Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 9. 2010 11:06

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

ZFP akademie

Holky, nebo i kluci, slyšeli jste o takovéto "práci"? Má to být něco jako finanční poradce, ale i jen sám pro sebe, že si vystavuje smlouvy sobě, své rodině a místo, aby z toho těžil někdo jiný, tak provize ti zůstávají. Je tam nutné první školení, nějaký seminář, stojí asi okolo 2 000 Kč, pak jsou prý dodatečné - kolem 150 kč už.. ale na ty se prý nemusí. Vím sice "fyzicky" o dvou lidičkách, co se tím zabývají, ALE... přece jen, více hlav, více rozumu. Pokud jste se s tím někdo setkali, a to už děláte nebo ne, prosím o názory, zda to má pro obyč člověka, který normálně pracuje, není nijaký finanční odborník, smysl... Prý jsme všichni velmi finančně negramotní a vůbec netušíme, jak se na nás všichni ostatní "pakují", a tím tomu zabráníme, no tak nevím.... zkusit to, nezkusit... přece jen 2 000 je pro mě dost peněz... díkes za názory nebo info, jestli jste se s tím setkali:-) Jedná se o jakékoliv pojištění, smlouvy na penzijka, životka, snad i auta... bytu, atd.. prostě prý VŠECHNO...

Není tady

 

#2 29. 9. 2010 11:24

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: ZFP akademie

Ajax napsal(a):

Holky, nebo i kluci, slyšeli jste o takovéto "práci"? Má to být něco jako finanční poradce, ale i jen sám pro sebe, že si vystavuje smlouvy sobě, své rodině a místo, aby z toho těžil někdo jiný, tak provize ti zůstávají. Je tam nutné první školení, nějaký seminář, stojí asi okolo 2 000 Kč, pak jsou prý dodatečné - kolem 150 kč už.. ale na ty se prý nemusí. Vím sice "fyzicky" o dvou lidičkách, co se tím zabývají, ALE... přece jen, více hlav, více rozumu. Pokud jste se s tím někdo setkali, a to už děláte nebo ne, prosím o názory, zda to má pro obyč člověka, který normálně pracuje, není nijaký finanční odborník, smysl... Prý jsme všichni velmi finančně negramotní a vůbec netušíme, jak se na nás všichni ostatní "pakují", a tím tomu zabráníme, no tak nevím.... zkusit to, nezkusit... přece jen 2 000 je pro mě dost peněz... díkes za názory nebo info, jestli jste se s tím setkali:-) Jedná se o jakékoliv pojištění, smlouvy na penzijka, životka, snad i auta... bytu, atd.. prostě prý VŠECHNO...

To jsou krásné naivňoučké představy!

U těchto fin.akademií nedostaneš žádný kmen klientů,budou chtít po tobě,a si udělᚠseznam svých známých,spolužáků,rod.příslušníků a pak je všechny pěkně postupně začneš otravovat s tím,že jim předělᚠvšechny jejich smlouvy co mají,týkající se pojistek v rodině a fin.zabezpečení na stáří,atd.A ve skutečnosti budeš pracovat a měnit jejich smlouvy podle tvé výše provize,ne aby to bylo jim ku prospěchu.Pokud tedy se vůbec na tohle téma s tebou budou bavit a odkrývat ti svou fin.situaci.A spousta těchto tvých známých po tvé návštěvě u nich doma radši přejde na 2.chodník,než by se s tebou měli potkat.Není to má osobní zkušenost,mám jen klienty,ke kterým se tyto "rychlokvašky"vetřely,porušili jim vše co se dalo, mezi jiným i ty dobré smlouvy,např.stavebko s tím,že je lepší tyto peníze investovat do fondů a pojistek,ehm.Lidem to pak došlo,co udělali a bylo pak dost práce tyto nesmyslné výpovědi zase stornovat,atd.Z tohoto důvodu taky např.ČMSS již nespolupracuje se žádnými makléřskými firmami ani fin.akademiemi.
Co se týká fin.negramotnosti národa,to je svatá pravda.

To,abys mohla dostat provize za své produkty,to je samozřejmě možné,ale zřejmě si zapomenula,že nejdřív budeš muset vložit ty sama na příslušný produkt svoje finance a pouze poměrná část z nich se ti pak vrátí v provizích.

JInak je práce fin.poradce velmi náročná - nabízíš vlastně abstraktní produkt,který si nelze ohmatat,sáhnout si na něj a při zmíněné fin.negramotnosti národa je opravdu kolikrát těžké lidem vysvětlovat,že by si měli odkládat  na svou budoucnost na budoucnost svých dětí.

Není tady

 

#3 29. 9. 2010 11:37

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: ZFP akademie

Kuty, díky moc za názor... a v podstatě se s ním ztotožňuji. Na todle nemám žaludek... já kdysi měla sezení s kámoškou a tím jejím "poradcem", ale my chtěli jen poradit, ale nic jiného než MUSÍTE NA SKOLENÍ z něho nevypadlo, kámoška se tomu sice věnuje už x let a je spokojená, ale o této schůzce - byly to její začátky, tak sama říkala, že se chtěla 100 m zahrabat pod zem, jaká ji byla za něho hanba... Takže sice jsem finančně negramotná, ale asi do tohohle za tuto cenu nepůjdu... díky moc za info a poznatky.-)

Není tady

 

#4 29. 9. 2010 12:19

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: ZFP akademie

V posl.době mi volali 2 nějací podobní nešastníci a pro mě je dobré hlavně poslouchat ty jejich přesvědčivé argumenty,jak se k tobě vetřít;jeden mi začal vykládat cosi o tom,jestli využívám veškeré dotace od státu - na moment jsem se začala zajímat jaké má na mysli,až jsem  z něj dostala,že se jedná o st.příspěvky na penzijko a stavebko-tak jetli je využívám.Škoda,že se mi nchce obětovat čas na to,si skutečně s nima domuvit schůzku a pak si je náležitě vychutnat!
Ajax,ale znᚠto:v životě můžeš litovat jen toho,co nikdy nezkusíš.A si  skutčně v obraze,doporučuji ti třeba podobnou fin akademii AWD-tam jsem absolvovala školení a nic se tentkrát neplatilo,slibují velké peníze a kvůli pracujícím se to konalo i v sobotu.V každém případě ti to pootevře dveře do toho fin.byznisu,rozšíří to tvé povědomí o financích a to není nikdy na škodu.Odradilo mě od toho tenkrát právě to shánění klientů zcela po vl.linii,ale nemusí to tak být u každého,viz tvá známá.Bude-li se ti zde dařit uzavírat různé produkty,tak sama poznáš,že se to nedá srovnávat s almužnou za poctivě oddělanou 8hod.prac.dobu s protivným šéfem za zády.

Není tady

 

#5 29. 9. 2010 13:28

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: ZFP akademie

Kuty, chápu.. jen nevím, jestli se mi právě do takového "produktu" smluv chce....sice mám ekonomické vzdělání, ale tak nějak vnitřně cítím, že to není to pravé, čím bych se asi chtěla zabývat... jen mě zajímalo, zda jsou z toho lidi nadšení nebo ne a co to vlastně obnáší....víš?

Není tady

 

#6 29. 9. 2010 20:15

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: ZFP akademie

Kuty napsala dost přesně jak to je a o co jde. stolt
Jsou lidi, kteří to mohou dělat i jako živnost. To jo - ale kolik takových je...
Ale to jsou obchodníci od pánaboha, kteří prodají komukoli cokoli a ještě s úsměvem a grácií.
Pokud takoví nejste, nemá to cenu.

Není tady

 

#7 1. 10. 2010 9:37

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: ZFP akademie

Minulý týden jsem potkala kamarádku - povídala, že na jaře je navštívil pán z této Akademie a udělal jim jejich specialitu - kolečka stavebního spoření. To znamená, že jim založil kupu smluv, využívají díru v zákoně, kdy stavební spoření umožňuje celou dobu na smlouvu nespořit, až poslední rok, nebo 2 tam dát peníze, sbalit státní příspěvky a hned vybrat. Efekt je ten, že jim na smlouvách neleží dlouho žádné peníze a oni přesto mají nárok na ty státní příspěvky. Oni mají uzavřených asi 15 smluv, ale teď, když se podpory stavebního spoření budou snižovat, se jim to vůbec nevyplatí, počítali, že na tom snad i prodělají - do poplatků za smlouvy investovali, teď budou platit poplatky za vedení účtů, slibované výnosy nebudou a oni teď neví, co mají dělat.

Zajímalo by mne, jestli bude ta Akademie v budoucnu stále nabízet tato kolečka stavebního spoření - jejich největší trumf.

Není tady

 

#8 20. 1. 2011 20:15

Slunicko.Maruska
♥------
Registrovaný: 20. 1. 2011
Příspěvky: 9

Re: ZFP akademie

Ahoj,
já osobně nemám důvěru v tyto finanční poradce a je jedno o jakou se jedná společnost. Já si myslím, že když člověk umí trošku počítat a trochu mu to myslí, tak si dokáže všechno spočítat a uspořádat sám. Možná občas dostanou nějaké výhodnější podmínky a tak, ale i tak si to vždycky raději spočítám a vyřídím sama. To můj názor.

Není tady

 

#9 18. 2. 2011 13:50

slunicko16
♥------
Registrovaný: 18. 2. 2011
Příspěvky: 1

Re: ZFP akademie

Dobrý den,
mám taky fin. poradce (společnosti Partners), ale bohužel jsem ho potkala až po 1,5 roce spolupráce se ZFP.
Nikomu nevnucuji fin. poradenství, protože vím jak je těžké natrefit na dobrého finančního poradce.
Za poradce mluví jasná čísla, která jsou vidět na první pohled. Jasným červeným světlem by pro nás mělo být, že se musíme zúčastnit hromadných seminářů, nebo poslouchat tzv.hodinové povídání o věcech, které jdou říci jednou větou.
Samodřejmě, vždy jde o konkrétní osobu a tím pádem jaký má daná společnost nad poradci dohled a kontrolu. Ale vlastně tu nepíši proto, vnutit někomu finanční poradenství, ale z důvodu, že jsem bohužel ZTF naletěla taky :-( I když jsem na to společně s mým fin. poradcem  přišla po 1,5roce od uzavření smluv, peněz je v tom na deseti tisíce :-(
Nejhorší na tom je, že oni mají vše tak papírově pojištěné, že je vše slovo proti slovu. A ubezpečování poradce ze ZFP, mám jen ústně.
Jediné co mě napadá, podat nějakou stížnost ČNB, protože vidím, že nejsem jediná. I když své peníze zřejmě  neuvidím, alespoň se to nestane nikomu dalšímu. Jsem člověk v zásadě opatrný, ale stejně jsem jim naletěla.
Pokud by jste se někdo chtěl přidat, určitě bude mít stížnost větší váhu ve více lidech.
Kdyby jste tedy o někom věděli, dejte mi vědět.

Není tady

 

#10 12. 5. 2011 8:03

Tereza31
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2011
Příspěvky: 1

Re: ZFP akademie

Dobrý den Ajax,
já mám se ZFP pozitivní zkušenost. Na doporučení mé kamarádky jsem navštívila základní seminář a pak i další semináře. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a za pomoci zkušeného finančního poradce jsem sobě a své rodině uzavřela stavební spoření, penzijní připojištění a životní pojištění. Za uzavření smluv mi přišly provize. Určitě všem doporučuji navštívit tyto semináře. 2000 Kč zas není tolik. Lidé investují do vzdělávání daleko větší částky. Navíc toto jsou alespoň praktické informace, které v běžném životě využijete. Za zkoušku nic nedáte a pak si můžete udělat vlastní názor.

Není tady

 

#11 7. 6. 2011 10:31

Džuls
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2011
Příspěvky: 1

Re: ZFP akademie

Ahojte:) Mam osobni zkusenosti se ZFP a jsou jedine pozitivni:) Dostala jsem se k tomu pres pritele, ktery v tomto dela uz 7 let a me porad nebylo jasne co on dela za praci, takze ma zvedavost a chut vydelavat si podobne penize me dohnala k absolvovani zakladniho seminare:) Jsem studentka a 2100 jsem i pres to dokazala sehnat. Nelituji toho ani na minutu. Jak  tady jiz zaznelo, tak je dulezite narazit na schopneho a vzdelaneho cloveka, ktery vam nenaboucha smlouvy jenom podle toho jak dobre jsou pak provizne zaplacene. Vcera jsem delala kombinaci vlastni mamce a delala jsem ji podle stejnych principu jak ji delam komukoliv jineho, proste na miru potreb toho daneho cloveka. Je na kazdem z nas jak se k teto praci postavime. Kazdopadne nejlehci vec kterou muzete udelat je vzdat to a zahodit moznost, ktera se Vam naskytla. Nezkusit to, nedozvedet se dalsi nove informace. A to je velka skoda. Pokud systemu dobre porozumite a budete ho spravne pouzivat (coz je velmi jednoduche), tak vasi kamaradi a vasi pribuzni neudelaji nic jineho nez podekuji. Nejjednodussi je poslechnout nekoho jineho strasne prejicneho at se na to vykaslete a jdete radsi na skoleni ke konkurenci.. co jineho se taky dalo cekat....

Není tady

 

#12 7. 6. 2011 13:09

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: ZFP akademie

No jo kočky,ale školení,za která jste zaplatily takový hříšný peníze poskytují třebas stavebky zdarma.A to s full servisem a ubytováním na týden v luxusním hotelu.No a přitom všem se už jen vzděláváte,vše na náklady té které spořitelny.Nemluvě o tom,že třeba Liška s takovými různýi akademiemi adalšími rychlokvaškami zcela ukončila spoupráci-nebyla spokojena s jejich poradenstvím vůči svým klientům.

Není tady

 

#13 25. 6. 2011 0:08

Hema
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2010
Příspěvky: 23

Re: ZFP akademie

ZFP akademie nejsou ani finanční poradci, prostě jenom prodávají asi čtyři produkty a to naprosto všem... když už bych něco takového chtěla dělat, tihle jsou poslední, pro které bych byla ochotná.

Není tady

 

#14 3. 9. 2011 21:21

Anisek
♥------
Registrovaný: 3. 9. 2011
Příspěvky: 1

Re: ZFP akademie

Ahoj všem, já financím příliš nerozumím, vůbec jsem se o to nezajímala ale můj přítel začal pracovat pro společnost ZFP Akademie pracovat a i já se seznámila nejprve se základním seminářem a tím to pro mě skončilo, dále jen zjišuji od přítele informace o systému a myšlenka se mi moc líbí. Celá rodina využívá možností a příležitostí od ZFP a jsme spokojeni, máme super lidi, kteří se o nás postarají a pomohou se vším. Získali jsme provize, které jinak zůstávají obchodním domům a víme něco více o možnostech jak nejlépe investovat peníze, abychom získali maximum od státu.

Není tady

 

#15 3. 9. 2011 22:35

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: ZFP akademie

Anisek napsal(a):

Ahoj všem, já financím příliš nerozumím, vůbec jsem se o to nezajímala ale můj přítel začal pracovat pro společnost ZFP Akademie pracovat a i já se seznámila nejprve se základním seminářem a tím to pro mě skončilo, dále jen zjišuji od přítele informace o systému a myšlenka se mi moc líbí. Celá rodina využívá možností a příležitostí od ZFP a jsme spokojeni, máme super lidi, kteří se o nás postarají a pomohou se vším. Získali jsme provize, které jinak zůstávají obchodním domům a víme něco více o možnostech jak nejlépe investovat peníze, abychom získali maximum od státu.


No to je vidět,že tomu nerozumíš,a docela tě lituju,jestli svou budoucnost stavíš jen na tom hahahaMAXIMU od státu:dumbom:dumbomdumbom

Není tady

 

#16 5. 11. 2012 8:49

Myšák007
♥------
Registrovaný: 5. 11. 2012
Příspěvky: 6

Re: ZFP akademie

spam

Upravil(a) AndreaP. (5. 11. 2012 9:08)

Není tady

 

#17 17. 7. 2016 19:56

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: ZFP akademie

Já teda neinvestuji s nimi, ale s jinou firmou ferratump2p. A vyhovuje mi to, investuji a vrací se mi provize.

Není tady

 

#18 19. 7. 2016 12:26

miljir
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 3. 2013
Příspěvky: 129

Re: ZFP akademie

A to ferratum ti dává provize a co když se to nepovede a přijdeš o peníze. Jištěná asi nejsi.

Není tady

 

#19 21. 7. 2016 17:18

Radkka
♥♥♥----
Registrovaný: 11. 9. 2013
Příspěvky: 195

Re: ZFP akademie

Ale to víš, že jsem krytá. Můžou vrátit 85% nesplacených úvěrů, takže to je úplně v pohodičce smile

Není tady

 

#20 27. 7. 2016 22:06

miljir
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 3. 2013
Příspěvky: 129

Re: ZFP akademie

Vždy jsi říkala, že investuješ a ne že mᚠpůjčky. Jsem jaksi mimo

Není tady

 

#21 27. 7. 2016 22:25

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: ZFP akademie

miljir, je to investice do půjček jiných lidí, do úvěrů.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#22 30. 7. 2016 23:56

miljir
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 3. 2013
Příspěvky: 129

Re: ZFP akademie

Jotakhle já to špatně pochopila teda. Takže oni půjčují tvoje peníze a ty za to mᚠúrok.

Není tady

 

#23 31. 7. 2016 11:42

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: ZFP akademie

Judyna napsal(a):

miljir, je to investice do půjček jiných lidí, do úvěrů.

Judyno, ona to chápe. Je to jenom další vlákno, kde si jeden naklonovaný nick povídá sám se sebou, aby sem mohl vecpat reklamu na cosi, hajzlpapírem počínaje a pochybnými investicemi konče. Je to tady s nima pořád horší a horší. Jeden by z nich blil, že si neumí na živobytí vydělat jinak, než otravováním... usch

Upravil(a) modrovous (31. 7. 2016 11:42)


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#24 31. 7. 2016 12:09

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: ZFP akademie

Reformatori-reklamatori zas raděj a řáděj... Tak s vervou do toho a pul je zadarmo...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#25 31. 7. 2016 12:38

Irenaa
♥------
Registrovaný: 13. 5. 2013
Příspěvky: 11

Re: ZFP akademie

Ale to asi ne, já třeba nevím co je ferratum a nevadí mi si o tom přečíst.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů