Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 2. 3. 2014 14:32

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

helena napsal(a):

ja zase mela zato , ze venku se tak nejak pohybujeme vsichni
Znám lidi, kteří se venku prakticky nepohybujou vůbec... dokonce i garáže mají v domě, kanceláři i fitku či bazénu "pod jednou střechou", aby se nemuseli setkávat s tím ošklivým vzduchem, natožpak plebsem po svejch chodícím...

aaha ... tak to ja jich moc neznam... tak se omlouvam


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#77 2. 3. 2014 17:02

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Já chodím ven ráda, ale až začne být hezky, zeleno a sucho. Brodit se blátem, to mě nebaví. A cvičit v tělocvičně taky ne.

Není tady

 

#78 2. 3. 2014 18:12

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Ivana napsal(a):

Já chodím ven ráda, ale až začne být hezky, zeleno a sucho. Brodit se blátem, to mě nebaví. A cvičit v tělocvičně taky ne.

Ja chodim ven porad , tak mi nejak unika smysl


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#79 2. 3. 2014 18:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

až začne být hezky, zeleno a sucho. Brodit se blátem, to mě nebaví
Hele, Ivčo - pro tebe taky musí bejt synonymem pro peklo bydlení na malý vsi nebo dovolená pod stanem, viď? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#80 2. 3. 2014 18:38

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

helena napsal(a):

až začne být hezky, zeleno a sucho. Brodit se blátem, to mě nebaví
Hele, Ivčo - pro tebe taky musí bejt synonymem pro peklo bydlení na malý vsi nebo dovolená pod stanem, viď? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

To mᚠteda recht heli.Do takových dobrodružství bych se nikdy nepouštěla!rock

Není tady

 

#81 2. 3. 2014 18:39

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já chodím ven ráda, ale až začne být hezky, zeleno a sucho. Brodit se blátem, to mě nebaví. A cvičit v tělocvičně taky ne.

Ja chodim ven porad , tak mi nejak unika smysl

Nojo, ty mᚠpsy, tak musíš. Já musím jen, když mám na starost dceřinu pejsku, jinak si můžu vybírat, jestli půjdu ven nebo ne, víš?

Není tady

 

#82 2. 3. 2014 18:46

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Do takových dobrodružství bych se nikdy nepouštěla!
Už jen ta představa... brrr... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#83 2. 3. 2014 19:33

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já chodím ven ráda, ale až začne být hezky, zeleno a sucho. Brodit se blátem, to mě nebaví. A cvičit v tělocvičně taky ne.

Ja chodim ven porad , tak mi nejak unika smysl

Nojo, ty mᚠpsy, tak musíš. Já musím jen, když mám na starost dceřinu pejsku, jinak si můžu vybírat, jestli půjdu ven nebo ne, víš?

se mas smile  taky se mi dost casto nechce


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#84 2. 3. 2014 20:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Jo, taky jsem nad tím tuhle přemýšlela, proč např. u nás na malém městě chodí lidi na pásech, když mají kousek do přírody. A ještě k posilovnám dojedou autem - jak správně píše Míša.

Jinak po necelých dvou měsících opět začínám běhat, mokřisku se teda občas taky nevahnu, ale to se pak odrtí. ale jde to ztuha děvčata. Funím, funím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#85 2. 3. 2014 20:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Judyna napsal(a):

Jo, taky jsem nad tím tuhle přemýšlela, proč např. u nás na malém městě chodí lidi na pásech, když mají kousek do přírody. A ještě k posilovnám dojedou autem - jak správně píše Míša.

Jinak po necelých dvou měsících opět začínám běhat, mokřisku se teda občas taky nevahnu, ale to se pak odrtí. ale jde to ztuha děvčata. Funím, funím.

Tak například proto, že když běhají sami, pokud je v blízkosti vhodný prostor pro procházky či běhání, může to být někde nebezpečné. Kvůli výskytu bezdomovců, agresivních Cikánů a podobně. Mám s tím osobní špatné zkušenosti a proto chodím na heat.


Můj názor je, že je osobní věc každého, kde, proč a jak žije, pokud tím nikomu neškodí.
Doplním, že tahle věta není konkrétně k tvému příspěvku, Judy, ale k některým jiným, jedovatým, co tady čtu.

Upravil(a) Eva. (2. 3. 2014 20:20)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#86 2. 3. 2014 20:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Tak tomu Evo rozumím. Naštěstí u nás nic takového není.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#87 2. 3. 2014 23:21

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):


Ja chodim ven porad , tak mi nejak unika smysl

Nojo, ty mᚠpsy, tak musíš. Já musím jen, když mám na starost dceřinu pejsku, jinak si můžu vybírat, jestli půjdu ven nebo ne, víš?

se mas smile  taky se mi dost casto nechce

Zase mᚠpejsky. Dcera mi pořád nabízí a si nějakého opatřím, že budu aktivnější. Jenže já jsem dost líná a děsím se toho, že bych musela ven, i kdyby se mi strašně moc nechtělo. Ale po živém tvorečku, co tě má bezelstně rád, po tom se mi někdy stýská.

Není tady

 

#88 2. 3. 2014 23:36

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Ivana napsal(a):

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):


Nojo, ty mᚠpsy, tak musíš. Já musím jen, když mám na starost dceřinu pejsku, jinak si můžu vybírat, jestli půjdu ven nebo ne, víš?

se mas smile  taky se mi dost casto nechce

Zase mᚠpejsky. Dcera mi pořád nabízí a si nějakého opatřím, že budu aktivnější. Jenže já jsem dost líná a děsím se toho, že bych musela ven, i kdyby se mi strašně moc nechtělo. Ale po živém tvorečku, co tě má bezelstně rád, po tom se mi někdy stýská.

tak kočičku ... s tou se ven nemusí wink


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#89 3. 3. 2014 17:57

Kamča123
♥------
Registrovaný: 3. 3. 2014
Příspěvky: 2

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Posilku, jsem taky vždy nesnášela, ale teď chodím jen na kadrio a to je prima wink

Není tady

 

#90 4. 3. 2014 16:55

BerusMon
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 15. 12. 2006
Příspěvky: 866

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Mně totálně nadchnul HEAT. Sice jsem z toho vždycky splavená, ale mám pocit, že ty endorfiny ze mne přímo cákají po té hoďce.
Pilates..., tak ten mi taky dává zabrat. Každou hodinu zjišuji, jak to tělo mám ztuhlé a jak se postupně zlepšuji.
Kolo..., tak do toho jsem se teď pustila před sezónou, abych natrénovala a zvykla si. Jen nevím, zda třeba těch 10km stačí jako příprava třeba na 30-40km v terénu či je třeba najet v posilce taky tu vzdálenost, kterou si představuji potom v reálu. Přeci jen šlapu pořád v 35% zátěži- což nevím, zda je dostatečně zvolené, na kole venku jsou i delší mezery, kdy to jede samo nebo z kopce dolů a tak.
Má někdo radu, pls?

Není tady

 

#91 31. 7. 2015 20:39

kulíšek007
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2015
Příspěvky: 15

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Ahoj, mohly byste mi prosím s něčím poradit? Mě moc baví cvičení na Bosu, chodím na něj už rok a přemýšlela jsem o tom, že bych si ho pořídila domů. Jenže mi přijde hrozně drahé. Myslíte si, že by stejně kvalitní byla i nějaká jiná balanční podložka? Myslíte si, že by mi mohli když tak poradit v nějakém kamenném obchodě? Díky moc!

Upravil(a) kulíšek007 (31. 7. 2015 20:40)

Není tady

 

#92 1. 8. 2015 9:55

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

kulíšek007 napsal(a):

Ahoj, mohly byste mi prosím s něčím poradit? Mě moc baví cvičení na Bosu, chodím na něj už rok a přemýšlela jsem o tom, že bych si ho pořídila domů. Jenže mi přijde hrozně drahé. Myslíte si, že by stejně kvalitní byla i nějaká jiná balanční podložka? Myslíte si, že by mi mohli když tak poradit v nějakém kamenném obchodě? Díky moc!

Bosu je bosu a náhražky jsou náhražky. Jinak bosu se dá pořídit i o tisícovku levněji, sám jsem si kupoval asi před rokem

Není tady

 

#93 1. 8. 2015 23:01

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Flinku, stejně jako na bolestech zad - tady nejde o kupování čehokoliv, tady jde jenom o to, uplacatit sem někam reklamu. roll


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#94 2. 8. 2015 5:22

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Pro mě je nejlepší cvičení žádné. Cviky mě neuspokojují, připadám si u toho jako robot. Přirozený pohyb je pro mě to nejlepší. Chodit, práce v domácnosti, max. dobíhání na tramvaj, to je v současnosti max., co pro sebe mohu udělat.

Není tady

 

#95 2. 8. 2015 7:24

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Damila napsal(a):

Pro mě je nejlepší cvičení žádné. Cviky mě neuspokojují, připadám si u toho jako robot. Přirozený pohyb je pro mě to nejlepší. Chodit, práce v domácnosti, max. dobíhání na tramvaj, to je v současnosti max., co pro sebe mohu udělat.

Přijde Ti takový přístup v pořádku?

Není tady

 

#96 2. 8. 2015 16:48

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

modrovous napsal(a):

gymnasión napsal(a):

LENNNA napsal(a):


Možná proto, že tu osobu posilovna baví? Možná proto, že venku moc cvičící stroje nenajdeš?
Nerozumím co by na tom mělo být legračního. Ta osoba stráví hoďku v posilce a pak může jít ven.

Doufám, že to baví. Ještě aby ne! smile
Chápu fitka ve městě, kde se tejrᚠna posilovadlech všeho druhu, protože při městském způsobu života nemᚠjinou možnost pořádně zapojit svalstvo.
Ale CHODIT na pásu, který je nota bene zasklený uprostřed přírody..?

Tak si to tak neber, nejsi sama, kdo to moc nechápe. Lidi nechodí ven, a pak fňukají, že mají blbou náladu a depky (nemyslím depresi jako diagnózu).

A ještě bych se pokusil poněkud obhajovat návštěvu fitka. Vysvětlení je jednoduché. Jednak k chůzi nebo běhu může dotyčný přidat posilování a používal pás třeba pro zahřátí. Jednak nějaká nepřízeň počasí není pro dotyčného nějak zavazující nebo rozptylující a počítá se i žhnoucí slunce. Ve fitku, pokud je navštěvujete delší dobu než je jeden týden, narazíte na komunitu lidí, kteří vcelku ochotně poradí s cvičením a jeho technikou nebo i se stravou (ale ne každá rada je dobrá). Přítomnost ostatních cvičících vás dokáže vyhecovat k větším výkonům, a už co do zátěže nebo vytrvalosti. A to není nepodstatné, protože každé cvičení by mělo vaše hranice posunout o kousek dál. A nakonec jsou vaše výkony mnohem jednodušeji změřitelné a sami si můžete vyhodnotit, zda stagnujete, upadáte nebo kráčíte ke svým ideálům. Tímto ovšem pohyb venku nezavrhuji, ideální totiž je kombinace fitka a pohybu na čerstvém vzduchu.

Není tady

 

#97 2. 8. 2015 19:16

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

flink napsal(a):

Damila napsal(a):

Pro mě je nejlepší cvičení žádné. Cviky mě neuspokojují, připadám si u toho jako robot. Přirozený pohyb je pro mě to nejlepší. Chodit, práce v domácnosti, max. dobíhání na tramvaj, to je v současnosti max., co pro sebe mohu udělat.

Přijde Ti takový přístup v pořádku?

Jo. Tobě ne?
Měla bych si raději vyčítat, že necvičím, nebo dělat s odporem něco, co mě absolutně nenaplňuje?

Není tady

 

#98 2. 8. 2015 20:30

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

No, je pravda, že pokud se v tom člověk aspoń trochu nenajde, tak je to k ničemu. Pomůže Ti to, co dělᚠráda.
Chození je moc fajn jako základ.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#99 2. 8. 2015 22:10

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Taky mám ráda spíš přirozený pohyb.......taková rychlá chůze do kopce nebo kolo umí taky dát pěkně zabrat a ještě se člověk může kochat krajinou ( lol ). Což teda miluju.
Pro mě je hrůzostrašný pohled, když projíždím autem kolem fitka a za skleněnou "výlohou" vidím všechny ty potící se nešastníky na těch mučidlech.......ale je možné, kdybych to zkusila, že by se mi to zalíbilo...... Ale spíš ne.......nemám ráda tyhle hromadné aktivity. Ale nikomu to neberu. Já jsem na to lenoch.

Není tady

 

#100 3. 8. 2015 9:55

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Jaký druh cvičení je pro Vás ten pravý?

Damila napsal(a):

flink napsal(a):

Damila napsal(a):

Pro mě je nejlepší cvičení žádné. Cviky mě neuspokojují, připadám si u toho jako robot. Přirozený pohyb je pro mě to nejlepší. Chodit, práce v domácnosti, max. dobíhání na tramvaj, to je v současnosti max., co pro sebe mohu udělat.

Přijde Ti takový přístup v pořádku?

Jo. Tobě ne?
Měla bych si raději vyčítat, že necvičím, nebo dělat s odporem něco, co mě absolutně nenaplňuje?

V dnešní době se rádo poukazuje na alkoholiky, kuřáky a feáky a všichni lkají nad tím, jak na ně a jejich léčbu musí přispívat. A taky se rádo vykřikuje, jak by se jim jejich koníček měl ještě víc zpoplatnit. Přitom kolem sebe vidím tvarohové postavičky, které se při každém kroku třepou, mají na třetím schodu tepovku, jako by absolvovali vykládku vagónu s uhlím, stěžují si na dědičnost cukrovky, mají problémy se žlučníkem, diví se stále častějším migrénám a nevěří, že se jídlo nemusí zajídat Espumizanem. Jestli mᚠk něčemu odpor a považuješ své přesvědčení za správné, nebudu Tě přesvědčovat, protože na to musíš přijít sama, co Tobě a Tvému tělu prospěje. Čas Ti potom sám promluví do duše, tak jako to udělal mně.

Upravil(a) flink (3. 8. 2015 9:56)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů