Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 7. 2013 14:55

janísek
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 600

poraďte mi, kam na dovolenou... :)

zdravím vás...rozmýšlíme se s přítelem kam na dovolenou a nemůžu se pořád rozhodnout...
chtěli bysme srpen nebo září...letecky , all inclusive...hotel ideálně přímo na pláži (aby byla vlastní plហa nemuselo se už doplácet za lehátka a tak)...a líbilo by se nám, kdyby k hotelu patřil bazén s nějakými tobogáni nebo atrakcemi..prostě nějaké další vyblbnutí, kromě válení se u vody... smile
máte zkušenosti s nějakým místem, které by tohle splnilo? smile

děkuji...

Není tady

 

#2 18. 8. 2013 6:48

veron
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2013
Příspěvky: 8

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Ahoj,

těch míst je tolik - třeba na Zakynthosu, Na Korfu a jiných řeckých ostrovech. Záleží, jak daleko chcete letět.
Právě jsem si prohlížela tipy na nejlepší pláže http://zena.centrum.cz/volny-cas/fotoga … ujde-samo/
Napiš pak, co jste vybrali a jaké to tam bylo :-)

Není tady

 

#3 13. 12. 2013 10:07

Alzbeta
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 168

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Teďka je docela za dobré peníze Kuba a na další rok se jeví za příiznivé ceny i Mexiko, ikdyz to je pořád trošku dražší.

Není tady

 

#4 14. 12. 2013 9:25

drahuna1972
♥------
Registrovaný: 11. 11. 2013
Příspěvky: 22

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

My jsme byli předloni tady http://www.newtravel.cz/saphir-hotel-villas/. A teda spokojenost největší. Uklízeli pokoje opravdu každý den. Jídlo úžasné za jedenáct dní co jsme tam byli jsem přibrala 4,5 kg :-O. Teď máme miminko a nemůžeme cestovat, ale až bude syn větší určitě bychom se tam rádi vrátili. Personál milý, skvělé hovořili anglicky. Animační programy apod. taky super. Plហpřímo u hotelu. Manžel by nadšený hlavně ze skluzavky do moře :-) .

Není tady

 

#5 10. 9. 2016 20:53

tezzz
♥------
Registrovaný: 4. 2. 2016
Příspěvky: 9

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Prosím poraďte nějakou dovolenou se cvičením. Celé léto sedím v kanceláři, nedostala jsem se vůbec nikam. Teď si budu moct vybrat dovolenou kdy chci, takže temín mě nijak netíží. Jen chci cvičit a cvičit a cvičit.

Není tady

 

#6 12. 9. 2016 20:49

Gituš741
♥------
Registrovaný: 8. 2. 2016
Příspěvky: 6

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Co třeba toto? http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ … ram-a.html záleží co chceš cvičit,ale tady mají velký výběr a super programy, budeš cvičit až se z tebe bude kouřit :-)

Není tady

 

#7 21. 9. 2016 21:06

tezzz
♥------
Registrovaný: 4. 2. 2016
Příspěvky: 9

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Gituš741 napsal(a):

Co třeba toto? http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ … ram-a.html záleží co chceš cvičit,ale tady mají velký výběr a super programy, budeš cvičit až se z tebe bude kouřit :-)

Tam vypadá všechno krásně. Jen si vybrat. To se tam opravdu tolik cvičí? Ty programy vypadají fakt úžasně.Jela bych na všechny pobyty.

Není tady

 

#8 22. 9. 2016 9:56

Gituš741
♥------
Registrovaný: 8. 2. 2016
Příspěvky: 6

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

tezzz napsal(a):

Gituš741 napsal(a):

Co třeba toto? http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ … ram-a.html záleží co chceš cvičit,ale tady mají velký výběr a super programy, budeš cvičit až se z tebe bude kouřit :-)

Tam vypadá všechno krásně. Jen si vybrat. To se tam opravdu tolik cvičí? Ty programy vypadají fakt úžasně.Jela bych na všechny pobyty.

Tam si dᚠpěkně do těla :-) záleží jaký program si vybereš, ale ono se na všech dost cvičí. Pak budeš jak já. Jen jsem se vrátila z jednoho pobytu, tak jsem hledala další :-) taky bych tam brala všechny pobyty, ale musím chodit do práce.

Není tady

 

#9 30. 9. 2016 17:47

Lucka222
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2013
Příspěvky: 7

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Tady je něco trochu méně náročného: http://www.etravel.cz/madarsko/heviz/europa-fit
Kdyby si chtěla cvičení a relax dohromady. Byla jsem tam minulý rok a hodně jsem si to užila.

Není tady

 

#10 25. 1. 2018 13:34

Kajojinka
♥------
Registrovaný: 5. 6. 2017
Příspěvky: 14

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Řecko, Malorca zatím dvě země kde se mi nejvíc líbilo a jsou cenově přijatelné smile

Není tady

 

#11 8. 3. 2018 13:07

mája001
♥------
Registrovaný: 8. 3. 2018
Příspěvky: 7

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

My už v poslední době moc do zahraničí nejezdíme. Zjistili jsme, že i u nás je hezky, a když netrváte na moři, tak proč ne? smile Například loni jsme byli ubytování na Broumovsku v Hotelu Praha a bezvadně jsme si to užili. Výlety po okolí byly fajn a počasí také přálo...

Není tady

 

#12 21. 6. 2018 10:40

katerbelac
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2018
Příspěvky: 2

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Co říkáte na  ten Egypt? Má to cenu?

Není tady

 

#13 28. 6. 2018 13:34

Reny.a7
♥------
Registrovaný: 21. 5. 2018
Příspěvky: 5

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

katerbelac napsal(a):

Co říkáte na  ten Egypt? Má to cenu?

Proč ne, já myslím že v rezortech bude všechno ok :-) když bude člověk používat zdravý rozum tak bude v bezpečí skoro všude.

Není tady

 

#14 28. 6. 2018 18:06

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Odlétla jsem ze Sharm el Sheikhu asi 5 dní poté, co tam spadlo ruské letadlo a nebála jsem se. Všude klid. Bydlela jsem v Nuweibě, a tam lidé velmi milí, cítila jsem se bezpečně. Můžete jet do jakéhokoliv resortu nebo i mimo něj, nehrozí tam větší nebezpečí než u nás.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#15 24. 7. 2018 13:51

christiana66
♥♥-----
Registrovaný: 31. 10. 2017
Příspěvky: 48

Re: poraďte mi, kam na dovolenou... :)

Ahoj, já moc nemusím destinace jako je Turecko, nebo Egypt. Také se už koukám po dovolené ve stejném termínu a ráda bych na nějaký řecký ostrov, tam jsou krásné pláže i možnosti na hezké výlety.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů