude možně a rozptyl nabídek byl velkej.My jsme si nejdříve zhruba rozpočet spočítali - pomůcka(ceníky)na:http://www.poptavky-stavebni.cz/.
Jak sem říkala,poptali jsme všude možně,protože ten pán na doporučení neměl čas.Nakonec sme to poptali na těch poptávkách stavebních a rekonstrukce byla do měsíce hotova a za dvěstě tisíc.jsme celkem spokojeni.Nakonec nám to dělal pan Franěk z Prahy 8

A to byla rekonstrukce čeho? Celého bytu? To ne...nebo jo? To by bylo hodně levné

Není tady

#13 3. 9. 2015 15:31

cawan
♥------

Pokud mohu poradit, co se týče rekonstrukce, než začnete bourat příčky, udělejte si návrh koupelny. Realizace půjde lépe, je to snadné http://www.levna-koupelna.cz/navrhar/

Není tady

#14 14. 8. 2016 19:54

Kohoutková
♥------

Ahojky, zařizuju si barák a potřebovala bych pomoci, nejlépe teda od bytového architekta. Na http://homezin.cz/media/jak-pracuje-bytovy-architekt jsem se dočetla, že je nápomocen při výběru nábytku, barev, rozestavění atd. Chtěla jsem se proto zeptat, zda nevíte, kolik si takový architekt za své služby účtuje? A neznáte nějakého v okolí Hradce Králové? Děkuji předem za pomoc.

Není tady

#15 29. 9. 2016 22:08

AlesBer
♥♥-----

Ja bych nic nevymyslel, nechal jsem to na proficich z interiery4ua super jsem velice spokojeny.

Není tady

#16 11. 11. 2016 10:56

Brickie
♥------

Cena za práci je individuálně stanovována, takže záleží i na vzájemné dohodě. Potřebné info najdete třeba i tady: http://modernibyt.dumabyt.cz/rubriky/de … _3532.html

Není tady

#17 11. 11. 2016 15:55

Isonic
♥------

My rekonstruovali sami a chtělo to investici a všechno si vymýšlíme(navrhujeme) sami. Každý na to asi není ale myslím že se nám to povedlo. A snažili sme se fakt co nejmín utrácet za věci co nejsou nutné...což pro mě je disigner. To si radši koupim kvalitnější a dražší postel a matraci třeba... Ale chápu že každý na to není a chce to i spoustu času nad tím popřemýšlet...A výsledek není do konce nikdy uplně jistý :-P

Není tady

#18 27. 11. 2016 21:59

eliskamatlova
♥♥-----

Rekonstrukci promysli smile my treba delali na vanoce jako od jeziska big_smile si rekonstruovali kuchyni a chodbu a super. od interiery4u a spokojenost sama.

Není tady

#19 12. 1. 2017 10:48

Jandovka
♥------

Sestra dělala minulý rok kompletní rekonstrukci bytu a vzala si na to bytového architekta. Nejdříve jsem si říkala, že já bych do toho nešla, že jsou to vyhozené peníze, ale po realizaci jsem musela uznat, že to stálo za to. Mají to opravdu domyšlené do detailu a všechno to krásně ladí. Na to opravdu musí mít člověk nadání a vkus. Nechali si to dělat u firmy Rimex Interier a i s celkovou prací a termínem prací byli moc spokojeni.
Až si jednou budu předělávat bydlení, tak do toho půjdu taky.

Není tady

#20 25. 1. 2017 13:56

Lolaa
♥♥-----

Ahoj ráda bych někoho kdo nám najde skryté vady při koupi starého bytu.Děkuji

Není tady

#21 25. 1. 2017 14:00

Ronda
♥♥-----

Si vem nejakeho sikovneho zednika.Ten by to mel preci odhalit

Není tady

#22 25. 1. 2017 14:03

Lolaa
♥♥-----

To už jsme jednou udělali a nedopadlo to moc dobře.Jenom vyhozené peníze.Byl to amatér.Chci spíše nakou osvědčenou firmu.

Není tady

#23 25. 1. 2017 14:05

Ronda
♥♥-----

Tak to te chapu.Zkus se mrknout www.revizenemovitosti.cz Moji rodice s nima v lete spolupracovali a byli spokojeni.

Není tady

#24 25. 1. 2017 14:08

Lolaa
♥♥-----

Tak to budu ráda, za nakou dobrou firmu.A zeptám se třeba,jestli si za to nevezmou moc peněz.

Není tady

#25 25. 1. 2017 14:10

Ronda
♥♥-----

Nasi rikali,ze cenove to bylo dobry.Lepsi je zaplatit za dobrou praci kvalitni firme,nez nekomu neosvedcenemu.

Není tady

• Diskuse
  •  » Domov
  •  » Rekonstrukce bytu, bytový architekt atd...
NÁŠ TIP:

• Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!

• Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!

• Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

Zápatí