Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 24. 1. 2015 21:19

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Grainne napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Barča napsal(a):

Nebo kam myslíš, že se mají ti nešastníci uchýlit? Myslíš, že má každý na to, aby si pořídil šmajchlkabinet nebo na hodinový hotel?

Barčo, šmarjá, ty nemᚠfantazii, nebo co? big_smile V autě, na louce, v kanceláři... možností je spousta... gloria

V autě, na louce, v kanceláři

no nevim , jestli na tohle zensky zrovna leti hmm

To by ses divila big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#127 24. 1. 2015 21:21

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Mikeš napsal(a):

Natasa.Gollova napsal(a):

Jenze s timhle elanem rostla i chut na sex a zastavila se na pozadavce cca 5xtydne.

No tak mu 5x týdně podržíš - v čem je problém?

dumbom


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#128 24. 1. 2015 21:23

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Mikeš napsal(a):

Grainne napsal(a):

no sexu prece smile

Grainne, myslíš Ty vůbec na něco jiného, než na sex big_smile

ano ... na stari a na smrt  big_smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#129 24. 1. 2015 21:28

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Grainne napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Grainne napsal(a):

no sexu prece smile

Grainne, myslíš Ty vůbec na něco jiného, než na sex big_smile

ano ... na stari a na smrt  big_smile

Neblázni, ženská... par


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#130 24. 1. 2015 21:46

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Mikeš napsal(a):

Natasa.Gollova napsal(a):

Umite si nekdo predstavit, ze by se odehrala scena mezi manzeli, ze ona vejde do loznice a on tam ma milenku

Tak to by byla jistě velmi zajímavá situace big_smile, ale pochybuji, že by si někdo vodil milenku / milence do bytu... big_smile

Budeš se tomu divit, ale i tací slaboduchové se najdou a dokonce nemusím chodit daleko. V domě, ve kterém žiji bydlel kdysi dávno manželský pár a pánovi se shodou okolností a nechtěně podařilo za bílého dne načapat v posteli manželku s milencem. Následovala bouřlivá scéna jako z italského filmu, na kterou maloměsto dodnes nezapomnělo tongue a vzápětí rychlý rozvod ...

Upravil(a) Kiara (24. 1. 2015 21:48)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#131 24. 1. 2015 22:11

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natasa.Gollova napsal(a):

Barča napsal(a):

Natašo Gollová, jak dlouho trvá tahle nekompatibilita v četnosti sexuálních přání? Asi ne od začátku manželství, nebo ano?

Nejprve to bylo 2 az 3x do tydne a byli jsme oba spokojeni. Pak, za cca 15 let to u mne zacalo klesat, pozvolna az na jednou za mesic. Manzelovi to zda se nevadilo, ale pak, kdyz mu tahlo na padesat, jako kdyby popadl druhy dech (a to nejen v sexu). Zacal vyznavat neco jako teorii, ze po padesatce zivot jeste jenom zacina a ze se musi dohnat vse, co se nestihlo. Mne osobne sa tenhle jeho elan do zivota libi, jsem rada, ze z nej neni tloustnouci dedek v backorach. Jenze s timhle elanem rostla i chut na sex a zastavila se na pozadavce cca 5xtydne.

Elán do života je jedna věc, ale druhá(a další) míza a snaha strhnout všechno je věc druhá........ Na druhou stranu si nedovedu dost dobře představit opravdu šastný vztah bez určité vstřícnosti i v sexu. Tím chci říct, že se sice teoreticky má frekvence řídit podle méně žádostivého partnera, ale že chtít potěšit milovanou osobu není vůbec špatné, a že když jsem se občas v duchu přemluvila, nakonec to vesměs bylo skvělé. Myslím si, že člověk v manželství, krom jiného, hledá i "hezké chvilky se zárukou".
Nestalo se ti něco, co  způsobilo to tvé ochladnutí?

Není tady

 

#132 24. 1. 2015 22:47

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Mikeš napsal(a):

Grainne napsal(a):

Mikeš napsal(a):


Grainne, myslíš Ty vůbec na něco jiného, než na sex big_smile

ano ... na stari a na smrt  big_smile

Neblázni, ženská... par

no jeste je na to dost casu storstark


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#133 24. 1. 2015 22:53

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Grainne napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Grainne napsal(a):


ano ... na stari a na smrt  big_smile

Neblázni, ženská... par

no jeste je na to dost casu storstark

Ale dost to spolu souvisí ...........vissla

Není tady

 

#134 25. 1. 2015 10:01

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Grainne napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Natasa.Gollova napsal(a):

Jenze s timhle elanem rostla i chut na sex a zastavila se na pozadavce cca 5xtydne.

No tak mu 5x týdně podržíš - v čem je problém?

dumbom

Problem to bude do doby,nez bude pochopeno,vyzkouseno a overeno,jak je “kompromis“ tohoto typu uzitecny,ba co vic,ze se za urcitych okolnosti muze zmenit i na velmi prijemnou zalezitost,kdy ja partnera obdarovavam cimsi,co on ma tuze rad... A nasledne jsem ja obdarovana jeho slastnym uspokojenim se a naprostou odevzdanosti ... se? ... mi? ...
Myslim,ze muzi neznaji  vetsi zabavy a poteseni,nez je sexik,zvlaste jestli jako predehra byl predlozen rizek velikosti zachodoveho deklu... Treba i oblozen erotickym pradelkem,nebo radeji bez...

Upravil(a) Dorka (25. 1. 2015 10:04)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#135 25. 1. 2015 10:26

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Kiara napsal(a):

za bílého dne načapat v posteli manželku s milencem.

Řečeno slovy Járy Cimrmana: "To musela bejt ženská!" big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#136 25. 1. 2015 11:24

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Mᚠplnou schránku. Jinak bych se zeptala tam, proč se nechápavě divíš věcem, které dělᚠsám. vaofftopic

Upravil(a) Eva. (25. 1. 2015 11:55)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#137 25. 1. 2015 12:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Ja jsem vam to rikala , ze 50.tka je konecna , ale nenerily jste... ted to mate cerne na bilem
Neříkᚠpravdu, Grainne... jak si mnozí pamatují ((a masochisti můžou dohledat http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png), říkala jsi, "ze 50.tka je konecna" jee konečná pro tebe... když do tý doby nenajdeš chlapa, kterej by byl ochotnej s tebou bejt... a když se ti to nepovede, tak celej sexuální život zabalíš.
Nataša a její manžel jsou v opačným postavení - "on by chtel petkrat do tydne", zatímco ona je ta nenadšená...a to jí dávno padesát není... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#138 25. 1. 2015 13:03

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Eva. napsal(a):

Mᚠplnou schránku. Jinak bych se zeptala tam, proč se nechápavě divíš věcem, které dělᚠsám. vaofftopic

Uz si, Majko, zapomela podotknout jenom to, s kym...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#139 25. 1. 2015 13:06

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Nemaluj čerty......big_smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#140 25. 1. 2015 13:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Uz si, Majko, zapomela podotknout jenom to, s kym...
Tobě to jméno schází?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#141 25. 1. 2015 13:27

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Ani ne,Majce zrejme jo,nejaka  nostalgicka vzpominka?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#142 25. 1. 2015 13:52

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Jméno tady neuváděl, to se musíš zeptat jeho. Ale jméno není podstatné. Podstatné je, že jen slaboduchové, jak to nazvala Kiara, si přivedou domů, tam, kde bydlí se svou rodinou, milenku. A taky nechápu ty milenky. Ale je možné, že ty milenky ani neví, že milenec je ženatý. Ale pán má zřejmě sklerózu. Když se ještě diví.

Ale, čemu se vlastně divím já. dumbomofftopic

Upravil(a) Eva. (25. 1. 2015 14:00)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#143 25. 1. 2015 14:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

A taky nechápu ty milenky.
To víš... nemá každá mileka ženatýho pána k dispozici vlastní hnízdečko... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#144 25. 1. 2015 14:08

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Majko,tvuj milenec je vlastne taky zenaty,ze jo?Jeho pani o tobe jiste vi a take ji to nevadi,psalas,ze jeho rodinu to nijak neposkozuje..., tak bys tady pani zakladatelku mohla nejak utvrdit v tom,ze jeji nervozita je zbytecna a ze budete nadale zit stastne ve vzajemne shode,ev.pokud je jeji pribeh rodicim se literarnim bestsellerem,nahid nejakou veselou prihodu z nataceni,co rikas?

PS:... Teda pardon,ze budou...

Upravil(a) Dorka (25. 1. 2015 14:16)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#145 25. 1. 2015 14:12

Natasa.Gollova
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2015
Příspěvky: 15

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Barča napsal(a):

Natasa.Gollova napsal(a):

Barča napsal(a):

Natašo Gollová, jak dlouho trvá tahle nekompatibilita v četnosti sexuálních přání? Asi ne od začátku manželství, nebo ano?

Nejprve to bylo 2 az 3x do tydne a byli jsme oba spokojeni. Pak, za cca 15 let to u mne zacalo klesat, pozvolna az na jednou za mesic. Manzelovi to zda se nevadilo, ale pak, kdyz mu tahlo na padesat, jako kdyby popadl druhy dech (a to nejen v sexu). Zacal vyznavat neco jako teorii, ze po padesatce zivot jeste jenom zacina a ze se musi dohnat vse, co se nestihlo. Mne osobne sa tenhle jeho elan do zivota libi, jsem rada, ze z nej neni tloustnouci dedek v backorach. Jenze s timhle elanem rostla i chut na sex a zastavila se na pozadavce cca 5xtydne.

Elán do života je jedna věc, ale druhá(a další) míza a snaha strhnout všechno je věc druhá........ Na druhou stranu si nedovedu dost dobře představit opravdu šastný vztah bez určité vstřícnosti i v sexu. Tím chci říct, že se sice teoreticky má frekvence řídit podle méně žádostivého partnera, ale že chtít potěšit milovanou osobu není vůbec špatné, a že když jsem se občas v duchu přemluvila, nakonec to vesměs bylo skvělé. Myslím si, že člověk v manželství, krom jiného, hledá i "hezké chvilky se zárukou".
Nestalo se ti něco, co  způsobilo to tvé ochladnutí?

No, tohle je na jinou debatu, ale strucne se vyjadrim: Ja byla vzdycky vychovana v duchu perfekcionismu. Nejsem perfektni, ale snazim se byt a moje okoli to vi. Moje chyby nikdo nikdy netoleroval (ani rodice, ani v praci, ani moji sourozenci, ani muj manzel, ani moje deti) a ja od nich ani necekam, ze budou moje chyby tolerovat. Jenze ani ja nejsem tolerantni vuci chybam jinych lidi. Muj manzel to vsechno vedel od prvniho dne, vedel jaka jsem a presto se mnou stastne zije uz mnoho let (az na ten sex). Ale to vse neznamena, ze jsem spatna nebo chladna jako led.
A co se tyce poklesu chuti na sex, ani nevim, nikdy jsem nad tim nepremyslela. Mozna to byl stres v praci, ale to urcite to neni hlavny faktor, moje prace zas neni nejak extra narocna. Pokud jdmeme patrat freudovskym smerem:D, ani z detstvi nemam zadnou traumu, diky ktere bych mela nejaky sexualni blok. Proste na to nemam chut. Mam svoje eroticke predstavy, fantazie, ktera zena je nema. Rada se treba s manzelem libam a mazlim, ale manzel si mysli (mozna si to mysli kazdy chlap), ze petiminutove libani musi zakonite vzdycky skoncit odchodem do loznice.

Není tady

 

#146 25. 1. 2015 14:39

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Moje chyby nikdo nikdy netoleroval (ani rodice, ani v praci, ani moji sourozenci, ani muj manzel, ani moje deti) a ja od nich ani necekam, ze budou moje chyby tolerovat. Jenze ani ja nejsem tolerantni vuci chybam jinych lidi.
To je pak prů... švih, když se nějaká ta "chybička" vyskytne... jenže (možná, že nejen) v tomhle případě si jaksi nepřipouštíš i svoje pochybení.
Proste na to nemam chut.
Co se poradit se svým gynekologem? Hormonální substituce někdy dokáže divy...
ale manzel si mysli (mozna si to mysli kazdy chlap), ze petiminutove libani musi zakonite vzdycky skoncit odchodem do loznic
No... možná se mejlíš...
Možná očekává, že tentokrát by se mohlo zadařit... wink

Upravil(a) helena (25. 1. 2015 14:43)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#147 25. 1. 2015 14:56

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

ale manzel si mysli (mozna si to mysli kazdy chlap), ze petiminutove libani musi zakonite vzdycky skoncit odchodem do loznic
No... možná se mejlíš...
Možná očekává, že tentokrát by se mohlo zadařit... wink

A nemuselo by to bejt ani v ložnici, že? big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#148 25. 1. 2015 18:51

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Eva. napsal(a):

Jméno tady neuváděl, to se musíš zeptat jeho. Ale jméno není podstatné. Podstatné je, že jen slaboduchové, jak to nazvala Kiara, si přivedou domů, tam, kde bydlí se svou rodinou, milenku. A taky nechápu ty milenky. Ale je možné, že ty milenky ani neví, že milenec je ženatý. Ale pán má zřejmě sklerózu. Když se ještě diví.

Ale, čemu se vlastně divím já. dumbomofftopic

hm, též se divím... vidím to na alzheimera

Není tady

 

#149 25. 1. 2015 22:09

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

Natasa.Gollova napsal(a):

No, tohle je na jinou debatu, ale strucne se vyjadrim: Ja byla vzdycky vychovana v duchu perfekcionismu. Nejsem perfektni, ale snazim se byt a moje okoli to vi. Moje chyby nikdo nikdy netoleroval (ani rodice, ani v praci, ani moji sourozenci, ani muj manzel, ani moje deti) a ja od nich ani necekam, ze budou moje chyby tolerovat. Jenze ani ja nejsem tolerantni vuci chybam jinych lidi. Muj manzel to vsechno vedel od prvniho dne, vedel jaka jsem a presto se mnou stastne zije uz mnoho let (az na ten sex). Ale to vse neznamena, ze jsem spatna nebo chladna jako led.

To zní docela děsně a je mi tě líto, mᚠto těžké ....... ačkoli mi k tomu úplně nesedí ta tvá zmiňovaná flegmatičnost, obtížně se mi představuje perfekcionistický netolerantní flegmatik. Tvůj manžel je podobná povaha?
Nemyslela jsem nějakou událost v dětství, i když je také možná, spíš nějakou třeba nenápadnou, třeba zapomenutou nebo vytěsněnou neshodu s manželem, kritiku, poznámku, přání, na které ty jsi reagovala postupným stahováním a odtahováním se.
Ostatní "mladistvé" aktivity spolu sdílíte?
Jinak, myslím si, že pokud člověk není tím, komu se dříve říkalo psychopat, těžko se bude s někým opakovaně sexuálně stýkat bez nějakého citového zaujetí, bez vztahu.

Není tady

 

#150 26. 1. 2015 0:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

Ja jsem vam to rikala , ze 50.tka je konecna , ale nenerily jste... ted to mate cerne na bilem
Neříkᚠpravdu, Grainne... jak si mnozí pamatují ((a masochisti můžou dohledat http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png), říkala jsi, "ze 50.tka je konecna" jee konečná pro tebe... když do tý doby nenajdeš chlapa, kterej by byl ochotnej s tebou bejt... a když se ti to nepovede, tak celej sexuální život zabalíš.
Nataša a její manžel jsou v opačným postavení - "on by chtel petkrat do tydne", zatímco ona je ta nenadšená...a to jí dávno padesát není... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png

no to je pech , jak to lidem nevychází .


když do tý doby nenajdeš chlapa, kterej by byl ochotnej s tebou bejt.

oprava : s kterým bych byla ochotná být i já smile nedělej ze mně někoho, kdo bere všechno ..to už bych byla s někým dávno , kdyby šlo o tohle


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů