Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 11. 2014 17:31

Sisinka777
♥------
Registrovaný: 28. 11. 2014
Příspěvky: 1

Co mám dělat..

Ahoj všichni..
Vím, že těchto témat je tu hrozně moc, ale už nevím, co dělat. Rozešel se se mnou.. poslední týdny byly hrozné, nemohla jsem skoro nic říct, aby mi nezačal nadávat do ubožačky. Napsala jsem mu spousty emailů o tom, že ho miluji, že to chci nějak vyřešit (jednou mi lhal o jedné holce.. od té doby je to včudu. Cokoliv se zeptám: kdepak jsi byl?.. hned útočí, že proč jako, že ho sleduju a že jsem ubožačka), jen odepíše, že pořád hledám nějaké problémy a že a mu už nepíšu.
Nechápu, jak se mohl tak změnit.. příští středu jsme měli slavit 2 roky, přičemž jsme byli nejlepší přátelé x let předtím. Mám pocit, že ztrácím daleko víc než jeho. Nechápu, jak se z lásky ke mně mohlo stát tohle, že mi píše, že jsem ubohá, a jdu do pr..., že mám přestat vymýšlet blbnosti (řekl sprosté slovo) (když jsem mu napsala, že mě moc mrzí, jak odešel, když jsem měla velmi silné křeče do nohou a nemohla jsem se hýbat- odjel do školy a volal mi z vlaku..), že si už stejně lepšího nenajdu..
Nevím, jak se s tou obrovskou bolestí popasovat. Je to můj první vztah (je mi 23), byl to můj nejlepší kamarád po dlouhá léta.. a najednou jsem sama. Nemám nikoho, jen to, že za nic nestojím, za ten rozchod si prý taky můžu já.. nechápu, kde je ten kluk, do kterého jsem byla tolik let zamilovaná. Ten, co mě nosil na rukách...
Pomáhal mi i finančně, protože na tom nejsme moc dobře v rodině.. zkrátka.. je to strašně zmatené, omlouvám se, ale nemůžu ani psát, jak to strašně bolí. Nevím, co mám dělat. Čas utíká tak strašně pomalu.. nemůžu jíst, ani pít, ani se mi nechce žít. Bojím se, že měl pravdu a nikoho jako on už nikdy nenajdu.

Upravil(a) Sisinka777 (28. 11. 2014 17:51)

Není tady

 

#2 28. 11. 2014 22:21

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Co mám dělat..

Sisinko, proc chces byt s klukem, ktery ti nadava a shazuje te?

Není tady

 

#3 29. 11. 2014 9:05

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Co mám dělat..

On si Te nevazi,vim ,ze to ted boli ,ale nech ho uz tam kde je ted .Casem by se ty jeho nadavky jeste zhorsovaly ,jsi mlada ,mas spoustu moznosti najit si lepsiho partnera . Cas vse zahoji,zajdi za kamaradkama a zacni si uzivat ,misto vypisovani emailu klukovi ,ktery Te nechce . Preji moc stesti a sily

Není tady

 

#4 29. 11. 2014 11:31

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co mám dělat..

Sisinka777 napsal(a):

Nevím, co mám dělat

1. přestat ho jakkoliv kontaktovat
1. začít si vážit sama sebe
dvakrát za prvé je tam schválně -
pořadí můžeš libovolně prohodit...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 29. 11. 2014 15:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co mám dělat..

Láska mohla zosta, ale iný druh - priatežský, žudský, nie partnerský. Na vzah - partnerský - to proste nie je, tak sa s tým zmier a neponižuj sa zbytočne - určite tým nič nedocieliš. Láska sa proste nedá vyprosi, vydupa, vynúti. Bodka.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů