Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 5. 2015 16:03

kulíšek007
♥------
Registrovaný: 15. 4. 2015
Příspěvky: 15

Re: bolest zad

Dobrý den, v poslední době mě hrozně bolí záda. Už několikrát jsem byla na masáži a moc mi to  teda  nepomohlo. Známá mi doporučila, a vyzkouším rašelinový zábal. Máte s tím někdo zkušenosti? Jak rychle takový zábal může zabrat? Díky moc.

Není tady

 

#27 30. 7. 2015 21:40

Ivanaa
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 68

Re: bolest zad

Dobrý den, už rok a půl jsem s dcerou na mateřské a už v těhotenství jsem trpěla na bolesti zad, hlavně v bederní oblasti a teď, co je malá, tak se přidaly i bolesti levého ramene. Čím je malá starší a t잚í, tak je to horší. Samozřejmě ji už tolik nenosím, ale úplně se tomu nevyhnu. Občas je to fakt výživné. Myslíte, že by byla k něčemu elektroléčba? Kolegyně mi říkala, že snad existuje něco, co se dá používat i doma, že to někde na internetu zahlídla, ale už si nevybaví, kde..

Není tady

 

#28 30. 7. 2015 22:09

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: bolest zad

Proč, proboha, nejdete na vyšetření a čekáte na nějaké babské tlachy?

Není tady

 

#29 31. 7. 2015 13:50

Elix
♥------
Registrovaný: 24. 10. 2014
Příspěvky: 13

Re: bolest zad

No, ona ta elektrolecba neni zas tak spatny napad, mne osobne hrozne pomohla, kdyz jsem mela rameno po uraze z volejbalu. To, co myslite, se jmenuje Cellion, ja jsem nad tim taky uvazovala, ze bych si ho koupila domu, ale pak se mi to rameno spravilo a uz se to dalo vydrzet, tak jsem neutracela. Ale jestli Vas to boli tak moc, tak bych taky zasla k doktorovi.

Není tady

 

#30 31. 7. 2015 17:26

Ivanaa
♥♥-----
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 68

Re: bolest zad

K doktorovi se mi zatím nechce, mám z nich fobii, v těhotenství jsem hrozně trpěla, ale kvůli maličké jsem to musela nějak zvládnout. A s práškama se to přežít dá celkem v pohodě, akorát se nechci pořád něčím cpát. A ten Cellion, to Vám poradili nějací odborníci? A nemáte o něm nějaké informace, když jste si ho chtěla pořizovat?

Není tady

 

#31 31. 7. 2015 17:45

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: bolest zad

Ivano, flink má naprostou pravdu. Běžte k lékaři, a vás pořádně vyšetří. Máte malé dítě - měla byste být zodpovědná. Takovýchto babských rad dostanete všude každý den deset. To chcete všechno vyzkoušet?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#32 31. 7. 2015 23:03

Elix
♥------
Registrovaný: 24. 10. 2014
Příspěvky: 13

Re: bolest zad

Ivano, rekla mi o tom jedna sestricka na rehabilitacich. Jestli k tomu chcete nejake info, tak mrknete na okamzitauleva, tam je vsechno, ale asi by vazne stalo nejdriv za to prekonat tu fobii a skocit k nejakemu odbornikovi, znama takhle pres bolest taky nosila syna a skoncila s vyhreznutyma plotynkama a ted se boji mit druhe miminko.

Není tady

 

#33 1. 8. 2015 7:20

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: bolest zad

flink napsal(a):

Proč, proboha, nejdete na vyšetření a čekáte na nějaké babské tlachy?

protože čekají na vhodnou chvilku , aby sem prskly reklamu. protože kdyby je opravdu bolely záda, na nic by nečekaly a fičely by k dr.

Není tady

 

#34 1. 8. 2015 8:33

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: bolest zad

aprill napsal(a):

flink napsal(a):

Proč, proboha, nejdete na vyšetření a čekáte na nějaké babské tlachy?

protože čekají na vhodnou chvilku , aby sem prskly reklamu. protože kdyby je opravdu bolely záda, na nic by nečekaly a fičely by k dr.

big_smile

Není tady

 

#35 1. 8. 2015 8:37

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: bolest zad

Ivanaa napsal(a):

K doktorovi se mi zatím nechce, mám z nich fobii, v těhotenství jsem hrozně trpěla, ale kvůli maličké jsem to musela nějak zvládnout. A s práškama se to přežít dá celkem v pohodě, akorát se nechci pořád něčím cpát. A ten Cellion, to Vám poradili nějací odborníci? A nemáte o něm nějaké informace, když jste si ho chtěla pořizovat?

Asi Tě doopravdy nebolí, protože bys nějaké "nechce" nepoužila. Nicméně, pokud bys tyhle problémy měla a souběžně se krmila prášky, neskončíš jen na nějaké neurologii, ale díky práškům zřejmě i na interně. Ne hned, ale buď trpělivá a polykej je jako lentilky a ono to určitě přijde...
Upřímně: naštvalo mne Tvé "nechce"

Není tady

 

#36 9. 9. 2015 20:02

klaruska22
♥------
Registrovaný: 15. 7. 2015
Příspěvky: 10

Re: bolest zad

Ahoj, určitě to může být z toho a taky můžeš mít skřípnuté nervy. Skvělý na nervy je Revitanerv Strong, manželovi moc pomohl po operaci zad. Určitě zkus.

Není tady

 

#37 14. 9. 2015 18:00

tremlona
♥------
Registrovaný: 14. 9. 2015
Příspěvky: 3

Re: bolest zad

Klarusko, mám také problémy se zády a Revitanerv Strong mě zaujal. Četla jsem si o něm i nějaké recenze a vypadá to dobře. Nemáte tušení, kde se to dá koupit? Doufám, že ne jen na internetu.

Není tady

 

#38 16. 9. 2015 9:49

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: bolest zad

Kamarád měl také bolesti v zádech. Když už nemohl vydržet, šel na vyšetření. Šupem ho poslali do špitálu, za tři dny mu dělali bypass.  Jako bolest zad se může projevovat řada věcí. Na Tvém místě bych šla k lékaři.

Není tady

 

#39 17. 9. 2015 21:23

klaruska22
♥------
Registrovaný: 15. 7. 2015
Příspěvky: 10

Re: bolest zad

tremlona: Souhlasím, určitě ho zkuste :-) Dá se koupit normálně v lékárnách, takže se na něj zeptejte, kdyžtak vám ho objednají :-)

Není tady

 

#40 21. 9. 2015 18:40

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: bolest zad

Osobně si myslím, že každý normální člověk se s déletrvající bolestí obratí v prvé řadě na lékaře, aby se nechal vyšetřit. Už jen z důvodu vyloučení nějakého závažnějšího problému. Takové hokusy pokusy typu "jí to zabralo, tak mi to taky zabere" (pominu-li fakt velmi oblíbené nepovolené reklamy) prostě já osobně nechápu.

Není tady

 

#41 22. 9. 2015 12:59

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: bolest zad

AndreaP. napsal(a):

Osobně si myslím, že každý normální člověk se s déletrvající bolestí obratí v prvé řadě na lékaře, aby se nechal vyšetřit. Už jen z důvodu vyloučení nějakého závažnějšího problému. Takové hokusy pokusy typu "jí to zabralo, tak mi to taky zabere" (pominu-li fakt velmi oblíbené nepovolené reklamy) prostě já osobně nechápu.

Naprostý souhlas, že si každý chodí se svým džbánem...

Není tady

 

#42 22. 9. 2015 20:21

tremlona
♥------
Registrovaný: 14. 9. 2015
Příspěvky: 3

Re: bolest zad

Klarusko, díky moc, tak to je super. Jak půjdu k doktorce, tak se jí na to zeptám, co myslí :-)

Není tady

 

#43 22. 9. 2015 21:14

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: bolest zad

Hodně štěstí na interně. Každý svého štěstí strůjcem...storstark

Není tady

 

#44 10. 11. 2016 16:13

Marie13
♥------
Registrovaný: 19. 2. 2016
Příspěvky: 10

Re: bolest zad

Já začala cvičit a plavat pod dohledem trenéru a super.. Ze začátku strašná bolest, ale teď je to o 80 % lepší.

Není tady

 

#45 26. 4. 2017 12:18

osmnactka18
♥♥-----
Registrovaný: 28. 8. 2016
Příspěvky: 42

Re: bolest zad

Dobrý den, mrkněte na tenhle článek - http://www.hubnuti-jak.cz/bolest-zad/ko … estmi-zad/ - a rozhodně zajděte za doktorem. Pravděpodobně máte namožené svaly, které potřebujete protáhnout a zpevnit, v čemž by vám mohla pomoci právě rehabilitace případně i jiná cvičení zaměřená na protažení a zpevnění páteře. Mně pomohla maximálně smile

Není tady

 

#46 27. 4. 2017 21:38

Antonka
♥♥-----
Místo: Kyjov
Registrovaný: 20. 8. 2012
Příspěvky: 46

Re: bolest zad

Ahoj holky, tsk mi dneska doktor dal brouka do hlavy! Prý možná mé bolesti zad souvisí s mým velkým těžkým poprsím. hned mi navrhl at se zamyslím nad možností zmenšení prsou operativně plastickou operací. tak teď nevím. vždycky jsem měla velká prsa a po dětěch se ještě zvětšila a záda mě bolí někdy od puberty to jo. máte někdo zkušenosti s operací? jáí mám asi ztrach z toho.

Není tady

 

#47 27. 4. 2017 22:27

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: bolest zad

Pokud ti to doktor (obvodak?) navrhl, ber!
Bolesti zad muzou a nemusi s tim souviset..., ale kdyz to doporuci lekar, nemusis ten zakrok, kt.neni zrovna levny, platit. Mozna dalsi info v SZ?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#48 11. 5. 2017 23:24

Antonka
♥♥-----
Místo: Kyjov
Registrovaný: 20. 8. 2012
Příspěvky: 46

Re: bolest zad

No právě, je to strašně drahý! A jo byl to obvodák.
Já nevím jak dělat SZ, tak pokud by ti to nevadilo, můžu se ptát tady? Ty jsi byla na takové operaci?

Není tady

 

#49 21. 7. 2021 12:59

marikka
♥------
Registrovaný: 18. 6. 2018
Příspěvky: 7

Re: bolest zad

Antonka napsal(a):

Ahoj holky, tsk mi dneska doktor dal brouka do hlavy! Prý možná mé bolesti zad souvisí s mým velkým těžkým poprsím. hned mi navrhl at se zamyslím nad možností zmenšení prsou operativně plastickou operací. tak teď nevím. vždycky jsem měla velká prsa a po dětěch se ještě zvětšila a záda mě bolí někdy od puberty to jo. máte někdo zkušenosti s operací? jáí mám asi ztrach z toho.

Třeba to ještě obnovím.. takže když to bude jako ze zdravotních důvodů tak to může proplatit pojišovna? Díky

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů