Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 5. 2. 2016 17:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Finku, ale stát nejen dítě odebere (vmísí se do rodiny), ale příjme i svůj díl zodpovědnosti  - o dítě se postará. Neodebere ho z rodiny a nenechá být.

Poku jsi proti vměšování státu do soukromých životů lidí, pak  - dotaženo ad absurdum - nebude stát soudit ani vraždy např. ze žárlivosti a ty, co páchají zločin odsuzovat. Protože co jiného je, když někdo těžce týrá či znásilňuje dítě? Má být omluven jen proto, že je to člen rodiny?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#102 5. 2. 2016 17:29

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: norov se fakt úplně zbláznili

flink napsal(a):

luděk napsal(a):

flink napsal(a):


Nechápu? O žádné regulaci jsem tu nepsal...

když stát vytvoří podmíky, bude je kontrolovat ( opovaž se občane proti tomu, co ti stát milostivě dá ještě protestovat). nebude splněno, bude regulace.občan bude prudit, budou sankce proti občanovi.
děje se to všude na světě .

Ano, je logické, když něco budeš dávat k využití, že budeš chtít to využívané kontrolovat. Ale taky existuje možnost odmítnout nabízené a tím pádem nebýt pod kontrolou. Protiřečím si tím?

stát se tě nebude ptát jestli souhlasíš nebo odmítneš. stát nastavil pravidla a BUDE JE VYMÁHAT.


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#103 5. 2. 2016 17:32

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: norov se fakt úplně zbláznili

flink napsal(a):

Judyna napsal(a):

flink napsal(a):


Jenže stát tu nechrání zájmy slabšího, dítěte nebo postihovaného. On tu řeší a prosazuje svůj zájem bez ohledu na dopad na jeho okolí. Zvrácený příklad je slavná norská organizace postavená nad zákon, která rozpoutala vlnu emocí napříč celým Babinetem, Českou republikou a Evropou (nehodící si škrtni). A není jediná.
A druhá strana mince říká, a teď asi přijde lavina kamení, že i to dítě se učí, že se musí spoléhat na sebe a ne na pomoc zvenčí.

Tak já budu první smile
Nechceš po těch dětech nějak moc?

Vracím úder: to ne já, to život... gloria

naprostej souhlas


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#104 5. 2. 2016 17:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Luďku, to je smlouva mezi státem a občanem - nechᚠna státu, aby obstaral co jen možno bezpečnost, právo a  spravedlivý soud, výměnou za to, že to nemusíš dělat sám. Protože pokud musíš......tak to je vcelku jasno, co následuje.
"Co jen možno" jsem řekla záměrně smile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#105 5. 2. 2016 17:42

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Judyna napsal(a):

Poku jsi proti vměšování státu do soukromých životů lidí, pak  - dotaženo ad absurdum - nebude stát soudit ani vraždy např. ze žárlivosti a ty, co páchají zločin odsuzovat. Protože co jiného je, když někdo těžce týrá či znásilňuje dítě? Má být omluven jen proto, že je to člen rodiny?

Nojo, ale víš, jak by kriminalistickýmu aparátu odlehlo? lol Domácí zabijačky jsou přece úhelným kamenem kriminality!


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#106 5. 2. 2016 17:56

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: norov se fakt úplně zbláznili

lupina montana napsal(a):

Souhlasím s tím co nejmenším vměšováním - ale jak si tedy přesně představuješ "odpovědnost státu" dejme tomu konkrétně třeba v těch případech znásilňovaných holčiček?

Lupino, nevím, jestli mne chceš nachytat na švestkách nebo mᚠsvůj dotaz upřímně mířený, ale chceš po mně řešení? Já nejsem ani politik, ani sociální inženýr a ani mi v práci neříkají Šabatová. A taky vím, že současný stav není dobrý a lepší by mohl být.
Judyna třeba navrhovala pro sociální úředníky test a mně se ten nápad líbí. Když mohou podstupovat vojáci a policajti zkoušku z fyzické připravennosti, proč by nemohli i tyhle pozice být testované?
V poslední době vidím, že se z městských policajtů stali jen vyběrači pokut. Odebral bych jim předně zbraně, protože s nimi mnohdy neumí zacházet, a taky proto, že je pro svůj skutečný výkon nepotřebují. Odebral bych jim auta, protože jejich místo není za volantem, ale mezi lidmi. Tak mohou opravdu pomáhat a ne zpupně přes polostažené okýnko sekýrovat. Odebral bych jim stávající uniformy, které v nich budí pocity Ramba a vybavil je nějakým pohodlným oblečením, ve kterém by neměli problém se usmívat nebo váhat s pomocí...
Nápadů by se mezi lidmi našlo určitě spoustu a někde by se začít mělo. Třeba to bude první moment, kdy si ostatní uvědomí, že ta malá odvedle je nějaká ubrečená.
Není to dlouho, kousek od paneláku kde bydlím, postával kluk a pofňukával. Nebrečel. Nikdo, ale vůbec nikdo se ho na nic nezeptal. Nás nepřejedou nějací imigranti, my zajdeme svou lhostejností...mimochodem šlo o úplnou blbost

Není tady

 

#107 5. 2. 2016 18:21

ditulka
♥------
Registrovaný: 5. 2. 2016
Příspěvky: 1

Re: norov se fakt úplně zbláznili

smile a smile

Není tady

 

#108 5. 2. 2016 18:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: norov se fakt úplně zbláznili

flink napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Souhlasím s tím co nejmenším vměšováním - ale jak si tedy přesně představuješ "odpovědnost státu" dejme tomu konkrétně třeba v těch případech znásilňovaných holčiček?

Lupino, nevím, jestli mne chceš nachytat na švestkách nebo mᚠsvůj dotaz upřímně mířený, ale chceš po mně řešení? Já nejsem ani politik, ani sociální inženýr a ani mi v práci neříkají Šabatová. A taky vím, že současný stav není dobrý a lepší by mohl být.
Judyna třeba navrhovala pro sociální úředníky test a mně se ten nápad líbí. Když mohou podstupovat vojáci a policajti zkoušku z fyzické připravennosti, proč by nemohli i tyhle pozice být testované?
V poslední době vidím, že se z městských policajtů stali jen vyběrači pokut. Odebral bych jim předně zbraně, protože s nimi mnohdy neumí zacházet, a taky proto, že je pro svůj skutečný výkon nepotřebují. Odebral bych jim auta, protože jejich místo není za volantem, ale mezi lidmi. Tak mohou opravdu pomáhat a ne zpupně přes polostažené okýnko sekýrovat. Odebral bych jim stávající uniformy, které v nich budí pocity Ramba a vybavil je nějakým pohodlným oblečením, ve kterém by neměli problém se usmívat nebo váhat s pomocí...
Nápadů by se mezi lidmi našlo určitě spoustu a někde by se začít mělo. Třeba to bude první moment, kdy si ostatní uvědomí, že ta malá odvedle je nějaká ubrečená.
Není to dlouho, kousek od paneláku kde bydlím, postával kluk a pofňukával. Nebrečel. Nikdo, ale vůbec nikdo se ho na nic nezeptal. Nás nepřejedou nějací imigranti, my zajdeme svou lhostejností...mimochodem šlo o úplnou blbost

Éé....to je na mně moc velkej mišmaš, Flinku.
Stran těch m욝áků - u nás třeba byli taky takoví ničemní, pak se cosi stalo (pár kritik v místním plátku, pár něčeho, co nevím) a jsou fakt docela k užitku.
Takže někde a někdy a někdo asi začne......ovšem není mi jasno, co na vlákně o dětech dělají m욝áci smile
Co se týče té zvýrazněné věty týče............božíčku! KDY by nemohlo být lépe než je? http://www.depo2012.cz/images/smilies/mega_shok.gif

Upravil(a) lupina montana (5. 2. 2016 18:45)


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#109 5. 2. 2016 19:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: norov se fakt úplně zbláznili

A taky vím, že současný stav není dobrý a lepší by mohl být.
Vždycky může bejt líp... a vždycky jak pro koho.
Když nebudou znásilňovaný holčičky, řezaný děti a umlácený manželky, bude pro pachatele hůř. Objektivně (zaplapámbu), ovšem i subjektivně.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#110 5. 2. 2016 23:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Není to dlouho, kousek od paneláku kde bydlím, postával kluk a pofňukával. Nebrečel. Nikdo, ale vůbec nikdo se ho na nic nezeptal. Nás nepřejedou nějací imigranti, my zajdeme svou lhostejností...mimochodem šlo o úplnou blbost

To mᚠpravdu. Lidi jsou hodně lhostejní. Ale když vezmu ten Tvůj případ - potkᚠuplakané osamocené dítě...nebo ne - ti měští policajti , kteří budou obcházet pěšky a v civilnějším oblečení (mimochodem - vynikající nápad), najdou osamoceného plačícího chlapečka, který jim řekne - "tatínek zbil maminku i mě a vyhodil mě ven". Bude správné, když ho dovedou domů, a si to vyřeší v rámci rodiny nebo je  správné upozornit sociálku, že v té a v té rodině se něco děje? Následovat by měli opravdu fundovaní pracovníci sociálky - ne takoví, které jsem potkala já -  a měli by citlivě vyhodnotit situaci, s tou rodinou pracovat, pozorovat, nebuzerovat a pokud to nebude dobré, tak tomu dítěti pomoct i třeba tím, že ho načas svěří třeba do péče ostatních členů rodiny, kteří by byli ochotni se ho ujmout.

Prostě extrém - ty body v úvodním příspěvku - by neměl stíhat další extrém - vůbec nezasahovat, ani když se dítěti zjevně a krutě ubližuje.

Nejhorší je lhostejnost. To je fakt.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#111 6. 2. 2016 8:10

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Souhlas. Se vsim. Judy presne vystihla, co tady celou dobu pisu...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#112 6. 2. 2016 9:09

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Judyna napsal(a):

Není to dlouho, kousek od paneláku kde bydlím, postával kluk a pofňukával. Nebrečel. Nikdo, ale vůbec nikdo se ho na nic nezeptal. Nás nepřejedou nějací imigranti, my zajdeme svou lhostejností...mimochodem šlo o úplnou blbost

To mᚠpravdu. Lidi jsou hodně lhostejní. Ale když vezmu ten Tvůj případ - potkᚠuplakané osamocené dítě...nebo ne - ti měští policajti , kteří budou obcházet pěšky a v civilnějším oblečení (mimochodem - vynikající nápad), najdou osamoceného plačícího chlapečka, který jim řekne - "tatínek zbil maminku i mě a vyhodil mě ven". Bude správné, když ho dovedou domů, a si to vyřeší v rámci rodiny nebo je  správné upozornit sociálku, že v té a v té rodině se něco děje? Následovat by měli opravdu fundovaní pracovníci sociálky - ne takoví, které jsem potkala já -  a měli by citlivě vyhodnotit situaci, s tou rodinou pracovat, pozorovat, nebuzerovat a pokud to nebude dobré, tak tomu dítěti pomoct i třeba tím, že ho načas svěří třeba do péče ostatních členů rodiny, kteří by byli ochotni se ho ujmout.

Prostě extrém - ty body v úvodním příspěvku - by neměl stíhat další extrém - vůbec nezasahovat, ani když se dítěti zjevně a krutě ubližuje.

Nejhorší je lhostejnost. To je fakt.

Jsi jeden ze vzácných lidí, se kterým se dá vést diskuse a následně dospět do takového kompromisu, že všechny strany odcházejí naprosto spokojeny. storstark
Samozřejmě nechci nic hnát do druhého extrému. Jen mne napadá, že tady by byl prostor pro ty slavné sociální inženýry a humanisty. Nemusí nutně hned zasahovat silou, stačí jen když budou umět situaci zklidnit...a nenechat ji být, ale nabídnout pomocnou ruku i v dalších dnech...rafinovaně a metodicky...trpělivě s farářským přístupem.
Ale extrémní situace nejsou zas tak obvyklé jako pobrekávající klučina. Nebo mám aspoň ten dojem. Je tu spoustu lidí, kteří potřebují pomoc a máme tu spoustu lidí, kteří by tím svým vzděláním (nechce se mi to jako vzdělání pojmenovávat, ale to bych nebyl o nic lepší) měli blízko.
Rozdávání pokut přece není řešení, represe řeší jen krizový stav.
Běžný život potřebuje vlídnější přístup. Možná to někomu přijde hloupé, ale já si myslím, že městský policajt (mimochodem má u mne tahle figurka autoritu na nulové hodnotě) by měl fungovat na jiných principech, než funguje státní policie. Neukázněnému řidičovi by neměl dávat bloček za stěrač, ale měl by za ním chodit i pětkrát denně a říkat mu, že špatně parkuje. A myslím, že dost řidičů by se asi stydělo, kdyby mu to říkal před jeho dětmi. Je to taková Ghándiovská psychocesta...a je to zárověň způsob výchovy k tomu, aby byl lepší. Ve spojení se státní policií by mohli dělat zázraky.

Není tady

 

#113 6. 2. 2016 9:54

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Kdyby byli “lidští“, empaticti (tudiz psychologicky a pedagogicky vzdelani), s prirozenou intigencii a vpodstate i “selskym“ rozumem...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#114 6. 2. 2016 21:13

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: norov se fakt úplně zbláznili

flink napsal(a):

Judyna napsal(a):

Není to dlouho, kousek od paneláku kde bydlím, postával kluk a pofňukával. Nebrečel. Nikdo, ale vůbec nikdo se ho na nic nezeptal. Nás nepřejedou nějací imigranti, my zajdeme svou lhostejností...mimochodem šlo o úplnou blbost

To mᚠpravdu. Lidi jsou hodně lhostejní. Ale když vezmu ten Tvůj případ - potkᚠuplakané osamocené dítě...nebo ne - ti měští policajti , kteří budou obcházet pěšky a v civilnějším oblečení (mimochodem - vynikající nápad), najdou osamoceného plačícího chlapečka, který jim řekne - "tatínek zbil maminku i mě a vyhodil mě ven". Bude správné, když ho dovedou domů, a si to vyřeší v rámci rodiny nebo je  správné upozornit sociálku, že v té a v té rodině se něco děje? Následovat by měli opravdu fundovaní pracovníci sociálky - ne takoví, které jsem potkala já -  a měli by citlivě vyhodnotit situaci, s tou rodinou pracovat, pozorovat, nebuzerovat a pokud to nebude dobré, tak tomu dítěti pomoct i třeba tím, že ho načas svěří třeba do péče ostatních členů rodiny, kteří by byli ochotni se ho ujmout.

Prostě extrém - ty body v úvodním příspěvku - by neměl stíhat další extrém - vůbec nezasahovat, ani když se dítěti zjevně a krutě ubližuje.

Nejhorší je lhostejnost. To je fakt.

Jsi jeden ze vzácných lidí, se kterým se dá vést diskuse a následně dospět do takového kompromisu, že všechny strany odcházejí naprosto spokojeny. storstark
Samozřejmě nechci nic hnát do druhého extrému. Jen mne napadá, že tady by byl prostor pro ty slavné sociální inženýry a humanisty. Nemusí nutně hned zasahovat silou, stačí jen když budou umět situaci zklidnit...a nenechat ji být, ale nabídnout pomocnou ruku i v dalších dnech...rafinovaně a metodicky...trpělivě s farářským přístupem.
Ale extrémní situace nejsou zas tak obvyklé jako pobrekávající klučina. Nebo mám aspoň ten dojem. Je tu spoustu lidí, kteří potřebují pomoc a máme tu spoustu lidí, kteří by tím svým vzděláním (nechce se mi to jako vzdělání pojmenovávat, ale to bych nebyl o nic lepší) měli blízko.
Rozdávání pokut přece není řešení, represe řeší jen krizový stav.
Běžný život potřebuje vlídnější přístup. Možná to někomu přijde hloupé, ale já si myslím, že městský policajt (mimochodem má u mne tahle figurka autoritu na nulové hodnotě) by měl fungovat na jiných principech, než funguje státní policie. Neukázněnému řidičovi by neměl dávat bloček za stěrač, ale měl by za ním chodit i pětkrát denně a říkat mu, že špatně parkuje. A myslím, že dost řidičů by se asi stydělo, kdyby mu to říkal před jeho dětmi. Je to taková Ghándiovská psychocesta...a je to zárověň způsob výchovy k tomu, aby byl lepší. Ve spojení se státní policií by mohli dělat zázraky.

Súhlas, viac-menej so všetkým.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#115 6. 2. 2016 21:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Dorka napsal(a):

Kdyby byli “lidští“, empaticti (tudiz psychologicky a pedagogicky vzdelani), s prirozenou intigencii a vpodstate i “selskym“ rozumem...

Sú/sme, aspoň spočiaktu, ale život postupne odnaučí.... grater kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#116 6. 2. 2016 21:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: norov se fakt úplně zbláznili

flink napsal(a):

Judyna napsal(a):

Není to dlouho, kousek od paneláku kde bydlím, postával kluk a pofňukával. Nebrečel. Nikdo, ale vůbec nikdo se ho na nic nezeptal. Nás nepřejedou nějací imigranti, my zajdeme svou lhostejností...mimochodem šlo o úplnou blbost

To mᚠpravdu. Lidi jsou hodně lhostejní. Ale když vezmu ten Tvůj případ - potkᚠuplakané osamocené dítě...nebo ne - ti měští policajti , kteří budou obcházet pěšky a v civilnějším oblečení (mimochodem - vynikající nápad), najdou osamoceného plačícího chlapečka, který jim řekne - "tatínek zbil maminku i mě a vyhodil mě ven". Bude správné, když ho dovedou domů, a si to vyřeší v rámci rodiny nebo je  správné upozornit sociálku, že v té a v té rodině se něco děje? Následovat by měli opravdu fundovaní pracovníci sociálky - ne takoví, které jsem potkala já -  a měli by citlivě vyhodnotit situaci, s tou rodinou pracovat, pozorovat, nebuzerovat a pokud to nebude dobré, tak tomu dítěti pomoct i třeba tím, že ho načas svěří třeba do péče ostatních členů rodiny, kteří by byli ochotni se ho ujmout.

Prostě extrém - ty body v úvodním příspěvku - by neměl stíhat další extrém - vůbec nezasahovat, ani když se dítěti zjevně a krutě ubližuje.

Nejhorší je lhostejnost. To je fakt.

Jsi jeden ze vzácných lidí, se kterým se dá vést diskuse a následně dospět do takového kompromisu, že všechny strany odcházejí naprosto spokojeny. storstark
Samozřejmě nechci nic hnát do druhého extrému. Jen mne napadá, že tady by byl prostor pro ty slavné sociální inženýry a humanisty. Nemusí nutně hned zasahovat silou, stačí jen když budou umět situaci zklidnit...a nenechat ji být, ale nabídnout pomocnou ruku i v dalších dnech...rafinovaně a metodicky...trpělivě s farářským přístupem.
Ale extrémní situace nejsou zas tak obvyklé jako pobrekávající klučina. Nebo mám aspoň ten dojem. Je tu spoustu lidí, kteří potřebují pomoc a máme tu spoustu lidí, kteří by tím svým vzděláním (nechce se mi to jako vzdělání pojmenovávat, ale to bych nebyl o nic lepší) měli blízko.
Rozdávání pokut přece není řešení, represe řeší jen krizový stav.
Běžný život potřebuje vlídnější přístup. Možná to někomu přijde hloupé, ale já si myslím, že městský policajt (mimochodem má u mne tahle figurka autoritu na nulové hodnotě) by měl fungovat na jiných principech, než funguje státní policie. Neukázněnému řidičovi by neměl dávat bloček za stěrač, ale měl by za ním chodit i pětkrát denně a říkat mu, že špatně parkuje. A myslím, že dost řidičů by se asi stydělo, kdyby mu to říkal před jeho dětmi. Je to taková Ghándiovská psychocesta...a je to zárověň způsob výchovy k tomu, aby byl lepší. Ve spojení se státní policií by mohli dělat zázraky.

K té první větě - nápodobně smile storstark
U mě je to otázka cviku a zkušenosti, že je lepší než tvrdě prosazovat, tak naslouchat, přemýšlet a hledat kompromisy. Samozřejmě to nejde s každým.
Kdyby městská policie fungovala tak, jak píšeš, tak to by bylo super. Sice sysifoská práce, ale velice potřebná. Na represe a jsou státní.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#117 7. 2. 2016 13:27

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: norov se fakt úplně zbláznili

a už je to i u nás...
stát dělá rodinám peklo jen proto, že se nějaká ... domnívá...
doufám, že to skončí tak, že budou obviněni ti, kteří vyvinuli takový nátlak a vydírání, až se muž oběsil.

http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/14478 … luje-stat/


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#118 7. 2. 2016 21:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: norov se fakt úplně zbláznili

No, baby to tu už rozoberali... zasa, keby si bol nevinný - obesíš sa, alebo budeš bojova za svoju pravdu a za vrátenie detí, dobrého mena (a možno aj odškodného)? Ja to druhé.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#119 7. 2. 2016 22:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Selima napsal(a):

No, baby to tu už rozoberali... zasa, keby si bol nevinný - obesíš sa, alebo budeš bojova za svoju pravdu a za vrátenie detí, dobrého mena (a možno aj odškodného)? Ja to druhé.

Luděk tuto diskuzi evidentně nečte, jinak by "neobjevil Ameriku" neutral


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#120 8. 2. 2016 7:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Selima napsal(a):

No, baby to tu už rozoberali... zasa, keby si bol nevinný - obesíš sa, alebo budeš bojova za svoju pravdu a za vrátenie detí, dobrého mena (a možno aj odškodného)? Ja to druhé.

Ty možná to druhé. Ale někdo jiný zase to první, i když je nevinný. Docela mu rozumím. Jaké to je, když se mu zhroutí svět.
To je hloupost, uvažovat, že byl nejspíš vinný, jelikož se oběsil... Podle sebe soudim tebe. Ale takhle to, Selimo, nefunguje. Nejsme všichni jako ty. Vždy to sama říkáš, že Všelijakých nás pánbožko má. Ale asi jenom říkᚠa když dojde na lámání chleba, stejně soudíš podle sebe. sad


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#121 8. 2. 2016 8:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Kdyby městská policie fungovala tak, jak píšeš, tak to by bylo super.
Za mejch hodně dávnejch let bejvali okrskáři... sice "soudruzi" (jinak to nešlo), ale s tím, čemu se pozdějc začlo zdeúředně říkat "místní znalost". Bodej, když po svejch ulicích chodili pěšky, támhle pokárali kluky, tuhle pochválili mimino, babču Novákovou převedli přes ulici - a pokud to nebyly fakt ku*vy, lidi je brali a namísto "řešení" stačila domluva.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#122 8. 2. 2016 8:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Eva. napsal(a):

Selima napsal(a):

No, baby to tu už rozoberali... zasa, keby si bol nevinný - obesíš sa, alebo budeš bojova za svoju pravdu a za vrátenie detí, dobrého mena (a možno aj odškodného)? Ja to druhé.

Ty možná to druhé. Ale někdo jiný zase to první, i když je nevinný. Docela mu rozumím. Jaké to je, když se mu zhroutí svět.
To je hloupost, uvažovat, že byl nejspíš vinný, jelikož se oběsil... Podle sebe soudim tebe. Ale takhle to, Selimo, nefunguje. Nejsme všichni jako ty. Vždy to sama říkáš, že Všelijakých nás pánbožko má. Ale asi jenom říkᚠa když dojde na lámání chleba, stejně soudíš podle sebe. sad

Ja som nikoho nesúdila, dokonca som nikde ani nepísala, že je podža mňa vinný. Ja som sa luďka na niečo spýtala, napísala svoj postoj a nechala vec otvorenú - na diskusiu. Nepodkladaj mi, prosím, čo nepíšem (a o čom ani nie som presvedčená).... (Že by skôr o Tebe platilo: Podža seba súdim teba?)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#123 8. 2. 2016 13:34

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Selima napsal(a):

No, baby to tu už rozoberali... zasa, keby si bol nevinný - obesíš sa, alebo budeš bojova za svoju pravdu a za vrátenie detí, dobrého mena (a možno aj odškodného)? Ja to druhé.

někdo to prostě neunese....


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#124 8. 2. 2016 16:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: norov se fakt úplně zbláznili

Hm, a mne napadlo aj to, či mu niekto nepomohol... hmm Przniči detí sú páriovia aj medzi kriminálnikmi a majú nulový fan-klub a blbý priebeh trestu. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#125 8. 2. 2016 18:32

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: norov se fakt úplně zbláznili

a co ked dokazovanie bolo zastavene len preto, ze on sa obesil? Mozno sa budete divit, ale ochrana deti naozaj chrani deti, tak preco po smrti pachatela vysetrovat a emocne tyrat deti znovu a znovu?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů