Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 8. 2016 21:20

Evel1975
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2016
Příspěvky: 19

Věřit nebo nevěřit?

Dobry večer,
předem se omlouvam,ze pisi bez diakritiky. Prosim o radu.
Jsem tři roky s přítelem,nezijeme spolu,je ženatý,jedno dítě,vztah veřejný,ale urcite žena nic netuší.
Nas vztah prošel za ty tri roky několika zkouškami,mnoha hádkami,neshodami, nebylo to idylické. Nicméně jsme byli porad spolu. V začátcích i pres noc a temer denne, postupem času bez společných noci,jinak často spolu. Vidina rozvodu z jeho strany ci nase spolecne soužití nepřicházelo z jeho strany v úvahu kvuli memu údajnému špatnému chování. Dle jeho chování mam často pocit,ze se jedna o manipulátora.
Vysvětlení celého vztahu by vydalo na dlouhý pribeh. Nicméně k němu citim hodne moc. A zjistila jsem,ze pokaždé,kdyz jsme se pohádali,tak si psal se svou bývalou kamarádkou milenkou. Podotykam,ze vzdy šlo o jim vyvolanou hádku a zrušení našeho naplánovaného programu. Pravidelně 2-3x měsíčně min. pul roku az rok. Kdyz jsem se zeptala,odpověděl mi,ze neví,ze si s nikym nepsal. Nevěřím tomu. Ublizilo mi to. Myslim si,ze to takhle vede celé své manzelstvi-zenu podvádí paralelním vztahem,a dalsima milenkama. Co byste si mysleli? Jak byste to řešili?  Dekuji za rady.

Není tady

 

#2 21. 8. 2016 22:57

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Věřit nebo nevěřit?

Evel, pokud mám mluvit za sebe, tak bych se zamyslela nejprve sama nad sebou a poctivě bych si položila otázku, zda mám vůbec zapotřebí v takovém "vztahu" dál pokračovat. Protože vy dva spolu de-facto žádný vztah nemáte, vy se pouze pravidelně scházíte a pokud tyto schůzky k ničemu nevedou, společná budoucnost není v dohlednu a partner Ti ještě dělá naschvály a provokuje Tě s další ženou, je to o ničem a já bych to řešila tak, že bych se s pánem prostě scházet přestala.

A řešila bych nejenom pána, ale řešila bych především sebe: PROČ se potřebuji vázat na ženatého partnera a ztrácím už tři roky čas schůzkami s neperspektivním člověkem, PROČ nemám chu, odvahu ani sílu tento stav změnit a CO mi brání najít si takového partnera, který tady bude výlučně pro mě a o kterého se nebudu muset dělit ...


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#3 21. 8. 2016 23:35

Evel1975
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2016
Příspěvky: 19

Re: Věřit nebo nevěřit?

Mate pravdu. Premyslim nad tim uz hodne dlouho. Ale jak rikam,je to na velmi dlouhý pribeh. Okolnosti,situace atd,ktere to cele podtrhuji. Přítel říká,ze vsechno špatně delam ja,on nikdy za nic nemuze. Nikdy svou chybu nebo vinu neprizna. Je to takové složité. Zajímal me nestranný názor,jak na tento vztah,tak i na to jeho pravidelne psani si.

Není tady

 

#4 23. 8. 2016 13:26

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Věřit nebo nevěřit?

Mne prijde jako psychopaticka osobnost... nevi ze si s nekym psal, podle nej se chovas spatne (tak proc s tebou je???)... atd. sad


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#5 23. 8. 2016 15:23

Evel1975
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2016
Příspěvky: 19

Re: Věřit nebo nevěřit?

Děkuji za odpovědi.
Dorko, odpověď na otázku proč se mnou je jsem dostala ve tvaru, že se do mě neskutečně zamiloval, miluje mě a že jsem jeho závislost a droga.

Není tady

 

#6 23. 8. 2016 16:51

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Věřit nebo nevěřit?

Ano. Protoze si na tobe muze "lecit" sve mindraky. Jak mu neco odepres, budes nejvetsi bestie na svete.
Znam. Bohuzel. sad


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#7 23. 8. 2016 17:23

Evel1975
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2016
Příspěvky: 19

Re: Věřit nebo nevěřit?

Jo, jsem zlá, necitelná, strašně arogantní a povýšenecká, jednám s ním zpatra a mnoho dalšího. A pořád se musím ospravedlňovat a hlásit každý svůj krok. Prý ze strachu o mě. Aby věděl kde jsem a že jsem v pořádku. Když má dobrou náladu, umí být milionovej. Což moc často není. Myslíš, podle toho co jsem psala o těch jeho sms, že "mě" podvádí ještě s někým jiným?

Není tady

 

#8 23. 8. 2016 18:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Věřit nebo nevěřit?

Jo, jsem zlá, necitelná, strašně arogantní a povýšenecká, jednám s ním zpatra a mnoho dalšího. A pořád se musím ospravedlňovat a hlásit každý svůj krok. Prý ze strachu o mě. Aby věděl kde jsem a že jsem v pořádku. Když má dobrou náladu, umí být milionovej.
Manipulátor dokáže u druhého vyvolat pocit viny za pomyslná pochybení. Používá zdánlivě logická zdůvodnění a morální zásady, jimiž se ohání podle toho, jaký cíl si vytkl. Umí podivuhodně překroutit skutečnost a zcela zmást osobu, s níž hovoří. Má-li tato osoba sklon brát na sebe zodpovědnost nebo vinu za všechno možné, stává se okamžitě manipulátorovým oblíbeným cílem...
Všechno jste udělali špatně. Nebo používá vět typu:  „Já ti to říkám proto, že to s tebou myslím dobře“...
Jeho psychický život je zřejmě úzce spojen se „snižováním hodnoty druhých“... K dosažení svých cílů neváhá použít lichotek a pochval...

Zbytek si přečti tady http://www.obcan-lomnice.cz/manipulator-pokracovani/


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 23. 8. 2016 21:04

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Věřit nebo nevěřit?

ANO.
Z vlastni zkusenosti vim, jak je ta "péče" zezačátku prijemna (+oblbující ... wink ), vážně!...

To pavouk rozhodil sítě.
Omotava, utahuje, ma te zmapovanou - a jednoho dne kousne na nejcitlivejsim miste (moc dobre ho zna!) - a zacne sat. Tobe sily ubyvaji, a on ve svem nezdravem sebevedomi roste.
Vysaje z tebe vsechno normální, přirozené a dobré. Tve mysleni bude jakoby řízeno jeho mozkem.

Pomuzu ti.
Poloz si jedinou otazku: Kdyz se nic nezmeni, jak dlouho TOHLE vydrzim?
Po nejake (jedno jake sad) sve odpovedi si precti jeste neco ode mne:

Zmeni.
Budes cim dal vic přidušená... a pak...
sad((

Upravil(a) Dorka (24. 8. 2016 7:23)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#10 24. 8. 2016 11:04

Evel1975
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2016
Příspěvky: 19

Re: Věřit nebo nevěřit?

Heleno, děkuji, znám definice už skoro nazpamě. Pořád to v tom nacházím i nenacházím. Je to těžké zařadit.
Dori, příjemné a oblbující to je, zvl᚝ když na to člověk není zvyklý. Spíš bych potřebovala pomoc to zařadit. Zda-li o opravdu jedná o manipulaci, jestli z toho vyplývá to, že podvádí i mě, případně jak a kde vzít sílu to ukončit, jaké to je potom (dle zkušeností) atd.

Není tady

 

#11 24. 8. 2016 12:11

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Věřit nebo nevěřit?

evel,
tu  sílu  k ukončení  ti  nikdo   "nepředá"   ...  ani nezprostředkuje ...píšeš, že přítel  "zapadá   do kolonek "    manipulátora -  takže   co  chceš  ještě   "zařazovat" ? 
Manipulátor  nemusí a asi   v praxi  nesplňuje   všechna  kritéria  ( z různých  definicí) - stačí  některé,  a peklíčko   s  ním  je  i tak  dostatečné grater

Dorka  to popisuje  výstižně  ...   a jejími  slovy  - ještě  jsi   asi    "málo přidušená" ... ( neber to jako  kritiku )

Není tady

 

#12 24. 8. 2016 12:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Věřit nebo nevěřit?

Tady vůbec nejde o to, jestli pán je nebo není manipulátor.
Předpokládám, že Evel s ním chce normálně společně žít.
Pán je ženatý, měnit tento stav nehodlá, tak nechápu, co Evel ještě řeší. Navíc, když v tomhle "vztahu" není spokojená a pán ji tyranizuje a ponižuje.

Evel, chovᚠse jako malá holka a ne dospělá žena, které možná bude už i 40 let. Jako puberačka.
Místo psychologického studia svého partnera a jeho škatulkování se s ním rozejdi. Tady není co řešit.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#13 24. 8. 2016 13:46

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Věřit nebo nevěřit?

Az dostane prvni facku, nebo rovnou kompletni "nářez", bude mìt pocit, ze si to "zaslouzila". Pofoukani modrin ci zlomenin od jejiho psychickeho upira bude "nove" (jak sama pise) a vzrusujici.
Jeste nechape, ze on si jen svoji budouci "mrtvolku" udrzuje pri zivote.
Az to jednou přežene, s klidem ji prekroci a najde si jinou obet... Vsak co s takovou "nehodnou", co si ho nevazila a tim padem nezaslouzila. Patri ji to...

Upravil(a) Dorka (24. 8. 2016 13:48)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#14 24. 8. 2016 22:42

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Věřit nebo nevěřit?

Eva. napsal(a):

Tady vůbec nejde o to, jestli pán je nebo není manipulátor.
Předpokládám, že Evel s ním chce normálně společně žít.
Pán je ženatý, měnit tento stav nehodlá, tak nechápu, co Evel ještě řeší. Navíc, když v tomhle "vztahu" není spokojená a pán ji tyranizuje a ponižuje...
Místo psychologického studia svého partnera a jeho škatulkování se s ním rozejdi. Tady není co řešit.

Evel, s tímto naprosto souhlasím a za sebe jen dodám: neřeš svého partnera, řeš raději sebe!!! Mᚠprávo na spokojený život, na vyvážený vztah a na partnera, který Tě bude respektovat. Nechápu, proč celé tři roky visíš na individuu, které Ti není ochotno nabídnout kromě manipulací a provokací zhola nic. Ten člověk se nezmění, nikdy, proto se musíš změnit Ty a vzít svůj život pevně do vlastních rukou stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#15 24. 8. 2016 23:31

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Věřit nebo nevěřit?

Chapu plne, proc vytucnene nemuze "vzit za sve" - omotána /zblbnuta/, je uz dost.
Jen mozna, jak pise gemi, jen malo priskrcena.

Soucitim se vsim vahanim.
Varuju pred vsim "tolerovanim".

Jdi pryč, v tvym a jeho zajmu taky.
Zachraň se!!! ...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#16 25. 8. 2016 8:58

Evel1975
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2016
Příspěvky: 19

Re: Věřit nebo nevěřit?

Holky, dekuju moc za rady,názory. Jsem jak pubertacka a nechapu to. Byvala jsem šastná,usmecava,v pohode a sebevědomá. Ted uz nejsem. Cokoli řeknu,je špatně. Furt řeší veci z minulosti. Po týdnů mi vycte,ze jsem pozdravila někoho v kině apod. Nevim kde vzít sílu. Posledni rok byl náročný jinak a on tomu přidal. V mém věku to sama nechapu. Asi me uz zlomil,omotal.

Není tady

 

#17 25. 8. 2016 9:19

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Věřit nebo nevěřit?

když se nerozvede, ztrácíš jen čas
když se rozvede, staneš se manželkou č.2, která musí dělat, že neví o dalších jeho ženách..

ale to se vlastně nestane, protože se neumíš chovat a páníček tě musí potrestat smile

vyhlídky tedy nic moc


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#18 25. 8. 2016 10:07

Evel1975
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2016
Příspěvky: 19

Re: Věřit nebo nevěřit?

Myslíte, ze se takhle chová doma k ženě? Jaká musí byt,kdyz to toleruje a neopustí ho.

Není tady

 

#19 25. 8. 2016 10:10

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Věřit nebo nevěřit?

Evel1975 napsal(a):

Myslíte, ze se takhle chová doma k ženě? Jaká musí byt,kdyz to toleruje a neopustí ho.

Proč stále řešíš jeho a nerozejdeš se s ním? Teď hned? va
Chceš skončit v nemocnici? Nebo na hřbitově?
Mᚠděti? Ani na nich ti nezáleží? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#20 25. 8. 2016 11:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Věřit nebo nevěřit?

Jaká musí byt,kdyz to toleruje a neopustí ho.
Úplně stejná jako ty... až na to, že ona na něho "má papír".
Jenže proto ty se neptáš... ty totiž žádnou odpověď nehledáš...
Přesto zkusím ještě tohle:
Pokud například poznáte muže, a ten vám vypráví příšerné historky o svých bývalých přítelkyních, v duchu jásáte, že mu nechybějí nebo že vás s nimi nepříznivě nesrovnává. Koneckonců, nechcete přece slyšet, jak skvělá ta poslední byla. Vᚠpartner však má ve zvyku vinit za svoje problémy ostatní a neuznává svou zodpovědnost. Mějte se na pozoru: jste další na řadě, díky komu bude mít zpackaný život!
U obětí je nejzáludnější to, že navzdory jejich stížnostem, že je v minulosti nikdo neměl rád a nerozuměl jim, jen těžko dokáží přijímat vaši lásku a podporu. Oběti se vyžívají v utrpení tím, že lpí na vlastní bolesti, získávají iluzi moci nad lidmi, kteří jim - podle jejich názoru - ubližují.
Proto, milujete-li obě, můžete mít pocit, že bez ohledu na to, kolik dáváte, nikdy to nestačí, a bez ohledu na to, jak hodně se snažíte ukonejšit ji, obě vaši snahu sabotuje.

Pokračování http://sex-vztahy.doktorka.cz/jste-zamilovani-obeti/


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 25. 8. 2016 13:53

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Věřit nebo nevěřit?

Evel1975 napsal(a):

Myslíte, ze se takhle chová doma k ženě? Jaká musí byt,kdyz to toleruje a neopustí ho.

Evel,

neptᚠse   náhodou    proto,  že  bys  chtěla  slyšet :    když to vydrží  ona,  tak je to  teda  ke  snesení,   a je třeba  jeho chování   "vydržet"  ??  butter

Není tady

 

#22 25. 8. 2016 17:13

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Věřit nebo nevěřit?

Anebo: ...chodi za mnou, tudiz jsem lepsi a zvladnu to...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#23 25. 8. 2016 18:22

Evel1975
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2016
Příspěvky: 19

Re: Věřit nebo nevěřit?

Ne,neni to ze ona to vydrží,tak ja taky nebo ze jsem lepší. Spis mam pocit,ze se k ni tak nechová. Ani to neni tak,ze by o sobě mluvil tak,ze mu žena nerozumí. Naopak vzdy rikal,ze jeho žena je moc hodna a ze on je ten kdo ji ubližuje. Prý se jen odcizili a jejich vztah žena zachránit odmitla.

Není tady

 

#24 25. 8. 2016 19:00

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Věřit nebo nevěřit?

Ano. Přesně. Ona ma na nej nejen "papir", jak rika Hel, ale možná aj "PÁKU"!
Mozna ona je tou "tarantuli", co ho muze "vyuzit k oplodneni, a pak zabit!" (vsechno obrazne!)...
Mej na paměti (nevim, jestli to dokazes...), ze je to manipulator! Nemusi byt hloupej. Dokonce bych si tipla, ze je hooodne chytrej! To te na nem pritahuje, ze jo?
Jenze jeho "chytrost" je nezdrava, psychopaticka, zamerena pouze na jeho zvracene a chore zajmy: POTŘEBUJE OB̍, kterou by mohl týrat...
Pokud mu to ona "nedovoli", MUSI hledat jinde. A kdyz u tebe zacítí, ze se vymaňuješ z jeho sítí, bude hledat jinde (to jsou ty sms s byvalkama, o kt.udajne nevi? Moc dobre o nich vi, ale priznat je nemuze, ptz.cítí, ze TEBE ma jeste porad ve sve pavucine)...

Ja vim, jak je tezke se z tohoto vztahu vymanit. Vis, za mne to udelali jini. Ja se nejdriv branila, vztekala (zlobila) a zpocatku litovala, ze jsem nebyla"trpelivejsi a shovivavejsi"..., ale pak, az se "veci doděli", jsem jim vsem, co me k "rychlemu uprku" NUTILI, dekovala za zachranu nejen zdraveho rozumu, ale aj... zivota, no...
sad

Upravil(a) Dorka (25. 8. 2016 19:13)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#25 25. 8. 2016 19:26

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Věřit nebo nevěřit?

Evel1975 napsal(a):

Ne,neni to ze ona to vydrží,tak ja taky nebo ze jsem lepší. Spis mam pocit,ze se k ni tak nechová. Ani to neni tak,ze by o sobě mluvil tak,ze mu žena nerozumí. Naopak vzdy rikal,ze jeho žena je moc hodna a ze on je ten kdo ji ubližuje. Prý se jen odcizili a jejich vztah žena zachránit odmitla.

Odmitla?
Resi to teda jak?
Ze mu toleruje milenky?
Neverim!!!
Boji se ho?
Ma kurzy sebeobrany?
Znas ji? Pokud ano, promluv s ni...

Mne taky dlouho trvalo, nez jsem pochopila, ze jeho katastroficke minule vztahy jsou jen ..., hmmm, vyplody popsane zvracenou osobou, ktere "není pomoci"...
sad


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů