Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 9. 2013 21:18

nikitkaa
♥------
Registrovaný: 11. 4. 2013
Příspěvky: 6

Neustále se vracejici mykoza

Dobrý den už pul roku trpím mykozou. Už fakt nevím co mám dělat. Nevědeli by ste mi poradit co dělám špatně nebo co je vhodné pro prevenci aby se mi to pokaždé nevrátilo?

Není tady

 

#2 16. 9. 2013 22:01

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Neustále se vracejici mykoza

nikitkaa napsal(a):

Dobrý den už pul roku trpím mykozou. Už fakt nevím co mám dělat. Nevědeli by ste mi poradit co dělám špatně nebo co je vhodné pro prevenci aby se mi to pokaždé nevrátilo?

Pokud mas partnera, tak je třeba, aby se léčil i on. Pokud ne, tak si tady najdi starší diskuze, tam holky radi, co (ne)delat.

Není tady

 

#3 17. 9. 2013 8:04

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Neustále se vracejici mykoza

Pokud nic nezabírá externě aplikované (to co se patlá na kůži), nepřenáší mykózu partner či boty, tak jsou i systémová antimykotika (prášky), která předepíše lékař.

Není tady

 

#4 18. 9. 2013 18:19

Mmarta
Zablokovaný
Registrovaný: 23. 12. 2012
Příspěvky: 76

Re: Neustále se vracejici mykoza

Čau na internetu je o mykóze hodně popsaný. Příčin může být mnoho. Partner, strava, hygiena... Mně osobně pomáhá mýdlo na intimní hygienu. Chodíš s tím pokaždé k lékaři nebo jak se léčíš?

Není tady

 

#5 19. 9. 2013 21:18

nikitkaa
♥------
Registrovaný: 11. 4. 2013
Příspěvky: 6

Re: Neustále se vracejici mykoza

Chodila jsem s tím k lékaři, jenomže nic nezabíra a už mě to nebaví. Fóra jsem četla. Mně spíš jde o to že mi mykóza zmizí a pak se to v krátkym čase zase vráti. Partner se preventivně léčil taky. Chtěla by jsem vyskoušet nějakej krém na prevenci nebo něco podobnýho. Třeba i to mýdlo. Marti prosim te jakou značku konkrétně užíváš?

Není tady

 

#6 19. 9. 2013 22:05

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Neustále se vracejici mykoza


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#7 21. 9. 2013 21:42

Mmarta
Zablokovaný
Registrovaný: 23. 12. 2012
Příspěvky: 76

Re: Neustále se vracejici mykoza

nikitkaa napsal(a):

Chodila jsem s tím k lékaři, jenomže nic nezabíra a už mě to nebaví. Fóra jsem četla. Mně spíš jde o to že mi mykóza zmizí a pak se to v krátkym čase zase vráti. Partner se preventivně léčil taky. Chtěla by jsem vyskoušet nějakej krém na prevenci nebo něco podobnýho. Třeba i to mýdlo. Marti prosim te jakou značku konkrétně užíváš?

Nevzdávej to. Běž k lékaři důkladně svou mykózu vyléč a pak skus na tu prevenci něco. Většinou objednávám ze stránky http://www.dobrezdravi.cz/. Určitě si tam něco vybereš.

Není tady

 

#8 7. 11. 2013 14:03

Jitrnice
♥------
Registrovaný: 14. 1. 2013
Příspěvky: 3

Re: Neustále se vracejici mykoza

nikitkaa napsal(a):

Dobrý den už pul roku trpím mykozou. Už fakt nevím co mám dělat. Nevědeli by ste mi poradit co dělám špatně nebo co je vhodné pro prevenci aby se mi to pokaždé nevrátilo?

Měla jsem stejný problém. Zkusila jsem kde co, ale stále se vracelo. Už je to delší dobu, jsem viděla v televizi reportហna téma vaginální mykózy, kde mluvili i o novém vaginálním tělísku Scarlett od www.medicaherba.cz. Narozdíl od jiných přípravků se jedná o přírodní produkt. Mám již odzkoušeno a zatím mykóza nikde. Ale je to zatím cca měsíc, co jsem ukončila léčebnou proceduru, tak doufám, že to bude dobré.

Co se týče vaginální mykózy vůbec, tak těch příčin je mnoho. Může být způsobeno i nošením kalhot, přehnanou hygienou, jenže jak toto řešit, aby vše bylo ideální těžko říct...

Není tady

 

#9 27. 4. 2014 9:22

Ljuba
♥------
Registrovaný: 27. 4. 2014
Příspěvky: 1

Re: Neustále se vracejici mykoza

Dobrý den, na opakované vaginální mykózy se mi osvědčilo tří měsíční pravidelné užívání Wobenzymu. Často jsem si také dělala sedavé koupele s hypermanganem a úplně jsem ze stravy vyloučila cukry, bílou mouku a alkohol. Trvalo mi cca rok než se mi to podařilo úplně zažehnat a i teď si musím dávat pozor. Nejnáchylnější je mé tělo před a po menstruaci. Čas od času se snažím zavádět probiotické tampóny, aby během menstruace nebylo pH tak moc narušeno.

Není tady

 

#10 9. 5. 2014 22:05

Kamilkaka
♥♥-----
Registrovaný: 6. 9. 2013
Příspěvky: 38

Re: Neustále se vracejici mykoza

Mně se mykóza objevuje často v létě nebo po užívání antibiotik (ale tomu se dá předejít probiotiky), stalo se mi ale už i to, že jsem mykózu dostala z ničeho nic, měla jsem v té době jiného partnera, takže je možné, že jsme si „nějak nesedli“, každopádně to řeším vždy vaginálními kapslemi maldion a nemám problém. Co se týče svědění, tak si kupuji v akutních případech ještě canesten krém.

Není tady

 

#11 9. 5. 2014 22:38

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Neustále se vracejici mykoza

Kakamikoko, ty jsi horší, než ta nejúpo*nější mykóza. Ale třeba by proti tobě taky pomohly nějaké ty vaginální prostředky, co myslíš? tongue


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#12 23. 8. 2016 22:59

Ivanaa
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 68

Re: Neustále se vracejici mykoza

Na mykozy je prý dobré přeléčit se probiotiky a to jak vnitřně tak i lokálně vaginálně. Ja k tomu přidávám i akutně rowatinex a ulevilo se mi posledně opravdu rychle. A pokud se budou pořád vracet, tak bych opravdu přeléčila i parnera, jak tu někdo psal.

Není tady

 

#13 1. 9. 2016 8:38

Lindous
♥------
Registrovaný: 1. 9. 2016
Příspěvky: 1

Re: Neustále se vracejici mykoza

Mykózy se bohužel většinou vracejí, dokud se pořádně nepřeléčí. Jednoznačně probiotika, přeléčit partnera, protiplínová dieta, minum alkoholu a ze své  zkuěšenosti mohu doporučit enzymový lék wobenzym, který je volně dostupný v lékárně. S mykózou je to tvrdý boj, ale dá se to:-)

Není tady

 

#14 1. 9. 2016 9:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Neustále se vracejici mykoza

ale dá se to
Ba ba... a nejvíc zabírá "protiplínová dieta"... "minum alkoholu" už je jen doplněk... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#15 1. 9. 2016 12:04

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Neustále se vracejici mykoza

Mám v tom zmatek - protiplínová nebo spíš protivložková?
Kamarádce dělala gynekolog autovakcínu nebo jak se tomu říká a od té doby má pokoj.

Není tady

 

#16 1. 9. 2016 20:44

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Neustále se vracejici mykoza

Vymenit partnera,ted vazne.Kdyz jsem byla se svym BM mela jsem neustale mykozy.Partner me podvadel s vice zenami.Kdyz jsem zustala sama, jsem bez problemu.Za celych 20 let zadny problem......partner je ten nosic


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#17 20. 5. 2021 12:49

Adelindacz
♥------
Registrovaný: 18. 5. 2021
Příspěvky: 4

Re: Neustále se vracejici mykoza

Vaginální mykózu způsobuje více věcí. V první řadě by ti měl pomoci gynekolog, který ti udělá vyšetření. Jak již tady holky píšou, může se jednat o stravu, tvého přítele a mnoho dalšího. Já jsem používala různé mastičky i jsem vystřídala gynekologa a nakonec ten poslední mi doporučil Silver Caps od Gynelly a od té doby mám pokoj. Zkus se podívat na tento článek https://www.gynella.com/pojem/vaginalni-mykoza/

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů