Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#3226 21. 9. 2014 18:30

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Ráda bych pokračovala ve fr. kopaný, ale pořád ještě se tam nedostanu (přes přiblblou lékárnu). Jedině, kdyby byla v aktuální diskusi.

Dsoatneš, přes Hádej,hádej ......já ti pomoct neumím , neumím francouzsky..........lol


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#3227 21. 9. 2014 18:30

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

olasik napsal(a):

Vilemíno, uvědom si, že řada mužů,kteří hledají sex lezou do vážných rubrik, třeba předstírají že chtějí vztah,  aby si užili sex a po čase zmizej. Chlapi , co chtějí sex jsou i v rubrice o výletech . Nikdo nechce na výlet ,nebo výlet ale pouze se sexem.

Pokud napíšeš,že nechceš děti jsi pro tyhle typy ještě zajímavější , budou ti psát . Zatímco většina mužů v tvým věku ve vážný rubrice spíš děti chtít budou .

A to že se jim nelíbíš je taky úplně relativní ,už před 10 lety se mi občas stalo , že mi někdo na rande řek,že nejsem jeho typ a poté jsem měla celou plejádu mladých milenců,kterým jsem se líbila a i dlouhodobějších vztahů s klukama o 20 let  mladšíma. Takže jednomu se nelíbiš a dalším deseti se líbit budeš.
Další možnost je , že z tebe vytáhl fotky, užil si u fotky a doma má ženu a děti .
Na netu je obrovská skupina mužů,kteří loví fotky, prootže reálná žena ho vzrušuje mnohem víc, než nějaká stažená modela z netu .

Možná na tom něco pravdy bude, ty jsi v tomto směru zkušenější než já.

Na fotce s postavou jsem v sukni pod kolena, nemám hluboký výstřih, nejsem tam vyzývavá. Já si spíš myslím, že mnozí chlapi hledají pohledné ženy a já do této kategorie nespadám ani omylem. Pohledné ve smyslu vizហmodelek, ani gram tuku na těle atd.

Bohužel nemám moc šanci se seznámit v reálu, tak zkouším seznamky.

Není tady

 

#3228 21. 9. 2014 18:34

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Fotku sem nedávej. Některé baby jsou tu jedovaté a s chutí by tvoji nejistotu přiživily. Já si myslím, že na ty chlapy, kteří si chtějí jen nezávazně užít, působíš asi moc seriózně (soudím podle toho, jak píšeš) tak do toho nejdou. Na to je lepší nějaká přitróblá.
A na seznamku chodit… hmm .. Já jsem teda přes net ani přes žádný jiný seznamky chlapa nikdy nehledala, ale kdybych, asi bych na to šla jinak.  Jsou přeci stránky a diskusní fóra všech možných koníčků….já nevím, dám příklad – zajímám se o esoteriku, tak se připrdolím někam k diskutujícím čarodějníkům, budu si s nimi psát….na různá setkání se jezdí…..časem se hukáže,  jestli jsou tam některý osamělý…a to si piš, že jsou.

Není tady

 

#3229 21. 9. 2014 18:44

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

haiel napsal(a):

Fotku sem nedávej. Některé baby jsou tu jedovaté a s chutí by tvoji nejistotu přiživily. Já si myslím, že na ty chlapy, kteří si chtějí jen nezávazně užít, působíš asi moc seriózně (soudím podle toho, jak píšeš) tak do toho nejdou. Na to je lepší nějaká přitróblá.
A na seznamku chodit… hmm .. Já jsem teda přes net ani přes žádný jiný seznamky chlapa nikdy nehledala, ale kdybych, asi bych na to šla jinak.  Jsou přeci stránky a diskusní fóra všech možných koníčků….já nevím, dám příklad – zajímám se o esoteriku, tak se připrdolím někam k diskutujícím čarodějníkům, budu si s nimi psát….na různá setkání se jezdí…..časem se hukáže,  jestli jsou tam některý osamělý…a to si piš, že jsou.

Tak v jedné takové diskuzi jsem, týká se postcrossingu, přispívám tam poměrně často. Minulý víkend jsem byla na postcrossingovém srazu v Kroměříži a Olomouci, bylo nás tam cca 20, z toho čtyři muži kolem 30 let, jeden vím, že je ženatý, další netuším. Jenže já se takto neumím seznámit, prohodila jsem s nimi pár slov při prohlížení pohlednic a to je všechno. Neumím ten hovor posunout jinam, flirtovat atd. Problém postcrossingu je, že je tam cca 80% žen.

Není tady

 

#3230 21. 9. 2014 18:45

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

haiel napsal(a):

Fotku sem nedávej. Některé baby jsou tu jedovaté a s chutí by tvoji nejistotu přiživily. Já si myslím, že na ty chlapy, kteří si chtějí jen nezávazně užít, působíš asi moc seriózně (soudím podle toho, jak píšeš) tak do toho nejdou. Na to je lepší nějaká přitróblá.
A na seznamku chodit… hmm .. Já jsem teda přes net ani přes žádný jiný seznamky chlapa nikdy nehledala, ale kdybych, asi bych na to šla jinak.  Jsou přeci stránky a diskusní fóra všech možných koníčků….já nevím, dám příklad – zajímám se o esoteriku, tak se připrdolím někam k diskutujícím čarodějníkům, budu si s nimi psát….na různá setkání se jezdí…..časem se hukáže,  jestli jsou tam některý osamělý…a to si piš, že jsou.

Tak já měla díky  netu krásný zážitky a vztahy .
Moje dcera má z netu manžela a s ním dvě krásný dětičky. A její kamarádky to samý ,lidi se dnes tak běžně seznamujou .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#3231 21. 9. 2014 18:59

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vilemína napsal(a):

haiel napsal(a):

Fotku sem nedávej. Některé baby jsou tu jedovaté a s chutí by tvoji nejistotu přiživily. Já si myslím, že na ty chlapy, kteří si chtějí jen nezávazně užít, působíš asi moc seriózně (soudím podle toho, jak píšeš) tak do toho nejdou. Na to je lepší nějaká přitróblá.
A na seznamku chodit… hmm .. Já jsem teda přes net ani přes žádný jiný seznamky chlapa nikdy nehledala, ale kdybych, asi bych na to šla jinak.  Jsou přeci stránky a diskusní fóra všech možných koníčků….já nevím, dám příklad – zajímám se o esoteriku, tak se připrdolím někam k diskutujícím čarodějníkům, budu si s nimi psát….na různá setkání se jezdí…..časem se hukáže,  jestli jsou tam některý osamělý…a to si piš, že jsou.

Tak v jedné takové diskuzi jsem, týká se postcrossingu, přispívám tam poměrně často. Minulý víkend jsem byla na postcrossingovém srazu v Kroměříži a Olomouci, bylo nás tam cca 20, z toho čtyři muži kolem 30 let, jeden vím, že je ženatý, další netuším. Jenže já se takto neumím seznámit, prohodila jsem s nimi pár slov při prohlížení pohlednic a to je všechno. Neumím ten hovor posunout jinam, flirtovat atd. Problém postcrossingu je, že je tam cca 80% žen.

No tak na postcrossingu to asi nepude lol
Ale to je jedno, mᚠjistě víc zájmů. Zamířila bych někam, kde jsou chlapi/ženské tak půl na půl. Já nevím, turistika? No to je jedno. Hlavně neřeš, že neumíš flirtovat atd… o to se právě nesmíš vůbec starat. Kdyžtak jenom projevíš úplně normální lidský zájem. To zabírá na každýho. Každý je osamělý a nepochopený…. jedno jestli zadaný nebo volný… smile

Není tady

 

#3232 21. 9. 2014 19:01

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

olasik napsal(a):

haiel napsal(a):

Fotku sem nedávej. Některé baby jsou tu jedovaté a s chutí by tvoji nejistotu přiživily. Já si myslím, že na ty chlapy, kteří si chtějí jen nezávazně užít, působíš asi moc seriózně (soudím podle toho, jak píšeš) tak do toho nejdou. Na to je lepší nějaká přitróblá.
A na seznamku chodit… hmm .. Já jsem teda přes net ani přes žádný jiný seznamky chlapa nikdy nehledala, ale kdybych, asi bych na to šla jinak.  Jsou přeci stránky a diskusní fóra všech možných koníčků….já nevím, dám příklad – zajímám se o esoteriku, tak se připrdolím někam k diskutujícím čarodějníkům, budu si s nimi psát….na různá setkání se jezdí…..časem se hukáže,  jestli jsou tam některý osamělý…a to si piš, že jsou.

Tak já měla díky  netu krásný zážitky a vztahy .
Moje dcera má z netu manžela a s ním dvě krásný dětičky. A její kamarádky to samý ,lidi se dnes tak běžně seznamujou .

Věřím. Ale jak vidíš, není to asi schůdný pro každýho.

Není tady

 

#3233 21. 9. 2014 19:15

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

haiel napsal(a):

olasik napsal(a):

haiel napsal(a):

Fotku sem nedávej. Některé baby jsou tu jedovaté a s chutí by tvoji nejistotu přiživily. Já si myslím, že na ty chlapy, kteří si chtějí jen nezávazně užít, působíš asi moc seriózně (soudím podle toho, jak píšeš) tak do toho nejdou. Na to je lepší nějaká přitróblá.
A na seznamku chodit… hmm .. Já jsem teda přes net ani přes žádný jiný seznamky chlapa nikdy nehledala, ale kdybych, asi bych na to šla jinak.  Jsou přeci stránky a diskusní fóra všech možných koníčků….já nevím, dám příklad – zajímám se o esoteriku, tak se připrdolím někam k diskutujícím čarodějníkům, budu si s nimi psát….na různá setkání se jezdí…..časem se hukáže,  jestli jsou tam některý osamělý…a to si piš, že jsou.

Tak já měla díky  netu krásný zážitky a vztahy .
Moje dcera má z netu manžela a s ním dvě krásný dětičky. A její kamarádky to samý ,lidi se dnes tak běžně seznamujou .

Věřím. Ale jak vidíš, není to asi schůdný pro každýho.

Proč by nebylo, to je jen počáteční nezkušenost .Po čase jí přestane rozhazovat ,jak reagujou cizímuži,kteří mají bůhvíjaký cíle .
Je to stejný jako v kartách , stejně si vytáhneš toho pravýho, jako tu pravou kartu , nemůže nikam zmizet .
A pro Vilemínu je to ideální ,prootže není moc průbojná a může po netu pomalu pečlivě vybírat někoho,kdo se k ní povahou a zájmy bude hodit .
Já  jsem je  taky ze začátku brala hrozně vážně, pamatuju se třeba jak jsem 14 dní držela přísnou dietu ,prootže jsem měla mít rande , na rande jsem přišla ztrémovaná a přišel od pohledu těžkej alkoholik, santus , vyhublej , příšerné stvoření .......
Je potřeba se naučit to brát sportovně .
Třeba můj kamarád byl 20 let sám a meditoval a hodně duchovně žil a po těch 20 letech si kliknul na seznamku a našel si manželku........výbornou holku, léčitelku , bylinkářku ........godlike


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#3234 21. 9. 2014 19:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Partnera lze potkat i na některých chatech. Povídat si, a třeba se ten pravý objeví.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3235 21. 9. 2014 19:47

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

Partnera lze potkat i na některých chatech. Povídat si, a třeba se ten pravý objeví.

A na jakých konkrétně? S chaty nemám zkušenost.

Není tady

 

#3236 21. 9. 2014 19:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Třeba xchat. Nebo chat na seznamu.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3237 21. 9. 2014 20:18

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Nemám ráda, když stojím ve frontě v obchodě, a nějaká  zákaznice (většinou to bývají starší ženy) si stoupne VEDLE MĚ (ne za mě do fronty) a čeká. Řada postupuje a dotyčná,jakoby nic, se nenápadně posouvá víc a víc přede mě.
Většinou pomůže pouze významný pohled do očí, jako že se nemíním vzdát, v horším případě mi dotyčná začne tvrdit, že tam stála dávno a že se předbíhám vlastně já!!
Kurňa tak to mě tedy štve, že se pořád musím s někým přetahovat, a být ve střehu, fakt mě to nebaví.

Chtěla bych tímto vyřídit všem důchodkyním z našeho města, aby mi to nedělaly, že mají minimálně tolik času jako já, která po práci se snaží pro rodinu něco ještě nakoupit.Bo mám doma tři hladové chlapy a dvě kočkovité šelmy, a když mě budou nadále předbíhat a tím s.r.á.t, tak je na ně pošlu!

Upravil(a) Damila (21. 9. 2014 20:19)

Není tady

 

#3238 21. 9. 2014 21:15

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Damila napsal(a):

Nemám ráda, když stojím ve frontě v obchodě, a nějaká  zákaznice (většinou to bývají starší ženy) si stoupne VEDLE MĚ (ne za mě do fronty) a čeká. Řada postupuje a dotyčná,jakoby nic, se nenápadně posouvá víc a víc přede mě.
Většinou pomůže pouze významný pohled do očí, jako že se nemíním vzdát, v horším případě mi dotyčná začne tvrdit, že tam stála dávno a že se předbíhám vlastně já!!
Kurňa tak to mě tedy štve, že se pořád musím s někým přetahovat, a být ve střehu, fakt mě to nebaví.

Chtěla bych tímto vyřídit všem důchodkyním z našeho města, aby mi to nedělaly, že mají minimálně tolik času jako já, která po práci se snaží pro rodinu něco ještě nakoupit.Bo mám doma tři hladové chlapy a dvě kočkovité šelmy, a když mě budou nadále předbíhat a tím s.r.á.t, tak je na ně pošlu!

lol lol jojo, a nedělají to jen ženy nebo starší ženy, ale lidi všeho věku, pohlaví a náboženského vyznání. Nejen v obchodech, ale třeba ve frontách na lyžařský vlek. Naštvaná, jak lidi předbíhají, učila jsem se řeči těla: jak a kam si stoupnout, kdy se posunout, kdy zůstat stát, jak "omylem" nechat rozhozený hůlky, aby přes ně nikdo nemohl... Začalo mě to dokonce bavit. Dá se to naučit a pak nikdo nemá šanci smile

Upravil(a) gymnasión (21. 9. 2014 21:16)


Zpomal.

Není tady

 

#3239 21. 9. 2014 22:26

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

To je fakt. Taky jsem se naučila, kam hodit zadnici a jak postavit košík, když se na mě lepí takováhle dotěra.
A to jsem jinak v celku normální, klidně pustím ve frontě maminu s nadupaným děckem (kdo to má poslouchat, že jo big_smile ),
nebo nešastníka, který třímá jednoho lahváče a housku, zatímco já mám košík zarovnanej až k madlu. big_smile

Ovšem rozhází mě idiot, který do mě zezadu žďuchá vozíkem, patrně ve snaze urychlit práci pokladní.
Zrovna nedávno se mě takhle snažil popostrčit nějaký nerudný dědouš. Když mě nabral košíkem počtvrté, dala jsem, já kráva, nohu dozadu, a ten blbec mi místo do zadku najel spodkem vozíku na achillovku. Až mi vyhrkla slza.
Tak mi rázem stoupnul tlak, a dědkovi jsem tiše vrčíc přes zaaté zuby vysvětlila, že ještě jednou se mě dotkne tím mizerným košíkem, a posadím ho do regálu mezi hajzlpapír.
Asi se leknul, protože pak už se držel v uctivé vzdálenosti. cool

Ale fakt ty lidi nechápu. Hodinu bloumají mezi regálama, a u pokladny najednou všichni ukrutně spěchají, musí se cpát, předbíhat.  dumbom  butter


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#3240 21. 9. 2014 22:32

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

modrovous napsal(a):

To je fakt. Taky jsem se naučila, kam hodit zadnici a jak postavit košík, když se na mě lepí takováhle dotěra.
A to jsem jinak v celku normální, klidně pustím ve frontě maminu s nadupaným děckem (kdo to má poslouchat, že jo big_smile ),
nebo nešastníka, který třímá jednoho lahváče a housku, zatímco já mám košík zarovnanej až k madlu. big_smile

Ovšem rozhází mě idiot, který do mě zezadu žďuchá vozíkem, patrně ve snaze urychlit práci pokladní.
Zrovna nedávno se mě takhle snažil popostrčit nějaký nerudný dědouš. Když mě nabral košíkem počtvrté, dala jsem, já kráva, nohu dozadu, a ten blbec mi místo do zadku najel spodkem vozíku na achillovku. Až mi vyhrkla slza.
Tak mi rázem stoupnul tlak, a dědkovi jsem tiše vrčíc přes zaaté zuby vysvětlila, že ještě jednou se mě dotkne tím mizerným košíkem, a posadím ho do regálu mezi hajzlpapír.
Asi se leknul, protože pak už se držel v uctivé vzdálenosti. cool

Ale fakt ty lidi nechápu. Hodinu bloumají mezi regálama, a u pokladny najednou všichni ukrutně spěchají, musí se cpát, předbíhat.  dumbom  butter

big_smilebig_smilebig_smile Krásný příběh ... též mi slza ukápla ... smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#3241 21. 9. 2014 22:45

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Moc krásy na tom nevidím, achillovka mě bolela ještě týden. albert jeden nerudnej. dumbom


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#3242 21. 9. 2014 22:48

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

modrovous napsal(a):

Moc krásy na tom nevidím, achillovka mě bolela ještě týden. albert jeden nerudnej. dumbom

Sorry, cítím s tebou samozřejmě ... to jen takhle zdálky bez brejlí se to jeví humorně ... gloria


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#3243 22. 9. 2014 9:07

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vilemína napsal(a):

Eva. napsal(a):

Partnera lze potkat i na některých chatech. Povídat si, a třeba se ten pravý objeví.

A na jakých konkrétně? S chaty nemám zkušenost.

Těm chatům já moc nevěřím , přijde  mi že se tam pohybuje moc mužů,co jen flirtujou , třeba v práci a doma mají rodinu .
Já měla nejvíc vztahů dlouhodobých z Rande.cz, nebo třeba dobrá je taky Annonce , tam inzerát vyjde nejdřív na netu a pak teprve tištěná , takže můžeš rychle zareagovat .Přitom řada těch mužů vůbec nemá internet, takže to nejsou ti chroničtí hledači ,co jen píšou  a píšou .....ale chtějí se skutečně seznámit .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#3244 22. 9. 2014 13:08

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Vilemína napsal(a):

Eva. napsal(a):

Partnera lze potkat i na některých chatech. Povídat si, a třeba se ten pravý objeví.

A na jakých konkrétně? S chaty nemám zkušenost.

Možná zkus placené internetové seznamky. Zdají se být korektnější než chaty a volně přístupné servery.


Zpomal.

Není tady

 

#3245 22. 9. 2014 15:44

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

gymnasión napsal(a):

Damila napsal(a):

Nemám ráda, když stojím ve frontě v obchodě, a nějaká  zákaznice (většinou to bývají starší ženy) si stoupne VEDLE MĚ (ne za mě do fronty) a čeká. Řada postupuje a dotyčná,jakoby nic, se nenápadně posouvá víc a víc přede mě.

lol lol jojo, a nedělají to jen ženy nebo starší ženy, ale lidi všeho věku, pohlaví a náboženského vyznání. Nejen v obchodech, ale třeba ve frontách na lyžařský vlek. Naštvaná, jak lidi předbíhají, učila jsem se řeči těla: jak a kam si stoupnout, kdy se posunout, kdy zůstat stát, jak "omylem" nechat rozhozený hůlky, aby přes ně nikdo nemohl... Začalo mě to dokonce bavit. Dá se to naučit a pak nikdo nemá šanci smile

A proč je nenechᚠžít? Sama to druhým radíš a jiným házíš klacky?
Duchovní člověk se pozná podle toho , že se nevyděluje ,ale souzní s druhýma lidma . Takovýho Dalajlámu by ani nenapadlo někomu házet klacky,pardon hůlky pod nohy ......nechal by je bejt a sledoval by je moudrým okem.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#3246 22. 9. 2014 15:58

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

olasik napsal(a):

A proč je nenechᚠžít? Sama to druhým radíš a jiným házíš klacky?
Duchovní člověk se pozná podle toho , že se nevyděluje ,ale souzní s druhýma lidma . Takovýho Dalajlámu by ani nenapadlo někomu házet klacky,pardon hůlky pod nohy ......nechal by je bejt a sledoval by je moudrým okem.

Olasičko, tobě ty peníze nepadají s hůry jen tak bezpracně.big_smile Tys na výplatní listině kdekteré duchovní osoby jako poradce. Bez tebe by ani Dalajláma netušil, co dělat (a nedělat) s hůlkama, ani co dělat s okama.  big_smile

Není tady

 

#3247 22. 9. 2014 16:05

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

olasik napsal(a):

A proč je nenechᚠžít? Sama to druhým radíš a jiným házíš klacky?
Duchovní člověk se pozná podle toho , že se nevyděluje ,ale souzní s druhýma lidma . Takovýho Dalajlámu by ani nenapadlo někomu házet klacky,pardon hůlky pod nohy ......nechal by je bejt a sledoval by je moudrým okem.

...ba! Vždy nelyžuje lol


Zpomal.

Není tady

 

#3248 22. 9. 2014 17:50

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

olasik napsal(a):

Vilemína napsal(a):

Eva. napsal(a):

Partnera lze potkat i na některých chatech. Povídat si, a třeba se ten pravý objeví.

A na jakých konkrétně? S chaty nemám zkušenost.

Těm chatům já moc nevěřím , přijde  mi že se tam pohybuje moc mužů,co jen flirtujou , třeba v práci a doma mají rodinu .
Já měla nejvíc vztahů dlouhodobých z Rande.cz, nebo třeba dobrá je taky Annonce , tam inzerát vyjde nejdřív na netu a pak teprve tištěná , takže můžeš rychle zareagovat .Přitom řada těch mužů vůbec nemá internet, takže to nejsou ti chroničtí hledači ,co jen píšou  a píšou .....ale chtějí se skutečně seznámit .

Dneska ještě někdo nemá internet ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#3249 22. 9. 2014 17:51

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Eva. napsal(a):

Třeba xchat. Nebo chat na seznamu.

Co zrušili chaty na lidech ... je to o ničem


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#3250 22. 9. 2014 18:05

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Grainne napsal(a):

Dneska ještě někdo nemá internet ?

Taky mě to překvapilo...


Zpomal.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů