Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 4. 2015 11:34

Calimero81
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2011
Příspěvky: 10

Jak to vidíte vy?

.

Upravil(a) Calimero81 (23. 4. 2015 9:24)

Není tady

 

#2 21. 4. 2015 11:37

Calimero81
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jak to vidíte vy?

.

Upravil(a) Calimero81 (23. 4. 2015 9:29)

Není tady

 

#3 21. 4. 2015 11:44

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak to vidíte vy?

Přečti si své předchozí dávné příspěvky. Tam to sama uvidíš. Co nemᚠdělat. A od toho si odvodíš, co dělat máš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 21. 4. 2015 12:12

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak to vidíte vy?

Už jen to, že se přítel nechce mít ke svému děcku je divný. Chlapeček za to nemůže, že byl nechtěný. Chlapy co se nemají ke svým dětem nějak nemusím a je divný, že ti to zatajil.....

Není tady

 

#5 21. 4. 2015 12:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak to vidíte vy?

Je si tvůj přítel jistý, že je otcem dítěte? Nechal si udělat testy? Nebo platí výživné proto, že matka mu řekla, že to dítě je jeho?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 21. 4. 2015 12:28

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jak to vidíte vy?

Já to vidím tak,že do společ.bydlení a života bych nidky nešla s chlapem-rozsévačem semene/s tím,co má děti,na které musí platit. Tyhle výdaje do budoucna budou vᚠspolečný rozpočet jen a jen ruinovat,alimenty může platit až do 26 let každého dítěte,krom toho se do vztahu budou pléct ještě maminy těch dětí,zvlášt ta poslední asi bude stát hodně za to.
Je ti to potřeba?? Co od takového vztahu vlastně očekáváš? Mozek se brání správně,je dobré ho občas poslechnout a ne přeřvat.

Není tady

 

#7 21. 4. 2015 12:28

Calimero81
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jak to vidíte vy?

.

Upravil(a) Calimero81 (23. 4. 2015 9:29)

Není tady

 

#8 21. 4. 2015 12:31

Calimero81
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jak to vidíte vy?

.

Upravil(a) Calimero81 (23. 4. 2015 9:28)

Není tady

 

#9 21. 4. 2015 12:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak to vidíte vy?

Calimero81 napsal(a):

Na testech nebyl, prý je mu malý podobný. Ona měla současně 2 partnery takže jsem původně myslela, že na testy půjde, ale nešel.....

Já bych u muže, se kterým chci žít a plánuji s ním mít i děti (předpokládám, když je ty nemáš), trvala na tom, aby na testy šel a případně se podle výsledku soudil. To je přece nesmysl, platit výživné na dítě, které možná ani není jeho. To by byl můj první krok. A pak bych se rozmýšlela, jestli s mužem, co mi takovou důležitou informaci neřekl a pak ji ještě zatloukal, když už jsi to věděla, chci žít.
A pak bych pracovala na tom, o čem jsi psala ve svých dávných příspěvcích. Zdravé sebevědomí atd. A až bych měla novou známost, jestli s takovým mužem žít nechci, neestěhovala bych se za ní po měsíci do jiného mesta.
Jestli s ním budeš žít, tam se přece pak jedná o vaše společné finance a je rozdíl platit výživné na jedno dítě anebo na dvě. Jedině, že by partner byl bohatý muž. Pak je to OK a rodinný rozpočet to nezasáhne, až budete mít případně společné dítě.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#10 21. 4. 2015 12:34

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak to vidíte vy?

Calimero81 napsal(a):

Díky, Jaku. Už o tom přemýšlím opravdu dlouho.... Bude platit výživné pouze na jedno dítě, na to, co máme doma platí výživné jeho matka.

Calimero, nebuď směšná. Jeho matka na něj platí, ale vy s ním žijete. Od vás mu nejde ani koruna? Matčino výživné vše pokryje? I cenu vaší péče? To je přece stejné, jako kdyby platil výživné.
No to bych ho milovala teda, po měsíci se k němu stěhovat, když ho ještě téměř vůbec neznáš. dumbom

Upravil(a) Eva. (21. 4. 2015 12:35)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#11 21. 4. 2015 12:35

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak to vidíte vy?

Mě by nevadilo, že partner má dítě, ale jak se chová. To že to zatajil je prioritní a né, že má dítě. Taky se mi stalo, že jsem rozvedená a každý máme dítě z prvního manželství. Důležitý je, aby ten člověk stál zato a koukám testy otcovství by si udělat měl....

Není tady

 

#12 21. 4. 2015 12:41

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jak to vidíte vy?

Calimero81 napsal(a):

Díky, Jaku. Už o tom přemýšlím opravdu dlouho.... Bude platit výživné pouze na jedno dítě, na to, co máme doma platí výživné jeho matka.

Hm, nešla bych do toho,život i tak přináší různé starosti a problémy a takto si je ještě vědomě přiděláváš,to fakt nee. už ses někdy zamyslela,že tak za 5 let,možná i dřív,začne puberta mlátit s jeho synem;je to sice hodně indivindi s každým dítětem,ale mnohdy mají rodiče starostí až nad hlavu ukočírovat pubertu vl.pubertáka a tady toto cizí dítě tě taky může pkěně poslat někam jakožto cizí ženskou a je otázka jak se k jeho výchově a názorům bude stavět taky sám jeho papá,že. Zastane se tě,budete spolu oři výchově tohoto syna schopni táhnout za jeden provaz?? nech si ho,než najdeš někoho smysluplnějšího,jako rozptýlení, ale co tyvíš,kolik má ten tvůj současný ještě tedy vůbec potomků? a vůbec,je to nezajímavá a neperspektivní partie,už jen podle tvých indicií.

Není tady

 

#13 21. 4. 2015 12:49

Calimero81
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jak to vidíte vy?

.

Upravil(a) Calimero81 (23. 4. 2015 9:27)

Není tady

 

#14 21. 4. 2015 12:52

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jak to vidíte vy?

Calimero81 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Calimero81 napsal(a):

Díky, Jaku. Už o tom přemýšlím opravdu dlouho.... Bude platit výživné pouze na jedno dítě, na to, co máme doma platí výživné jeho matka.

Calimero, nebuď směšná. Jeho matka na něj platí, ale vy s ním žijete. Od vás mu nejde ani koruna? Matčino výživné vše pokryje? I cenu vaší péče? To je přece stejné, jako kdyby platil výživné.
No to bych ho milovala teda, po měsíci se k němu stěhovat, když ho ještě téměř vůbec neznáš. dumbom

Evo., je jasné, že nás to dítko, co máme doma stojí víc než jeho matku výživné na něj ale to mi nevadí. Jeho matka se s ním nevídá od jeho 2 let ale s tou druhou si myslím, že bude časem problém sad Ona se totiž té myšlenky, že bude s mým přítelem nechce nějak vzdát.... Dokonce už podnikla určité kroky a dojíždí s malým za rodinou mého přítele, jelikož oni prý řekli, kolik toho malému koupí.....

Ta druhá je tedy pěkně vychytralá...už má ptáčka na grilu

Není tady

 

#15 21. 4. 2015 12:53

Calimero81
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jak to vidíte vy?

.

Upravil(a) Calimero81 (23. 4. 2015 9:27)

Není tady

 

#16 21. 4. 2015 12:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak to vidíte vy?

Lamatko napsal(a):

Mě by nevadilo, že partner má dítě, ale jak se chová. To že to zatajil je prioritní a né, že má dítě. Taky se mi stalo, že jsem rozvedená a každý máme dítě z prvního manželství. Důležitý je, aby ten člověk stál zato a koukám testy otcovství by si udělat měl....

Tak nejako... Po tridsiatke už nie je veža vekovo primeraných mužov, ktorí by boli panici, bezdetní, nedotknutí, bez minulosti... ale otázka je, ako sa s tou minulosou vyrovnávajú - a tento teda nijako príkladne. hmm Čo ti ešte zatajil? (Mne to by vŕtalo v hlave.) Ja som sa po pár mesiacoch nasahovala k rozvedenému chlapovi s deckom, ale on mi na rovinu o sebe ppvedal všetko (aj to, že má ešte jedno diea, staršie, s prvou ženou...). Spočiatku to bol šok, ale potom som to strávila a bola som s ním 10 rokov - a rozišli sme sa kvôli iným veciam (ktoré mi tiež netajil cool - hoci tie možno radšej mohol... tongue)

Upravil(a) Selima (21. 4. 2015 12:58)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 21. 4. 2015 12:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak to vidíte vy?

Jaku napsal(a):

Calimero81 napsal(a):

Díky, Jaku. Už o tom přemýšlím opravdu dlouho.... Bude platit výživné pouze na jedno dítě, na to, co máme doma platí výživné jeho matka.

Hm, nešla bych do toho,život i tak přináší různé starosti a problémy a takto si je ještě vědomě přiděláváš,to fakt nee. už ses někdy zamyslela,že tak za 5 let,možná i dřív,začne puberta mlátit s jeho synem;je to sice hodně indivindi s každým dítětem,ale mnohdy mají rodiče starostí až nad hlavu ukočírovat pubertu vl.pubertáka a tady toto cizí dítě tě taky může pkěně poslat někam jakožto cizí ženskou a je otázka jak se k jeho výchově a názorům bude stavět taky sám jeho papá,že. Zastane se tě,budete spolu oři výchově tohoto syna schopni táhnout za jeden provaz?? nech si ho,než najdeš někoho smysluplnějšího,jako rozptýlení, ale co tyvíš,kolik má ten tvůj současný ještě tedy vůbec potomků? a vůbec,je to nezajímavá a neperspektivní partie,už jen podle tvých indicií.

Keď sa začneš v každom vzahu zamýšža, čo bude o 5-10-20 rokov, tak najistejšie je zosta sama... dumbom O pä rokov môžu by každý inde, mŕtvi, rozídení, syn u mamy, bohviečo...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 21. 4. 2015 13:04

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jak to vidíte vy?

Calimero81 napsal(a):

Jaku napsal(a):

Calimero81 napsal(a):

Díky, Jaku. Už o tom přemýšlím opravdu dlouho.... Bude platit výživné pouze na jedno dítě, na to, co máme doma platí výživné jeho matka.

Hm, nešla bych do toho,život i tak přináší různé starosti a problémy a takto si je ještě vědomě přiděláváš,to fakt nee. už ses někdy zamyslela,že tak za 5 let,možná i dřív,začne puberta mlátit s jeho synem;je to sice hodně indivindi s každým dítětem,ale mnohdy mají rodiče starostí až nad hlavu ukočírovat pubertu vl.pubertáka a tady toto cizí dítě tě taky může pkěně poslat někam jakožto cizí ženskou a je otázka jak se k jeho výchově a názorům bude stavět taky sám jeho papá,že. Zastane se tě,budete spolu oři výchově tohoto syna schopni táhnout za jeden provaz?? nech si ho,než najdeš někoho smysluplnějšího,jako rozptýlení, ale co tyvíš,kolik má ten tvůj současný ještě tedy vůbec potomků? a vůbec,je to nezajímavá a neperspektivní partie,už jen podle tvých indicií.

Jaku, s dítkem, které máme doma mám super vztah. Pusinkuje mě, říká, že mě miluje a že jsem jeho druhá maminka. Přítel též tvrdí, že mě má "malý" moc rád. Na výchově se shodneme, přítel mě podpoří i proti synovi když je někdy potřeba....

Calimero,to je hodně úsměvné,idylka jako když vyšije,že; kdyby naivita nadnášela,vznášíš se jak holubička; co ještě všechno ti řekl a neřekl tvůj přítel a ano,to že tě malé dítě pusinkuje je krásně roztomilé a dokonce,správně si postřehlla,jak rozlišuje mezi první a druhou maminkou,no a tohle ti dá o několik málo let později dost možná taky pěkně sežrat,tu druhou maminku...coollol a vlastně při počtu jeho dětí z těch macech hned tak nevyjdeš.

Upravil(a) Jaku (21. 4. 2015 13:09)

Není tady

 

#19 21. 4. 2015 13:07

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Jak to vidíte vy?

Selima napsal(a):

Jaku napsal(a):

Calimero81 napsal(a):

Díky, Jaku. Už o tom přemýšlím opravdu dlouho.... Bude platit výživné pouze na jedno dítě, na to, co máme doma platí výživné jeho matka.

Hm, nešla bych do toho,život i tak přináší různé starosti a problémy a takto si je ještě vědomě přiděláváš,to fakt nee. už ses někdy zamyslela,že tak za 5 let,možná i dřív,začne puberta mlátit s jeho synem;je to sice hodně indivindi s každým dítětem,ale mnohdy mají rodiče starostí až nad hlavu ukočírovat pubertu vl.pubertáka a tady toto cizí dítě tě taky může pkěně poslat někam jakožto cizí ženskou a je otázka jak se k jeho výchově a názorům bude stavět taky sám jeho papá,že. Zastane se tě,budete spolu oři výchově tohoto syna schopni táhnout za jeden provaz?? nech si ho,než najdeš někoho smysluplnějšího,jako rozptýlení, ale co tyvíš,kolik má ten tvůj současný ještě tedy vůbec potomků? a vůbec,je to nezajímavá a neperspektivní partie,už jen podle tvých indicií.

Keď sa začneš v každom vzahu zamýšža, čo bude o 5-10-20 rokov, tak najistejšie je zosta sama... dumbom O pä rokov môžu by každý inde, mŕtvi, rozídení, syn u mamy, bohviečo...

ano správně,v těchto případech bych na pohodový vztah určitě nesázela tongue A je určitě lepší vidět dál než na špičku vl.nosu, vztah přeci není jak film v kině,který když mě přestane bavit,tak se jen zvednu a odejdu dumbom

Není tady

 

#20 21. 4. 2015 13:16

Calimero81
♥------
Registrovaný: 5. 8. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jak to vidíte vy?

Děkuji všem za rady.

Není tady

 

#21 21. 4. 2015 13:48

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Jak to vidíte vy?

Jaku napsal(a):

Já to vidím tak,že do společ.bydlení a života bych nidky nešla s chlapem-rozsévačem semene/s tím,co má děti,na které musí platit. Tyhle výdaje do budoucna budou vᚠspolečný rozpočet jen a jen ruinovat,alimenty může platit až do 26 let každého dítěte,krom toho se do vztahu budou pléct ještě maminy těch dětí,zvlášt ta poslední asi bude stát hodně za to.
Je ti to potřeba?? Co od takového vztahu vlastně očekáváš? Mozek se brání správně,je dobré ho občas poslechnout a ne přeřvat.

Souhlasím, už má 2 děcka, na které platí. A ty jednou budeš chtít rodinu a ty alimenty co platí na děcka budou chybět v rodinném rozpočtu - a to to bude platit do doby, než děcka vystudujou.
Calimero - najdi si chlapa bez dětí a užívej života a nevaž si na krk chlapa už s dvěma děckama!

Není tady

 

#22 21. 4. 2015 14:08

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak to vidíte vy?

No jo, ve 33 letech se už těžko hledá muž bez dětí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#23 21. 4. 2015 14:36

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jak to vidíte vy?

Calimero, chápu to dobře, že tvůj partner má své starší dítě ve své péči 7 let, tudíž že ho měl ve své péči i v době vztahu s následující partnerkou, a tak měli na starosti dvě děti(ona dítě ze svého předchozího vztahu a on taky) a další společné dítko už nechtěli, protože se nedostávalo peněz? smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#24 21. 4. 2015 14:39

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak to vidíte vy?

Jaku napsal(a):

Selima napsal(a):

Jaku napsal(a):


Hm, nešla bych do toho,život i tak přináší různé starosti a problémy a takto si je ještě vědomě přiděláváš,to fakt nee. už ses někdy zamyslela,že tak za 5 let,možná i dřív,začne puberta mlátit s jeho synem;je to sice hodně indivindi s každým dítětem,ale mnohdy mají rodiče starostí až nad hlavu ukočírovat pubertu vl.pubertáka a tady toto cizí dítě tě taky může pkěně poslat někam jakožto cizí ženskou a je otázka jak se k jeho výchově a názorům bude stavět taky sám jeho papá,že. Zastane se tě,budete spolu oři výchově tohoto syna schopni táhnout za jeden provaz?? nech si ho,než najdeš někoho smysluplnějšího,jako rozptýlení, ale co tyvíš,kolik má ten tvůj současný ještě tedy vůbec potomků? a vůbec,je to nezajímavá a neperspektivní partie,už jen podle tvých indicií.

Keď sa začneš v každom vzahu zamýšža, čo bude o 5-10-20 rokov, tak najistejšie je zosta sama... dumbom O pä rokov môžu by každý inde, mŕtvi, rozídení, syn u mamy, bohviečo...

ano správně,v těchto případech bych na pohodový vztah určitě nesázela tongue A je určitě lepší vidět dál než na špičku vl.nosu, vztah přeci není jak film v kině,který když mě přestane bavit,tak se jen zvednu a odejdu dumbom

jak to ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#25 21. 4. 2015 14:40

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak to vidíte vy?

carpediem napsal(a):

Calimero, chápu to dobře, že tvůj partner má své starší dítě ve své péči 7 let, tudíž že ho měl ve své péči i v době vztahu s následující partnerkou, a tak měli na starosti dvě děti(ona dítě ze svého předchozího vztahu a on taky) a další společné dítko už nechtěli, protože se nedostávalo peněz? smile

Kde jsi vyčetla těch 7 let? Já tam čtu jenom, že má sedmiměsíční druhé dítě.
Aha, už to vidím, jeho matka se o něj nestará od jeho 2 let. Pardon.

Upravil(a) Eva. (21. 4. 2015 14:41)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů