Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 11. 2014 11:58

lucinka84
♥------
Registrovaný: 14. 11. 2014
Příspěvky: 1

Re: Jesle- obavy

Zdravím, jakou děláte domácí práci? Jsem na ÚP. Máte zkušenost s montáží propisek kompletace soucastek ,skladani krabycek , navlekani koralku doma? Znáte férového dodavatele této domácí práce? Prosím o typ na můj email  podlucka21@seznam.cz

Předem všem moc děkuji.

Není tady

 

#27 14. 11. 2014 12:39

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Jesle- obavy

lucinka84 napsal(a):

Zdravím, jakou děláte domácí práci? Jsem na ÚP. Máte zkušenost s montáží propisek kompletace soucastek ,skladani krabycek , navlekani koralku doma? Znáte férového dodavatele této domácí práce? Prosím o typ na můj email  podlucka21@seznam.cz

Předem všem moc děkuji.

Ne, nic takového neexistuje. Vše je podvrh. Udělej si jazykový kurz - doučuj cizí jazyk doma, nebo kurz účetní, a dělej účetnictví, snaž se vzdělávat jak to jde a pak své zkušenosti prodávej.
Já učím doma němčinu a francouzštinu, chodí domů ke mě studenti i dospělí, kteří se chtějí jazyk naučit. Mě tím odpadají náklady na dojíždění + čas strávený na cestách. Tímto se dá vydělat 2-4 tisíce měsíčně. Samozřejmě vše na ruku.

Není tady

 

#28 16. 4. 2016 15:14

TerezZ
♥------
Registrovaný: 12. 12. 2015
Příspěvky: 2

Re: Jesle- obavy

Určitě záleží na tom, jak se dítě dokáže přizpůsobit, a taky (a to zejména) na personálu...my třeba chodíme do soukromých jesliček v Praze 4, Lupáček, a jsem spokojená...je vše o personálu, jak ve státních, tak v soukromých školkách...

Není tady

 

#29 23. 8. 2016 21:21

Tichoucka
♥♥-----
Registrovaný: 11. 5. 2013
Příspěvky: 96

Re: Jesle- obavy

jsem taky pro, aby máma byla doma s dítětem, protože to uteče jako voda a stejně jdeme zase do práce... ale někdy bohužel není vyhnutí... pokud mᚠna výběr,kašli na práci a užívej si dítěte, jednou bys toho mohla litovat... pokud musíš do práce, tak co třeba nechat ho v jeslích jen dopoledne a domluvit se zaměstnavatelem zbytek práce z domu?

Není tady

 

#30 1. 8. 2021 17:32

Myska25
♥♥♥----
Registrovaný: 22. 1. 2017
Příspěvky: 100

Re: Jesle- obavy

Od kolika let děti do jeslí prosím vás berou ? Funguje něco takového v Praze ?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů