Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 3. 2014 17:07

Vlad IV.
♥------
Registrovaný: 2. 3. 2014
Příspěvky: 1

Táta masturbuje

Zdravim. Ja vim, ze tohle forum je zejmena pro zeny kolem 30 a zvlaste pro vdane maminky, ja jsem mlady kluk a chtel bych poradit.
mam jeden docela intimni problem, nebo lepe receno, tyka se to meho taty. Rodice jsou rozvedeni, ja ziju stridave s otcem i matkou. Kdyz jsem s otcem, bydlim v izbe domu, ktera je nedaleko obyvaku.
Potiz je v tom, ze muj tata masturbuje. Na tom, pochopitelne, neni nic divneho, mne neni 5 let, abych z toho brecel, ja vim, ze tata je chlap a navic sam, ja taky masturbuju, dela to kazdy. Kdyby to ale tata delal jako ja – nekde v soukromi, bylo by vsechno v poradku. Jenze on kolem toho dela obrovske ceremonie.
Dva az tri krat tydne tata kolem pulnoci, kdyz si mysli, ze uz spim, vejde do obyvaku. Ma na sobe jenom trenirky. Sedne si na gauc a pusti si po*no. Ani na tom by nebylo nic zvlastniho (ja taky obcas koukam na po*no – kdo ne?), jenze on pusti i zvuk na normalni slysitelnost, jako kdyby zapominal, ze se muzu vzbudit. Tata kouka na ten isty film porad dokola. Je to uplne obycejny Pecko, zadne prasarny nebo zvracenosti. Ma kolem 70 min. Tata jenom tak sedi a film bezi. Kdyby si kouknul jednu scenu a pri ni se udelal, bylo by to OK, jenze on kouka cely film porad od zacatku do konce. Cely film nic nedela, nehraje si, jenom ceka na posledni scenu. Je to dlouha asi 15 min. scena, kde jeden borec suka zenskou s obrovskyma prsama. Tehdy zacne tata intenzivne masturbovat, ale az tak, ze se kyve cela pohovka. Dela si to celych 15 min a az na konci filmu se udela. V tehle scene zenska porad jeci, vzdecha, hraje docela hlasita hudba, takze se klidne vzbudi i hluchej. Navic tata to hrozne proziva, i on pri ty scene vzdecha, a kdyz se udela, je to jako kdyby byl rozeny po*n. Pak zhasne televizi a jde spat. A tohle se opakuje porad dokola.
Nejdrivve jsem myslel, ze tata kouka na nejaky detektivky nebo trilery primo z televize. Pak jsem si uvedomil, ze kouka porad ten samy film a az mnohem pozdeji mi doslo, ze je to po*no. Tatu jsem obcas pozoroval z dalky, nikdy si niceho nevsiml. Jednou se odehrala absurdni vec – uprostred te zaverecne sceny jsem tise prisel az k tatovi, ale on si toho nevsiml kvuli tme a hlasitemu zvuku. Byl jsem od nej tak na metr, stacilo, aby trochu pohnul hlavou doleva a uvidel by me. Jenze on jenom soustredene koukal na obrazovku, nic jine nevnimal. Pot z neho lil, vzdechal a porad si jezdil pravackou v rozkroku. Bylo mi z toho spatne, tak jsem se radsi vratil do sveho pokoje.
Ja chci opet zduraznit, ze mi nevadi po*no ani otcova masturbace, ale proc to proboha nedela tise a v klidu sveho pokoje. Nebo proc to po*no nekouka potichu. Je mu uz pres 40 let a to opravdu sili kvuli jedne po*n? Vzdyt na internetu je takovych prsatic spousta, tak proc zrovna televize uprostred noci?
Co myslite? CO ma delat? Rict to tatovi by bylo asi nejlepsi, ale jak mu to mam rict? Hele tato, co kdybys to ztlumil? 

Není tady

 

#2 2. 3. 2014 23:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Táta masturbuje

Nevidím na tom nič také hrozné... akurát poveda mu to bude citlivé. skús mu tak neutrálne poveda, že a minule zobudil hluk z telky, či by si ju nemohol púša tichšie big_smile (a ďakuj bohu, že tvojho otca ešte baví život a vychutnáva si všetky jeho odtienky... stolt Nášho dedka museli v 90tke - ako vdovca - prosi, aby si p.o.r.n.o púšal tichšie, kvôli pravnúčatám tongue  ... Tomu hovorím šastná staroba!)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 4. 3. 2014 15:02

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Táta masturbuje

Mám takové tušení, že při psaní tvého příspěvku ani tvoje ručička nezahálela lol
Hele, jdi si to dělat na nějaký standardní erotický stránky, nebo tam mᚠod táty instalovanýho hlídacího psa?


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#4 29. 5. 2015 0:29

dominik123
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2015
Příspěvky: 4

Re: Táta masturbuje

Dobrý den jsem kluk a je mi 16 let nejsem gay líbí se mi holky !
Ale chtěl bych skusit onanovat s tátou jak mu to mám říct ?
Tátovi je 39let. Třeba by jsme si pustili po*no a začali masturbovat ale nevím jak mu to mám říct?
A co mi na to řekne !

Není tady

 

#5 29. 5. 2015 10:02

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Táta masturbuje

Chces to? Tak mu to rekni, tak, jak jsi to napsal sem.
Otec je ten “nejpovolanejsi“, s kym bys o tlm mel mluvit, ev. praktikovat to...
Ó, kez bych mela syny a mohla tohle s nima resit....
Tak jen doufam, ze se jednou na mne obrati s takovym, nebo podobnym problemem vnuk, pac mamka asi na takove “choulostive“ zalezitosti asik neni vhodnym radcem...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6 29. 5. 2015 10:47

dominik123
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2015
Příspěvky: 4

Re: Táta masturbuje

No nevím co nato řekne a jestli se nebudu stydět.
Spíš asi ne

Není tady

 

#7 29. 5. 2015 10:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Táta masturbuje

To je zase nějaká blbost. Ty jsi úchylný? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 29. 5. 2015 10:57

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Táta masturbuje

Eva. napsal(a):

To je zase nějaká blbost. Ty jsi úchylný? va

Proc myslis,Majko?
Mi prijde, ze jen na “kecacim“, docela solidnim, se sveril...
S necim “intimnim“, mno, to je podle mne dobre... gloria


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#9 29. 5. 2015 11:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Táta masturbuje

Myslím si, že jestli je to pravdivý příspěvek, měl by navštívit sexuologa. To, co chce, není u nás normální. Říká ti něco třeba incest, Dorko?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#10 29. 5. 2015 11:25

dominik123
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2015
Příspěvky: 4

Re: Táta masturbuje

ok jen sem se chtel zeptat taky mi to nepride normalni big_smile

Není tady

 

#11 29. 5. 2015 11:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Táta masturbuje

dominik123 napsal(a):

ok jen sem se chtel zeptat taky mi to nepride normalni big_smile

lol ty jsi zábavný kecka. Běž si s takovými výmysly někam k puberákům ve tvém věku. wink


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 29. 5. 2015 11:46

dominik123
♥------
Registrovaný: 29. 5. 2015
Příspěvky: 4

Re: Táta masturbuje

okk

Není tady

 

#13 29. 5. 2015 12:49

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Táta masturbuje

Jo,vim,co je incest,Majko...
Ale zrejme pro muj nedostatek zvraceneho mysleni,cistou dusi a... prebujelou fantazii jsem si predstavila tatku a syna, jak koukaj na pecjo a honej si brcka,nic vic,a nic min...
Mozna aj ovlyvnena tim, ze kdyz jsem pred chvili hledala u p.googla LABUT, (!), nasla jsem nadhernou soch, kdw zena “hladi“ muzi nastroj lasky, pricemz sama kleci... - Proste nadherna socha, a v prapodivne souvuslosti vyhledavani...
stolt


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#14 30. 5. 2015 22:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Táta masturbuje

Eva. napsal(a):

Myslím si, že jestli je to pravdivý příspěvek, měl by navštívit sexuologa. To, co chce, není u nás normální. Říká ti něco třeba incest, Dorko?

To určuje KTO? Nie je to asi bežné (hoci my ako ženy to nemusíme ani vedie), ale to, čo je normálne, je podstatne širšie ako to, čo je bežné. A incest je snáď niečo úplne iné, by som povedala...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#15 30. 5. 2015 22:58

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Táta masturbuje

Dorka napsal(a):

Jo,vim,co je incest,Majko...
Ale zrejme pro muj nedostatek zvraceneho mysleni,cistou dusi a... prebujelou fantazii jsem si predstavila tatku a syna, jak koukaj na pecjo a honej si brcka,nic vic,a nic min...
Mozna aj ovlyvnena tim, ze kdyz jsem pred chvili hledala u p.googla LABUT, (!), nasla jsem nadhernou soch, kdw zena “hladi“ muzi nastroj lasky, pricemz sama kleci... - Proste nadherna socha, a v prapodivne souvuslosti vyhledavani...
stolt

to říká moja tchyna jaruna taky - že ona nikdy nepokradla,nezalhala - takový lidi jsou strašní pokrytci,které už jen proto nenávidím.

No a vida,jak se od labutí lze dostat až k tomu PECJU lol

Není tady

 

#16 31. 5. 2015 7:55

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Táta masturbuje

Celkem jednoduse, i obracene, pro lidi, co maj kousek fantazie, predstavivosti, a neco jineho, nez jen zlobu a jedy, vid? Klidne si nenavid dal,nikdo ti to nebere...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#17 31. 5. 2015 9:44

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Táta masturbuje

Selima napsal(a):

Eva. napsal(a):

Myslím si, že jestli je to pravdivý příspěvek, měl by navštívit sexuologa. To, co chce, není u nás normální. Říká ti něco třeba incest, Dorko?

To určuje KTO? Nie je to asi bežné (hoci my ako ženy to nemusíme ani vedie), ale to, čo je normálne, je podstatne širšie ako to, čo je bežné. A incest je snáď niečo úplne iné, by som povedala...

Selimo,ty se svou matkou nebo otcem sleduješ po*no a masturbuješ? Tobě to normální přijde?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#18 31. 5. 2015 11:38

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Táta masturbuje

Nejsem Sel,a nechci odpovidat za ni,ale Majko,jsi ochotna pripustit,ze nemas patent (a mozna ami prehled o tom co je a neni normalni) na vsecko?
Co kdyz jini lide maji jiny zebricek hodnot? Nebo ne,jiak...Jiny pohled na svet, a nemusi byt zrovna nenormalni, ac by se TOBE nemusel zdat “normalni“...?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#19 2. 6. 2015 8:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Táta masturbuje

Eva. napsal(a):

Selima napsal(a):

Eva. napsal(a):

Myslím si, že jestli je to pravdivý příspěvek, měl by navštívit sexuologa. To, co chce, není u nás normální. Říká ti něco třeba incest, Dorko?

To určuje KTO? Nie je to asi bežné (hoci my ako ženy to nemusíme ani vedie), ale to, čo je normálne, je podstatne širšie ako to, čo je bežné. A incest je snáď niečo úplne iné, by som povedala...

Selimo,ty se svou matkou nebo otcem sleduješ po*no a masturbuješ? Tobě to normální přijde?

po*no som raz videla - neplánovane big_smile na jednej z milióna TV staníc práve bežalo, ale nesledovali sme ho dlho - a nie, ja na niektoré veci mám rada súkromie a táto k nim určite patrí. Ale keď som bola tínedžer, bolo mi žúto, že sa veci okolo s.e.x.u, vzahov a tela nemám koho opýta a možno tu ide skôr o odovzdávanie skúseností ako o niečo iné. wink Mne to aspoň tak pripadlo - akože dôvernos zdiežania týchto vecí, poučenie od skúsenejšieho a odovzdávanie skúseností.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#20 18. 6. 2015 11:03

Háňa*
♥♥-----
Místo: Velvary
Registrovaný: 3. 11. 2012
Příspěvky: 75

Re: Táta masturbuje

Asi bych někdy, jen tak, mezi řečí, tátovi řekla, jestli si nechce vzít televizi k sobě do pokoje. Bez dalšího vysvětlování

Není tady

 

#21 6. 7. 2015 15:28

Petar
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 2. 2015
Příspěvky: 163

Re: Táta masturbuje

No to je síla, masturbuje celá rodina....fakt  ujetý.....mě se to nezdá normální, ale třeba nejsem normální já.

Není tady

 

#22 6. 7. 2015 20:56

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Táta masturbuje

Hele Petar,a co ze sis po takove dobe vzpomel?
Zavidis?
Chtel by ses pridat?

Nebo teda, kdyz uz kritizujes, tak aspon pridat nazor, moudrou radu, nebo tak neco?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů